HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 26 ožu 2019, 13:05. Pogledaj neodgovorene postove
Olimpijada
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
ivoo

Spol: muško
PostanoPostano: sri 20 kol 2008, 22:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heh, da vaterpolisti su najveƦe razoĆØaranje, ali zbog poraza od SAD. To nismo smjeli dopustiti;) Ovo sa Crnogorcima je moglo biti i finale a sad smatram da je finale prije finala MaĆ°arska Crna Gora. Da možda i Srbi osvoje ali to Ʀe biti samo zato jer su se ostali istroÅ”ili a ne bi ni bilo fer da osvoje jer smatram da nisu odigrali korektno sa Talijanima, al Å”to sad sebi su izabrali lakÅ”i put. To me podsjetilo na naÅ”e rukometaÅ”e na eurospkom kad su sve u grupi dobili i onda u ĆØetvrtfinalu ispali, oni nisu birali protivnika... Ali zato su danas uvijek neugodne Dance pobijedili i uÅ”li u polufinale. S obzirom na sve i da nam ne leže ni Francuzi bio bih zadovoljan da uzmemo medalju u rukometu pa barem i bronĆØanu. Mislim da Ʀe mo Island pobijediti ( mi njima ne odgovaramo hehe ) dok bi Å panjolce trebali pobijediti ( tu nikad ne znaÅ” al mislim da bi nam opet s njima bilo lakÅ”e nego sa Francuzima). Dakle ako proĆ°emo Francuze mislim da imamo velike Å”anse za zlato, naprijed naÅ”i....
KoÅ”arkaÅ”ima svaka ĆØast Å”to su se vratili na Olimpijadu i Å”to se nisu osramotili Wink
Ostalo vidjeti Ʀe mo, sve je moguƦe, možda bi Blanka trebala uzeti medalju al nikad ne znaÅ” Å”to se može dogoditi, nikad ne možeÅ” biti siguran garantirati....
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
gogo6ak

PostanoPostano: čet 21 kol 2008, 3:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

klara napisa:
veselim se svim uspjesima (i medaljama) naŔih sportaŔa,
ne samo na Olimpijadi,
ali - ovaj Filipov uspjeh mi je posebno drag ...

deĆØko iz male sredine, meĆ°imurec,

....

O Bože fala ti kaj sam i ja meĆ°imurec s njim. Wink
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: čet 21 kol 2008, 5:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Blanka je uŔla u finale skoka.
InaƦe za mene je ovo baÅ” dobre olimpijske igre.
Pogotovo Ŕto je jedan sportaŔ progovorio o svojoj vjeri.
Naravno radi se o MeĆ°imurcu, Filipu Udeu i to u sportu koji nije razvikan i popularan.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 21 kol 2008, 11:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo ga i treƦa medalja!
Martina ZubĆØiƦ je uzela broncu u taekwandou!

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
davorseljan

PostanoPostano: čet 21 kol 2008, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Opet iznenada medalja. I to on one na koju se nije raĆØunalo da Ʀe osvojit. Svaka ĆØast.
Slobodno možemo zakljuĆØit da je u sportu sve moguƦe.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: čet 21 kol 2008, 13:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Po meni je to joÅ” jedan dokaz da se sportaÅ”i naÅ”eg mentaliteta teÅ”ko nose s pritiskom. Primjera za to ima nebrojeno mnogo, od najrecentnijih su vaterpolisti juĆØer, nogometaÅ”i protiv Austrije na EURU, plivaĆØi, tenisaĆØi na velikim turnirima, itd. NajlakÅ”e je ovima za koje gotovo nitko ne zna ili su ĆØuli samo oni koji svaki dan gutaju SN od korica do korica. DoĆ°u bez ikakvog optereƦenja, daju sve od sebe i Å”to bude-bude.

