HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 19 kol 2019, 15:08. Pogledaj neodgovorene postove
[sport] EURO
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
zole

Spol: muško
PostanoPostano: sri 16 lip 2004, 21:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pozdrav mrgude!!!

Alaj je ovo svestran forum... hehe

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Helena

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 17 lip 2004, 8:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jao sramote protiv Å vicaraca! ProĆØitala sam u jednom engleskom tabloidu kako je naÅ”a tekma sa Å vicarcima proglaÅ”ena NAJLOÅ IJOM U POVIJEST PRVENTAVA i da se nadaju kako se viÅ”e neƦemo susresti s njima!

Imaju ljudi pravo, ono nije bio nogomet! Bolje da izgubimo od nekoga "ginuƦi" na terenu, nego da se Å”etamo k'o ovce bez glave!

Protiv Francuza: moja prognoza: 3:0 za njih!

Helena
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Srki

PostanoPostano: čet 17 lip 2004, 9:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav Mrgudu!
Bon dia! Laughing Laughing
Gandalf

PostanoPostano: čet 17 lip 2004, 13:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
ProĆØitala sam u jednom engleskom tabloidu kako je naÅ”a tekma sa Å vicarcima proglaÅ”ena NAJLOÅ IJOM U POVIJEST PRVENTAVA

E to je i meni blizu istine.. ali ovo:

Citat:
da se nadaju kako se viÅ”e neƦemo susresti s njima!

I trebaju se nadat jer cemo napucat te debele Engleze i isprasit im njihove umisljene guzice... uh...
Protiv Francuza, kako bude, ali Englezima jadna majka!
Toliko!

Znas sta...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Ariadne

Spol: neodrešen
PostanoPostano: čet 17 lip 2004, 21:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

je, buraz, samo se nadam da tekma nece past na srijedu Twisted Evil
sala, mislim da je u pon, tak sam nesto cula. ako se ljutis na mene zbog ove srijede, nudim se u pon za ceskanje po leĆ°ima, dodavanje pive, simultano prevoĆ°enje i tako to.

tili bi,tili bi mo-ru...
igor

PostanoPostano: čet 17 lip 2004, 22:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

STO SAM VAM REKAO?????

da smo veoma jaki, i to se ispostavilo tocnim.... RAZBILI SMO FRANCUZE>.. imali su oni super pojedince i leprsavu igru, ali nista nisu mogli konretizirati... kod prvog gola su imali previse srece (kao i uvijek) a drugi je totalno neregularan, i sudac bi trebao biti jako kaznjen zbog toga...

dobro smo odigrali, takticki besprijekorno... malo mi je nedostajao olic sa svojim prodorima, pa poslije cak i mornar... ali nadam se da baric zna sto radi protiv engleske... mislim da bi se sokota trebao odmoriti, a protiv engleza pruziti sansu i klasnicu....

lijepo, veoma lijepo...

imam i dalje potpuno povjerenje u ovu vrstu... cak je i ciro rekao da mu se ova momcad svidja i kako je najjaca na svijetu...
Helena

PostanoPostano: pet 18 lip 2004, 6:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈovjeĆØe, ĆØa je ono bilo ĆØera? pljesak

Naravno, po starom dobrom obiĆØaju, nadigrali smo Francuze i onda primili onako gol... O.K. bar nismo k'o Englezi....

A protiv njih, uh...bit Ʀe svega!

Helena
Jo

PostanoPostano: pet 18 lip 2004, 9:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Stvarno smo face!!! Definitivno smo pobjedili Francuze, pa dali smo 4 gola!!! Sam steta sto nisu sva cetiri na istoj strani!! Confused Laughing

Lav je u zraku
Gandalf

PostanoPostano: pet 18 lip 2004, 10:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ariadne napisa:
nudim se u pon za ceskanje po leĆ°ima, dodavanje pive, simultano prevoĆ°enje i tako to.

