HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 25 ruj 2017, 7:54. Pogledaj neodgovorene postove
Obavijesti iz nase biskupije
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
zole

Spol: muško
PostanoPostano: pet 27 vel 2004, 0:43
PostNaslov : Obavijesti iz nase biskupije
Citiraj i odgovori

Ova tema zamisljena je kao oglasna ploca... Ukoliko se nesto dogadja u nekom dijelu Djakovacke i Srijemske biskupije - neka napise!!!

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: pet 27 vel 2004, 0:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svaki se utorak u 20:00 u Rezidenciji Druzbe Isusove (A. Stepinca 27, preko puta Odjela za matematiku) odrzava jednosatna adoracija (klanjanje) pred Presvetim!

Tjedno nas se u prosjeku skupi oko 30 (vecinom clanova zajednica mladih MEP-a (Mladez Euharistijskog Pokreta - okuplja se kod Isusvaca) i Frame (Franjevacka mladez))

Kako se zelimo otvoriti i svima ostalima pozivamo sve da dodju i svojim prisustvom obogate nase susrete...

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: uto 02 ožu 2004, 2:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U pripremi za slavlje Srednjoeuropskoga katoličkog dana u Mariazellu od 21. do 23. svibnja 2004., Biskupijski pastoralni centar Đakovačke i Srijemske biskupije, organizira tribinu pod nazivom: "Kršćanstvo u Europi -kraj ili početak?" Predavač će biti dr. Ivica Raguž, viši asistent pri Katedri dogmatske teologije na Teologiji u Đakovu.
Tribina će biti održana u petak, 12. ožujka 2004. u 19 sati u Svečanoj dvorani Filozofskoga fakulteta u Osijeku.

vijest sa: http://djakovo.hbk.hr/

Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 02 ožu 2004, 21:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zole, ajde takve obavijesti salji i na pocetnu stranicu Ureda! Neka se vidi da se svugdje nesto dogadja. Ne idu svi na forum!!! PLIZ!!!! Wink

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
zole

PostanoPostano: sri 28 tra 2004, 21:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Katolička mladež Osijeka koja uključuje mnoge katoličke zajednice koje se okupljaju u Osijeku poziva sve mlade, iz svih krajeva Lijepe Naše, a i šire, da se 1. svibnja okupe na osječkoj "Kopiki", sjeverno od nogometnog igrališta. Prepoznat ćeš nas po majicama sa natpisom "Isuse volim te". Bit ce rostiljanja, pjesme, veselja, sporta i ostalih aktivnosti.
Očekujemo goste iz Đakova i TEBE!!!

Ukoliko je potrebna kontakt adresa: zoran.babic@os.htnet.hr

ps. jođo vidi, stavio sam i na mladi.hbk.hr Wink

marijan47

Spol: neodređen
PostanoPostano: pet 30 srp 2004, 11:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

koristim ovu priliku da obavijestim poštovanog gospodina Zoleta da je dana 30. srpnja 2004., petak predviđena izvanredana sjednica članova MEP-a u prostorijama u kojima se i inače okupljamo, dolazak je obavezan i ne primamo ispričnice! Rolling Eyes

marijan
zole

PostanoPostano: sri 08 pro 2004, 23:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Franjevacka mladez (FRAMA) priredjuje glazbeno-scenski "Uvod u Božić". Bit ce to maleni igrokaz prosaran pjesmama tj. koncert + igrokaz!

Nedjelja 12. prosinca u 19:30 u Franjevackoj crkvi sv. Kriza u Tvrdji

Pozvani su svi, bez obzira na uzrast, spol, naciju, vjeroispovijest, boju koze, klub za koji navijaju....

zole

PostanoPostano: pet 18 vel 2005, 22:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Franjevacka mladez iz osjecke Tvrdje (Frama Tvrdja) otvorila je svoju web-stranicu...

Mozete nas posjetiti na http://www.framatvrdja.tk

jesus freak

PostanoPostano: ned 06 ožu 2005, 10:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cijenjeno pučanstvo... izvještavam vas da će zajednica MiR idući vikend (11, 12 i 13og ožujka) u hotelu Mursa održati seminar... pa tko voli nek izvoli! možda se i vidimo!