Zato, koliko god bila dominantna i rasturala redom konkurenciju, Blanki je u ovom trenutku najteže osvojiti medalju. Zna da 4,5 milijuna Hrvata oĆØekuje zlato, cijeli svijet ju spominje kao najveƦu favoritkinju u atletici uopƦe (!) i pritisak je straÅ”an. Lani na SP u Osaki je pokazala da zna pobjeĆ°ivati na velikim natjecanjima. Vidjet Ʀemo u subotu je li dovoljno jaka u glavi i za najveƦi moguƦi ispit - Olimpijske igre. Ja vjerujem da jest.

Upaliti Ŕibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
Ponosna_Hrvatica

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 21 kol 2008, 13:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Martina, svaka ĆØast!
Veliko iznenaĆ°enje!

Kao koŔuta Ŕto za vodom žudi,
žudim za Tobom ja...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
vjernik

PostanoPostano: čet 21 kol 2008, 15:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na kraju su naÅ”i "turisti" neoĆØekivano uzeli medalje, a favoriti podbacili Confused
JoÅ” bi stolnotenisaĆØi, Blanka, i rukometaÅ”i mogli nastaviti s berbom Very Happy

"Objavljeno ti je, ĆØovjeĆØe, Å”to je dobro,
Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Ponosna_Hrvatica

PostanoPostano: čet 21 kol 2008, 15:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Za neke 'turiste' nikad ĆØula, moram priznat. A oni ovako iznenaĆ°uju!

Naklon do poda!!!

žudim za Tobom ja...
ivoo

PostanoPostano: čet 21 kol 2008, 21:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cold u pravu si, pod pritiskom je najteže igrati, kad imaÅ” imperativ, pa i ja osobno najbolje stvari uradim kad nisam pod pritisdkom kad nije imperativ, zato treba dodatno cijeniti one koji potvrĆ°uju uspjehe koji pobjeĆ°uju kad se to oĆØekuje od njih, pa eventualnu i Blankinu medalju, a i uspjehe rukometaÅ”a koji ponavljaju uspjehe iz natjecanja u natjecanje... Wink
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 21 kol 2008, 21:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tu je i kajakaÅ” JaniƦ. Sutra i prekosutra vesla finala.
TakoĆ°e bi mogli do joÅ” jedne medalje u taekwondou. VeĆØeras se bori za polufinale.

Ponosna_Hrvatica

PostanoPostano: sub 23 kol 2008, 14:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PETA MEDALJA Hellebaut prekinula Blankin niz i uzela zlato na OI

Blanka osvojila srebrnu medalju u Pekingu

Autor: M. Majdak
Objavljeno: 23. 08. 2008. | 15:37

Blanka VlaÅ”iƦ osvojila je drugu srebrnu medalju za Hrvatsku u Pekingu. Skokom od 205cm iz prvog pokuÅ”aja Tia Hellebaut prekinula je niz naÅ”e atletiĆØarke od 34 pobjede te se okitila zlatom. Blanka je samo jednom ruÅ”ila ljestvicu, ali taj jedan pokazao se na kraju vrlo koban, dogodio se prvi puta na 205cm.
Do treƦeg mjesta i bronĆØane medalje osobnim rezultatom sezone od 203cm doÅ”la je Ruskinja Anna Chicherova.

Krenula je Blanka sa 185cm i pokazalo se to kao dobro zagrijavanje za ono Å”to slijedi. Problema za najbolju svjetsku atletiĆØarku nije bilo niti na visinama od 189 cm, 193cm, dok su se neke od glavnih konkurentica, kao Å”to je Jelena Slesarenko koja je prvi puta ruÅ”ila letvicu na 193cm, muĆØile na visinama koje im ne bi trebale predstavljati veƦe probleme.

