HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 17 srp 2019, 5:08. Pogledaj neodgovorene postove
[sport] EURO
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: čet 03 lip 2004, 12:12
PostNaslov : [sport] EURO
Citiraj i odgovori

Ajmo ljudi, joÅ” par dana do poĆØetka..
1. VaŔe prognoze za "vatrene"?
2. Koji su po vama glavni favoriti?
3. Ugodno i neugodno iznenaĆ°enje EURA?

Po meni:
1. mislim da naŔi ipak prolaze 1.krug, a onda dalje teŔko..No,nikad se ne zna!
2. Tipujem na Francuze, ali ne odbacujem Nizozemce.
3. Ugodno - Portugalci i ƈesi
Neugodno - Italija

Zadnja promjena: sike; pon 07 lip 2004, 12:54; ukupno mijenjano 1 put.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Helena

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 04 lip 2004, 14:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm, ja nisam toliki optimist kao Sike. Naravno da želim da proĆ°emo dalje, ali... ƈini mi se kako BariƦ nema viziju pokretaĆØa na terenu i da se joÅ” uvijek "traži". Vremena viÅ”e nema za eksperimente, a on to joÅ” uvijek radi! Prognoza: MOŽDA odigramo sa Å vicarcima 1:0, ostalo... prevelik zalogaj!

Tko osvaja prvenstvo? Hm, možda PORTUGAL- imaju odliĆØnu igru.

Ugodno Ʀe nas iznenaditi: PORTUGAL, a neugodno: FRANCUZI ( mislim da Ʀe kiksati u drugom kolu )

AJMO HRVATSKA pljesak

Helena
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Dara

PostanoPostano: sub 05 lip 2004, 9:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa ja se nadam da nas neƦe razocarati kao na svjetskom prvenstvu....nemam ni favorita,mislila sam na Francusku,a oni su totalno razocarali na svj.prvenstvu.Dobri su Englezi........ Cool
Liki-Trsat

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sub 05 lip 2004, 11:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

1.Vatreni: veliki sam optimista i nadam se da Ʀe otiƦi bar u 2. krug
2.Favoriti: Å panjolci i Nizozemci- naravno da moram malo i za njih navijat ipak mi je to druga domovina.
3. Ugodno iznenaĆ°enje: svakako Portugal, a neugodno:pa Å”ta ja znam nitko mi nije posebno mrzak!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sljuncica

PostanoPostano: ned 06 lip 2004, 13:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej ljudi!!!!
Odmah da priznam da smo ja i nogomet dva potpuno apstraktna pojma Embarassed , naime, ja nemam pojma sta se dogadja na terenima u Hrvatskoj, a kamo li u Portugalu....

Svejedno, podrzavam nase "vatrene" (ako sam pogodila) i prepustam ovu temu nekima koji su upuceniji od mene(sto je vjerovatno vecina ovdje)...
Kiss to all!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan
Sanders

PostanoPostano: sri 09 lip 2004, 8:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja se bas ne slazem nesto sto se favorita tice...mislim da tko god se kvalificira na EP ima isto tako mogucnost i osvojit to prvenstvo....tako da nisam bas za neke prognoze..Spanjolci nemaju los sastav iako znaju ispast ranije nego sto su se nadali, mislim da ce daleko dogurat...naravno u finale s nasima, nasdi dobijaju 3:1 Laughing

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: sri 09 lip 2004, 17:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hrvatska u polufinalu, a onda... zna se!!!! heheh

Realno, sve ovisi o prvoj utakmici! Imamo super raspored! Ako dobijemo Svicarca, ove velikane nece biti tesko onesposobit (barem za prolaz). Znamo svi kakva smo euforicna nacija, a isto tako znamo da sa jakima lakse igramo jer se nabrijemo!
Ako prodjemo Svicarce, uvjeren sam da cemo skoknit do polufinala... a tamo se onda svasta moze dogodit!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
igor

PostanoPostano: čet 10 lip 2004, 0:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ovako. ja jesam optimista i mislim da ovu hrvatska repka moze puno napraviti. baric je pametno izabrao igrace koje vodi na EURO 2004, osim sto bih ja svakako pozvao i kranjcara. ne znam zasto je on izostavljen..

