HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 20 stu 2017, 5:32. Pogledaj neodgovorene postove
/*/ FRAMAški susreti \*\
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
banana

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 13 svi 2006, 15:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Smrc tuzan , ja nisam mogla ostati na igrama jer sam morala ranije ići na trening. I ovako sam se na Trsatu previše zadržala pa sam niz Trsatske stube šprintala na Deltu Rolling Eyes Laughing Laughing ...Al', eto. Isto tako je bilo lijepo biti sudionik na molitvi krunice te poslije na raspjevanoj misi Wink

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Andelic

Spol: muško
PostanoPostano: čet 25 svi 2006, 10:06
PostNaslov : Susret frama grada Rijeke
Citiraj i odgovori

Evo, sutra, 26.05.2006. je susret Frama grada Rijeke u Kapucinskom samostanu na Žabici s početkom u 20:15h. SKUpiti će se 60-tak framaša sa frama Krnjevo, Trsat i Žabica...domaćin je Frama Žabica. i molimo pojedina bratstva da najave broj svojih članova koji će doći predsjednici sa Žabice - Nikolini.

Ivan A.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Andelic

PostanoPostano: sub 27 svi 2006, 17:10
PostNaslov : susret frama grada Rijeke
Citiraj i odgovori

Evo, samo kratki osvrt na jučerašnji susret...

Bilo je jako lijepo, skupilo nas se preko 60-tak framaša iz tri bratstva frame u Rijeci (Krnjevo, Trsat, Žabica, i bratstvo u osnutku Pehlin).

Tema susreta je bila 'Ljubav i prijateljstvo'

Posebna hvala i čestitka domaćinima na jako dobroj organizaciji i pripremi susreta... FRAMA ŽABICA - BRAVO!!!

Ivan A.
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sub 27 svi 2006, 17:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svaka čast Riječka regija, vidim da se stvarno trudite s tim susretima! pljesak

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Metalac

PostanoPostano: sub 27 svi 2006, 21:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da se i ja nadovežem na kolegu Anđelića. Mr. Green
Bilo je stvarno super, poglavito rad po grupama. Ja sam bio animator svoje grupe i dobili smo, ironično, temu "Ženska prijateljstva". Zašto ironično? Pa od nas 8 bile su samo 2 cure. Laughing
No dobro, to smo lako prešli i u razgovoru se dotakli i malo dubljih tema, što ozbiljnije što kroz šalu i dosta toga naučili (barem ja Mr. Green).
A plenum nam je bio poseban Wink jer taman kada smo završili sa svojim zaključkom i kada je počeo pljesak, cijela grupa je za kraj odsvirala 2-3 akorda na "zračnoj gitari". buhahahaha buhahahaha buhahahaha
A štaš, morao sam ubaciti svoj "potpis". Embarassed Mr. Green

metal^n!
ToNkIć

PostanoPostano: sri 19 srp 2006, 8:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudovi! Framashi! Forumashi!

Sve vas pozivamo da u ponedjeljak 24.07.2006. u 18:30 sati doletite do Kozari Boka na sv.misu.

Naime, 100-tinjak Framasha ide na nash dragi Marsh i naravno tu bu bila i misa i puuuno mladih (koji nisu u Frami), pjesme, plesa, klope, zabave, druzenja, slikanja i pozdrafljanja pa dodite nam povechat broj gostiju! jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan

Ko ne zna do Koza Reeboka nek viche!!!!!!! Wink Wink Wink

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Ycteris

PostanoPostano: pet 15 ruj 2006, 8:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mir i dobro!

Kak bi mi to rekli: zeleni
Braćo svi vi ste pozvani!
U Siget na obećanja...
Jeste li spremni za klopu
I nove viceve našega Beje?

Vodimo bitku žestoku,
jao nama!
Trebat će nam puno milosti!
Picekov je humor uvijek sa nama,
vodi nas u radosti!

Vojska je sigetska brojna...
I spremna na obećanja!
Vi bit ćete tome svjedoci,
na svetoj misi Beje gvardijana!

