HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 17 lip 2019, 21:09. Pogledaj neodgovorene postove
[zabava] Kako provodite ljeto-ljetne praznike?
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Liki-Trsat

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 31 svi 2004, 14:48
PostNaslov : [zabava] Kako provodite ljeto-ljetne praznike?
Citiraj i odgovori

BuduƦi da se bliži ljeto, neki to jedva ĆØekaju zbog kupanja, sunĆØanja i ljenĆØarenja, a drugi se pak kupaju u znoju i uĆØe za ispite ili maturu.
Pa evo ja bi poĆØela od sebe. Nakon 7-godiÅ”njeg ljetnog rada u Nizozemskoj, odluĆØila sam ovo ljeto 2 mjeseca provesti na jadranskoj obali i naravno raditi. Radi se o jako zanimljivom poslu, a to je turistiĆØki animator na Pagu za Njemce. To me jako veseli jer Ʀu opet malo vježbati njemaĆØki jezik kojeg baÅ” i nemam priliku ĆØesto primjenjivat.
Uz to Ʀe mi i pomoƦ da se malo obuĆØim kao turistiĆØki vodiĆØ jer mi je želja da se nakon zavrÅ”enog turistiĆØkog fakulteta specijaliziram za taj smjer.

Molim vaŔe komentare i planove za ovo ljeto!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pon 31 svi 2004, 19:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je cjela godina radna,a jedino ne znam sto cu s godisnjim.Volio bih skoknuti do Asiza a za ostalo..jos planiram..ispada kao da ima 2 mjeseca,a radi se o bjedna 3 tjedna!

Zadnja promjena: sike; sri 15 vel 2006, 18:09; ukupno mijenjano 1 put.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Mash

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 31 svi 2004, 20:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo mene malo ovdje!
Zapravo imam jednu molbu... Embarassed
Tko je od nas forumaŔa iz Dubrovnika?
Prijateljica i ja tražimo za ljeto Å”to jeftiniji smjeÅ”taj doli, pa me zanima da li netko od vas koji ste iz Dubrovnika ima nekoga tko iznajmljuje dvokrevetnu sobu za 15 eura po danu ?! Sve Å”to smo mi tražile preko oglasnika je katastrofa skupo, po ĆØak 30 eura na dan, zapravo je to najjeftinije Å”to nude place !
Zapravo nam je plan bio iƦi u Modrave, ali je to propalo, jer nema viÅ”e mjesta... I eto...
Molim vas, ako itko ima kakve informacije o svemu,da mi se javite, hvala puno, puno...
BVB

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Andy

PostanoPostano: pon 31 svi 2004, 20:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mash, mislim da u dubrovniku neƦete naƦi niÅ”ta jeftinije.. stvarno..
bila sam dva puta dolje i skužila sam da je dubrovnik postao samo grad elite...sve je užasno skupo.. nema "normalnih" turista nego su sve neki glumci, pjevaĆØi, ... stvarno katastrofa...

ali ako želite na more možete se i negdje drugo super provest!!
moje druŔtvo uvijek ide u okolicu Zadra na kampiranje, i skroz je super.
ali imate i neÅ”to za mlade, platite samo 20 kn za spavanje, zajedniĆØka kuhinja je, pa se kuha zajedniĆØki... onako fora, ali ne voli svako..

ja uglavnom ovo ljeto idem raditi na BraĆØ, i to veƦ za 17 dana... ali moram jer mi trebaju novci za faks... Laughing
Srki

PostanoPostano: uto 01 lip 2004, 6:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja ljetujem svake godine u Vrbniku. I tamo je stvarno super! Zato vas pozivam sve tamo da doĆ°ete da vidite. Volio bih raditi negdje ovo ljeto, nikad probao nisam. TakoĆ°er, iƦi Ʀu valjda i na Cres, a tamo je predivno. To je ĆØaroban otok. Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Jo

PostanoPostano: uto 01 lip 2004, 8:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mash kak su vam propale Modrave??? Ajd ako jos zelite ici tamo javi koji si termin htjela! Ako nisi bila prosle godine i ako jesi bila odi i ove! To je jedno iskustvo koje bi nam, mislim, svima trebalo! Tamo si zaista onakav kakav jesi i mozes bas puno raditi na sebi! Zato ako nisi bila bi mi bilo zao da ne odes!!!

A moje ljeto je skoro rasprodano! Dvije specijalizacije za animatore na Baskim ostarijama i Prvicko ljeto za animtore! A u sredini imam koji tjedan i pol slobodno, valjda! Al volim ljeto i jedva ga cekam!!! Laughing sunce moje malo

Lav je u zraku
majuska

PostanoPostano: uto 01 lip 2004, 11:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Andy, daj malo pojasni ono za kampiranje- 20kn po danu... bla.. bla... di je to? kome se treba javit? ajde, pricaj...

Mash, prijavi se za Modrave- postoji ti lista ĆØekanja pa lako moguƦe da i tak upadnes... naime, prije 10-ak dana je 20-ak ljudi otkazalo 1 termin i upalo je slijedecih 20 ljudi... bar sam ja tak cula... Confused
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Mash

PostanoPostano: uto 01 lip 2004, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jo i MajuÅ”ka, zar ima joÅ” mjesta za Modrave? frendica i ja smo jako, jako htjele iƦi, frendica je zvala i rekli su joj da nema viÅ”e mjesta place
Meni bi to bio prvi put... Cula sam da su veliki plodovi te duhovne obnove!
Ja inaĆØe svake godine ljetujem u svojoj vikendici u Selinama kod Starigrada-Paklenice(to je pol sata od Zadra)...
no, htjela sam i sa frendicom provesti jedan dio odmora... a vidjet Ʀemo!

