HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 23 stu 2017, 14:42. Pogledaj neodgovorene postove
Hrvatska košarka - što je to?
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
merkat

Spol: muško
PostanoPostano: pet 20 svi 2005, 22:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prednja linija Ukic, Popovic, Planinic su odlicna, ali mlada, neiskusna, Marko Tomas je potencijal, Giricek klasa, Bagaric bi mogao nesto napravit nakon sta je napredovao u europi, neznam hoce li Sundov igrat...Vujcic klasa...neznam kaj je s Loncarom, Stojicem .....al kad bi se svi skupili garantiram da je polufinale tu a na slijedecm natjecanju ako bi bili skupa kao ekipa garant medalja.... Wink

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: pet 20 svi 2005, 23:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bojim s eda nam fali iskustvo,drugo sve imamo:zajednistvo,polet,ljubav za repku..cak se i Kasun vratio nakon suspenzije od par godina..
Ali fale tu rutineri,pa mi je zao da ako Kuki moze igrati jos koju sezonu u daleko zahtjevnijem NBA da ne moze pomoci ovim mladima..Pitanje je da li će gira doći,on bi trebao biti vođa,a bez vođe ne možemo
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
merkat

PostanoPostano: sub 21 svi 2005, 12:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E da zaboravih na Kasuna, nesto malo igra, bolje bi mu bilo da kao i Sundov, Planinic igraju u Jurop. Nemoze netko igrat u NBA ako nije ili prosao euroligu da igra vecinu tekme ili sveuciliste, rijetki su ameri koji su drito iz srednje isli u NBA al to su crnci sa iznimnim tjelesnim mogucnostima. Svi najbolji igraci bivse juge u kosarci i nogometu su prolazili skolu. Po onoj - moras prvo puzati da bi mogao hodati....dakle prvo domaca liga di bi prije 20-e se morali dokazati....pa oko 21, 22 u jak inozemni klub di bi takodjer igrali pa tek kada bi nesto osvojili nakon par godina u NBA. Kukoc, Radja, Divac.....u nogometu Boban , Prosinecki, Suker, Jarni....
Dok neki nasi kao Bagaric, Sundov, Planinic, Kasun su otisli u NBA da nit u nasoj puno losijoj ligi od onda najajce europske jugo lige, nisu nis igrali nit odigrali....

Ne bi se slozio Sike s tvojom opaskom o ljubavi prema repki....jako osudjujem sve one koji kalkuliraju s repkom...pa to bi trebalo bit pitanje casti osobe a ne kao neki nasi koji su u sportu smo zbog para te ne zele ugrozavati formu i bogate ugovore ev. ozljedom !!!

Prava je tek steta sto Andrew Bogut, vjerojatno prvi pick drafta NBA nemoze igrat za Hrvatsku jel je igrao vec za aussie !
Kako on tek se ponosi domovinom, on je pravi primjer ako ga pratite po novinama i tv a ne nasi skorojevici !
Prava steta, rijetki bijeli igrac koji ce biti na samom vrhu drafta i buduca velika zvijezda NBA...e da nam je i on jos, potpisao i medalju !

dado-kozari bok

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 22 svi 2005, 11:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

osobno mi je to što govorite da dečki nemaju iskustva jedna od najglupljh stvari koje se mogu ćuti u bilo kojem sportu.
nemaju,nemaju, i što bi sad trebali?
plakati?
pa pustite dečke nek odu,igraju s guštom nek stječu to iskustvo o kojem svi pričate.
nitko na početku nema iskustva,no to nije ni presudno!
bitna je želja,htjene za dokazivanjem to je snaga.

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: ned 22 svi 2005, 12:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dado,ne možeš reći da iskustvo nije važno,a ja od početka ove teme ne krivim ove mlade dečke koji će sigurno dati sve od sebe nego ove naše velike iskusne zvijezde koje se prodavaju za dolare umjesto da igraju za repku.
A ovi mladi će već skupit neko iskustvo,pa se nadam da će njima repka biti - svetinja i uvijek se odazivati
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
merkat

PostanoPostano: ned 22 svi 2005, 14:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slazem se sa siketom ( ulicna deklinacija ).......inace ne mislim da je neiskustvo prepreka za igrnje, jedino se postaje igrac ako se konstantno igra i igrac se postaje, to ce se svi strucnjaci sloziti, do 20-e godine ( dvadesete) kasnije se samo stjece iskustvo. Ne moze se postati igrac ako se grije klupa u nba, jel na treninzima se ne postaje igrac nego na utakmicama. Bolje je igrat euroligu, pa cak i goodyear ili cro nego ne igrat u NBA. A kaj s mene tice strucni stozer ( kako to mudro zvuci ) treba procijeniti tko su najbolji, svejedno stari ili mladi, ako su podjednaki treba mladjima dat priliku da budu jos bolji jel stariji ionako nemogu bit bolji kasnije. Ako pak se procijeni da se nemoze sa straijim doci do medalje onda je najbolje ako postoji perspektivna ekipa, stavit vecinu mladih s ciljem da na prvom natjecanju skupe iskustvo a na svakom slijedecem napreduju dok oko 25 vec ne bude vrijeme da se pokaze jesu li zreli i sposobni za medalju i jel se rizik isplatio !