hmm, budemo videli... Laughing
ovo s simultanim prijevodom mi se svidja.... Cool

Znas sta...
sike

PostanoPostano: pet 18 lip 2004, 12:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi,toĆØno smo napola prvog djela natjecanja.Å to mislite sada?favoriti i to?
NaÅ”i su toplo-hladno,to se pokazalo i na svj.prvenstvu.Mexiko-blamaža,Italija-super,Ekvador-pogledaj pod Mexiko.Nadam seda nakon katastrofe i Å vicarske te ĆØuda protiv francuske, neƦe sad biti opet loÅ”e protiv Engleza.
Ovi Grci su stvarno iznenaĆ°enje,vidi se ĆØvrsta njemaĆØka ruka.Sad su Å panjolci u Å”kripcu jer Portugal Ʀe teÅ”ko to prokockati.pa znate kako bi se na lovi odrazilo da domaƦin ispadne u 1.krugu.
Bit Ʀe zanimljivo i u skupini "smrti".NeƦe bit lako Nijemcima i Nizozemcima protiv ƈeha. BaÅ” me zanima kako Ʀe proƦi Talijanisad bez Tottija,a danas igraju sa Å vedskom.Ako tu kiksaju..
Vidjet Ʀemo..

p.s.ma zaÅ”to ovaj bariƦ ne voli klasniƦa?daleko najjaĆØi igraĆØ!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Gandalf

PostanoPostano: pet 18 lip 2004, 13:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E, mrgude, SVAKA CAST!!!
Fakat ste se culi, nadglasali ste francusku kazalisnu publiku, nigdje ih nije bilo.... I bas je bilo fora gledat, svi navijaci pristojno sjede na svojim mjestima, jedino nasi vise sa ograde, skacu, goli, ludi.... NAJJACI SMO!!!

jesam ja reko da cemo imati izgleda ako budemo igrali po zemlji, sto se i dogodilo... a ne neka nabacivanja, nama nesvojstvena.... vidi se ko kuzi nogomet.. Cool

Znas sta...
mrgud1

PostanoPostano: pet 18 lip 2004, 16:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pozdrav svim forumasima iz nazarea!!!
jucerasnja pobjeda je zasluzena u Fatimi jer smo svi
prije tekme bili u Fatimi i pomolili se za nasu pobjedu.
malo je reci jer ce mo biti neskromi ali ovu pobjedu
su donijeli hrvatski navijaci jer su bili najbolji i najglasniji.
kakva je atmosfera bila u gradu jer bilo sto zanimljivo?
znam da puno od moje ekipe cita ovaj forum pa vam se
svima ispricavam sto vam nemogu svima odgovorit ali
na tekmi sam dobio jako puno vasih poruka a da vam
svima odgovorim potrosio bi jako puno novaca a treba
novce cuvat za cetvrtfinale. naravno pozdrav svima
u ponedjeljak stoga idemo u crkvu sv. Ante u Lisabonu
od kud je taj svetac tako da nas cuva od divljih
engleza i donese nam cetvrtfinale.
Bog i Hrvate.
alpigiana

PostanoPostano: sub 19 lip 2004, 8:13
PostNaslov : mi...hrvati !!!!!
Citiraj i odgovori

da, da mrgude ...dobra tekma...slažem se
nego, hvala sto nam se zahvaljujeÅ” za sms-ove , ali nedostajem mi odgovor na neka pitanja/ molbe

npr. jel ostao sudac živ nakon tekme?
i zaŔto je ostao sudac živ nakon tekme? Question

jako sretan
zole

PostanoPostano: ned 20 lip 2004, 10:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fatimska je Gospa pomogla i vise nego smo ocekivali. Puno je bolje sto smo remizirali nego da smo pobijedili... Kao prvo - umislili bi se (vidi SP 2002), kao drugo mediji bi (a i mi ostali) proglasili europskim prvacima... A tako se utakmice ne pobjedjuju... (opet vidi SP 2002) Smile

Zato, iako mi je bilo jako krivo sto nismo dobili, s druge strane mi je super drago!!! A bit ce mi najdraze ako dobijemo Engleze... prepotentne, pomalo balkanizirane i barbarizirane, pokoju kilu vise popunjene...

Jedva cekam!!!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
igor

PostanoPostano: ned 20 lip 2004, 14:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma ja sam gotovo siguran da cemo dobit engleze... oni su pod mnogo vecim pritiskom od nas... tu smo mi u prednosti...

