HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 21 lis 2019, 15:39. Pogledaj neodgovorene postove
/*/ FRAMAŔki susreti \*\
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
SiGmA

Spol: neodrešen
PostanoPostano: ned 17 lis 2004, 21:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fra Joke svaka, ĆØast...tako nam je drago svaki puta kada se osnuje novo bratstvo frame...
MožeŔ li nam neŔto viŔe o tome...gdje ste, koliko vas je, kad da vas posjetimo i sl...

* O BOŽE, TI SI BOG MOJ,GORLJIVO TEBE TRAŽIM;
TEBE ŽEƐA DUÅ A MOJA, TEBE ŽELI TIJELO MOJE,
KAO ZEMLJA SUHA, ŽEDNA BEZVODNA.
U SVETIÅ TU SAM TEBE MOTRIO GLEDAJUƆ TI MOƆ I SLAVU.
LJUBAV JE TVOJA BOLJA OD ŽIVOTA, MOJE ƆE TE USNE SLAVIT. *
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
AnĆ°elina

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 19 lis 2004, 19:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slava Isusu.
NaÅ” je Gospodin toliko velik da je odluĆØio osnovati novu framu. Zaista se svi radujemo zajedno s vama. Molimo za vas Rolling Eyes , da vas Krist vodi u svima vaÅ”im namjerama. Fra Josipe, svaka ĆØast Duhu Svetom Å”to je to uĆØinio za ovako malu zemlju, i svaka ĆØast vama, Å”to ste se odazvali na taj poziv.

Mir vama jako sretan jako sretan

Mir svima !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
eiremore

PostanoPostano: sub 23 lis 2004, 8:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evala ljudi, džabe van se falit, u frame sv.duh je najbolja spiza.. kad smo ugoÅ”Ć¦ivali frame grada zagreba na miseĆØnome sastanku napucali su se jagoda sa Å”lagon i sladoleda da poslje nisu mogli disat. (otkud ideja za puding parti, hm, hm...) za fra tomin imendan nemoÅ” falit Ʀevape peĆØene od strane naÅ”i kuvara isprid svetoduÅ”ke kapelice..
a svako toliko naÅ” se duhovnik razgali pa poslje nediljnoga susreta otvori samostanski frižider a nemoran van priĆØat da u njemu ima i svakavi delicija. joj nesmin dalje mislin da je ovo neka vrst javne tajne. Wink

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
dado-kozari bok

PostanoPostano: ned 24 lis 2004, 11:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne znam nisam joÅ” bio na susretu na sv.duhu.Valjda Ʀu biti pa Ʀemo onda moƦi priĆØati!!!!!!
A do tada kozari bok no.1--a zatim ne znam možda kloŔtar i njihova roŔtiljada.......

Aj' živili
AnĆ°elina

PostanoPostano: ned 24 lis 2004, 20:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej LJUDI, Ŕta ima??
O Zole, vidim i ti si se neÅ”to odvažio posjetit forum. Lijepo. Ajd, imajte bar malo raumjevanja za one koji su na dijeti. Ipak, tolerancija. Confused Prije nekih 20-ak minuta, vratila san se iz VŽ s obeƦanja. Pohvala Varaždincima na izvrsnom pjevanju na misi. Mogu samo primjetiti da su se malo prepolovili, kvantitativno.Ali u principu, trude se ljudi.
Bogu fala. Wink Laughing

Mir svima !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
AnĆ°elina

PostanoPostano: ned 24 lis 2004, 20:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Alo, a Ć°e su ostali framaÅ”i? Ovdje nas ima da nas moÅ” na prste jedne ruke izbrojat. Pa jel nije tako? tuzan
Napomena,

6. 11. su obeƦanja Frame KC pa...svi ste pozvani
( i nemojte samo reƦ da vas nitko nije zvao. Formalni
dokazi su ovdje, pohranjeni u oĆØima javnosti) Wink

Mir svima !
spavanko

PostanoPostano: pon 25 lis 2004, 7:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo i mene nazad. ideja je mnogo, hrane ocito jos vise, samo to treba jos pojest. naravno svako stado se brani kak zna i umije, al dok je trbuh pun svi sretni zadovoljni.

ovim putem puno hvala frami Hrvace kod Sinja koji su sigecane i mene lijepo ugozbili kolacima i vocem. i naravno njihovoj predsjednici Ivani.