Gospodin ti je oprostio grijehe. Idi u miru.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
jesus freak

PostanoPostano: sri 16 ožu 2005, 23:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ponovo va sobavještavamo o seminaru koji će se održati u županji ovaj petak.. a također i o stranici zajednice mir iz osijeka koja je porinuta... doduše još nije zgotovljena, ali tako to ide...

Gospodin ti je oprostio grijehe. Idi u miru.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Dara

PostanoPostano: čet 14 tra 2005, 15:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u Zupanji ce biti odrzan susret maldih Djakovacko-srijemske zupanije.....susret pocinje u 9:00 i traje do 21:00.....to je subota 16.travnja 2005
Maki

PostanoPostano: čet 04 svi 2006, 14:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sada krajem mjeseca, ne znam točan datum Bogoslovno sjemenište u Đakovu će proslaviti 200 godina postojanja.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: uto 05 pro 2006, 9:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

majče napisa:
"Pod geslom "SURADNICI SMO BOŽJI, I GRAĐEVINA NJEGOVA" 28. travanja 2007. godine u Donjem Miholjcu održati će se X. Biskupijski susret mladih Đakovačke i Srijemske biskupije. Organizator susreta je Biskupijsku ured za pastoral mladih, te će te o samom programu susreta i detaljnijim informacijama biti upoznati uskoro."
Verovatno ste to već znali, i pročitali na stranici za mlade naše biskupije.... al evo, za sve one koji nisu znali! Wink

Harris

PostanoPostano: sub 16 pro 2006, 20:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

samo još nešto... dana 9. prosinca 2006. održan je prvi dekanatski susret mladih na području naše biskupije u donjem miholjcu na temu zahvalnost Bogu, obitelji i župi... više o tome možete saznati na Ajkule, Agape, te bikupija

http://s4.gladiatus.com/game/c.php?uid=85473
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
lega

PostanoPostano: pet 26 sij 2007, 20:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joj ma ima puno novosti vezanih uz aktivnosti mladih u našoj biskupiji,pa eto bilo bi dobro da pogledate na biskupijskoj stranci pastorala mladih u kalendar aktivnosti i tamo je kompletan program svih službenih aktivnosti iza kojih stoji biskupijski ured za pastoral mladih http://djakovo.hbk.hr/mladi
tamo si pogledajte kada su reginoalni susreti i ostalo,a tamo će najprije biti i neke detaljnije informacije.

e da uskoro će krenuti i stranica vezana uz pastoral studenata, juhu
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Harris

PostanoPostano: sri 31 sij 2007, 9:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

28. travnja ove godine u donjem miholjcu biti će održan X. biskupijski susret mladih đakovačke i srijemske biskupije

zole

PostanoPostano: sri 31 sij 2007, 10:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, bas sam tako procitao u onome clanku pod linkom koji je poslao lega! pljesak

"...za križni put mladih Đakovačke i Srijemske biskupije koji će pod geslom "Ustrajte sa mnom u kušnjama" biti organiziran 10. ožujka 2007. na relaciji Đakovo-Vođinci. Polazak je ispred đakovačke katedrale u 8.30 sati, a završetak u 18 sati svetom misom Vođincima"

"...susret mladih koji će biti održan 28. travnja 2007. u Donjem Miholjcu pod geslom "Suradnici smo Božji i građevina smo njegova"."

Ostatak procitajte na vec navedenom linku:
http://djakovo.hbk.hr/mladi/

To je bio recimo sluzbeni dio mog posta, a nesluzbeni - cujem da ce doci dosta framasa iz nase biskupije! jupi jupi jupi

Ljudi animirajte po svojim zupama druge mlade da se okupimo u sto vecem broju i pokazemo svima (pa i sebi) da nas ima i da zivimo svoju vjeru! BVB!!!

