HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 17 kol 2019, 15:33. Pogledaj neodgovorene postove
/*/ FRAMAŔki susreti \*\
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
zole

Spol: muško
PostanoPostano: sub 25 pro 2004, 19:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e sad sam skonto da su bacene na net slikice sa naseg tradiocionalnog bozicnog igrokaza... pa pogledajte

http://www.franjevci.com/vijesti.html

pa tamo odaberite link "TRADICIONALNI BOŽIƆNI IGROKAZ FRAME" i onda mozete procitati nesto o igorkazu i kliknuti na "jos slika" da bi vidjeli - jos slika! hehe

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
AnĆ°elina

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 18 sij 2005, 21:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

O lipi moji osjeĆØani. Fala van na tako lipim riĆØima. Da samo znate koliko se Bog zbog vas raduje jer ste i vi postali dio naÅ”e male framaÅ”ke evangelizacije. Bog van dao da jednom budete sretni i da van dadne puno dice. Eto, tako.

InaĆØe, na radost svih obožavatelja framaÅ”kog hip-hopa, na naÅ”im zadnjim obeƦanjima odrepali smo novu stvar. Ako želiÅ”, Zole, mogu ti i to poslat. Aqvila i ja tonule smo u znoju koliko smo se trudile + plesna toĆØka + narod koji se bjeÅ”e okupio. A tebi, Zole, fala Å”to si tako meÅ”tar o' raĆØunalima da ti to znaÅ” sve stavit gore. Bogu fala na Osijeku i FramaÅ”ima iz glasovitog Grada. A sad svi skupa lipo ponovite: B*O*G*U ==== F*A*L*A ==== N*A...... jako sretan jako sretan

OƦemo se vidit na Trsatu?? Wink Wink

Mir svima !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 14:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Brzo Ʀe Trsat, joÅ” 2 mjeseca, da poĆØnemo odbojavati..

22. - 24. 4. Trsat
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Malena-Vtc

Spol: neodrešen
PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 18:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A mozda nekima i ranije svane Trsat, ako svrate na godisnji vikend u Porcijunkula Plaza. Zar ne? Pozdrav Trsacanima!!! Pusicak
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sri 02 ožu 2005, 19:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da ne bude zabune ubuduƦe: sve vas na ovom forumu zovem da nas ako želite posjetite u Sigetu na jednom od naÅ”ih susreta. Susrete imamo ponedeljkom i petkom u 20:15 (petkom je inaĆØe molitveni susret ili grupa za obeƦanja, a nakon toga inaĆØe pjevamo, sviramo i zezamo se). SVI STE POZVANI!

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: sub 05 ožu 2005, 23:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E ljudi pa to i nece biti tako lose (osim ako ga ne bude Mad ), jer ce frama tvrĆ°a imati trodnevno slavlje svog 11. roĆ°endana 8.,9. i 10. travnja!!! (i naravno 10. 4. obecanja)

U ponedjeljak ce biti zadnji dogovor prije slanja vijesti u javnost... pa cete onda svi znati vise!!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
cvjetkus

PostanoPostano: čet 05 svi 2005, 18:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ljudici, al prije trsata vam je jos i susret na dravi (21.5.) u organizaciji frame vz (tek tolko da ne zaboravite) Wink
cvjetkus

PostanoPostano: pon 09 svi 2005, 9:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne znaju ti varazdinci takve informacije dva tjedna unaprijed(nije ti to ko susret na trsatu kad moras reci broj ljudi mjesec dana unaprijed Wink )
tek su ti napravili pozivnice-letke i poslali-mozda ste ih vec do sad i trebali dobiti?!al dobro, poslat nest u rijeku je prava lutrija-moze biti dostavljeno za dva dana, a moze i za tjedan...

poanta, oni budu okvirni broj znali tek u srijedu (drugi tjedan)...kolko ja znam...

hobotnici ste falili prosle godine, pogotovo kod prijenosa utakmice kad se trebalo pricati o njenim velemajstorskim kracima Wink a kaj, ponovno namjeravate doci?neki s trsata su se vec izjasnili negativno

inace, ja sam cvjetkus, a ne Cvetic place
spavanko

PostanoPostano: pet 13 svi 2005, 7:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

18.5.2005. kozari bok 20 sati ulazak u novicijat fsr-a bivsih framasa. svi ste pozvani (sori na ovoj formi al mi se zuri)

make love, no war
cvjetkus

PostanoPostano: pon 23 svi 2005, 10:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

susret na dravi je bio i proso...bilo je stvarno fenomenalno... od gostiju smo bili samo mi, al posto ove godine slave 10.godina bilo je jako puno starih...bilo je i torte...pistolja na vodu...

