HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 20 kol 2019, 1:45. Pogledaj neodgovorene postove
/*/ FRAMAŔki susreti \*\
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
zoki

Spol: neodrešen
PostanoPostano: ned 15 kol 2004, 23:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

... za cijenjenu gĆ°icu Franjkovic stariju gdje je izgubila bitku i dobila gips...

lotr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIM [Vrh]
Sanders

Spol: muško
PostanoPostano: ned 15 kol 2004, 23:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

... zato ne pazite se voska na Trsatu, pazite se druge stepenice!!! Vidimo se iduce godine za Vel(ik)u Gospu na Trsatu ukoliko Serafin ne odgodi!!!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
majuska

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 16 kol 2004, 20:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

alo, ljudi, vi ste ludi! sam se nadam da nitko od "nadredjenih" nece vidjet ovu sprdacinu (spalionica i sl.) vezanu uz gasenje svijeca... a kaj se tice ivone- pa ona se raspala vani uz svijece, a ne na drugoj stepenici u Frami, kaj ne?

btw, zoki, sandro i spavanko, fakat niste fora kaj me sinoc niste dozvali na gornji kat na Viskovu na Forum-party! place
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Dara

PostanoPostano: pon 16 kol 2004, 21:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Majo to je bio prvi pad,ali sa stepenicama,ivona je slomila nogu,to je bio drugi pad ali sa gadnim posljedicama tako da ce se neko vrjeme druziz sa stakama,ah,molite se za nju
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Dara

PostanoPostano: ned 26 ruj 2004, 19:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej svima,upravo sam se vratila sa XII.Duhovnog kapitula koji se odrzao od 24.9.do danas odnosno 26.9.pod nazivom FSR-nadahnuce zivota ako nisam falila;ovo mi je bio prvi kapitul i mogu reci da je bilo nezaboravno ,i lijepo kao i na svim framaskim susretima.Pa cak sam upoznala neke i sa ovog foruma-ZOLE i CVJETKUS.
OK,da ne duljim ja cu zapoceti kako je to svr teklo,Zole ili netko drugi ce nastaviti:
DAN PRVI-24.9-okupljanje framasa i raspored po grupama i naravno ovaj put su nam domacini(zaboravih napisati da je kapitul bio na Sigetu)pripremili nagradnu igru...da od imena grupa sastavimo recenicu koju su otkrili na kraju kapitula,svi su bili blizu,ali odgovor naseg MILANA i predjednika provincijskog vjeca-FRUKA je bio:blizu,ali KRIVO.....tako da nitko nista nije osvojio

.....da skratim,ono najzanilmjivije 25.9.-predastava BRAT MAGARAC-bilo je smjesno,ali poucno

.......26.9-na kraju obecanja FRAME SIGET i prodaja majica FRAMA SIGET-koja je iz sata u sat rasla tako da je od 40 kn,dosla do cifre od 75 kn.

.....I ono najljepse-VJENCANJE DVOJE FRAMASA-21.5.200(ne znam tocno tko),e,to vjencanje nam je objavila grupa FSR svojim skecom u kojem je nas sike vidjevsi svoju buducu u neprimjerenom ponasanju,nakon njegovih silnih pohvala o svojoj dragoj,na koljenima pitao Gospodina:GOSPODINE STO HOCES DA UCINIM?

.......naravno ima toga jos,ali neka drugi nastave....... belji se
zole

PostanoPostano: pon 27 ruj 2004, 17:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe... a mozda si bolje procijenila prvi put! heheh

Eh, a ja sam obacao nahvaliti Majusku sto nam je sredila prijevoz do kolodvora tako da se nismo morali vucarati po busevima!
Pa eto, HVALA MAJUSKA od Osjecana!!!!!
pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak

eto, dobila si i vise app-ova nego sam obeco... hehe

ps. i meni je bio prvi kapitul... Sto da kazem... najdojmljiviji trenuci su svakako bili na predstavi "Brat magarac". ta me predstava kudikamo vise pribilizila mekom franjevackom idealu nego ista sto se pricalo na kapitulu. Iako je ta sva prica zapravo potvrdjivala sve na predstavi i obrnuto... No, predstava je svakako bila "plasticnija"!
Sve u svemu - vrlo sam sretan i zadovoljan!!!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 27 ruj 2004, 18:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se s prethodno reĆØenim o kapitulu, pa nadodajem i hvalevrijedno iskustvo biskupa Žardina, naÅ”eg misionara u Peruu i njegovu žrtvu za te ljude, koja se na njegovom licu i iz njegovih rijeĆØi može izjednaĆØiti s radoÅ”Ć¦u.
Svaka ĆØast svima koji su bili! Ljudi, drago mi je Å”to sam s vama bio dio toga!
BVB!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Srki