znaci kolko vidim prvo obecanja u KC (3.11.) onda je 21.11. Samobor a puding...uskoro javim

make love, no war
Ycteris

Spol: muško
Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pon 25 lis 2004, 8:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mda, evo ja sam se baÅ” spremao naisat neÅ” o Frami Hrvace al si me oĆØito preduhitrio! Smile InaĆØe, ja sam Luka iz Sigeta, u Frami sam sad tek nekih mjesec i pol.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 25 lis 2004, 12:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Propustio sam juĆØeraÅ”nju misu obeƦanja u VŽ-u ali sam zato stigao na zakusku.
zato mogu pohvaliti odliĆØne kuharice na - ĆØupavcima. Skužio sam da je Milan juĆØer bio pretjerano veseo.. jako sretan
ƈestitam varaždinskom malom stadu i nek vam obeƦanja vrijede u životu bar godinu dana a onda Ʀete se veƦ opet obeƦati.
dado-kozari bok

PostanoPostano: pon 25 lis 2004, 19:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vidim da su se sad svi veƦinom vratili s svojih hodoĆØaÅ”Ć¦a i obeƦanja..Tako da možemo nastavitibitke.

Vidim da se i moj prijatelj iz Å”kole luka pridružia na forum pa mu želim mnogo sreƦe i mnogo postova i maravno nekoliko viceva o policajcima Laughing Laughing Laughing

Rok je tu tak da sad joÅ” viÅ”e možemo poveƦati bitku oko proslava i tko viÅ”e hrane ima.A PUDING PARTY ROK POŽURIIII JEEEEEEEEERRRRRRRRRRRR JJJJJJJAAAAAAAAA SAAAAAAAAAAAAMMM GLADAAAAAAAAAAAAAANNN Mad

Aj' živili
Sanders

PostanoPostano: pet 05 stu 2004, 10:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

od danas svi framasi imate slike sa susreta (kapituli,trsati,marsevi,obecanja) pod rubrikom DL (download) zona, slike sa susreta, www.framatrsat.tk
zivili!

P.S. upisite koji komentar u guestbook

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: sub 06 stu 2004, 19:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ovim putem zelim cestitati svojoj braci i sestrama iz Koprivnice obecanja!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
dado-kozari bok

PostanoPostano: sub 06 stu 2004, 21:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pridružujem se ĆØestitkama i ispriĆØavam se zbog svog nedolaska.

"Znajte da je Jahve Bog:
on nas stvori,i mi smo njegovi,
njegov smo narod i ovce paŔe njegove."

Aj' živili
AnĆ°elina

PostanoPostano: pon 08 stu 2004, 21:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej, ljudi, Krist s vama. Zaista vam hvala na ovolikim ĆØestitkama. Nemate pojma kako nas (me) ovo obradovalo. BaÅ” smo nekako puniji Duha i to se baÅ” osjeti. Hvala vam od srca.
ZA SANDERSA:
Hej, buraz, tokom ovog tjedna na tvoju adresu stižu rijeĆØi i akordi pjesama. Tak da ne misliÅ” da sam ja to zaboravila.

Usput, POZDRAV SIKE-u i DANIELU (joÅ” jednom, HVALA ZA ƈSSLV) Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

MIR VAMA, NARODE LJUBLJENI jako sretan

Mir svima !
sike

PostanoPostano: uto 09 stu 2004, 12:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Anưo, drago mi je da smo mogli biti s vama i podjelit radost obeƦanja!
Nemojte se obeshrabriti! Vi ste pravo malo stado Grada juhe i Bog Ʀe po vama uĆØiniti joÅ” mnogo ĆØuda, promjeniti mnogo života nabolje, a novi ljudi Ʀe s vremenom dolaziti da ih neƦete imati gdje staviti koliko Ʀe ih biti.
Tako je bilo i s nama!
Pozdrav svim OreŔkima, blagoslovljeni bili!
SiGmA

PostanoPostano: pon 15 stu 2004, 19:25
PostNaslov : Misa na Kaptolu...
Citiraj i odgovori

ima li tko vremena da nabaci izvjeÅ”Ć¦e o tome kakav je bio susret FRAMA grada ZG na Kaptolu 13.11.2004..