Uglavnom, braćo i sestre Framaši, malo veći i malo manji, i malo mlađi i malo stariji (a i oni malo više stariji zeleni) pozivamo vas da nam se pridružite u Sigetu 1.10. (nedjelja) na poldanjoj misi u 11 sati (ili se možda prebaci na 12 sati zbog preuređenja crkve i gužve u dvorani) na svečanoj proslavi naših obećanja! To spomenuvši doista se nadamo da će ove godine stvarno biti naša, a ne njegova obećanja. Mr. Green Nadamo se da ćemo se okupiti u što većem broju, po dobrom starom obićaju sigetskih obećanja. jako sretan Ako će nekome tko nije iz Zagreba trebati smještaj slobodno nek se javi pa bumo već nekaj sredili. Isto tako, ako netko želi svirati, neka mi se javi na pp čist da znamo, pa ću vam javit detalje kad za to dođe vrijeme.

Radujemo se vašem dolasku jako sretan

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Žan
mod team leader

PostanoPostano: pet 15 ruj 2006, 9:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudiii, svakako dođiteee hop hop hop
Bit će ovo obećanja na kojima će po prvi put obećati dragom Bogu poslušnost, siromaštvo i čistoću i naša dva forumaša jako sretan Jedan od njih je little_angel, a drugi je autor ovog posta Cool Wink
Stvarno bi nam bilo na radost da dođe netko od vas, dragi moji jako sretan ne moram ništa objašnjavati
navijacica miiir svira njam andjeo zivio sunce moje malo

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Chvembo

PostanoPostano: pet 15 ruj 2006, 14:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

O doći ću svakako, a povest ću i još neke drage osobe, vidimo se 1.10. u Sigetu na obećanjima, klopi, cugi, pjesmi, radost, vicevima...
miiir andjelcic pljesak

Tvoje je svjetlo dana, Tvoja je tama noći...
little_angel

PostanoPostano: ned 24 ruj 2006, 18:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Framaši sa Sigeta ovaj su vikend (od petka do nedjelje) bili na duhovnoj obnovi na Lovniku (planinarski dom Sv. Bernarda) jako sretan Bilo je jako lijepo, od forumaša su bili Žan, MARIJA i Ycteris Wink Sveukupno nas je bilo oko dvadesetak.
Mogu samo reći da mi je ovo bilo jedno stvarno predivno iskustvo. Prije prvih obećanja doživjeti ovako nešto je stvarno veliki dar SmileSmile Nešto što ti tako umnoži želju da daš dio sebe i da izgrađuješ samog sebe u toj zajednici, da daš ta obećanja, i da ideš dalje putem Krista, i putem samog sv. Franje. Toliko je lijepih trenutaka bilo, ta tri dana proletjela su mi tako brzo u društvu tih predivnih ljudi. Toliko smijeha i radosti, kroz pjesme, kroz osmijehe, kroz zagrljaje, kroz Bejine zanimljive misli, kroz Bejine provale... Laughing Laughing Cool Kroz molitvu i euharistiju, ma sve je bilo posebno nekako. Kad svatko od nas podari samo malo onog bogatstva što leži u srcu, kako se lijepi plodovi rađaju... jako sretan
Hvala vam svima, dragi framaši, hvala Beji na svemu što je uložio u ovaj susret, i koji je još jednom pokazao kakva je legenda.. Cool I hvala dragom Bogu čiju smo Ljubav mogli čitati na licima naše braće ne moram ništa objašnjavati

I naravno, dođite sljedeće nedjelje u 12h u Siget..
Budite s nama na taj nama tako vrijedan dan... sunce moje malo
Zbog nas, zbog kolača zeleni , zbog pjesme i radosti, zbog slavljenja Gospodina... cvijetak
Vidimo se, dragi forumaši! ne moram ništa objašnjavati

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Dara

PostanoPostano: ned 24 ruj 2006, 20:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ej ljudeki ja sigurni iducu nedjelju dolazim na siget,a mozda i marinica-ri,da li nas netko ili mene ako ona nebude isla sacekali na autobusnom kolodvoru pa da idemo skupa na siget.Hvala

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
ToNkIć

PostanoPostano: pon 12 vel 2007, 9:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

..............."Proroshtva - ona che ishcheznuti,...............
................jezici - oni che umuknuti,...............
................kada s neba savrsheno dodje...............
................sve nesavrsheno tu che nestati...............
................Samo ljubav nikad neche prestati."...............

