HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 14 pro 2019, 19:56. Pogledaj neodgovorene postove
Prijateljstvo i sve o prijateljstvu
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pon 08 sij 2007, 23:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Niti jedna veza nije vrijedna ako je uzrok ruŔenja prijateljstva!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
gogo6ak

PostanoPostano: uto 09 sij 2007, 8:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zvijezda napisa:
Eh, to je veƦ malo teže! "Najjednostavnije" tuzan bi bilo "ĆØekati" da zaljubljenost proĆ°e Wink , ili ĆØekati da se druga strana zaljubi, jer i do toga može doƦi. Ali...
Ne bih znala dalje odgovoriti. PreporuĆØila bih molitvu, i jedne i druge strane, puuuuno strpljivosti u ĆØekanju rjeÅ”enja, jer ono Ʀe se pojaviti, ali kako - to se zna tek u tom trenutku.
Tu bih stala jer dalje ne znam. tuzan
Btb!

A Å”ta bi bilo pametnije? Nekoga zaboraviti koga voliÅ” i krenuti dalje i biti si samo dobar prijatelj ili neko vrijeme zapostaviti to prijateljstvo i nadati se da Ʀe se ta osoba zaljubiti i u tebe, pa Ʀe tada opet biti ono pravo prijateljstvo? Molitva tu pomaže, ali nije rijeÅ”enje.
sike napisa:

Pa kako u takvoj vezi moze doci do ruŔenja prijateljstva?
Moze doci samo do joÅ” veƦeg pijateljstva.
Ako ƦeÅ” ti jednom naci curu (ako je joÅ” nemaÅ”), tada Ʀe ti ona morati biti najbolja prijateljica inace vasa veza neƦe dugo opstati. Jednoga dana kad ces biti u braku, neƦeÅ” valjda svoje nedaj Bog braĆØne probleme govoriti nekome od prijatelja, veĆØ Ć¦eÅ” ih reƦi svojoj ženi najboljoj prijateljici i zajedno Ʀe te pokuÅ”ati doƦi do rjeÅ”enja.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: uto 09 sij 2007, 9:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

6ak napisa:
sike napisa:

Pa kako u takvoj vezi moze doci do ruŔenja prijateljstva?
Moze doci samo do joÅ” veƦeg pijateljstva.
Ako ƦeÅ” ti jednom naci curu (ako je joÅ” nemaÅ”), tada Ʀe ti ona morati biti najbolja prijateljica inace vasa veza neƦe dugo opstati. Jednoga dana kad ces biti u braku, neƦeÅ” valjda svoje nedaj Bog braĆØne probleme govoriti nekome od prijatelja, veĆØ Ć¦eÅ” ih reƦi svojoj ženi najboljoj prijateljici i zajedno Ʀe te pokuÅ”ati doƦi do rjeÅ”enja.

pljesak pljesak Upravo to sam i ja mislio napisat Smile Ako ti tvoj partner neƦe biti najbolji prijatelj, tko Ʀe, i ima li takva veza uopƦe smisla? Veza nije prava veza ako u njoj ne postoji i ono Å”to najbolji prijatelji daju jedan drugome. Ja osobno ĆØvrsto stojim (iako Ʀe se sigurno naƦi neki koji se ne slažu sa mnom) kod konstatacije da je prava veza pravo i istinsko prijateljstvo podignuto na jednu viÅ”u razinu, razinu koja vodi potpunom predanju drugome (u braku), a veƦeg prijateljstva od toga nema.

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 09 sij 2007, 14:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

6ak napisa:
Jednoga dana kad ces biti u braku, neƦeÅ” valjda svoje nedaj Bog braĆØne probleme govoriti nekome od prijatelja, veĆØ Ć¦eÅ” ih reƦi svojoj ženi najboljoj prijateljici i zajedno Ʀe te pokuÅ”ati doƦi do rjeÅ”enja.

ZaÅ”to ne? Ako ƦeÅ” imat nekog dobrog prijatelja s kojim ƦeÅ” puno toga dijelit, zaÅ”to mu ne bi rekao da imaÅ” i neki braĆØni problem? Možda je on baÅ” to isto proÅ”ao i moƦi Ʀe nekim savjetom pomoƦi. Možda Ʀe te moƦi bar ohrabriti nekako. To ne znaĆØi da ti neƦeÅ” priĆØati i rjeÅ”avati taj problem i sa svojim supružnikom. Samo ne razumijem zaÅ”to ne bi mogao to govoriti i svojem dobrom prijatelju. Naravno da Ʀe ti braĆØni partner biti i najbolji prijatelj. Ali ne i jedini prijatelj.

