HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 21 stu 2019, 19:59. Pogledaj neodgovorene postove
[sport] EURO
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Srki

Spol: muško
PostanoPostano: sri 23 lip 2004, 10:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam za Å VEDSKU!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 23 lip 2004, 13:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je sad favorit Portugal!Volio bih da se domacini okite naslovom.Ako ne oni,onda sigurno ƈesi!Ovo Å”to je gandalf rekao stoji - to je buduƦnost nogometa - totalna ofanziva!Å to viÅ”e golova to bolje!

Å to mislite o ovome juĆØer izmeĆ°u Å vedske i Danske?je li po vama to namjeÅ”taljka ili..?Gledao sam tekmu i ne ĆØini mi se tako,jer su golovi bili super,teÅ”ko bi se to namjestilo.Jedino onaj zadnji gol Å veĆ°ana..da li je to Sorensen mogao uhvatiti ili..ƈini mi seda je ĆØisto jer su danci napadali i tukli po golu Isakssona kod 2:1 za njih
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
lil_mo

Spol: neodrešen
PostanoPostano: čet 24 lip 2004, 7:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gandalf svaka ĆØast!! ZnaÅ” prepoznati pobjedniĆØku momĆØad!!!!
ƈesi su zakon, razvale NjemaĆØku sa 5 najboljih igraĆØa manje!!! DA NE POVJERUJEÅ !!!! pljesak
A daj Sike dosta je prvaka domaƦina!!! DomaƦinima se uvijek ide na ruku!!!
IDEMO ƈEÅ KA!!!!!!!!!! zivio pljesak pljesak pljesak
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Niko II Poznat

PostanoPostano: čet 24 lip 2004, 12:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajmo ƈEHI

najjaĆØi su, opako igraju i smatram ih favoritima!!!

"`ko sam pije sam Ʀe i umrijeti"
cvjetkus

PostanoPostano: pet 25 lip 2004, 12:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kad sam prosle godine posjetila ĆØeÅ”ku - oduÅ”evila sam se njome jako sretan

a na euru su me totalno iznenadili svojom igrom

stvarno su odliĆØni

ajmo ƈESI Wink jako sretan
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 25 lip 2004, 16:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i ja sam za CEHE!!!

a Portugalci su mi sinoc bili odliĆØni! Gospodin B. vec drugi put fulao jedanaesterac na istu foru, hm... al eto drago mi je da Portugal ide dalje!!!

Lav je u zraku
Srki

PostanoPostano: sub 26 lip 2004, 22:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Koja Ŕteta za Švedsku! A tako sam htio... place :cry

AJMO GRƈKA! hop
sike

PostanoPostano: pon 28 lip 2004, 12:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Polufinala:
Portugal - GrĆØka
ƈeÅ”ka - Nizozemska

Po meni finale: Portugal - ƈeÅ”ka

Sorry Lil, ali prvak ipak - Portugal
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
igor

PostanoPostano: pon 28 lip 2004, 20:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

finale se slazem da ce biti portugal-ceska, ali portugal nece biti prvak...

morate shvatiti da je sve namjesteno, cijelo prvenstvo, pa tako i ta utakmica finalna... ceska dobija sigurno, i to ne zato sto dobro igra ili zbog takvih nekih stvari vec zato sto mora pobijediti..

pogodio sam sve pobjednike u cetvrt-finalu i shvatio sam onda da je sve to velika predstava... nogomet nije ono sto je nekada bio...
pocinjem se cak veoma pitati za uspjeh hrvatske 1998. nisam vise siguran da je hrvatska tako dobro prosla zato sto je dobro igrala, vec zato sto je tako moralo biti.. promocija zemlje itd. ne kazem da su losi igraci i sl. vec samo to da je to tako bilo isplanirano i moralo je tak biti
Srki

PostanoPostano: uto 29 lip 2004, 7:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ILI ƈEÅ KA ILI GRƈKA!!!!!!!!!

belji se belji se belji se
Gandalf

PostanoPostano: uto 29 lip 2004, 8:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hey Igore, pa ti si puko totalka! Sve je to Velika Zavjera! Laughing
Ali, zar stvarno mislis da je ona tekma, ƈeÅ”ka-Nizozemska namjestena? I da je Niistelroy namjerno promasio one zicere, tj da ih je golman "dogovoreno" onako majstorski obranio?! I da je Nedved birao oce li pogoditi gredu ili ce lopta uci u gol kad je pucao s pol terena? Grijesis.