NAPRIJED HRVATSKA!!!
alpigiana

PostanoPostano: pon 21 lip 2004, 6:46
PostNaslov : neka pati koga smeta hrvatska je prvak svijeta
Citiraj i odgovori

ZNATE Å TA.... JA SAM TOTALNI OPTIMISTA ZA VEƈERAS ....

mi najbolje igramo pod pritisnom i protiv velikih riba, prema tome, ako pogledamo s kim igramo i za Ŕta igramo, za danaŔnju tekmu ispunili smo normu.... pa cemo jednostavno nakantat te engleze s jedno 2:0 i poslat ih doma..........nek se opet izoliraju na svom otoku jako sretan

a ako uzmemo i ĆØinjenicu da je sva portugalska publika na naÅ”oj strani....i svi oni dobri ljudi koji su otiÅ”li ranije iz hrvatske....
ma dobit Ʀemo........

pozdrav mrgudu...nemoj piti puno pive, mogao bi se udebljati... buhahahaha
zole

PostanoPostano: pon 21 lip 2004, 22:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehehe... vidim tisina!

Ma jeste li culi naseg dragog izbornika: "Pa zar je netko od vas uistinu ocekivao da cemo proci u drugi krug?"

Da, dragi izbornice, nas nekoliko (oko 4 milijuna) je itekako ocekivalo da cete, ako nista drugo, onda bar poginuti na terenu!

Kako mi je digo talk! grrrrrrrrrrrrrr Mad Mad Mad Mad Mad

sike

PostanoPostano: uto 22 lip 2004, 12:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma BariƦ je totalno promaÅ”io u formaciji! Prvo,ĆØemu je mijenjao pobjedniĆØku postavu i ubacio ŽivkoviƦa,a onda ga stvaio na poziciju na kojoj nikad ne igra - srednji red! To pokazuje ili da mu je ŽivkoviƦ jedan od ljubimaca koji uvijek moraju igrati ma kako bili loÅ”i ili da netko drugi sastavlja momĆØad,možda MarkoviƦ.
Opet Ʀu spomenuti KlasniƦa.Pa deĆØko je prvak Bundeslige s Werderom a Otto mu ni minute ne da u igri,nego gura onog Å okotu koji u 3 tekme nije NIÅ TA odigrao.
BariƦu,budi ĆØovjek i sad na kraju,kad ideÅ” u penziju,priznaj svoje greÅ”ke a ne opet mazati oĆØi javnosti!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Jo

PostanoPostano: uto 22 lip 2004, 12:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I meni je digao tlak sa izjavom "Pa zar je netko od vas uistinu ocekivao da cemo proci u drugi krug?" A sto je najbolje, mogli smo!!!!!!!

place

U nasoj formaciji je Baric totalni promasaj od pocetka!!!!

Lav je u zraku
cvjetkus

PostanoPostano: uto 22 lip 2004, 17:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

slazem se sa Jo u potpunosti! jako sretan

to je lijepo i kratko srocila kao pravi nogometni znalac Wink jako sretan : nismo prosli, a mogli smo! Mad tuzan Rolling Eyes
igor

PostanoPostano: uto 22 lip 2004, 18:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

suvisno je bilo sto reci....

BARIC NIJE SASVIM INTELIGENTAN COVJEK.....

nisam prvo htio zalaziti u njegov izbor igraca, jer ima on pravo izabrati tko ce igrati... ne mozemo uvijek imati totalan uvid u formu i kondiciju igraca, tako da je lako uvijek samo davati gotove formacije, ali kad nisi u timu nikad ne mozes sve znati...

ali ipak, da jedan klasnic ne dobije niti minutu igranja na prvenstvu, da jedan babic isto ne udje u igru, da jedan kranjcar ne bude niti pozvan... to je SRAMOTA!!!!

protiv engleza nismo trebali u toj postavi igrati... OLIC JE TREBAO IGRATI OD PRVE MINUTE, PA CAK I MORNAR MOZDA... ili da je mornar kasnije usao, i to bi bilo ok... ali moramo imati nekog brzog igraca koji ce po bokovima prodirati...

rezultat nije realan odnos jer je hrvatska poslije morala ici u napad i ganjati rezultat pa je ostavljala puno prostora u obrani... no dobro, nije sad toliko to niti bitno...

bitno pitanje je sad, TKO CE ZAMIJENITI OVOG BARICA???? mislim da bi to morala biti napokon neka osoba koja bi imala autoritet medju igracima, i koja bi doista mogla staviti bilo kog igraca u igru ili na klupu a da se ne boji tih istih igraca.... mora imati veliki autoritet medju igracima...

