HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 23 ruj 2017, 16:32. Pogledaj neodgovorene postove
/*/ FRAMAški susreti \*\
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
SiGmA

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 26 vel 2006, 9:45
PostNaslov : ...Šššš...
Citiraj i odgovori

---kao što naš narod kaže, šutnja je zlato...
izgleda da se ipak nešto kuva...
dok nitko ne pobija moje izjave..?

* O BOŽE, TI SI BOG MOJ,GORLJIVO TEBE TRAŽIM;
TEBE ŽEĐA DUŠA MOJA, TEBE ŽELI TIJELO MOJE,
KAO ZEMLJA SUHA, ŽEDNA BEZVODNA.
U SVETIŠTU SAM TEBE MOTRIO GLEDAJUĆ TI MOĆ I SLAVU.
LJUBAV JE TVOJA BOLJA OD ŽIVOTA, MOJE ĆE TE USNE SLAVIT. *
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

Spol: muško
PostanoPostano: ned 26 vel 2006, 10:24
PostNaslov : Re: ...Šššš...
Citiraj i odgovori

SiGmA napisa:
---kao što naš narod kaže, šutnja je zlato...
izgleda da se ipak nešto kuva...
dok nitko ne pobija moje izjave..?

Evo ti pa slušaj! jako sretan

http://www.mathos.hr/~katolici/frama/forum/viewtopic.php?t=398

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 21 ožu 2006, 12:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svi framaši i mladi koji bi to mogli postati,dođite na 1.susret frame primorsko-istarske regije 25.3.u Puli,crkva sv. Antuna.
Vidjet ćete framaše iz 5 bratstva Rijeke i Pule na djelu a vjerujem da će vam se program svidjeti

10.00h duhovni nagovor na temu susreta "Učitelj te zove"" - fra
Tomislav Hrstić
11.30h rad po skupinama
13.00h ručak
14.00h plenum (izvještaj s rada po skupinama)
15.00h akcija i kontemplacija (posjet karitativnoj ustanovi i molitva
u crkvi)
17.00h križni put (framaši animiraju molitvu i pjesmu)
18.00h misno slavlje – fra Anselmo
20.00h povratak za Rijeku

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: ned 26 ožu 2006, 12:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto,i to se dogodilo da je živnula i naša regija s prvim regionalnom susretu framaša,onom jučer u Puli koji je okupio 80-ak framaša iz 5 frama Rijeke i Pule. Bilo je više nego odlično za prvi put!Oduševljava spremnost framaša prvenstveno na dolazak u Pulu a onda i na prihvaćanje gore navedenog programa.Ne zna se što je bilo bolje:red po skupinama,akcija i kontemplacija ili misa na kojoj su pulski framaši dali svoja obećanja

Ali kako ja sve to gledam iz kuta FSR-a,možda da čujemo i koju riječ od samih framaša

Metalac

PostanoPostano: ned 26 ožu 2006, 12:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja se pridružujem pohvalama jako sretan
Stvarno je bilo super u svakom pogledu: organizacija, program, društvo,... apsolutno sve! Stoga jedva čekam nacionalni susret sljedeći mjesec skace

metal^n!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Marinica-Ri

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 26 ožu 2006, 12:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo ja ću nešto reći o tome....... Wink BILO NAM JE SUPER!!!!

Dojmovi su odlični......drago mi je što je napokon takav susret održan i da smo se još više mođusobno povezali i upoznali..... zaljubljeni I čast mi je što sam mogla biti na prisutna na obećanjima Frame iz Pule........ Wink

Cijeli dan se nešto dešavalo i kao na svakom susretu bilo je mnogo smijeha ,a čak su pale i suze pri odlasku...... jupi Domaćini su nas toplo dočekali i pokazali su se u pravom svijetlu.....ZATO IM SE I OVIM PUTEM ZAHVALJUJEM NA SVEMU pljesak pljesak pljesak pljesak Bravo Pula!!!!

