HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 21 stu 2017, 19:03. Pogledaj neodgovorene postove
SSKM MADRID 2011.
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 22 kol 2010, 11:26
PostNaslov : SSKM MADRID 2011.
Citiraj i odgovori

Dragi mladi,
jeste li već razmišljali o putu u Madrid i susretu s Papom na još jednom svjetskom katoličkom susretu mladih?

Ovdje ćemo pratiti tijek odvijanja priprema i ostalog.
Nadam se d aćemo na kraju imati mnogo onih koji će se odvažiti na odlazak u tu prekrasnu zemlju...na susret s onima koji žive istu vjeru u jednog Gospodina, Isusa i Duha Svetog...

Pišite...
što vi mislite o ovom, kako se pripremate...i dr.

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Žan
mod team leader

Spol: muško
PostanoPostano: uto 24 kol 2010, 12:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kaže vlč. Domagoj, zg. povjerenik da će za našu nadbiskupiju biti troškovi oko 4000 kn Shocked Mislim da se planira biti dva tjedna tamo - išlo bi se busom, a natrag charterom koji navodno ima 120 mjesta (taj dio s brojem nisam baš skužio)...

Magali napisa:
Nadam se da ćemo na kraju imati mnogo onih koji će se odvažiti na odlazak u tu prekrasnu zemlju...

S ovakvom cifrom 'odvažnost' nažalost ne postoji u mom rječniku... Neutral

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
angelous

Spol: muško
PostanoPostano: uto 24 kol 2010, 17:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

za dva tjedna to je još dobro, budući da jednotjedni maturalci na bliže destinacije koštaju toliko Confused

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Korny

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 25 kol 2010, 13:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja intenzivno razmišljam o tome, jako bih voljela ići, ali ovisi o više toga......
Nemojte me držati za riječ, ali negdje u 6./ 7. mj. sam negdje (ne znam više gdje) baš čitala o tom susretu i koliko bi koja zemlja trebala platiti (postoje razni paketi)......
Koliko se ja sjećam, cijena za Hrvatsku je bila nekih 150 eura, a što se tiče samog boravka tamo, pisalo je da se kreće 15. i da smo doma 22. 8. ......
Kažem, nisam više 100% sigurna, ali malo mi je čudno da smo tamo 2 tjedna kad sam susret traje 5 dana, a i ta cijena od 4000kn mi je nekako sumnjiva Confused Ako bude tako skupo, nitko neće htjeti ići Confused
Dobro, vjerojatno je tih 150 eura ono što se mora tamo dati, a na to se treba dodati cijena putovanja do Španjolske i natrag, al opet....malo mi je to preskupo..

Ne znam......ali bilo bi lijepo ići Smile Wink

Otvori sva čula - istinu traži,
da vjeruješ u dobro - to svijetu pokaži!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.