izvjestaj sa utakmice: mi, hobotnicarini pobijedismo 1:0 jako sretan
hobotnica nastavlja svoj niz nedodirljivosti Wink
Sanders

PostanoPostano: pon 23 svi 2005, 10:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Odbrojavanje :

TRSAT JOÅ  4 DANA!!!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Fantom

PostanoPostano: uto 24 svi 2005, 15:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

28.5. oni koji ne idu na Trsat - u Sigetu dvoje naÅ”ih framaÅ”a (Ante i Jelena) stupa u brak. Misa je u 18 sati (tak su mi rekli). ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati Navratite, svjedoĆØite, molite za njih i njihov brak...

Molitva je radost koja uljepŔava duhovni život!
Ycteris

PostanoPostano: čet 02 lip 2005, 14:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidim da su KaptolaÅ”i zakazali s obavijestima, pa oĆØito moramo mi umjesto njih. Dakle, u nedjelju 5. lipnja FramaÅ”i Frame Kaptol daju svoja obeƦanja pod misom u 12 sati. BuduƦi nisam s Kaptola ne mogu pozivat ljude tamo, ali mislim da bi njima bilo drago kada bi nas se Å”to viÅ”e odazvalo, bili vi FramaÅ”i ili ne.

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
sike

PostanoPostano: čet 02 lip 2005, 23:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudovi, 12.6.je proslava 10.godina Frame varaždin - brdo klope nam ne gine ako se pojavimo! jako sretan
Fantom

PostanoPostano: uto 07 lip 2005, 11:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

www.forumframa.tk
Za one koji joÅ” nisu tamo... jako sretan

cvjetkus

PostanoPostano: sri 15 lip 2005, 19:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

iskreno, totalno su me iznenadili...taman kad covjek pomisli da ih poznaje Wink

ozbiljno, koncert im je bio fenomenalan...imali su pravi bend (bubnjeve, 2 gitare, klavijaturu), cak je bilo i solista...nastupila je i heartsong jako sretan
nisu previse gnjavili (samo 6 pjesama, nakon treƦe su održali igrokaz), no, crkva je bila prepuna i ljudi su tražili joÅ” pa su joÅ” jednom otpjevali zadnju pjesmu...

igrokaz je bio jako smijesan, dinamiĆØan (mislim da se zove stari-novi fratri...zak nest) - u biti je prerada one predstave koje su odrzali na kozari boku mislim da 2000. (ako se tko sjeca) - naravno, sada su tu bili novi glumci, sa novim forama... zakljucili smo nekima habit stvarno do bro stoji Embarassed

bilo je jako, jako puno ljudi...puno starih framasa... i sad ih sve nakon par godina vidis na jednom kupu...ludnica! jako sretan

e, a druzenje se odrzalo u blagavaonici jako sretan bilo je stvarno, al stvarno svega...i pladnjevi su se neprestano punili kad bi neceg nestalo (kolaca je bilo u x-vrsta)... a na kraju smo dobili i balone i one stvarcice za obiljezavanje stranice u knjizi...

od frama su bili sim nas i karlovcani jako sretan

i kaj na kraju reci: bilo je fejst fajno! jako sretan
Fantom

PostanoPostano: sri 10 kol 2005, 21:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

No ne znam kako mi je ova tema promakla, valjda uĆØenje, pa "MarÅ”" i tako dalje... Uglavnom nismo mi na Sigetu baÅ” tako mladi, nego se tako ĆØini kad se gleda iz Ycterisove perspektive jako sretan ! Dakle glede one izjave da nas ima do 25 godina starosti - Silvana i MaruÅ”a Ʀe sad 29, Matija 26, Ivana i Kata 25, Marijana 24, Goran 23,5, Marija H 23... To su oni najstariji. Naravno, Ycteris nije primjetio da nas je veƦina ipak negdje oko 20 godina, ili cak koju viÅ”e. Ima nas naravno i od onih najmlaĆ°ih (14) pa eto do 29, ali najviÅ”e je onih 20-22! Mene su isto muĆØile godine kad sam doÅ”ao na framu, imao sam 17... Bilo mi je lakÅ”e gledat nekog tko je godinu mlaĆ°i od mene, ali s vremenom shvatiÅ” da 5 godina +/- ne znaĆØi niÅ”ta za prijateljstvo. Uglavnom, na Sigetu su svi skupa, od najmlaĆ°ih do najstarijih, nema posebnih skupina (osim onih koji se naknadno nalaze i pripremaju za FranjevaĆØki svjetovni red, ali to nije uvjetovano godinama). Ne treba gledati koliko tko ima godina (osim ako tražiÅ” curu/deĆØka), jer tamo smo svi s istim razlogom, ili bi bar trebali biti...