Bit ce da malo previse idoliziras svoje favorite, pa kad oni gube, onda je namjestaljka... Isto si pricao i za Milan i Ligu Prvaka. Embarassed

Samo bih ti jednu stvar porucio: nogomet se igra i u malim zemljama, a mi "Slaveni" (tj Bugari, Rumunji, Srbi, ƈesi, Hrvati) smo po talentu puno ispred i Njemaca i Engleza, a bome i Å panjolaca... To govori snaga i rangiranost reprezentacije u odnosu na broj stanovnika. Da manje radimo i da je manje novca u igri, to je istina, ali ono sto je Bogom dano, na Å”to ne možeÅ” utjecat -talent- je na naÅ”oj strani. Exclamation Exclamation Exclamation

Stoga je naravno ƈeÅ”ka prvak!!! Iako mi neƦe bit žao ni ako to bude Portugal, ili Nizozemska, jer igraju lijepo i napadaĆØki.
Pokazalo se na ovom EP-u da ni jedna momĆØad koja nije igrala napadaĆØki nogomet nije proÅ”la, i nadam se da ce se taj trend nastaviti, za dobrobit nogometa. BaÅ” mi je to drago, i za Talijane, i Å panjolce, Njemce, i ostale "kukavice" ukljuĆØujuƦi i nas!

Znas sta...
zole

PostanoPostano: uto 29 lip 2004, 12:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈEÅ I ƈEÅ I!!!

igraju fin nogomet, spoj mladosti i iskustva... podsjecaju me pomalo na HR98!!! Zato i simpatije...

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
majuska

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 29 lip 2004, 15:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈesi!! jako sretan Neg, Grcka me je toptalno iznenadila protiv Francuske... ili su me mozda iznenadili slabi francuzi... Confused
igor

PostanoPostano: sri 30 lip 2004, 0:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma nemaju te sto iznenaditi slabi grci, oni su prosli i to je sve u cilju popularizacije sporta u toj zemlji i sire.... jednostavno u polu-finalu mora biti jedan tzv. outsider. to je jasno... tko ima usi neka cuje!!!
Gandalf

PostanoPostano: sri 30 lip 2004, 7:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ti puko Cool

Znas sta...
Niko II Poznat

PostanoPostano: sri 30 lip 2004, 8:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa celikovicu

daj okreni neku lovu na kladionici kad vec znas sve rezultate

btw jedan outsider u polufinalu - pa daj, ispali su svi favoriti, .......

"`ko sam pije sam Ʀe i umrijeti"
igor

PostanoPostano: sri 30 lip 2004, 17:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tko je ispao????

italija po meni nije imala nikakve sanse jer nisu imali dobru ekipu uopce... njemacka lose igra vec godinama, i zato mislim da su portugal, nizozemska i ceska bili i prije prvenstva tzv. favoriti...

dakle, polufinale kako je to predvidjam, trebali bi pobijediti portugal i ceska, i onda u finalu ce ceska dobiti... a za trece mjesto ce grcka dobiti....

grcka je taj outsider.... ostali su favoriti...

a engleska je ispala, pa netko mora ispasti... igrali su protiv domacina, a tamo se ne prolazi... to sam vec objasnio...
sljuncica

PostanoPostano: sri 30 lip 2004, 21:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dakle, Portugal je pobjedio kako se i ocekivalo... Confused

Voljela bih da Cesi pobjede protiv Portugala, jer smatram da su bolji... jako sretan i mislim da je Portugal nezasluzeno dosao do finala Confused , a opcenito, mislim da su sve reprezentacije igrale lose izuzev nekih pojedinih... Confused
igor

PostanoPostano: sri 30 lip 2004, 22:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo, portugal je prosao, kako sam i predvidio.... naime, dok je trajala utakmica bez da sam znao rezultat i kako se igra u toj tekmi i na koji nacin, rekao sam curi da ce biti 2-1 za portugal.. i na kraju je tako i bilo... nije toliko bitno koji je rezultat vec je bitno da domacin bude u ovom slucaju u finalu... pa znate vi koliki ce to novci biti dignuti u portugal samo zato sto je portugal u finalu??? nemate predstavu...
a ceska sutra dobija grcku, sto ne predstavlja kraj grcke bajke, jer ce grcka (ja mislim barem) pobijediti nizozemsku za 3. mjesto (bas kao i hrvatska 1998.)..

ceska kao novi clan europske unije, osvaja prvenstvo i na taj nacin pravi dobru promociju svoje zemlje... to nije nista slucajno, sve je to dobro smisljeno...
nogomet je postao veoma prljav sport, i to mi se ne svidja nikako....
Gandalf