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
gogo6ak

PostanoPostano: sri 10 sij 2007, 8:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slazeme se s time djelomicno.
Bilo bi skroz glupo da neki svoj problem kazes prijatelju a da zena za to ni nezna.
little_angel

PostanoPostano: sri 10 sij 2007, 10:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

6ak napisa:
Slazeme se s time djelomicno.
Bilo bi skroz glupo da neki svoj problem kazes prijatelju a da zena za to ni nezna.

ZaÅ”to djelomiĆØno? belji se Wink Pa gdje sam ja rekla da ƦeÅ” ti govoriti problem prijatelju, a žena za to neƦe znati? JoÅ” sam napisala da to Å”to ƦeÅ” ti neki braĆØni problem govoriti prijatelju ne znaĆØi da ga neƦeÅ” rjeÅ”avati i sa suprugom. Bilo bi skroz glupo da nekoga zoveÅ” prijateljem, a ne možeÅ” mu reƦi probleme zato jer imaÅ” suprugu Cool (Å”alim se malo...Wink)

prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: sri 10 sij 2007, 10:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se u potpunosti s tobom,little angel. Wink

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
pingi

PostanoPostano: sri 10 sij 2007, 14:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Za BožiƦ sam dobila najveƦi dar ikada: prijatelja...
banana

PostanoPostano: sri 24 sij 2007, 20:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Korny napisa:
Evo ljudi, samo bih htjela reƦi kako vidim da tu ima puno ljubavi i svi su tako optimistiĆØni glede svega.....a pouzdani prijatelji i netko za razonodu i razgovor bi mi, vjerujte mi, dobro doÅ”ao!

( ovo je interno Laughing ) Ee, KorniƦ ostavljam ti samo smile-> jako sretan .. BudeÅ” pogodila zaÅ”to Wink ?! A ni odgovor gmail niti je ''netko'' u pitanju.. Wink