dado-kozari bok

Spol: neodređen
PostanoPostano: pon 23 svi 2005, 7:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dobro u redu.ali po meni ne treba zvati sad kukoča ili ne znam druge koji griju klupu.jer onda bi oni igrali a opet taj dečko koji je trebao igrati tu poziciju ili otpasti ili imati neku bijednu minutažu.i kad se te zvjezdice povuku sve ostaje na ovim mladima koji su bile zakrpe starima.
uvijek vjerujem u naše dečke,pa tako i ovaj put

Aj' živili
sike

PostanoPostano: pet 26 kol 2005, 13:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dado-kozari bok napisa:
uvijek vjerujem u naše dečke,pa tako i ovaj put

Tako je naš Dado optimistični zborio..
Doista je imao pravo ako se pogleda igra jučer protiv SiCG(ili uskoro samo S). Priznajem,i ja sam pokleknuo pesimističnom razmišljanju kad sam stavio ovu temu al sad doista vjerujem da se ova repka može nositi sa svima. Očekujem i danas dobru igru protiv Litve
Sanders

PostanoPostano: ned 28 kol 2005, 0:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dobili i Litvance i Deželu, još samo šlag na kraju u finalu protiv SCG slavimo..tko zna...

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
merkat

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 9:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Napokon je stigla smjena generacija gdje ima igraca. Onaj Tomas mi se cini da ce bit najbolji hrvatski igrac za koju godinu. AKo ce igrat u Realu za dvije godine je najbolji u europi. Ni ne trebaju nam foleri Kukoc-Radja makar su legende, a da je jos Bogut tu ajme gdje bi nam kraj bio...

sike

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 20:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Šteta što mali igra za Australiju..Nije on Joe Šimunić pa da igra za Hrvašku,šmrc!
Ali imamo igru,čvrstu obranu,ovim turnirom smo opipali atmosferu Podgorice,ali treba otići i u Beograd..
Sve u svemu,bez euforije,možemo među 6 i na Svjetsko iduće godine
sike

PostanoPostano: sub 17 ruj 2005, 21:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uf, što sam strepio da Bugari večeras ne spraše Turčine jer nakon ovog našeg poraza od Litve,mogli bi i ispast nakon prvog kruga..Fala Bogu,sutra treba dobit Tursku i čekat rasplet u skupini gdje su Talijani,Nijemci i Rusi pa s njima u borbu za to 6.mjesto barem..
Ali igra bam nije zabrinjavajuća,previše oscilacija,što će jače ekipe kažnjavat kao večeras Litvanci..
Ako s ovom generacijom sad ne napravimo uspjeh i ne prokrčimo si put za SP i Peking,ode sve u jagode..
Helena

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 19 ruj 2005, 9:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

odlična tekma protiv turaka jako sretan već sam mislila da se nećemo nikada vratiti!

Helena
sike

PostanoPostano: pon 19 ruj 2005, 12:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slijedeća na redu je Italija - biti ili ne biti jer pobjednik ide u !/4 finale gdje čeka neporažena španjolska.Možemo li te dvije dobiti?
Ajde,bar Italiju da dobijemo pa da onda igramo za to 5.mjesto koje bi nam donijelo izravan plasman na SP.
Ako puknemo od Digića, propalo nam sve.. Rolling Eyes
sike

PostanoPostano: uto 20 ruj 2005, 18:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

..ali nismo pukli! Bravo dečki! Uvijek je košarka bila naš sport br.1 i kad nam u košarci nije išlo,onda smo bili sportska koma!
Uf,isplatilo se ovako naživcirat!
A za petak i Španjolce u 1/4 finalu ću već negdje naći rezervne živce! jako sretan
Ok smo igrali, sviđa mi se igra na centre Vujčića,Kasuna i Bagarića koji igraju odlično ovo prvenstvo i daleko smo tu najjači pa na vanjskim pozicijama imamo i danas opet odličnog Popovića,zatim Giričeka kojem danas nije išlo u napadu ali je u obrani i Planinića..

Idemo u Beograd! Smile pljesak pljesak pljesak
igor

PostanoPostano: čet 22 ruj 2005, 10:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joj... da mogu smao negdje gledati utakmicu!!!!
ne znam gdje... u bologni sam, u italiji i nemam pojma gdje ce biti prijenos, jer talijani ne prenose to...
place
sike

PostanoPostano: čet 22 ruj 2005, 12:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da,baš sam primjetio gledajući sve talijanske programe nakon što smo ih razbili..nisu nigdje prenosili a pitanje je da li su i spomenuli u sportskim vijestima..Zato,čisto sumnjam da će onda ovu sa Španjolcima prenositi!
Možda da pročačkaš po netu,jer mogao bi sportnet ili koji drugi naš portal to uživo prenositi..