PostanoPostano: čet 01 srp 2004, 7:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E jest ga ti Igore mozes tupit! Shocked

Kako su fino sinoƦ naÅ”timano odigrali, sve je to naÅ”timano, Portugal je trebao pobijediti sa 4gola razlike, sve one akcije su plod sluĆØajnosti i toga sto su im Nizozemci pustali! belji se
Jedino me malo ĆØudi kako je onaj jorge Andrade onako nenaÅ”timano lobao svog golmana, to je da se malo dobije na zanimljivosti, a Question To im nije bilo u planu.
Ne znam da li si svjestan koliko ljudi je ukljuĆØeno u tu jednu utakmicu, da ne spominjem cijelo prvenstvo, I KAKO ONDA MISLIS DA NITKO OD TIH LJUDI NE BI PROGOVORIO O TIM SILNIM PREVARAMA??????

A jos cudnije je kad razumno pogledas na bogatstvo koje ima svaki od tih nogometasa, oni imaju sve! Tjedni najam stana je nekima 20tisuƦaE.
Jedino sto nemaju, i sto je garancija da nema nikakvih namjestaljki, to je neki NASLOV PRVAKA! Ili bar 3. mjesto za neke. E to je nesto sto se NE MOZE PLATITI, Igore, i na sto nitko ko se bavi nogometom ne bi pristao.

Koliko je dosad bilo sluĆØajeva laziranja na velikim natjecanjima- malo, i sve su pojedinaĆØni, i veƦina ih je otkrivena, ali da bi neko cijelo prvenstvo namjestio???? I da bi se ta tajna uspjela sacuvati????
BudalaŔtina Igore, nista drugo.

Znas sta...
Gandalf

PostanoPostano: čet 01 srp 2004, 7:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a Portugal je sinoc fakat razbio Nizozemce, koji uz to sto nisu slozni i unatoc silnim zvjezdama nemaju ni igru, kad im vec rezultat ne ide.
Dosta je reci da su dosli u polufinale s 1 pobjedom. (toliko o nastimaljkama za portugal u sinocnjoj utakmici)

A mene je jos na pocetku protiv Rusa Portugal fascinirao s time sto konacno ima jaku obranu. Sredina im je uvijek bila "zlatna", napad ok. A sad su poslozeni u jedan fakat dobar tim.
Nece mi bit zao ni za jednu ekipu koja pobijedi u finalu (a nadam se da Ʀe ƈesi proƦi polufinale). Doista su zasluzeno tako visoko!

Znas sta...
igor

PostanoPostano: čet 01 srp 2004, 21:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ok, izgleda sam se malo zeznuo za grcku... priznajem da sam mislio da ce ceska dobiti ovu tekmu, mada ni to sto je grcka dobila nije da se bas cudimo...

u grckoj su ove godine olimpijske igre, dolazi socijalisticka vlast, nije bas veseo i lijep zivot u toj zemlji, i jedino cemu se ljudi mogu radovati je ovakvo sto...

no sad se mijenja moja prognoza za finale, i tipujem na portugal....

ne znam zasto, ali davno se nije dogodilo da ekipa pobijedi istu repku dva puta... to bi eto bilo cudo...

a za trece mjesto stojim iza nizozemske prije negoli sad iza ceske..
Srki

PostanoPostano: pet 02 srp 2004, 10:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

GrĆØka, GrĆØka i samo GrĆØka!

Ako domaƦini pobijede, izgledat Ʀe kao da je namjeÅ”teno.
Gandalf

PostanoPostano: sub 03 srp 2004, 8:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma dobit ce Portugal!!!
Ja se bar nadam, ljepse igraju. o namjestaljci, vidjeli smo nema govora.

Igore, za svaku zemlju koja dodje tako daleko mozes nac nacin zbog kojeg bi im se to namjestilo, velike zemlje zato sto su velike, male sto su male.... ne moze tako, jer uvijek bi bio netko povrijedjen, ako nastimas Cesima da prodju holanĆ°ane, ovi ce se ljutiti... tesko bi to bilo sve pomiriti i namjestiti....

Znas sta...
sike

PostanoPostano: pon 05 srp 2004, 11:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svaka ĆØast Grcima! Pobjediti 2x u 20 dana domaƦina,ne može biti sluĆØajnost i sreƦa. Sad me trnci proĆ°u kads e sjetim Francuske '98. Ovo je trenutak koji pripada Grcima - nek uživaju jer su zaslužili!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.