eiremore

PostanoPostano: sri 10 kol 2005, 21:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

krÅ”Ć¦anin napisa:
Ne znam je li ovo najbolji topic za ovo pitanje. Ja imam 17 godina jel ima možda netko tko je ĆØlan frame u Zagrebu da ima 17 ili manje, ili ste svi stariji

imaÅ” na frami sv.duh par koka ispod 17.. Laughing Wink Wink

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
eiremore

PostanoPostano: sri 10 kol 2005, 22:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sori ako je ovo gore bilo neozbiljno.. evo, da i ja dodam kako je na frami sv.duh: i kod nas obitavaju ljudi Ā½svih godiÅ”njih dobaĀ½ (Mr. Green), od osnovnjaka do tamo skoro 30-e. ne znan jesi ti veƦ negdi u frami, il bi htio pa se raspitujeÅ”.. rekla bih samo da mi je jedna od boljih stvari u frami baÅ” to Å”to tako skladno ujedinjuje ljude razliĆØitih generacija i afiniteta. pa ono, ako se zbog toga dvoumiÅ”, samo naprijed. Cool

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: uto 13 ruj 2005, 22:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OBAVJEST
U nedjelju 25.9. pod misom u 18:30 sati su obeƦanja u Sigetu, svi ste pozvani, bili FramaÅ”i ili ne. A buduƦi su to prva obeƦanja poslije ljetne stanke, bilo bi lijepo da se okupimo u Å”to veƦem broju pa da probijemo led za sve ostale. jako sretan

sike

PostanoPostano: pon 26 ruj 2005, 21:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I proÅ”la nam sigetska obeƦanja..

Nego,htjedoh vam reƦi Å”to sigurno znate da ulazimo u godinu u kojoj se posebno obilježava 800.godiÅ”njica smrti Sv.Franje a koja Ʀe biti otvorena velikim skupom svih franjevaca (1. i 3.red+frama) na Trsatu, 8.10.
Okupljanje je u 10h,zatim misa u 11h,poslije slobodno a onda predavanje i joŔ neŔto na kraju,tj.do 17h kad sve zavrŔava.
Ovo slobodno vrijeme iza mise planiramo u zajedniÅ”tvu svih frama nekako iskoristiti da budemo zajedno kad je sve manje nade da Ʀe bit kapitula..
Zato,utrpajte se fratrima i FSR-ovcima u bus i doĆ°ite framaÅ”i u Å”to veƦem broju!
spavanko

PostanoPostano: sri 05 lis 2005, 6:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto tako ako netko ne zna sta da radi ovu subotu 8.10.2005. neka dodje u Kozari Bok. sta ima??

18 sati krunica
18.30 slavlje najveƦe
19 sati i malo vise sluzba svjetla
19 sati i jos malo vise agape

i sve to povodom zupnog blagdana

dodjite!!!!

make love, no war
spavanko

PostanoPostano: sri 05 lis 2005, 18:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa dobra stara tradicija (vec 3. godina zaredom) u Kozari Boku: veliki ekran ceka na sve

make love, no war
Fantom

PostanoPostano: sri 12 lis 2005, 13:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako se veƦina framaÅ”ke ekipe okuplja na framaÅ”kom forumu na www.forumframa.tk onda sve obavijesti oko obeƦanja možete proĆØitati tamo (ĆØak i ako niste registrirani ĆØlan). Uglavnom 15.10. su u BeliÅ”Ć¦u, 16.10. u Varaždinu, 5.11. u Koprivnici, 6.11. u Karlovcu, a 13.11. bi trebala biti u ƈakovcu.

sike

PostanoPostano: sri 12 lis 2005, 23:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Drago mi je da se i dalje posjeƦujemo na obeƦanjima-to treba i dalje ĆØiniti sad kad nastupi regionalizacija,jer tako Ʀemo imati najbolji meĆ°usobni kontakt.

Kad si veƦ spomenuo raspored obeƦanja,dodajem Trsat 26.11.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.