HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 20 kol 2019, 12:19. Pogledaj neodgovorene postove
/*/ FRAMAŔki susreti \*\
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pet 21 lis 2005, 10:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sutra je povijesni dan za framu - u Zagrebu se bira regionalno vijeƦe Å”to je poĆØetak regionalizacije. Vikend iza je to isto samo u osijeku a onda i u Rijeci.
Molimo za buduƦe vijeƦnike!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ToNkIƦ

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 22 lis 2005, 13:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evogac, održan je!

Izabrano je podruĆØno vijeƦe sastavljeno od slijedeƦih ĆØlanova:

Predsjednik ZagrebaĆØkog podruĆØja - LOVRO SUƈIƆ - Frama Kaptol
Zamjenik podruĆØnog predsjednika - GORAN FRUK - Frama Siget
Tajnik - IVA BABIƆ - EIREMORE - Frama Sveti Duh
UĆØitelj za formaciju - MARTINA SUBOTIƆ - CVJETKUS - Frama ƈakovec
Blagajnik - DANIELA REBAC - Frama Dubrava
2 vjeƦnika - DOMAGOJ GRGELJAC - Frama Karlovac i ANA OREÅ KI - ANƐELINA - Frama Koprivnica

Zadnja promjena: ToNkIƦ; ned 04 pro 2005, 22:40; ukupno mijenjano 1 put.

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: sub 22 lis 2005, 13:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo za nove vijeƦnike! pljesak pljesak
Molimo za njih!
A sad su na redu OsjeĆØani iduƦe subote..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
dodododoprecjednik

PostanoPostano: sub 22 lis 2005, 14:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i jesam i nisam zadovoljan izborom...
razgovarao sam bio s lovrom i mislim da on bas i nije htio bit izabran u to vijece,ali cuj...poslusnost
ima on dosta obaveza i bez toga.
al ocito Duh zna zakaj je to tak pa nek mu bu

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 01 stu 2005, 13:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OsjeĆØani,kako su regionalni izbori proÅ”li kod vas?
zole

PostanoPostano: uto 01 stu 2005, 23:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahahah... e ta ti je dobra! kod nas su regiju osnivali fratri! nigdje framasa (osim onih koji su za vrijeme fratarskog osnivanja regije bili na REGIONALNOJ skoli animatora) hahaha... ajme organizacije... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 03 stu 2005, 13:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zole,kod nas su regionalni s 5.11.prebaĆØeni za 19.11.
Ali to Å”to govoriÅ”,možda je bilo samo biranje izmeĆ°u fratara jer izmeĆ°u svih obedijencija (mala braƦa,treƦoreci,kapucini,konventualci)trebaju se izabrat predstavnici Å”to isto zna dugo trajat. Vjerojatno su i framaÅ”ki izbori zbog toga odgoĆ°eni,pa samo malo strpljenja jako sretan
zole

PostanoPostano: čet 03 stu 2005, 13:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma kako je mogla bit regionalna skola animatora, ako regija nije osnovana?! hahaha

a fratri su imali nesto u to vrijeme (valjda to sto je sike spomenio), no svejedno... mozda da su napisali neki dopis pa da svi znamo sto nam se u regiji zbiva... no ovako ostaje Rolling Eyes sve dok nekom Idea ! hahahaha

tako da nema nikakvih rezultata, izabranih, vijecnika, a mozda nema jos ni regije! haha... ili ima! ma tko ce to znati!?

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: ned 20 stu 2005, 14:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

JuĆØer i kod nas održani regionalni izbori pa vijeƦe pa se vijeƦnike biralo izmeĆ°u samo 5 frama koje postoje u regiji.
Tako su s Frame Krnjevo u vijeƦe uÅ”li Marko(predsjednik)i Sanda(tajnik),s Trsata AnĆ°eliƦ(potpredsjednik)a iz Pule Deni(blagajnik)i Marina(uĆØitelj formacije). Moja malenkost je pridruženi ĆØlan vijheƦa kao povjerenik FSR-a za Framu

Za 2 tjedna su OsjeĆØani na redu - napokon!
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pon 21 stu 2005, 9:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Samo pet Frama? Super, bar Ʀete se svi moƦ sobro upoznat, al nažalost ipak nije to kao kad imaÅ” hrpu frama oko sebe. AL zato imate nas ostale! jako sretan

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
sike

PostanoPostano: pon 21 stu 2005, 21:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa uopƦe ne sumnjam da Ʀe provincijska povezanost i dalje živjeti,prvenstveno kroz Trsat i marÅ”. Drago mi je da su i obeƦanja i dalje posjeƦena od strane drugih frama,sada i iz drugih regija-to treba nastaviti kao i akciju Pruži ruku
Fantom