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Jo

PostanoPostano: čet 03 lip 2004, 10:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja bi na Pag!!!! hop Nikad nisam bila tamo!

Al ovo ljeto ce bit ludnica! Jedva cekam MORE!!!!! sunce moje malo hm hm Cool

Lav je u zraku
Dara

PostanoPostano: ned 06 lip 2004, 13:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja inace ljetujem u dalmaciji,ali ovo ljeto cu biti u Medulinu jer imam apartman
sike

PostanoPostano: pon 07 lip 2004, 20:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A ja ovo ljeto ljetujem na poslu pa pozivam sve na Mlaku, blizu rafinerije..Valjda Ʀe u rujnu joÅ” biti more toplo, ako niÅ”ta da bar umoĆØim prst!
sike

PostanoPostano: uto 20 srp 2004, 11:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa ovo ljeto na poslu uopƦe nije tako loÅ”e.Stigne se odmorit,okupat,a i imam dosta vremena za Trsat.Umro bih da sam na godiÅ”njem i to u Rijeci,pa jedva ĆØekam da za 10 dana ja i nevenko krenemo put Asiza,a onda opet povratak na posao.
Daniel

PostanoPostano: sri 21 srp 2004, 14:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja Ʀu ovo ljeto u Dalmaciju, na Murter i to sam. malo moliti, malo spavati itd. Ako se netko naưe u blizini neka svrati u kuƦi ima mjesta a more je ispod prozora.
Srki

PostanoPostano: pet 10 ruj 2004, 9:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, da se napokon i ja javim, nakon viÅ”e od dva mjeseca izbivanja... hm, zbog malih problema, a i nije me bilo doma. InaĆØe, osim marÅ”a, sve ostalo u ovom ljetu je bilo dosadno spava

Bio sam u Vrbniku, no nije bilo jako zabavno! Jedva ĆØekam zimu koja mi je apsolutno draža od ljeta i na neki naĆØin, zabavnija!

hop hop hop
sike

PostanoPostano: pet 10 ruj 2004, 11:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam uglavnom imao radno ljeto. Uspio sam par dana skoknuti do Asiza te u Cernik. Bas mi je super bilo tih par dana na ljetovanju u Slavoniji! Svima preporucam!
Daniel

PostanoPostano: pet 10 ruj 2004, 21:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam bio deset dana u Dalmaciji i zatim tri dana u Cerniku sa gore potpisanim i Sandersom i bilo nam je super.
Srki

PostanoPostano: uto 17 svi 2005, 8:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gdje Ʀete za ovo ljeto? Malo oživljavam stare teme da ih netko ne zakljuĆØa.
Dara

PostanoPostano: uto 17 svi 2005, 8:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a cini mi se da cu ovo ljeto provesti u slavoniji,a sto se tice mora.........malo u medulinu...pa do splita....a onda na mars u nasice pa do osjieka,i na kraju u ilok...eto bit ce kupanja ali izgleda ovaj put u dunavu....hehe
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 17 svi 2005, 13:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svugdje po malo! Prvo dva tjedna prakse, pa autoŔkola, pa sam malo doma, pa možda odem na tjedan dana do tete na Pag, pa sam joŔ malo doma, pa u Rim na tjedan dana, pa joŔ malo doma, pa u Koln, pa sam opet doma...

Uglavnom, neƦe mi bit dosadno! jako sretan A Å”to kažete da se prek ljeta jedan dan organiziramo za "forumaÅ”ki rafting"?

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 17 svi 2005, 22:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Helena Ʀe ti Ycteris odmah pristati!
a ja uz posao civilku gulim i preko ljeta osim možda 3 tjedna godiÅ”njeg od ĆØega 12 dana mi odu na koeln a htio bih bi i do MeĆ°ugorja na festival mladih..dakle,bit Ʀe kupanja u znoju za mene!
Ycteris

PostanoPostano: uto 31 svi 2005, 13:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zasad nikako ne provodim ljeto jer joÅ” nije doÅ”lo. Al sve mi se ĆØini da Ʀe se sastojati od putovanja i rada (moram malo popunit kasicu prasicu, jadna je jako smrÅ”avila zbog mojih putovanja u posljednje vrijeme).

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
pingi

PostanoPostano: sub 11 lip 2005, 10:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å to se ljeta tiĆØe, moje Ʀe biti "vrlo" radno i "urbano", jer ostajem u gradu radi posla, a i zbog raznoraznih organiziranja susreta, putovanja... Rolling Eyes
mathe

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 13 lip 2005, 21:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uf ne želim joÅ” ni pomiÅ”ljat kako provodim ljeto, kad se samo sjetim Å”to sve moram do tog istog ljeta uĆØinit......................

Da je bar joÅ” jedno tri mjeseca do srpnja Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Živjelo hladno more, bar da me i to ne odvlaĆØi od poslaaaaaaaaa....... Wink Wink Wink Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

O Ljubavi ja pjevam, o Isusu mom kralju i za njega ĆØuvam najljepÅ”e rijeĆØi - ISUSE VOLIM TE!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 02 kol 2005, 11:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo,ja si za svoju duÅ”u uzeo 3 dana u MeĆ°ugorju,ako Bog da,isto toliko uskoro na Murteru a onda vrhunac - Koeln. I to je to jer civilka i posao zovu..
Ycteris

PostanoPostano: uto 02 kol 2005, 15:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tjedan dana Å”kole animatora na LoÅ”inju, nekolko dana u Rimu, sad desetak dana u Kolnu, pa poslije toga najvjerojatnije joÅ” vikend u Lasinji, a možda negdje i KraÅ”iƦ uleti. jako sretan

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.