Ah, nemam pojma Ŕto pametnoga napisati o ovoj temi.. Rolling Eyes
Pravog prijatelja ( tj. ono Ŕto ja smatram pravim priajteljem) nisam imala tuzan pa bi bezveze bilo kada bi govorila o nekim svojim prevelikim doživljajima prijateljstva.. Wink
U osnovnoj sam imala par pehiƦa. BaÅ” kada bi se skompala sa ljudom on bi se odselio ili preÅ”ao u drugu Å”kolu. Jelena otiÅ”la, druge godine Nina odselila u Zagreb pa na kraju i Mirjam u Gorski kotar..
Ok?! Možda je to bilo i dobro jer sam radi Jelene i Nine znala izmiŔljati svojima dosta stvari..
Onda nekako upala u neku grupicu cura gdje nas je bilo neparnih sedam pa bi ja uvijek izvisila.. Zbog tog nisam baÅ” sa radoÅ”Ć¦u iÅ”la na viÅ”ednevne izlete, voljela rad u parovima, pitanja vezano za to u leksikonima.. Postojala je u to vrijeme i ekipica na treningu no nekak smo si dobre bile samo na trening.. Tek nedavno sam skužila da sam nekim curama ipak malo viÅ”e znaĆØila..
Onda doÅ”la u srednju gdje nisam baÅ” nikoga poznavala ( eh, viÅ”e ni sama ne znam zaÅ”to sam se onda uopƦe upisala tu )..
Prvi dan se zakacila sa nekim curama jer su mislile da se mogu samnom sprdati ( a ne znam jel to primjeren izraz Rolling Eyes ), ismijavati..
A ja kako god katkad jadno, povuceno izgledala to im nisam dopustila pa im na neki ĆØudan naƦin rekla Å”to ih je iÅ”lo.. Kak nisam nikoga znala, a ostali su se gotovo svi poznavali sjela sam sama ( i to sam baÅ” super poziciju zauzela Laughing ) pa je bilo pokuÅ”aja tjeranja iz klupe, vrijeĆ°anja.. Ma možda i ja bila kriva, a i danas sam Å”to ne želim popustiti u mnogim stvarima, dopustiti da me ucjenjuju?! (Ma dobro to su sam sitnice..)
Bilo me ljetos neÅ”to puklo pa sam zbog nekog strahiƦa da bi se ponovilo lijepo reĆØeno dosaĆ°ivanje i ignoriranje sa poĆØetka prvog razreda razmiÅ”ljala o prelasku u neki drugi.. (ma ĆØudna sam ja i sebi, a kako ne onda drugim..) Bila sam otiÅ”la do ravnatelja na razgovor sa usmenom i pismenom molbom da me prebaci.. Na dan sjednice nakon puno razbijanja glave sa tim odluĆØila povuƦi molbu.. I tak... Malo me u svemu tome pogodilo pitanje ( a u biti je u pravu ) svojih doma ; Jel' ja nisam prihvatila njih ili oni mene ?! A niÅ” im nisam na kraju rekla veƦ sam se tuka razcmizdrila..
A toliko puta možda i jesam ja kriva.. Jednostavno se ne volim baÅ” gurati negdje ako procijenim da nisam dobrodoÅ”la, tražiti od nekoga da mi kaže neÅ”to Å”to ne želi, previÅ”e ljudove pozivati na kavice jer mislim da Ʀu ih gnjaviti.. Možda sam katkad kriva i zato Å”to bi nekak prema svima bila jednaka, a to ne možeÅ” baÅ”. Jer ovi ljudovi imaju toliko toga protiv onih, oni protiv onih drugih i nitko nikad zadovolajn.. Možda zato Å”to se i sama toliko puta zazidam, radije bi voljela da netko drugi priĆ°e..
Ma pitavala sam se ja moraju li svi i imati pravog prijatelja, mogu li ja biti nekom prijatelj, jesam li vrijedna prijatelja..?! Ne znam.. Rolling Eyes
Eh, jedno vrijeme sam se dosta bila opterecivala tim svojim ( ne )prijateljstvima.. Mislila da sam ja kriva ( a ne kažem da nisam Wink ), da sam ružna, nevrijedna, glupa...
A eto.. bar me neÅ” puklo da jednog dana sva tak u bedu zbog ( ne)prijateljskih razloga zapevÅ”i mi za uho ( kak je mama stalno sluÅ”ala KatoliĆØki) ona pjesmica ''..prijatelji kad te prezru, to za žrtvu Bogu daj, On Ʀe uzet te za ruku, utjeha Ʀe biti znaj..'' odem do crkve, prvi puta kleknem ( a da nije zato Å”to su svi ljudi to napravili u tom trenu ) i malo se pomolim tom Bogu.. ( iako mi je užasno glupo bilo uƦi u crkvu obiĆØnim danom..)
I tak, da skratim... svaki danĆØek je novi, novi susretiƦi sa ljudovima koji su mi draži ili ne.. Život ide dalje Laughing !!
Natipkala sada bez veze nekih stvari.. Shocked Rolling Eyes Hehe, a vidi se da mi je danas dosadno, naÅ”i pobjeĆ°uju na rukometnoj tekmi pa sam tipkam Å”to trebam i ne.. Rolling Eyes
A ovo je u biti ( bar se tak nadam i vjerujem ) tek uvod u priĆØi o mojim (ne )prijateljstvima..... jako sretan

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Srki

PostanoPostano: sub 27 sij 2007, 11:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

VidiÅ”,bananice,taj strah je i mene obuzimao jako dugo,a pogotovo u srednjoj Å”koli,jer su tamo ljudi bili drugaĆØiji od mene. Nisu bili loÅ”i,ali nisam ih se ni trudio bolje upoznati. Znam da su me doživljavali kao dobrog,mirnog,nekoga koji Ʀe im u svemu popustiti i kojeg mogu "veslati".
Zato dolaskom na framu,ne odmah prve godine,nego druge i treƦe,naÅ”ao sam prijatelje za koje zbilja mogu reƦi da su oni pravi. Tako ƦeÅ” i ti. Kako vrijeme bude prolazilo i ti stjecala iskustvo u frami,upoznavati ƦeÅ” stalno nove ljude,a neki meĆ°u njima Ʀe biti pravi prijatelji,koji Ʀe to ostati do kraja.

little_angel

PostanoPostano: sub 10 vel 2007, 21:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Prijatelj je onaj, koji uvijek osjeti, kad nam je potreban."
J. Renard

Kada sam ovo prvi put proĆØitala, nisam se baÅ” složila s tim. Jer znam da ljudi ipak nisu vidoviti da baÅ” uvijek osjete naÅ”u potrebu. Ali ipak sam se odluĆØila složiti s tim, samo gledajuƦi iz jednog drugog kuta.