E sada da pređem na sam tijek susreta,rad po grupama je bio nezaboravan kao i sam plenum...... hej Wink Evo kao što ste mogli pročitati imali smo akciju i konteplaciju ,pa s vama želim podijeliti kako mi je bilo u akciji.....Išao nas je određen broj u posjet ustanovi za starije,nepokretne pa i teško bolesne ......to će mi uvijek ostati u srcu drago mi je da smo im unijeli barem malo radosti u njihov svakodnevni život,neki su čak i zaplesali s nama ...cijela atmosfera je bila nezaboravna...i trebalo bi biti još više ovakvih susreta kao i posjeta ovakvim ustanovama......Jer prijateljstvo na tim susretima može vas zauvijek promijeniti i možete steći prijatelje za cijeli život...... srce Znam da sam se raspričala ali mogla bi ja još o tome jer su dojmovi veliki ,zato puštam ostalima da iznesu svoje dojmove......

zaljubljeni ŠALJEM VAM VELIKI KISS!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: ned 26 ožu 2006, 12:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znate zašto je meni bilo super?
Zato jer je vama bilo super! jako sretan

Ma,nema lijepšeg osjećaja nego kad su framaši zadovoljni jer su se susreli međusobno,upoznali neke nove prijatelje,pale su i neke nove simpatije.. Wink
Strpljenja!Tek je to bio prvi susret,bit će toga još!Za mjesec dana opet se svi framaši zajedno vidimo u Puli,a na ljeto je marš..

Daniel

PostanoPostano: pon 27 ožu 2006, 11:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovaj susret framaša u Puli jedan je veliki korak naprijed, prvi puta su se sve frame naše regije našle na jednom mjestu i sudjelovale u zajedničkom programu. Mogu reči da je prvotni cilj susreta, zbližavanje i upoznavanje, u potpunosti uspio, a da je to jedan jako dobar početak.

Bog moj i sve moje.
File

PostanoPostano: pon 27 ožu 2006, 15:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je bilo stvarno super! Wink Ujutro smo imali rad po grupama gdje smo upoznali ostale članove naše grupe. Zatim je bio ručak slasno i plenum. Ovdje su framaši pokazali svoju kreativnost i domišljatost jupi tako što je svaka grupa na originalan način predstavila svoju temu. Naravno tu je bilo puno smijeha hehe hehe hehe i pjesma bend što je svima podiglo raspoloženje. pljesak pljesak pljesak
Nakon toga je slijedila Akcija i kontemplacija. Prvih par grupa je išlo u posjet ustanovi za bolesne i nepokretne osobe dragi moj dok su druge grupe ostale u crkvi i molile. molitva Zatim smo imali pobožnost križnog puta i večernju Svetu misu na kojoj su framaši iz frame Pula-sv.Ivan dali svoja obećanja i time još više uljepšali naš zajednički susret. Wink Wink Wink
Svima je na kraju teško palo kada smo se morali oprostiti jer smo se svi tolko povezali jedni s drugima u ovo kratko vrijeme koje smo proveli zajedno da nam je praktički bilo žao otići. tuzan tuzan tuzan Tako smo se upoznali s našim prijateljima iz Pule koji zrače posebnom svjetlošću i ta svjetlost puna ljubavi i dobrote pokazala nam je koliko smo zapravo bogati što imamo jedni druge. zaljubljeni

Samo ljubav nikad neće prestati!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Andelic

PostanoPostano: sri 29 ožu 2006, 18:09
PostNaslov : bilo je super -HVALA SVIMA
Citiraj i odgovori

evo, održan je i PRVI PODRUČNI SUSRET FRAMA NAŠEGA PODRUČJA...kolko vidim i koliko sam uspio čuti od ljudi dojmove, svi su nekako zadovoljni, A TO JE I NAJBITNIJE...jer ovaj susret i jest radi nas framaša... jedno veliko HVALA našim domaćinima, Frami Pula - SV. IVAN i Pula SV.ANTUN, na gostoprimstvu, srdačnoj dobrodošlici i napose na njihovoj otvorenosti prema nama Riječanima.... hvala Puljanima i za PIZZE (mljac-mljac) kojima smo nahranili 'brata magarca' kako je SV.Franjo običavao nazvati naše ljudsko tijelo, a hvala Gospodinu koji nas je sve obdario 'nebeskim blagodatima' I PRATIO NAS SVOJIM BLAGOSLOVOM TU SUBOTU... hvala našim voditeljima fratrima koji su nas također pratili na susretu i prate nas svakodnevno u našem hodu i rastu kroz Framu...a posebno fra Tomislavu Hrstiću, predsjedavajućem duhovnih asistenata našega područja na trudu, strpljenju s nama mladima, i na organizaciji...