PostanoPostano: sri 23 stu 2005, 13:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej Sike, daj mi reci kako ti gledaÅ” na akciju Pruži ruku? Puno sam se trudio oko toga, ali je bar 70% toga palo u vodu. Ne znam kako to približiti ljudima, i sve tražim neko nadahnuƦe i inspiraciju... Lijepo da si to spomenuo, a znam i da si pametan jako sretan i da ƦeÅ” se potrudit neÅ”to pametno napisat... Wink

Molitva je radost koja uljepŔava duhovni život!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 24 stu 2005, 0:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Miro,zar vama na Sigetu to nije funkcioniralo?
Mi smo na Trsatu,moram priznat,ove godine s tim zakazali! Embarassed
Kad je akcija poĆØela,prvo su KarlovĆØani doÅ”li kod nas jedan petak na framu,prespavali a onda smo u subotu cijelo jutro do ruĆØka proveli zajedno u molitvi,igrama..Onda su oni na spozvali na njihov planinarski križni put Å”to je nama super doÅ”lo jer u Rijeci toga nema,a isto tako i ove godine smo bili kod njih.No,mi smo ove godine zakazli u pozivanju.

Osim obeƦanja,mislim da bi trebali bar joÅ” jednom godiÅ”nje jedni druge pozvat na neÅ”to,toj frami specifiĆØno.Npr.KarlovĆØani nas zovu na križni put jer mi to nemamo a mi isto neÅ”to specifiĆØno smislimo kad da njih pozovemo.I tako svake godine..
Možda je kod vas to zamrlo jer ste vi svi i dalje u istoj regiji a nama je ovo možda ubuduƦe i jedina akcija i naĆØin kako ostati povezan s nekom framom iz bivÅ”e provincije.
Ne odustaj u forsiranju toga!Možda Ʀe nove genracije imati viÅ”e sluha za to!
Ycteris

PostanoPostano: pet 25 stu 2005, 21:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa da, moglo je bit puno bolje. Miro se stvarno trudio ljude stvarno pobirat i da mi idemo do KloÅ”tra i da idemo na njihove akcije il nekakve aktivnocsti, al baÅ” i nije bilo odaziva. Meni je jako žao, stvarno bih htio da se to poboljÅ”a, al kaj Ʀu kad ZET i HŽ voze kak voze. Vidjet Ʀemo, treba i dalje pokuÅ”avat...

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
sike

PostanoPostano: uto 29 stu 2005, 12:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

S 4 dana zakaÅ”njenja,od srca se u svoje ime i ime ostalih framaÅ”a,ponajviÅ”e obeƦanika,zahvaljujem Ycterisu,TonkiƦ,Krkici,Maji,Domagoju,Ivani,Hrvoju i Luki s Kaptola,frami Krnjevo i žabica Å”to su svojim dolaskom razveselili svih nas i one koji su bili na misi obeƦanja.
hehe,vratio se onaj stari trsatski duh improviziranja,pa se nadam da vam se svidjelo.
Iako su se mnogi framaÅ”i okrenuli svojoj regiji i framama koje su u njoj,nama jako znaĆØi kad ti doĆ°u ljudi iz frama ex provincije ali i nove regije.
Nadam se da se taj duh posjeƦivanja drugih frama,ma ĆØijoj regiji pripadale,neƦe ugasiti
ToNkIƦ

PostanoPostano: ned 04 pro 2005, 22:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo Sike, onda ovdije...... Wink

Protekli vikend (2., 3. i 4. 12) u KloÅ”tru IvaniƦu pdržana je 1. skupÅ”tina i Å”kola animatora Z.P.B.Frame.

Iako sam trebala biti na skupÅ”tini (oni koji su bili, bilo kad, shvatit Ʀe me) doslovce sam sport pobjegla na Å”kolu animatora i nije mi žao!

Å kolu su vodile cure iz ƈakovca, meĆ°u njima i glavna Cvjetkus sa gostom predavaĆØem ( Laughing kak mi to smijeÅ”no zvuci!!!!) Ivanom s Trsata.
Bilo je fantastiĆØno! Stvarno su se sve 3 + 1 potrudili! Od predavanja, radova u grupi, izlaganja, igara...........ma sve 5!!

OK, znam da to nije ni komadiƦ onoga kaj je bilo, no bum to napisala ovih dana, jer sam kojih 5 sati na netu (valjda da nadoknadim vikend Wink ) i moji veƦ dobivaju sjede i joÅ” Ʀe me toljagom tjerat......