VlaÅ”iƦ je odluĆØila da neƦe preskakati niti jednu visinu pa je tako izaÅ”la i na 196cm i odliĆØnim skokom ulila nam dodatno povjerenje da može do medalje, a skokom iz prve preko 199cm pokazala da su sve visine do dva metra za nju tek zagrijavanje, a koliko je bila dominantna pokazuje podatak da je na toj visini iz prve samo ona preskoĆØila.
Prve male poteÅ”koƦe bile su vidljive na 201cm. Blanka je preskoĆØila iz prve, ali letvica se malo zatresla. Ali te poteÅ”koƦe zato nisu bile viÅ”e vidljive na 203cm te je VlaÅ”iƦ veƦ tim skokom osigurala medalju na olimpijskim igrama.

Prvo ruÅ”enje Blanka je imala na visini 205cm, ali ipak je uspjela preskoĆØiti iz druge. Ali trenutne probleme napravila je Tia Hellebaut koji je tu visinu preskoĆØila iz prve i tako oborila svoj osobni rekord, Å”to se kasnije pokazalo bilo joj je dovoljno za zlato.

Visina od 207cm pokazala se prevelikom za VlaÅ”iƦ, tri je puta ruÅ”ila te se morala zadovoljiti drugim mjestom.

Blanka iz Pekinga odlazi u nedjelju u popodnevnim satima, a u rodni Split trebala bi se vratiti u utorak

http://sportal.vecernji.hr/vld/sportal/ostalo/atletika/3150781/index.do

žudim za Tobom ja...
ivoo

PostanoPostano: sub 23 kol 2008, 14:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BRAVO ZA SREBRO bend bend miiir miiir palac gore
coldplayer

PostanoPostano: sub 23 kol 2008, 17:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Velika, velika, velika Ŕteta. tuzan

Sve je napravila, apsolutno sve. Autoritativno, samouvjereno i tehniĆØki gotovo savrÅ”eno preskakala je bez problema visine na kojima su sve druge posrtale, ruÅ”ile i provlaĆØile se iz drugog-treƦeg pokuÅ”aja.

I onda doĆ°e tih kobnih 205 i trenutak, ma možda samo jedna sekunda dekoncentracije i ode zlato. place Hellebaut je napravila skok života i prvi put u svojoj karijeri preskoĆØila 205 i da stvar bude gora - isprve. I to je bilo to. PreskoĆØiti 207 ipak se ne dogaĆ°a svaki dan, a pogotovo ne u finalu Olimpijskih igara i uz takav pritisak. Da se moglo skakati 206, ja sam uvjeren da bi Blanka to preskoĆØila (206 je preskoĆØila 4-5 puta ove sezone; 207 nijednom).

JoÅ” jednom velika Å”teta jer mi svi nismo ni svjesni koliko je žrtve, truda, znoja, krvi i suza proliveno da se osvoji to zlato, ali eto, oĆØito nije bilo suĆ°eno ovaj put. Zlato je tvoje u Londonu. Bog nagraĆ°uje trud i želju. Svaka ĆØast Blanka na olimpijskom srebru! I to je fenomenalan uspjeh, prva hrvatska atletska olimpijska medalja od osamostaljenja, ali ostaje taj žal. Falila je samo - sreƦa.

Upaliti Ŕibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
vjernik

PostanoPostano: sub 23 kol 2008, 17:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma dobro, nije sad kraj svijeta.
Cold, kao Ŕta si prije napisao bio je velik pritisak na njoj. JoŔ proŔle godine bila je favorit za zlato u Pekingu a pogotovo sad do danas kad je imala 34 pobjede u nizu.

Ne znam, malo su mi smotana ta pravila. Ova belgijka je fulala viÅ”e od jedanput ako se ne varam i to ispod 2 m., a Blanka je zapela na prvom pokuÅ”aju 205 cm., dok je ostale visine jedina proÅ”la s lakoƦom bez ruÅ”enja.
Al ok, za mene je srebro odliĆØan uspjeh koje je Blanka ostvarila.Ogroman napredak od proÅ”lih OI.
Valjda Ʀe u Londonu bit zlato
Wink

"Objavljeno ti je, ĆØovjeĆØe, Å”to je dobro,
Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Ponosna_Hrvatica

PostanoPostano: sub 23 kol 2008, 19:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

NeƦemo sad cjepidlake biti... ƈestitamo!