DogaĆ°alo se i meni samoj da sam se sluĆØajno znala javiti prijateljima kojima je baÅ” u tom trenutku trebala Å”aĆØica lijepe rijeĆØi, utjehe, savjeta, ili jednostavno jedno tiho uho. Ipak, za mene ova izreka ima jedan drugi smisao. Onaj da ĆØovjek ne treba reƦi da je u potrebi, da bi pravi prijatelj to primjetio. Ljubav, brižnost, jedno otvoreno srce, trebali bi nam otkriti da smo potrebni nekome. Mislim da u toj izreci - osjetiti znaĆØi upravo to. Otvoriti srce, osluÅ”kivati, i ĆØuti.

prvi znaci su pobjedi
ƈokolada
iskljuĆØen

PostanoPostano: sub 10 vel 2007, 22:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja nemam nijednog prijatelja.nekad mi doĆ°e da poludim zbog toga jer nemam Å”ta radit.
Daisy Adaire

PostanoPostano: sub 10 vel 2007, 22:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ni gogija?

Live. Love. Laugh.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Gogi

PostanoPostano: sub 10 vel 2007, 23:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gogiju isto doĆ°e da poludi majko mila , jer ima puno uciti kavendisanje pa se nemoze druziti s prijateljima. place

Primit Ʀete snagu,
Duh Sveti siƦi ce na vas
i bit Ʀete mi svjedoci,
sve do na kraj svijeta!
Dj 1, 8
teta Jeja
mod team

PostanoPostano: ned 11 vel 2007, 11:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ljudi moji, to je samo takvo razdoblje (ĆØit. drugi mjesec Laughing).
ĆØim proĆ°e, osjeƦat Ʀete se bolje!!!
a onda slijedi - forumaŔki susret u Splitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a to Ʀe izgledat otprilike ovako:

ali sa viŔe stolica Wink

SveviÅ”nji, diĆØni Bože, rasvijetli tamu moga srca
i daj mi pravu vjeru, ĆØvrstu nadu i savrÅ”enu ljubav, osjet i spoznaju,
o Gospodine, da izvrŔim tvoju svetu i istinitu zapovijed.
ƈokolada
iskljuĆØen

PostanoPostano: ned 11 vel 2007, 18:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gogi napisa:
Gogiju isto doĆ°e da poludi majko mila , jer ima puno uciti kavendisanje pa se nemoze druziti s prijateljima. place

Izvuka si se...jedva Laughing buhahahaha
Daisy Adaire

PostanoPostano: ned 11 vel 2007, 18:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto, a Ŕta bi rekao da niŔt nisam napisala... kako potaknem ljude da se pomire... ponosna sam na sebe, hihi! Laughing

Live. Love. Laugh.
ƈokolada
iskljuĆØen

PostanoPostano: ned 11 vel 2007, 19:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ej,nismo se mi nikad ni posvaĆ°ali,krivo si shvatila! jako sretan Samo bi htio da se viÅ”e družimo.Prije smo puno viÅ”e vremena provodili zajedno,ali izgleda da ne može naƦ vrimena zbog faxa.NaÅ”a bi on vrimena da ne spava svaki dan po 12 sati.To je stvarno nadnaravna sposobnost,nikad nisam upozna osobu koja tako dugo spava.buhahahaha Laughing
Daisy Adaire

PostanoPostano: ned 11 vel 2007, 19:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

gogi toliko spava koliko ti i ja provodimo vremena na internetu, haha! Laughing

Live. Love. Laugh.
Srki

PostanoPostano: pon 19 ožu 2007, 21:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prijateljstvo je krhko kao latica ruže.

Ima jedna latinska izreka: "NajĆØvrÅ”Ć¦e je prijateljstvo meĆ°u jednakima."
Nisam siguran vrijedi li to pa ako netko zna,nek mi objasni..

Ivan25

PostanoPostano: uto 20 ožu 2007, 8:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Prijatelj je onaj tko u tvoj život uĆ°e, kada cijeli svijet iz njega izaĆ°e"
dragi moj
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Korny

PostanoPostano: sri 09 svi 2007, 13:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U zadnje vrijeme baŔ dosta razimŔljam o prijateljstvu...i svim ljudovima koji su dosad proŔli kroz moj život... zaljubljeni

Nekako se osjeƦam kao da sam na prekretnici....jer, nekako, otkad sam zavrÅ”ila srednju, niÅ”ta viÅ”e nije isto.... a ne ne

Sa ljudima iz srednje se rijetko ĆØujem..naravno, ostalo ih je dvoje - troje s kojima se redovito i ĆØujem i vidim i s kojima Ʀu vjerojatno ostati dobra kroz cijeli život, ali neki ljudi za koje sam ĆØvrsto vjerovala da Ʀe nakon srednje sve biti kao i u srednjoj su se jednostavno povukli...i od njih viÅ”e ni glasa...a žao mi je vidjeti da se takve stvari dogaĆ°aju kada znam kako smo ĆØetiri godine bili praktiĆØki nerazdvojni...