PostanoPostano: uto 28 ruj 2004, 7:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Najbolja je bila predstava te dokumentarni film o misiji u Peruu, a i grupa je bila fenomenalna!
Cijelo vrijeme je bilo jako, jako hladno!
No ipak mi je bio bolji kapitul u Varaždinu!
Svaka ĆØast SigeƦanima na odliĆØnoj(da ne pretjerujem) organizaciji, ali nije isto kad je kapitul u Zagrebu ili negdje drugdje.
Jedva ĆØekam slijedeƦi u Požegi!

No da se vratimo marÅ”u- misa u Grecciu, nezaboravan doživljaj! Mene su preplanuli osjeƦaji, ĆØak su mi i suze doÅ”le na lice (ne plaĆØu samo žene) dok smo pjevali najljepÅ”e božiƦne pjesme i poslije si ĆØestitali ljetni BožiƦ, BožiƦ za koji samo mi znamo!
zole

PostanoPostano: uto 28 ruj 2004, 12:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nisam ja nista isfuckao... ma mogu ja sve poslusat (pa ak je stvarno gusto i to sto ti slusas ) Wink

ps. oho sike... vidim da se promeces u pravu konkurenciju (na forumu)... hehe... samo naprijed, sad sam skonto da nas dijeli jos oko 100 postova...

A GDJE SU OSTALI FRAMASI???? (mislim sa svojim dojmovima)

ps2. SORRY, stvarno sam zaboravio na biskupa! E taj me je fasciniro. Mislim kad sam cuo biskup, pa kad sam ga vidio, pa dok sam spojio da je on biskup... uf! mislim da stvarno zivi ono franjevacko! Pogotovo poniznost i siromastvo!!! SVAKA MU CAST!!!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
sike

PostanoPostano: uto 28 ruj 2004, 13:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Biskup je car!Što je najbolje, njemu ni ovdje ni u Peruu ne treba mitra, palij..Njemu je habit sve! (uz framaŔke majice)

Zole,cijela je vjeĆØnost pred nama, pomalo..

Ajmo ostali!
Zveki

PostanoPostano: sri 29 ruj 2004, 8:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gerard je totalna legenda! Htio sam ga zicat e-mail ali kad je odmah bila misa,.......................... Mogli bi u Peru k njemu,malo mu pomoc!!!???
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Malena-Vtc

PostanoPostano: sri 29 ruj 2004, 17:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilo je jednom rijecju FENOMENALNO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hvala vam sto ste jako puno pridonjeli tome. Volim vas.
Veliko hvala mom PAstiricu Mladenu sto nas je odvezao do kolodvora, a tako i Hrvoju. Bog vam platio!

P.S. ZOLETU: Cekam rijeci od Emanuela. Wink
sike

PostanoPostano: čet 30 ruj 2004, 12:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo,da se ne mucite..

EMANUEL

D A

Iz daljine svjetlost Neba Putuje kroz povijest

G A

stoljeæima dugim pobijedilo je tamu.

D A

OsvijetlivÅ”i živote mnoge jasno svima javlja

G A D A G D A

da živjeti se ne može bez istine.

Mnogi puti u Rim nas vode tragovima vjere

odjek rijeèi joÅ” se èuje oko nas posvuda.

Zidovi i nebo ovo svijetom glas pronose

G h

danas živi èovjek pravi Krist meðu nam sabranim

G

Pod istim svjetlom svi smo

e

Pod križem njegovim smo

A D A G D A

Pjevajuæ' jednoglasno: EMANUEL.

Velik dan Ŕto Bog nam dadne - Krist je njegov sin

Èovjeèanstvo novo je otkupljeno u njemu.

Pravi Bog i pravi Èovjek Kruh je on Života.

Svakom od nas svojoj braæi daruje se, sabranim

Pod križem njegovim smo

Životom smrt je pobjeðena Uskrs je po svuda

Dar života titra u svakom Dugo i plodno raða

Duh koji vodi u buduænost zaruènicu Crkvu

a Marijin pogled prati ovu zajednicu

Trenutak sad je proljeæa za promjene je vrijeme

Danas novi dan je tu, poèeti se može.

Gorljivo i poletno, obnovljenim srcem

Reci svijetu, svakom stvoru

Isus je tu sabranim

Pod križem njegovim smo

DRUGA VERZIJA

EMANUEL

G D

Iz daljine svjetlost Neba Putuje kroz povijest

C D

stoljeæima dugim pobijedilo je tamu.