pozdrav svima DJ

* O BOŽE, TI SI BOG MOJ,GORLJIVO TEBE TRAŽIM;
TEBE ŽEƐA DUÅ A MOJA, TEBE ŽELI TIJELO MOJE,
KAO ZEMLJA SUHA, ŽEDNA BEZVODNA.
U SVETIÅ TU SAM TEBE MOTRIO GLEDAJUƆ TI MOƆ I SLAVU.
LJUBAV JE TVOJA BOLJA OD ŽIVOTA, MOJE ƆE TE USNE SLAVIT. *
spavanko

PostanoPostano: pon 15 stu 2004, 21:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa ja cu pocet a dokle cu stic...

skupismo se na euharistijsko slavlje u 18.30 koje je animirala Frama Kaptol pjesmom a Frama Kozari Bok ĆØitanjima i propovijedi. Slijedio je bratski agape ali napocetku bez hrane Exclamation Exclamation Exclamation Da bi dobili hranu ostala bratsva Frame su se morala prvo predstaviti: (redom nastupanja) Frama Kozari Bok bogatim scenskim nastupom (i darom za kaptolase, svojom povjesnicom, ai darom za gledaoce: zvakace), Frama MBL ( ili za neupuƦene Majke Bozje Lurdske, sa svojstvenim Franjo-plakat-poklonom), Frama Ksaver (kasnije isto s daorom povjesnice), Frama Dubrava (?) i Frama Kaptol. Frama Sv. Duh je bila na duhovnim vjezbama. E tad smo dobili za jest i pit...

make love, no war
Sanders

PostanoPostano: uto 16 stu 2004, 12:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dodjite nam na obecanja 27.11.
Biti ce prava festa! zivio

spavanko

PostanoPostano: uto 16 stu 2004, 21:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mea culpa, mea maxima culpa:

Frama Siget je imala grupnu izvedbu medjugorskog hita "druzi se nama bernarde"

jos jedanput moja duboka isprika

make love, no war
sike

PostanoPostano: uto 23 stu 2004, 12:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dakle, tko joÅ” ne zna o ĆØemu s epriĆØa:
ObeƦanja FRAME Trsat, subota 27.11.2004. u 18.30 sati u SvetiÅ”tu Majke Božje na Trsatu.
Nakon mise zagarantirana zakuska (e sada, da li samo Å”tapiƦi i mineralna ili..)
Sanders

PostanoPostano: ned 28 stu 2004, 12:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo ovim putem želim svima zahvaliti koji su nam doÅ”li na obeƦanja, uistinu ste uveƦali ovaj dogaĆ°aj...
pax et bonum!

Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: ned 28 stu 2004, 13:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala TrsaƦanima, stvarno je bilo super! jako sretan jako sretan jako sretan

Al imam jednu zamjerku: zaÅ”to je Rijeka tako daleko!?!? ƈak i s ovim novim nagibnim vlakovima treba viÅ”e od tri i pol sata! Ajd se preselite malo bliže Zagrebu tak da mogu i s biciklom do vas dolazit. Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Malena-Vtc

PostanoPostano: ned 28 stu 2004, 20:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E, Trsat je legenda!!!!! bilo nam je fenomenalno! Jedva cekam ponovni susret sa vama. Sanders, Ispricavam se sto danas nisam svirala ali navukla sam (kod Daniela Wink ) neku prehladu pa me uzasno bolilo grlo i pluca.... place
Morat cu cim ozdravim doci da to nadoknadimo. Moze? Wink

Veeeeeeeeelio hvala Danielu!!! Bio si pravi domacin(caj cemo ti oprostiti)! E da naravno veliko hvala i tebi Sike!!!
Vas dvojica ste legende! BVB. pusa od VTC Wink
Malena-Vtc

PostanoPostano: uto 30 stu 2004, 18:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike, virka ZOOOVE!!!!!!!!!!! Mr. Green dodjite nam, mogucnosti ima ( odoh ja , sport ...) a i mjesta za spava ! Iznenadite nas, kao i mi vas.... Wink
Bit ce odlicna zivio !

Pokrenite se, vec ste mogli biti ovdje!!!!! Wink Wink Wink

kako su proÅ”la obeƦanja na sv. Duhu? Wink
spavanko

PostanoPostano: uto 14 pro 2004, 7:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa nisu bila samo obecanja, vec i proslava 10 godina frame s.d. bio i slapa-party i bas sam imao fora slapu(nadam se), al je zenski puk sve nagrade odnio, a kasnije i poklonio

make love, no war
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.