Ali eto....

A onda sam doŔla na fax....
Opet hrpa novih ljudova, novo druÅ”tvo, nova 'ekipa'....i sve je to super, sve je za pet, ali....nije to to....nekako ljudi nisu povezani kao Å”to je to bilo u srednjoj...sve se bazira na tom nekom 'službenom' nivou, kad se ĆØujemo, priĆØamo samo o obavezama koje nas ĆØekaju, kad idemo na kave, priĆØamo samo o seminarima i zadaƦama..... diplomiro
A ĆØuh jednom da se na faxu stjeĆØu ona najbolja, prava, iskrena prijateljstva koja traju zauvijek....

Nekak zasad nisam baÅ” uvjerena... Confused

I onda, kad pogledam, shvatim da su ona najbolja prijateljstva koja imam prijateljstva na daljinu...a ĆØudno je to...cura s kojom se vidim samo ljeti je i cura s kojom se ĆØujem svaki dan i koja je uvijek tu kad mi zatreba.... andjelcic a s nekim koga vidim svaki dan ne mogu tri normalne reĆØenice progovoriti...

Al u zadnje vrijeme se ĆØesto sjetim joÅ” neĆØega...Hvala dragom Bogu Å”to mi je dao framaÅ”e.... srce jer u njima u zadnje vrijeme sve viÅ”e i viÅ”e nalazim svoje prijatelje...PRAVE prijatelje, s kojima mogu o apsolutno svemu priĆØati i na koje se mogu osloniti...od kojih mogu tražiti i savjet i pomoƦ...

Pa eto....valjda je to zaista moja prekretnica...jedan dio života je gotov, a drugi tek poĆØinje... Smile
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 09 srp 2007, 12:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobio sma inspiracije da napiŔem neŔto na ovu temu nakon susreta s dragim prijateljem,autorom ove teme

Priznajem,premalo sebe dajem u prijateljstva, ono kava u dvoje, a možda viŔe gledam sve kroz zajednicu..

Jasno mi je da ne mogu imati desetke pravih prijatelja,pa je znaĆØajan svaka osoba u životu koju možeÅ” nazvat prijateljem..

A i to je relativan pojam, za svakog znaĆØi neÅ”to drugo..No ĆØim je nedefinirano,znaĆØi da je neÅ”to viÅ”e,poput ljubavi,neÅ”to Å”to ne možeÅ” strpat u jednu definiciju koja Ʀe vrijedit za sve,a Å”to potvrĆ°uje i 10 stranica ove teme

Koliko sebe ulažete u prijateljstva? Na koji ih naĆØin održavate kvalitetnima?

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
cromahalia

PostanoPostano: pon 09 srp 2007, 21:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u svakodnevici se susreƦem sa mnoÅ”tvom ljudi i teÅ”ko je, naroĆØito zato Å”to su sa raznih strana, uvijek biti u kontaktu s njima.
dajem se dosta u prijateljstva, ali ne sva jer to jednostavno nije moguƦe. nije mi niti bitno da se stalno ĆØujemo i vidimo, uglavnom smo u kontaktu nekim telefonskim pozivom, iznenadnim sms-om. a kad bude vremena i volje, naĆ°emo se...
postoje i ljudi s kojima ne pijem kave i ne izlazim, teÅ”ko je ako s nekim stalno nisi sad doƦi i istresati duÅ”u, prepriĆØavati život. ali ti ljudi znaju da me u bilo koje doba mogu zamoliti bilo Å”ta, i ja isto tako za njih.

s godinama se suzuje krug prijatelja, poĆØneÅ” se družit s onim manjim brojem koji su ti najbliži. ove ostale vidiÅ” tu i tamo, ali je bitno da ste tu jedni za druge kad treba.

When you are through with the blues, you've got nothing to rest on.
(Mahalia Jackson)
Srki

PostanoPostano: pon 09 srp 2007, 21:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Osobno mislim da se premalo dajem u prijateljstva,osobito sa prijateljem koji je prije dvije godine otiŔao u samostan. Putevi su se razdvojili i nije lako održavati prijateljstvo,ali trudim se.

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.