Vrijeme radnje: 14.02.2007., 18:30h
Mijesto radnje: Kozari Bok crkva
Tema: Valentinovo zaljubljeni zaljubljeni pusa
Likovi: Bokchani i Vi dragi framashi i forumashi alelujaa miiir cvjetic

Kratak sadrzaj: Frama Kozari Bok prije kojih 11 godina odrzala je sv.misu za sve zaljubljene i nezaljubljene povodom Valentinova. I poshto je to sve lijepo ispalo, odluchili su i iduche godine imati misu i tako iz godine u godinu...... Sve dok se nije dogodilo neshto strashno......proshle godine nisu imai misu jer je bilo nekih problema......zapela kola u blatu, u duchanima nestalo hrane, cijeli grad je bio u mraku i padale sjekire sa svih strana No ove godine.....zasjalo nam suncheko, nema blata, vlasnici duchana oshli u nabavu, obnovili smo sve zice i zarulje i biti che struje i na kraju, ne padaju sjekire s neba vech ljubav......
Tako da.....ljepo dodjete sa ili bez bolje polovice (ako ju nemate, mozda che vam se posrechit pa che te ju i pronachi), zajedno slavite Boga na sv. misi, a nakon toga jurimo u dvoranu na iche i piche i obrazovno - zabavni program.....!!!

Ajde ljudovi, svi znate gdi se nalazimo zato..... u vozi se odoh ja vozi se jase i drito do nas na molitva bend njam opaa

E da! Slobodno ponesite sve svirucka svira bubnja violina za bolju atmosferu! eeehaa

Sorrajte ak je kasno stigla virtualna pozivnica, nadam se da je papirnata bila brza.... Embarassed No nije bad, ipak dodjete! Jel' tak? Wink

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Andelic

PostanoPostano: uto 13 ožu 2007, 12:44
PostNaslov : Susret Frama grada Rijeke - 23.03.2007. - sv. Nikola,Krnjevo
Citiraj i odgovori

Susret svih zajednica Franjevačke mladeži koje djeluju u gradu Rijeci i okolici i ali jednako tako i drugih zajednica koje djeluju pri župskim zajednicama u našemu gradu održati će se 23.03.2007. - PETAK u Crkvi sv. Nikole na Krnjevu sa početkom u 20:00h

Prisustvovati će mladi zajednica na Krnjevu, Žabici, Trsatu, Pehlinu, Crikvenici, Škurinjama....

razmatrati će se moto područnog i nacionalnog susreta Frame: 'Usudimo se živjeti Evanđelje ! ' i biti će prilike za druženje, međusobno upoznavanje, pjesmu, veselje, slavljenje Gospodina... susret bi trajao do otprilike 20:00h

MLADI, SVI STE POZVANI !!!!!

BILO KAKVE INORMACIJE koje vas zanimaju mozete pitati na markes.miha@gmail.hr i ivanandelic@gmail.com i sve detaljne obavijesti također možete pronaći i na blogu Frama grada Rijeke framari.blog.hr

Mir vam i dobro!
Korny

PostanoPostano: ned 25 ožu 2007, 20:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto, prošao i ovaj, za naše područje veoma značajan vikend Smile Wink

Da vam dam kratki izvještajčić, a onda nek me ostali nadopune (kasno je pa mi se ne da puno tipkati...) Wink

Dakle, kao što je Anđelić napisao, sve je započelo u petak susretom svih frama grada Rijeke na Krnjevu...Pridružili su nam se i mladi iz Crikvenice (frama u osnutku), tri framašice iz Gračaca te mladi sa Pehlina...Susret je protekao u duhu igre i upoznavanja i bilo nam je veri najs Smile