Nikako mi ne ide u glavu kako su ti Slovenci mogli biti prvi u svojoj grupi. Znam da su dobri i da je sad euforija u Deželi zbog tog rezultata,al mislim da smo mi jači,što smo i pokazali na pripremnom turniru.
Mislim da imamo najveću širinu u igri,sve pozicije su nam dobro popunjene pa zaista naše vidim kao jedne od favorita..Strah me uvijek zeznutih Rusa i Grka
igor

PostanoPostano: pet 23 ruj 2005, 9:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nema vise rusa... a ni litve..
ostali grci i francuzi..
fat drummer

PostanoPostano: sub 24 ruj 2005, 8:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nema ni hrvata ni slovenaca... to je neka zavjera da se izbace slaveni!!! da, dobro, fat prestani pit
to je voda
ne nije
dobro nije

uglavnom, okrali su nas... svi tako kazu, pa i ja. kao samo 4 puta vise slobodnih bacanja, 2,5 puta manje preksaja za spanjolce i takve sitnice
e, da, skuzio sam da nas srbi NE vole... zasto? ko nas bre zavadi?

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
sike

PostanoPostano: sub 24 ruj 2005, 23:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Opet nas bar 2 g. nema nigdje..osim ako se ne dogodi čudo - čitaj: ako nam lopovi koji su nas pokrali ne poklone pozivnicu za Svjetsko prvenstvo,ali nikad nisam vidio lopova prvo da krade a onda da nešto vraća, poklanja..jer savjesti takvi nemaju..
Na žalost,od svjetske košarkaške velesile postali smo sprdnja za euro "velilične" koje drže uzde košarke. I to samo zato jer nas 10 g. nije bilo nigdje.Kako je teško vratiti izgubljeni ugled..
Ništa,čekat nove kvalifikacije s 90% igrača iz ove repke i novim trenerom jer je Spahija dao otkaz..
Ali više od te krađe,naljutio me je Giriček koji je frustriran takvim postupkom i više neće igrati za repku.Ma što je on dao HR repki do sada?NIŠTA!Umjesto da kaže iz inata kako će se sad baš suzbiti redovi i pokazati tim lopovima na sportskom parketu,a on podvije rep i odlazi..Ne da se "velikom" NBA igraču znojiti za neku tamo Hrvatsku..
Mislim da je problem u našem HR sportu što se neki igrači nazivaju ili ih mi/novinari nazivamo "zvijezdama" (ne poznajem niti jednu zvijezdu slovenskog sporta pa su daleko ispred nas u loptačkim sportovima) pa se sprdaju s onim što im mora biti cilj,a to je repka. Da počnem nabrajati? Giriček, Ružić..
sike

PostanoPostano: pon 28 stu 2005, 13:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Strašna tragedija Mateja Mamića..Samo da sve bude ok s njim.. tuzan
I ovako nam je košarka u raspadu,a bez njega će s ejoš biti teže vratiti među elitu..Pogotovo nakon što nismo dobili pozivnicu za Svjetsko u Japanu
sike

PostanoPostano: sri 14 pro 2005, 14:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Gira neće, ima tko hoće. Ako ćemo košarkaše moliti da igraju za reprezentaciju, onda možda bolje da je niti nemamo"

Ovo je citat jednog novinara. I dobro je rekao. Dosta je više nekih zvijezda koji kroz repku u bilo kojem sportu sebi grade kult a ne repki. Rađe da smo u zadnjoj europskoj ligi nego ali da se dečki ili cure bore svim srcem za svetinju.
A ne kao ovakvi neki "veliki" igrači koji su u repki sebi gradili karijere

Goodby Gira - forever!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
sike

PostanoPostano: sri 05 ruj 2007, 22:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo večeras zaslužuje da s eova tema obnovi
Čast nogometu ali košarica je uvijek bila hrvatski sport br.1 prema rezultatima i imenima
Ovakav pristup večeras vodi nas ponovno tamo gdje nam je mjesto u Europi - na vrh!
Imamo strašne igrače koji su sebi i svima pokazali da mogu kad žele protiv najboljih odigrat najbolje!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 05 ruj 2007, 23:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Odlično su igrali, ali koštala je živaca ta utakmica Laughing
Ona trica na kraju je stvarno bila nevjerojatna... još je bio u skoku unazad... nisam mogla vjerovat kad sam vidjela da je pogodio Very Happy Naši sportaši uvijek iznenade kad ih otpišemo, i jednako tako kad ih uzdižemo u vrh Wink

Naprijed Hrvatska! veseo

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 06 ruj 2007, 10:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike, po rezultatima, vatrepolo je br. 1 u hrvatskoj Wink

Ajd, napokon dobra vijest od košarkaša! A još mi draže kad vidim Planinića u njoj ("sjetim se kako sam mu zaljepio bananu u osnovnoj školi veseo )
Već duže vrijeme ne pratim košarku, mislim da je vrijeme da se vratim kraljici sportova!

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.