ƈujem ose! Wink

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

fratar

PostanoPostano: sri 28 pro 2005, 22:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Dragi moji forumaŔi!

ƈast mi je i zadovoljstvo
pozvati vas SVE
na primanja novih ĆØlanova u Framu SIGET
meĆ°u kojima su

little_angel

i

moja malenkost

Primanja su sada u petak, 9.12.2005. u 20 sati u kapelici na Sigetu
(svi koji ne znaju tamo doƦi, raspitajte se kod Ycteris-a jako sretan)
DoĆ°ite, nakon obreda primanja bit Ʀe prilike za pojest finih kolaĆØa i ostalih slatkica jako sretan
Ak ne mislite dolazit radi mene, doĆ°ite onda radi little_angel, ili u krajnjem sluĆØaju, radi finih kolaĆØa Laughing Laughing Wink Wink Wink

Žan napisa:
Mala korekcija (uh, u zadnje vrijeme stalno neŔto korigiram Rolling Eyes Laughing Wink)...

Primanja poĆØnu u 20:15 u kapelici (a ne u 20 kak sam rekao) jako sretan
Eto, tak da znate Wink

Tema Primanje u Framu Siget je obrisana, a postovi prebaĆØeni ovdje

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveƦa je meưu njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
SiGmA

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 21:39
PostNaslov : ?
Citiraj i odgovori

ima li kakvih novih susreta?
kakva su dogadjanja?
ajmo,regionalizacija.....
ocekujemo zajednicku misu frama zagreba, kad gdje, ajmo predsjednici, radite nesto, pa nismo vas badava birali....

* O BOŽE, TI SI BOG MOJ,GORLJIVO TEBE TRAŽIM;
TEBE ŽEƐA DUÅ A MOJA, TEBE ŽELI TIJELO MOJE,
KAO ZEMLJA SUHA, ŽEDNA BEZVODNA.
U SVETIÅ TU SAM TEBE MOTRIO GLEDAJUƆ TI MOƆ I SLAVU.
LJUBAV JE TVOJA BOLJA OD ŽIVOTA, MOJE ƆE TE USNE SLAVIT. *
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 21:44
PostNaslov : Re: ?
Citiraj i odgovori

SiGmA napisa:
ima li kakvih novih susreta?
kakva su dogadjanja?
ajmo,regionalizacija.....
ocekujemo zajednicku misu frama zagreba, kad gdje, ajmo predsjednici, radite nesto, pa nismo vas badava birali....

10.2., u petak, je blagdan bl. Alojzija Stepinca, i frame grada Zagreba Ʀe se okupiti na misi u 19 h u katedrali. Svi Ʀe biti naprijed u lijevoj laĆ°i. To su preuzete rijeĆØi predsjednika frame Siget. Nadam se da je informacija toĆØna Smile Smile

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 22:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

VeƦ negdje spomenuh da Ʀe regija Primorsko-istarska 18.3.u Puli održati svoj prvi regionalni susret FRAME,a prije toga od 24.do 26.2.na otoĆØiƦu KoÅ”ljunu(Krk) i Å”kolu animatora

Nego, ĆØujem da oko ovogodiÅ”njem marÅ”a ima novosti,tj.da Ʀe bit meĆ°uregionalni.. Confused

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Daniel

PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 22:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako meĆ°uregionalni? Shocked
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 22:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Navodno da bi sve tri sjeverne regije iÅ”le zajedno ali o tome Ʀe morat odluĆØit regionalna vijeƦa jer bi trebali biti termini 25.7-5.8. i onaj oko sv.Klare 11.8. tj. Giovani verso Assisi

Ycteris

PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 22:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I da, kak to stoji s marŔem, Kapitulom, Trsatom? Bu bilo kaj od toga, kak di, kada jel zna itko iŔta?

dodododoprecjednik

PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 22:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

trsat-nista od toga...vise ne postoji provincija...
sad kad ce bit u puli susret,na kraju susreta ce bit organizirano nekaj za framase posebno(kloko ja znam)...
mars-svim framama u svim regijama(frame koje psadaju pod manju bracu,konventualce,kapucine) ce bit ponuden i mars i onaj "nesto francescana"... pa kud koji,mili moji...
kapitul-za to ne znam nista,al pretpostavljam da ce bit nekakvih regionalnih kapitula pa mozda svakih x godina nacionalni...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
sike

PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 22:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kapitul Ʀe od ove godine biti regionalni,tj.svaka regija Ʀe ga organizirat za sebe,a Trsat ove godine ne sigurno zbog Pule. Možda iduƦe..

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.