Sve se nastavilo u subotu u Puli...iako smo iz Rijeke bili ispraćeni kišom, u Puli nas je dočekalo sunčeko... sunce moje malo Susret se održavao pod motom 'Usudimo se žvjeti evanđelje' te smo nakon kratkog nagovora na tu temu krenuli u rad po grupama (iliti skupinama Laughing )...Pričalo se o umijeću slušanja, slijeđenju Krista, evanđelja i sv. Franje...
Nakon ručka, uslijedilo je predstavljanje grupa (bilo je i pričanja, i recitiranja i scenskih prikaza...), zatim jedinstvena izvedba predstave 'Daj kunu' koju je izvela Frama Trsat (to jednom jednostavno MORATE vidjeti... Laughing ), a nakon toga i popodnevna 'rekreacija' - pjesma, ples, igre i smijeh, naravno... Smile

U 17h okupili smo se u crkvi Sv. Antuna gdje smo animirali križni put, a nakon toga i misu na kojoj su novi pulski framaši primljeni u Framu, a jedan član je po prvi put dao obećanja, dok ih je još jedan obnovio...

Susret je završio papanjem pizza, hamburgera i kolačića, a do Rijeke smo se vratili raspjevani i bez glasa Laughing

Sve u svemu, bilo je jako lijepo i upravo nagovaram odgovornu osobu da se to malo češće oragnizira!!! Laughing Laughing Laughing

a sad prepuštam riječ ostalim framašima Wink
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
banana

PostanoPostano: ned 25 ožu 2007, 22:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kada si me već prikriveno prozvala ostavljam i ja traga Wink .

Korny vam je u kratko sve već rekla. Haha, jedino se zaboravila pohvaliti svojim prvim mini animatorskim iskustvom belji se Laughing !!
Ma u Puli je bilo genijalno jako sretan !!
Mene se nekako dojmio moto toga susreta " Usudimo se živjeti Evanđelje?! "
U onom našem zajedništvu, plesu, igri, pjesmi, radu po grupama otkrivala se želja, snažna volja, a mnoga iskustva su i potvrđivala da se trudimo biti oni koji imaju dovoljno hrabrosti odazvati se tome Božjem pozivu i po primjeru sv. Franje živjeti Evanđelje..

Uistinu je bilo predivno, malo se izludirati... Laughing
I onda kao kruna svega toga Križni put pa misa.

Nećemo noćas doma, doma nas znaju svi.. bila je pjesma koja se na kraju zaorila ispred Arene Laughing Mnogi su ostali bez glasa Wink

Joj, sada bi opet u Pulu... Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Fantom

PostanoPostano: pet 06 tra 2007, 10:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo je i pitanje i prijedlog i poziv... zapravo, ne znam smijem li to tu staviti i pisati o tome... al' kaj se može, kad sam već krenul... Smile

Za nas framaše ove godine se održava nacionalni susret Frame na Trsatu
25.-27.05.2007.
Koliko sam ja shvatio (ispravite me ako griješim), nije to samo za one "prave" framaše koji su dali obećanje u zajednici. Dakle ako ste mladi (pogotovo mlađi od 23) i razmišljali ste o uključivanju u Framu, oduševljeni ste sv.Franjom i njegovom ljubavi prema braći i sestrama, ovo vam je prilika da se upoznate s Framom i Framašima.

No kak su nam rekli, prijave su do 15.4....dakle još malo ima. Stignete se uključiti u vama najbliže bratstvo, prijaviti...i početi Smile Ako vas nitko neće, Siget vas hoće Cool Cool Cool Javite se ovak preko foruma.

"Kamen što ga odbaciše graditelji postat će kamen zaglavni!"

***naknadno dodano***
Isprichwawam se, tek sam sad skužil da ima cijela tema o Trsatu...e pa tamo onda valjda možete naći što vas zanima jako sretan

Zadnja promjena: Fantom; pet 06 tra 2007, 10:38; ukupno mijenjano 1 put.