uzasno mi se jako svidjala formaciju koju smo igrali protiv danaca. naime, igrali smo prakticki s 4 igraca u napadu. s tim sto s dvojica se povlacila malo vise, i igrali i na sredini terena. to su bili olic i mornar. olic je super prodirao na lijevom krilu, dok je mornar lavovski dio posla odradio na desnom krilu. takva nam postavka igre treba. sa tavkim igracima, ne treba nam cak ni rapajic u igri. u napadu su ok prso i sokota (ili mozda staviti i klasnica, pa vidjeti kako bi se uklopio)... dakle, ja sam za ofenzivniji nogomet, i igrao bih sa igracima kao protiv danaca. bas sam prije te utakmice razmisljao da li baric ima hrabrosti staviti u isti tim sve te odlicne napadace... i ispostavilo se da je tako i uradio. jedino se bojim da on nece htjeti to uraditi na EURU. jer ce misliti da ne bi htio riskirati. ali takva igra nama treba, atraktivna s golovima.

svicarce dobijamo (nadam se)
protiv francuza i engleza ce biti lakse nego protiv svicaraca. to je sigurno... i nadam se dobrim rezultatima. svakako ocekujem od nasih da prodju grupu. poslije, moze se daleko dogurati s ovom momcadi. u to vjerujem..

favoriti> portugal, ceska, i mozda italija... ali portugal (jer je domacin) i ceska su mi nekako naj naj... i naravno mi isto...
Srki

PostanoPostano: sub 12 lip 2004, 19:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

POBIJEDILA GRƈKA PROTIV PORTUGALA!
place
davorseljan

PostanoPostano: sub 12 lip 2004, 23:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

SVE JE OTVORENO. SVATKO MOŽE POBJEDITI. IZNENAƐENJA SU MOGUƆA.
NAÅ I? MISLIM DA MOGU DO POLUFINALA ILI ƈAK DO FINALA.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
mrgud1

PostanoPostano: ned 13 lip 2004, 9:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

POZDRAV EKIPI SA FORUMA IZ PORTUGALA.
NALAZIMO SE TRENUTNO U NAZAREU I CEKAMO
11:00 SATI DA KRENEMO PREMA LEIRI GDJE SE NADAMO
VELIKOJ FESTI HRVATSKIH NAVIJACA.
NASI PREMA SITUACIJI U TABORU HRVATSKIH
NAVIJACA IDE U CETVRTFINALE 90 POSTO SVI KOJI
SU DOSLI PLANIRAJU OSTANAK.
igor

PostanoPostano: ned 13 lip 2004, 21:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hrvatska - svicarska 0-0

rezultat koji i jeste i nije pravedan... tesko je reci koji su sve uzroci ovakvog rezultata, ali sigurno je da nasi nisu tako dobro igrali kao protiv danaca.. mi jednostavno imamo taj "problem" da protiv velikih uvijek mozemo dobro odigrati, dok protiv slabijih losije odigramo. to je u neku ruku i dobro, ali i lose...

dakle, hrvatska nije igrala blistavo, ali nije igrala niti lose... sasvim pristojno je odigrala i mislim da nam je falilo ono malo srece da zabijemo i taj gol...

sudija... ne bih htio stalno samo kritizirati suce, ali u ona dva slucaja kada je prsi i mornaru dao zuti karton zbog simuliranja... ne znam bas... mozda je prso i simulirao, ali kontakta je i tamo bilo.. mozda to nije bilo za penal, ali ono na mornaru... molim vas, to je bio cist penal...

drugi pak sudija u utakmici france-england, dosudio je francuskoj bez ikakvog pardona penal u nadoknadnom vremena. a hrvatskoj se taj portugalac ustrucavao dosuditi i jedan prekrsaj na 16 metara na prsi, koji je bio evidentan...

mislim da je krajnje vrijeme da na prvenstvima sude najbolji suci, a ne da ih po svaku cijeni bude iz svake zemlje... ovako, uvijek netko lose prodje... u ovom slucaju, mi...
igor

PostanoPostano: ned 13 lip 2004, 21:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim da se mozemo nositi i s francuzima i sa englezima..

hrvatska tradicionalno bolje igra protiv jacih repki, to nije nista cudno.. protiv ovakvih su malo opusteni, i zato ja jos uvijek imam veliko povjerenje u ovu repku... sve do posljednje tekme protiv engleske, koju ako dobijemo, prolazimo u cetvrt-finale...
Srki

PostanoPostano: pon 14 lip 2004, 8:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

AJMO Å VEDSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak
sljuncica

PostanoPostano: pon 14 lip 2004, 13:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hrvatska-svicarska... 0:0

Moglo se i ocekivati... tužan

Olic...