Harris

PostanoPostano: sri 31 sij 2007, 10:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i kupite mi nešto kad bude križni put za rođendan... jako sretan vidimo se tamo

Maki

PostanoPostano: sri 31 sij 2007, 11:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mene zanima dali postoji koji razlog zašto je ove godine jednodnevni, a prošle godine je bio dvodnevni križni put? Ja bih više volio da bude dvodnevni kao prošle. jako sretan jako sretan jako sretan
zole

PostanoPostano: sri 31 sij 2007, 17:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E to bi trebao odgovoriti netko od clanova Povjerenstva, a koliko je meni poznato, jedino je lega u tom Povjerenstvu (od prisutnih forumasa)... Stoga cemo morati pricekati njegov odgovor... BVB

majče

PostanoPostano: čet 08 vel 2007, 15:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heh, ja se toliko radovala tom susretu, i sad shvatim da sam ja 28. u Italiji, na maturalcu.... Confused
Puno pozdrava iz Firence, Ravene, Pize, Venecije, San Marina, Verone... Rolling Eyes Wink Rolling Eyes Wink Cool

Voliš li me?
Iv 21,17
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIMMSNMICQ [Vrh]
lega

PostanoPostano: sri 07 ožu 2007, 18:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zašto nije 2 dana već samo 1 dan? to je dobro pitanje.
Nije 2 dana jer smo od te prakse odustali ove godine, naime na navedenoj lokaciji nema mjesta koje nas može primiti na 2 dana (jer dolazi preko 1000 ljudi, i taj broj i 3 dana prije put raste iz sata u sat). te je to glavni razlog.
Također mnogo je organizacijskih zadataka koji se stavljaju pred Ured za Pastoral mladih tj. tim za križni put ukoliko bi to bilo 2 dana (vjerujem da vi to ne primjećujete) kao npr. večernji program,dvorana za program,noćenje, objedi večera i doručak i ručak drugi dan, brošure, štapovi, budući da prolazimo kroz 2 županije moramo angažirati policiju i u jednoj i u drugoj županiji kao i hitnu ovako bi to morali i za dva dana. ovako sve ima glavu i rep u istom danu.
To govorim jer je pred nama i susret mladih u Miholjcu te je dio ljudi iz povjerenstva preusmjeren na organizaciju susreta, a imamo dekanatske susrete mladih kako i formaciju animatora na kojoj je 90 sudionika to isto radi povjerenstvo.to su razlozi zbog kojih je križni samo jedan dan i nadam se da sam vam objasnio,ako nešto nije jasno slobodno pitajte Wink Smile
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
majče

PostanoPostano: ned 22 tra 2007, 15:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

.... u Osijeku će od 17. - 20. 2007. biti održan Krist fest... festival duhovne glazbe...
... osječani, molim više informacija!!! jako sretan Gde se tačno održava, kolike će biti ulaznice...? Idete i vi? ...Ja nažalost ne.... verovatno ću u to vreme biti u Poljskoj... Confused Shocked Confused baš sam ljuta.... zbog maturalca ne mogu u Donji Miholjac... a zbog hodočašća ne mogu u Mariju Bistricu, koju organizira sremski vikarijat ni na Krist fest! a ni na shkm u Bosni.... Confused Mad Confused Mad Confused Mad Shocked Mad Shocked Mad Confused Mad place place place place place place place place place place place ...baš glupo što se sve poklopilo.... place place place place moram moliti za dar bilokacije..... Cool ......place Mad Mad place place tužan tužan tužan pitam se ja sad! place dal da udarim glavom u zid robijas rajcica place place place

Zadnja promjena: majče; uto 24 tra 2007, 13:11; ukupno mijenjano 1 put.

Voliš li me?
Iv 21,17
Alen

PostanoPostano: ned 22 tra 2007, 17:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Više o Kristfestu piše u temi Glazba, Kristfest. A postoji i službena stranica www.kristfest.com
Ja naravno neću propustit Kristfest. Jedva čekam!!! jako sretan jako sretan jako sretan
majče

PostanoPostano: ned 22 tra 2007, 21:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

....ma divno.... Embarassed Embarassed Embarassed .... slepac pored zdravih očiju.... Embarassed .... vidi se baš da ne zalazim na forum glazba... no... Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes

Voliš li me?
Iv 21,17
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.