G D

OsvijetlivÅ”i živote mnoge jasno svima javlja

C D G D C G D

da živjeti se ne može bez istine.

Mnogi puti u Rim nas vode tragovima vjere

odjek rijeèi joÅ” se èuje oko nas posvuda.

e D

Zidovi i nebo ovo svijetom glas pronose

C D h

danas živi èovjek pravi Krist meðu nam sabranim

C

A

Pod križem njegovim smo

D G D C G D

Velik dan Ŕto Bog nam dadne - Krist je njegov sin

Èovjeèanstvo novo je otkupljeno u njemu.

Pravi Bog i pravi Èovjek Kruh je on Života.

Svakom od nas svojoj braæi daruje se, sabranim

Pod križem njegovim smo

Životom smrt je pobjeðena Uskrs je po svuda

Dar života titra u svakom Dugo i plodno raða

Duh koji vodi u buduænost zaruènicu Crkvu

a Marijin pogled prati ovu zajednicu

Trenutak sad je proljeæa za promjene je vrijeme

Danas novi dan je tu, poèeti se može.

Gorljivo i poletno, obnovljenim srcem

Reci svijetu, svakom stvoru

Isus je tu sabranim

Pod križem njegovim smo

G D C G D (A E D A E)

AnĆ°elina

PostanoPostano: sub 02 lis 2004, 22:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

TELEFON ZVONI, ZVONI,
FRANJO Å ALJE SMS.
NA NJEGOV POZIV POƐI SA MNOM
TI ODGOVORI SA YES.

LIPI MOJI FRAMAŠI. Bog vas poživio, pa di ste. POZDRAV OD KOPRIVNICE. Zole, koju rap pjesmicu ti treba poslat?
Akvila mi je dala tvoju i Marijovu mail adresu, al mi nije rekla koju ti pjesmu treba poslat. place
OƈEKUJEM SVE VAS FRAMAÅ E DA 6.11. BUDETE U KOPRIVNICI NA OBEƆANJIMA. JESTE LI ƈULI???
PUNO VAS VOLI ISUS I ANA

Mir svima !
Zveki

PostanoPostano: pon 04 lis 2004, 9:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svim forumaÅ”ima a pogotovo framaÅ”ima ĆØestitam blagdan naÅ”eg serafskog oca sv. Franje! Mir i dobro! jako sretan
spavanko

PostanoPostano: pon 04 lis 2004, 9:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mir i dobro svima!

a svi ste naravno pozvani u subotu u kozari bok na humanitarnu tombolu za biskupa Zerdina iz perua.
18.30 misa a poslije... dodji pa vidi, sigurno ce bit klope

make love, no war
Zveki

PostanoPostano: pon 04 lis 2004, 13:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A tko je u blizini ili malo dalje može danas doƦi na proslavu blagdana sv. Franje koje Ʀe predvoditi braƦa dominikanci u 18.30 na Kaptolu u crvki sv. Franje AsiÅ”kog.

ps. Bit Ʀe klope!!!!!!!!!!!!!
zole

PostanoPostano: pon 04 lis 2004, 21:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

andjelina... paposlahti mail (a i slike) heheh

ps. evo jedne slikice sa Kapitula... nadam se da se casna Petra nece ljutiti... hehhe
1) c. Petra (ne bojte se, ne ujeda...)
2)prinos darova (joj, sad si mogu sredit stolariju...)
3)ah ta divna propovijed (zzzzzz...)

Laughing Laughing Laughing

ps. imamo hrpu slika, ako neko zeli, nek se javi pa cu mu poslati...

zole

PostanoPostano: sri 06 lis 2004, 16:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo jos dvije...

prva je "nas" franjo, a druga nasa animatorica Akvila usred propovijedi... pa jel trebamo mi biti animirani?!?! Wink

ps. komentari???