Kako je Marko i rekao u svojim uvodnim riječima na susretu, 'ne poznajemo se još dovoljno, ali to će se promjeniti..' pa evo slažem se s njime i šaljem svoj braći i sestrama iz PODRUČJA, veliki pozdrav i poruku... REGIONALIZACIJA JE POČELA - potrudimo se jedni oko drugih..

Ivan Anđelić
Anđelina

PostanoPostano: sri 29 ožu 2006, 18:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Možda nisam u toku, ali imaaaa marša, ljudićiiii. Bumo se vidli u Asizuuu!!!! Huraaaaaa.

Pozdrav svima jer jako dugo nisam bila tu. belji se

Mir svima !
Andelic

PostanoPostano: pet 31 ožu 2006, 10:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e, pa nebumo se baš svi vidli u Asizu tuzan

'sve se mijenja, mi smo isti...!!'
FRAMA TRSAT
'May The Force Be With You..'
YODA
fratar

PostanoPostano: pet 31 ožu 2006, 19:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da istina "nebumo se baš svi vidli u Asizu", ali Zagrebačka i Osiječka regija će biti dok Riječka ide na jedno drugo putovanje Wink nek nam oni o tome kažu više! jako sretan

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveća je među njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 25 tra 2006, 12:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Čujem da su nekome u ponedjeljak obećanja.. Wink
Pa eto zgodne prilike da s ei forumaši okupe u većem broju u metropoli! jako sretan

ToNkIć

PostanoPostano: uto 25 tra 2006, 13:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Embarassed Embarassed Embarassed

Evo, nakon Pule SVE vas pozivam da svratite do Kozari Boka i provedete još jedan lijepi susret. Eto, F(a)rmaši iz Koze Reebok daju svoja obećanja i bilo bi nam jaaaaaaaaaaaaaaaaako drago da vas se skupi u što većem broju!

To je 01.05. - ponedjeljak, neradni dan i sv. misa je u 18:30h

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

sike

PostanoPostano: sri 26 tra 2006, 12:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Framašoljupci,kad budete krenuli za Pulu,natjerajte vozače svojih buseva da vam stanu malo na Trsat na jednu kratku okrijepu i druženje.
Koliko čujem,Osječani stižu već oko 7h pa od tada nadalje možete i svi vi ostali. Samo nemojte prije 7h! jako sretan

fratar

PostanoPostano: čet 27 tra 2006, 8:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mi po povratku iz idemo za ZG, na predstavu Brat magarac, a na Trsat ćemo doći u subotu ujutro, vjerojatno dosta rano jako sretan

- to troje -

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: ned 30 tra 2006, 21:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Drago mi je da sam vidio danas puuuuuuuuno framaša na Trsatu,a ako s enjima pridodaju i oni od jučer,e onda je to bio pravi framaški susret koji je podsjetio na nekadašnje nezaboravne provincijske i nacionalne susrete frame na Trsatu.
Doista,ovo je bila jedinstvena prilika da se vidimo,izgrlimo,jer neke ljude doista nisam vidio 2-3 godine a to je stvarno duuuuuuugo

Na žalost,sutra neću vas moći vidjeti na Kozari Boku ali zato stiže jedna delegacija autom. Bar netko s Trsata jako sretan

Zadnja promjena: sike; ned 30 tra 2006, 21:42; ukupno mijenjano 1 put.