meni osobno se jako svidja tomislav ivic, samo ne znam da li bi se on uopce prihvatio tako necega.... ili mozda cak netko od igraca te famozne 98. meni bi se jako svidjelo bobana tamo vidjeti, jer je jako inteligentan i mislim da bi bio dobar!!!

toliko
sljuncica

PostanoPostano: uto 22 lip 2004, 21:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ok, Hrvatska je izgubila sto se moglo i ocekivati... place

Bilo pa proslo... Confused

Navijali jesmo, zivcirali se isto (pogotovo na kraju)... Confused

Vasi daljnji favoriti... Question

Navijam za Svedsku Cool ...Trsacani ce znato zasto... Wink ...koja je za razliku od Hrvatske barem prosla u sljedeci krug... Confused
Gandalf

PostanoPostano: sri 23 lip 2004, 7:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pogrijesio je Baric sa svojom kukavickom formacijom, i pristupom igri.
On misli (il je barem mislio) da je dosta staviti 5 trupaca u obrani u liniju pa da ne primis gol. Nije dosta, koji put mu je to vec dokazano. Obrana se igra po cijelom terenu, a narocito u sredini, di su englezi radili sta su htjeli, di su i dobili tekmu.
Da je htio igrat drugacije, imao je na raspolaganju i Leku, Bjelicu, BabiƦa, .... ali on je u utakmici u kojoj nam ide samo pobjeda stavio tako defanzivnu formaciju, kukavicki, nema sta!

Boban je rekao: Niko Kovac je odigrao odlicno, ali zbog tako nelogicne takticke formacije je osuĆ°en da pokrije ogroman prostor, samim time je osuĆ°en na loÅ”u ocjenu...
A Ɔiro je rekao: Kroz cijele kvalifikacije, a pogotovo sad na prvenstvu nije se znalo u kakvoj formaciji Ʀe igrati Hrvatska. To se jednoj ozbiljnoj ekipi koja bi htjela igrati prepoznatljiv nogomet ne smije dogoditi!

Znate li ijednu reprezentaciju koja igra sa samo 2 vezna igraca? tesko cete to naci. I jos onda na istu stranu, isto krilo stavi i Mornara i Srnu. Blesavo, nema sta!

Ja bih vas jos samo pitao, vidite li ikakvu razliku u zadnjoj utakmici od taktike protiv Svicaraca? Ja vidim, umjesto Bjelice je igrao Tudor, a to znaci da je jos defanzivnija. Tako se ne moze dobit nikoga (ni Å vicarsku) a kamoli Englesku. Sramota BariƦu, sretan put u penziju!

Zadnja promjena: Gandalf; sri 23 lip 2004, 8:07; ukupno mijenjano 1 put.

Znas sta...
lil_mo

PostanoPostano: sri 23 lip 2004, 7:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A Å”ta se moglo oĆØekivati od naÅ”ih!!!!!!! Englezi tĆØe k'o ludi, a naÅ”i ih jedva mogu pratiti!!
Lako se praviti pametan poslije svih odigranih utakmica, ali evo! Mislim da je BariƦ trebao imati viÅ”e povjerenja u mlade igraĆØe, trebao je imati povjerenja u KlasniƦa, BabiƦa......Ali Å”ta je tu je!!!
Za mene je veliko iznenaĆ°enje ƈeÅ”ka, ali kad se malo bolje pogleda imaju stvarno jaku ekipu hop
I od sada kad su naÅ”i izbaĆØeni navijam za njih!!!!! pljesak
Nadam se da Ʀe oni biti prvaci!!!!!!!!!!!!!
Gandalf

PostanoPostano: sri 23 lip 2004, 8:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma treba znati reci igracima gdje i kako da trce, a vjeruj mi da oni inace trce, ako ne ko Englezi, onda i bolje, s obzirom u kojim sve klubovima igraju.

Neko pita za favorita, moj je zasigurno ƈeÅ”ka! Atomski nogomet, nema obrane, kad gube 2:0 onda uvedu 4 napadaĆØa i razvale jednu Nizozemsku, SVAKA ƈAST!!! Nek budu prvaci.

Nek BariƦa naslijedi mlad i moderan trener, nisam hajdukovac ali mislim da bi VuliƦ bio pravi ĆØovjek, ako ne onda Cico KranjĆØar!

Znas sta...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.