dado-kozari bok

PostanoPostano: čet 07 lis 2004, 19:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ovako.U nedjelju se slavi svetkovina Predragocjene Krvi Isusove-naŔ župni blagdan,patron,god(kirvaj).Misu u 11 predvodi mons.Antun Gerard Žerdin,biskup iz Perua.
A u subotu je susret Frama grada Zagreba + KloÅ”tar IvaniƦ.Misa je u 18.30 koja Ʀe biti prožeta framaÅ”kim duhom naravno.Bude i nekih novina,no otom potom.Misu Ʀe predvoditi redovnici, "Misionari Krvi Kristove",p.Zbigniew Lesiczka i p.Josip Godlewski uz naÅ”e sveƦenike na župi.Poslije mise Ʀe bit tombola,a sav prihod kao i prijaÅ”njih godina iƦi Ʀe za djecu u Peru.Nagrada veƦ ima oko 200;neki sponzori su:Kermpuh,ZKM,Cinestar,VeĆØernji i Jutarnji list,dobili smo i neke DVD-ove od Sanoma Magazin(TVstory,Story...)MUP, ex HTmobile...(dosta san ih izreklamira) Laughing Confused
Tombola Ʀe biti po 10 kuna tako da se isplati doƦi i pomoƦi a pritom i neÅ”to zgodno dobit.U naÅ”oj dvorani Ʀe biti i druženje uz možda neke skeƦeve, i maravno tko nije nabavia karte za tekmu u subotu moƦi Ʀe kod nas gledati tekmu na velikom projektoru?
Dakle svi se u subotu uputite u Kozari Bok i pomognite nam. jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan
Hvala i Bog vas blagoslovio

Aj' živili
dado-kozari bok

PostanoPostano: pet 08 lis 2004, 21:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi danas je bila takva strka kod nas.Pakirali smo tombole za sutra i nedjelju.I jedna korekcija nagrada ima 630.DA DA 630.

Danas su naÅ”em FSR-u a znaĆØi i nama doÅ”li FSR-ovci iz župe e sad neznam baÅ” koje al nek mi oproste mislim da je Krista Kralja ili tak neÅ”to no nema veze.

Danas smo prodali njima 100 tombola a ljudi to je 1000kn
To je bilo takvo veseljke da je nevjerojatno.No nebrinite se najbolje darove smo ostavili za vas a njima malo loÅ”ije no opet korisne(NADAM SE DA NETKO OD FSR NE ƈITA OVO)

Sutra Ʀe biti i hot doga za vas gladne framaÅ”e.
J a sam malo prehlĆ°en tak da sam jedva stajao na nogama no uz potporu drugih sve je uspjelo.sad sam prije 10 min stiga doma a otiÅ”a sam u crkvu u 16.00h

JA SAM VEƆ SVIMA REKA DA ƆE DOƆI GRO FRAMAÅ A TAK DA ZNATE NEMOJTE ME IZNEVJERITI.

PS: Sike nadam se da ƦeÅ” doƦi jer te moj mlaĆ°i brat želi upoznati.Ma sve vas želi upoznati neznam kaj mu je.Misli da Ʀu mu datida surfa ne netu.A ne

Aj' živili
spavanko

PostanoPostano: čet 14 lis 2004, 20:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uskoro novost u frami kozari bok: puding party

make love, no war
AnĆ°elina

PostanoPostano: pet 15 lis 2004, 21:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj, deĆØki Confused
Vi Kozari BoĆØani ste priliĆØno maÅ”toviti, a kako mogu primjetiti iz priloženog, i priliĆØno neozbiljni. SjeƦam se da je na prvim obeƦanjima frame Kc bila neka vrsta torta-party. Torte je, neƦete vjerorovat, bilo posvuda: na zidu, prozoru, ljudima koji su uĆØestvovali... Mislim da je Slavek pukel kad je skukžil kakvi su zapravo framaÅ”i. Uostalom, 6.11. u sklopu obeƦanja, KoprivniĆØanci prireĆ°uju iznenaĆ°enje svim framaÅ”ima belji se belji se belji se belji se belji se KULEN-PARTY ili LIVANJSKI SIR-PARTY (ako ga Slavek dofura iz Livna). I kako bi Sir Zole reko: hehehehhehe jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan
Ajd, živili Exclamation
Za dom Cool

Mir svima !
dado-kozari bok

PostanoPostano: pet 15 lis 2004, 22:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da vam se i malo pohvalim.Danas je kod nas bila misa koja se tradicionalno slavi kao dan posvete crkve.A misu nam je vodio ni viÅ”e ni manje doli naÅ” bivÅ”i duhovni asistent fra Ivan MatiƦ.A joÅ” nam je doÅ”a i Jozo iz Cernika aha.Nema se prilika tak ĆØesto ugostiti generalnog asistenta FSR-a i FRAME.
Narvno iskoristili smo njegovu prisutnost da nam pregleda knjige i tak to.Malo nam je poslije i vodia susret.........

Aj' živili
fra Josip

PostanoPostano: ned 17 lis 2004, 19:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pozdrav svim framasima dobre volje

osniva se nova frama

BANJEVCI Laughing

mir i dobro

Laughing

fra joke
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.