Srki

PostanoPostano: ned 30 tra 2006, 21:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Super da sam vidio toliko framaša jučer! jako sretan
Presretan sam što sam vidio mnoge drage ljude s kojima sam nekada dijelio spavaonice,besane noći,kilometre hodanja,zabavu i šalu! Laughing

Vjerujem da će još kada biti tako! Wink

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Metalac

PostanoPostano: pon 01 svi 2006, 9:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je full žao ali ja zbog učenja nisam mogao doći place i sada mi je zbog toga baš teško. place place place

Mrzim školu...

metal^n!
fratar

PostanoPostano: pon 01 svi 2006, 21:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Suret na trsatu iako kratak bio je doista kako Sike kaže "pravi framaški susret koji je podsjetio na nekadašnje nezaboravne provincijske i nacionalne susrete frame na Trsatu" jedimo sam bio malo razočaran kad sam saznao da je bio organiziran samo za "Slavonsku" regiju jer baš su nedostajali framaši iz drugih krajeva koje je inaće teže vidjeti... No i unatoć tome bilo je SUPER! jako sretan

- to troje -

andjelcic
Daniel

PostanoPostano: pon 01 svi 2006, 23:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam ostao malo zatečen onolikim brojem framaša na Trsatu, mislio sam to će biti neko manje okupljanje zato mogu doći i kasnije, pa sam došao kasnije, a kad tamo kao da sam upao na provincijski susret. Baš je bilo lijepo vidjeti tolike framaše ponovno na Trsatu. Laughing

Bog moj i sve moje.
sike

PostanoPostano: pet 12 svi 2006, 22:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U Rijeci postoje 3 zajednice Frame i u narednom razdoblju postoje želje i planovi da se frame u Rijeci što bolje povežu.

tako je danas održano hodočašće frama Rijeke Gospi Trsatskoj u sklopu Trsatskih Marijinih dana.
Sve je počelo procesijom i krunicom,a između otajstava su čitane poruke upućene mladima pape Ivana Pavla II.
Misu je predvodio popularni fra Bejo iz Zagreba,a kako je dalje bilo reći će vam drugi framaši jer ja sam morao brisnuti na posao na početku raspjevane mise Embarassed

Andelic

PostanoPostano: sub 13 svi 2006, 10:55
PostNaslov : osvrt na susret
Citiraj i odgovori

Ljudi su svi bili zadovoljni , a to je ,kako ja obično volim reći, najbitnije od svega...

Htio bih se posebno zahvaliti framašima sa Frame Krnjevo koji su se odazvali u velikom broju, a posebno svim njihovim sviračima i pjevačima...

Meni je osobno bilo jako lijepo, i evo, nadam se da će se ovakva atmosfera i duh, te ovako lijepi odaziv framaša sa Rijuečkog područja ponoviti i za dva tjedna u posjetu i druženju kod Frame Žabica..

Posebno hvala i našim duhovnim asistentima, Fra Tomislavu Hrstiću sa Krnjeva i fra Ivanu Mikleniću s Trsata i fra Bernardu Barbalićusa Sigeta koji je predvodio misno slavlje.

Ivan

'sve se mijenja, mi smo isti...!!'
FRAMA TRSAT
'May The Force Be With You..'
YODA
Metalac

PostanoPostano: sub 13 svi 2006, 12:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, da se javim i ja. Wink
Meni je bilo super! jako sretan Misno slavlje je bilo lijepo a još ljepše mi je bilo druženje uz igre u našoj prostoriji nakon mise. Wink
Moram reći da su me moje animatorice Monika i Jelena iznenadile s jednom igrom sa kartama: prvo se podjele karte i svatko mora zapamtiti znak karte (pik, tref,...) a nakon toga je krenula lavina smjeha. Laughing Kako je Monika izvlačila karte i govorila znak izvučene karte, tako smo se mi, koji smo prvotno izvukli kartu s tim znakom, morali premještati sa svojih stolica za jedno mjesto udesno. No, ako bi netko već sjedio na mjestu udesno onda bi mi toj osobi morali sjesti u krilo Laughing a osoba ispod nas se nije mogla maknuti dok smo mi bili u njenom krilu. Koji je to bio smjeh kada je na nekome odjednom sjedilo 5 osoba! buhahahaha buhahahaha buhahahaha
Svaka čast animatoricama! Wink

Uz to smo se prisjetili i jedne igre s pljeskanjem koja je mene "proslavila". buhahahaha buhahahaha buhahahaha Those were the days! usamljen Laughing

metal^n!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.