Molitva je radost koja uljepšava duhovni život!
Žan
mod team leader

PostanoPostano: pet 06 tra 2007, 10:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fantom napisa:
Ovo je i pitanje i prijedlog i poziv... zapravo, ne znam smijem li to tu staviti i pisati o tome... al' kaj se može, kad sam već krenul... Smile

A zašto ne bi smio? Shocked Naslov teme je framaški susreti Wink
Osim ak držiš ovu informaciju vojnom tajnom, ili samo za odabrane Wink

Taj susret krajem svibnja bit će mi prvi nacionalni susret Frame jako sretan
Baš mi super kaj su 27.5. Duhovi jako sretan

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
little_angel

PostanoPostano: pet 06 tra 2007, 10:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja dolazim, ja doolaaaziiim woohoo woohoo

Terenska nastava mi je trebala biti u tom terminu, ali je ipak premještena za početak 6.mj.
Jeeee, ja iiideeeem Laughing Laughing Laughing

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Fantom

PostanoPostano: pet 06 tra 2007, 14:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Taj susret krajem svibnja bit će mi prvi nacionalni susret Frame

Većini će biti prvi nacionalni...jer zadnji je bio 2000. u Splitu...tad ni mene još nije bilo... Bili su Provincijski susreti na Trsatu (provincija sv.Ćirila i Metoda, pod koju naša frama spada)...al na to nikad nisam išel...

Molitva je radost koja uljepšava duhovni život!
Korny

PostanoPostano: uto 01 svi 2007, 19:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Framaši - forumaši!!! jako sretan

U 5. mj. slijede dva susreta na kojima se možemo vidjeti pa ja, znatiželjna, ali i željna upoznavanja onih koje još nisam upoznala i ponovnog viđenja onih koje sam upoznala Wink odlučih ostaviti post u vezi sa prvim našim susretom, tj. nacionalnim kongresom FSR - a i Frame koji će se održati 19. 05. u Zagrebu!

Dakle, zanima me sljedeće - tko planira doći?!?

Ja ostavljam svoje ime, a vi se lagano potpisujte jer, koliko ja znam, prijave su gotove pa oni koji dolaze to već znaju Cool , a oni koji su malo više upućeni u program (npr. Sike) mogu i predlagati polako gdje i kada bi se mogli bar nakratko naći...

Znam da je možda još malo rano, ali, eto.....bar da znamo tko će biti tamo!! Smile

1. Korny
dodododoprecjednik

PostanoPostano: uto 01 svi 2007, 20:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

1. Korny
2. Domac(najvjerojatnije, jos nista sigurno)

Hvaljen budi, Gospodine moj....
davorseljan

PostanoPostano: sri 02 svi 2007, 8:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

1. Korny
3. davorseljan

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: sri 02 svi 2007, 11:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

1. Korny
3. davorseljan
4. Ycteri - ja dolazim sigurno sam pitanju je u koje vrijeme i na kak dugo jer su mi taj dan ubacili kolokvij koji bu navjerojatnije baš negdje usred dana... smrch

MARIJA

PostanoPostano: sri 02 svi 2007, 12:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

place a baš mi je žao što neću moći doći place
u Imotskom sam taj vikend svira

zabavite se i uživajte i...popijte koju u moje ime zivio cvjetic

http://www.youtube.com/watch?v=B7kcKczSrDo&feature=related
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 02 svi 2007, 16:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Korny napisa:
Framaši - forumaši!!! jako sretan

U 5. mj. slijede dva susreta na kojima se možemo vidjeti pa ja, znatiželjna, ali i željna upoznavanja onih koje još nisam upoznala i ponovnog viđenja onih koje sam upoznala Wink odlučih ostaviti post u vezi sa prvim našim susretom, tj. nacionalnim kongresom FSR - a i Frame koji će se održati 19. 05. u Zagrebu!

Dakle, zanima me sljedeće - tko planira doći?!?

Ja ostavljam svoje ime, a vi se lagano potpisujte jer, koliko ja znam, prijave su gotove pa oni koji dolaze to već znaju Cool , a oni koji su malo više upućeni u program (npr. Sike) mogu i predlagati polako gdje i kada bi se mogli bar nakratko naći...

Što s emjesta tiče,nemam pojma gdje bi se mogli naći,to će bolje reći netko iz Zg-a
Ali program kongresa odvija se na Sv.Duhu od 9.30 do 17h sa samo jednom pauzom između 13 i 14.30 sati

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.