Iznenadilo me je da je Engleska izgubila 3 minute prije kraja... Surprised

Nasima zelim srecu u sljedecim utakmicama, ali ako budu igrali ko jucer...necemo proci bas dobro... Rolling Eyes
majuska

PostanoPostano: pon 14 lip 2004, 13:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pisalo je jucer u novinama kak se i Ciro s nekim novinarom kladio protiv Hrvatske! belji se
sike

PostanoPostano: pon 14 lip 2004, 13:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da trebamo biti realni i reƦi kako je prolaz u 1/4 finale samo san,jer za to se trebalo dobit Å vicarce i iznenadit Francuze i Engleze. No s ovakvom igrom..NaÅ”i se vade na vruƦinu,ali zar Å vicarcima nije bilo vruƦe.Mi izabrali Bjelolasicu za pripreme gdje je hladno,pa onda na +40 u Portugal.Kakav promasaj u pripremama!Nasi jucer jednostavno nisu mogli trcati.Najveca nada - RapaiƦ, nije jednom proÅ”ao svog ĆØuvara i dao kakvu korisnu loptu!
Gandalf

PostanoPostano: pon 14 lip 2004, 14:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je vise dosadilo gledat ta duga nabacivanja, preskakanje igre itd.
Decki su se trudili, nije im islo, ne bih svaljivao pojedinacnu krivnju, mislim da je taktika 100%promasena.

Mislim, po imenima smo jedno 5x jaci od Svicaraca, a na terenu su oni izgledali ko portugal naspram nas, i po ljepoti igre, tecnosti, a i po prilikama (imali smo i mi svoje, ali kad igras s pet "glavonja" a u 90 min iz 10prekida ne uspijes zabit gol - dzaba ti sve). Dobro smo izvukli bod. Da nije R. KovaĆØa, i ŽivkoviƦa, a bome i Butine proveli bi se ko s Meksikom.

Kazu, ne moze Baric igrati po zemlji jer nema veznih igraca. E, pa nek si ih nabavi onda, ima i Babica, i Leku, a da je htio igrat normalan nogomet trebo je povesti i debelog (Kranjcara). Pa sta bude. Uz Bjelicu i N.Kovaca, (a tu je i Prso koji u Monacu uvijek igra povucenije i dolazi po loptu) bi onda imali sredinu,ovako je sve to bilo: nabij dugu loptu na rub 16erca, Prso ili Sokota ce je odbit, i sad kad bi neko trebo natrcat, nema ga, i to ne zato sto se Bjelici ili Kovacu ne da, vec sto ih je Ottek krivo postavio.I svaka ta odbijena lopta zavrsi kod svicaracaa. Kazem, cudo da nismo primili gol, jer oni nabiju jednu loptu, kovac izbije, vrati im se, pa ponovo probaju i tako 5-6puta, jedna ce i proc! Svaka odbijena je isla njima u noge, to dugo nisam vidio!

Sreca je u nesreci sto mi s promjenom jednog ili dva igraca mjenjamo u potpunosti sustav igre. Ako ce igrati sa babicem, bjelicom, kovacem i srnom u sredini, tad cemo imat sredinu i mozda moc parirat francuzima. Ako bude ko jucer, mogli bi se obrukati... Dobro, necemo, jer imamo jaku obranu, ali poanta je da za nogomet nije dovoljno imati obranu i napad, treba i sredina!

E, pozdrav Mrgude, vec sam se pitao jesi ziv, da te nije neka portugalka obrlatila....

Znas sta...
igor

PostanoPostano: pon 14 lip 2004, 14:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pozdrav gandalfu...

mogao bih reci da se pomalo slazem s tobom, iako ne u potpunosti... slazem se u tomu da je kranjcar morao doci na prvenstvo, umjesto mozda nekog drugog iz veznog reda.
treba nam jaci vezni red, ali se to moze i ako igraju olic i mornar.. jucer su totalno izgledali izgubljeni na terenu.. ali smatram da bi trebali hrabro nastupiti i protiv francuza i tako ih mogu iznenadit. mozda bi trebalo dati priliku klasnicu, decko zna zabit.

prso, super igra.. ali nije imao podrsku u prosloj tekmi... srna, po meni nije bas nesto blistavo odigrao protiv svicaraca...

ali mislim da ono sto nam je falilo protiv svicarske je bila sreca i naravno jedan dobar sudac....
mrgud1

PostanoPostano: pon 14 lip 2004, 16:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

naravno da sam ziv a portugalki nisam ni vidio jer je jucer bilo sve
obojeno u crveno-bijelu boju sto nasih sto svicarskih navijaca. atmosfera u gradu strasna a sto ste mi jucer pisali da se necujemo mislim da je to od mikrofona ili pustanja tona u eter jer mi smo svi izgubili glas. ovdje je uzasno vruce a trebali ste vidjet 20 000 tisuca navijaca na jednom mijestu bez najmanjeg izgreda. igru nebi komentirao nego pozdravi svu ekipu i ugodan dan vam zelim iz nazarea i saljem vam malo sunca jer znam da je u zagrebu tmurno i hladno. sunce moje malo
pozdrav.
Gandalf

PostanoPostano: uto 15 lip 2004, 7:42
PostNaslov : HRVATSKA PRVAK!!!
Citiraj i odgovori

a kako se vi hajdukovci slazete s dinamovcima tamo u Portugalu? jeste svi zajedno, jesi vidio Knjaza?

Meni je drago da smo mi nasu najtezu tekmu rijesili, da su oba favorita skupine prosla bez poraza, a sad se crno pise Englezima i Francuzima. Mislim, Francuzi bi jos i mogli izvuci neko drugo mjesto, ali samo ako Svicarci ne odluce dobiti i njih i Engleze.
Mi razvaljujemo Francuze u Cetvrtak, a onda englicima mozemo i pustit, ali i da odlucimo pustit, mi cemo vec nesto utrpati.... pljesak pljesak

Ma prvaci smo!!! hop

Nego, s nama je tekme u nedjelju gledao i jedan decko iz Engleske, i jadan je morao trpiti nase veselje kad su Francuzi zabili dva gola, a dosta mu je bilo i njegove muke.... Reko sam mu, sori, ali biƦemo prvaci!!!
pljesak pljesak pljesak :apali p pljesak pljesak pljesak

Znas sta...
mrgud1

PostanoPostano: uto 15 lip 2004, 15:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bok gandalf!!!!!!
ovdje ti niko ne pita kojoj navijackoj
skupini pripada, znaci da se odlicno slazemo.
vidio sam jucer knjaza jer je radio reportazu
o nasim navijacima. trebas vidjet kakav ovdje
imaju teren za nogomet na pijesku. knjaz je
organizirao tekmu i bilo je ludo, bolja atmosfera
nego na tekmi sa nasom tradicionalnom koreografijom bengalke,
salovi i dobri glasovi koji smo izgubili zbog deranja u
gradu i hladne pive jer je ovdje plus 30 u hladu i brzo se znojimo ha, ha,ha
da vise neduzim pozdravljam Vas sve iz Nazarea i cujemo
se sutra.
Nikita

PostanoPostano: uto 15 lip 2004, 16:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto, nisam mogla odoljeti da se ne javim i ne pozdravim sve navijaĆØe, pogotovo one u Portugalu! Veliki pozdrav Mrgudu i ekipi!
I ja sam naĆØula da smo mi favoriti u skupini i da Englezi nemaju Å”anse pa se toga držim i dalje. Samo mi je žao Å”to ĆØujem da se Ɔiro i BariƦ svaĆ°aju.

vjetre s dinareeeeee.... eee...
sike

PostanoPostano: uto 15 lip 2004, 19:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi forumaÅ”i, drago mi je Å”to imamo naÅ”eg redovitog izvjestitelja iz Portugala: mrguda. DoĆ°eÅ” nam ovdje kao osvježenje jer svi mi gledamo Euro iz jednog kuta, a ti ga vidiÅ” iz jednog sasvim drugog.
Kakve su tvoje prognoze?
p.s. pozdrav svim optimistima glede naŔih!
Charlie Brown

PostanoPostano: sri 16 lip 2004, 13:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav mrgudu!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Javljaj se i dalje

hop hop hop hop hop hop
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.