žudim za Tobom ja...
davorseljan

PostanoPostano: uto 26 kol 2008, 5:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na kraju su naŔi osvojili 5 medalja.
Ostali smo bez zlata, postignuti su u nekim sportovima dobri rezultati.
RukometaÅ”i su podbacili dok je karta sportova u kojima imamo olimpijsku medalji veƦa za tri sporta.
Za dvije godine nas Ʀekaju zimske olimpijske igre, gdje isto tako možemo oĆØekivat medalje.

U radu je spas.
ivoo

PostanoPostano: uto 26 kol 2008, 17:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈisto gledajuƦi brojke ova nam je Olimpijada bolja od Barcelone 92 kad smo uzeli 3 medalje sad smo pet ( u obzir se uzima najprije zlato) Dakle ovo je ipak podbaĆØaj generalno govoreƦi, ali treba priznati i ĆØestitati svima koji su se uopƦe kvalificirali. RazoĆØarali su nas plivaĆØi, vaterpolisti i rukometaÅ”i, a iznenadili oni od kojih se to najmanje oĆØekivalo, malo smo tužni radi Blanke, ali presretni radi Filipa Ude-a StreljaÅ”tvo, tekwando i to je to Wink
Po meni su zadovoljili koÅ”arkaÅ”i, pa i kajakaÅ” JaniƦ, mogu proƦi i stolnotenisaĆØi, jedriliĆØari, žao mi je radi BrkljaĆØiƦ al dobro je sve Ʀe biti ljepÅ”e za 4 godine. Ovo je bilo druženje mladih ljudi iz cijeloga svijeta. Prijateljstvo i druženje umjesto rata, zato mi je žao zbog rata u Gruziji gdje je poginulo i raseljeno jako mnogo ljudi. Žao mi je i avionskih nesreƦa koje su se dogodile u kratko vrijeme, ali ovdje se pokuÅ”ava istaknuti onaj ideal meĆ°u ljudima, druženje i prijateljstvo, stoga u svijetu punom loÅ”ih vijesti lijepo sluÅ”ati lijepe vijesti sa Olimpijade Wink
..ana..

PostanoPostano: uto 26 kol 2008, 18:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zna li netko jesu li rukometaÅ”i stigli kuƦi?
Kad dolaze, ja bi rado na doĆØek.... tuzan

I am too blessed to be stressed.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: sri 27 kol 2008, 9:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kada se gleda.
Mnogi sportaŔi su pokazali da im je vjera važna i javno su zahvaljivali Bogu na uspjehu, na medalji.
Mislim da bi mladi danas trebli ugledat na te sportaŔe.
Puno odricanja, puno molitve i vjere da je uspjeh tu.

U radu je spas.
..ana..

PostanoPostano: sri 27 kol 2008, 10:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bila sam na doĆØeku rukometaÅ”a jutros, nas sedam cura samo Laughing OdliĆØno je bilo, emocije na sve strane.
...momci su zlatni, a sramota je za nas koji se inaĆØe pravimo da smo domoljubi Å”to samo medalje doĆØekujemo. Putovali su viÅ”e od 35 sati i stigli izranjavani i iscrpljeni ali s osmijehom na licu se zahvaljuju Å”to smo doÅ”li...eh

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: davorseljan
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 27 kol 2008, 11:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svaka ĆØast cure!
Pazi ovo!
PiŔe da vas je bilo 8! jako sretan
http://www.index.hr/sport/clanak/video--gobac-igraci-popuse-previse-cigareta-da-ne-bi-bilo-posljedica/399852.aspx

..ana..

PostanoPostano: sri 27 kol 2008, 11:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Malo su pretjerali, ko i uvijek Wink

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 27 kol 2008, 16:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

..ana.. napisa:

buhahahaha Laughing Laughing

hehe možda su nekog novinara prodali pod navijaĆØe Wink

..ana..

PostanoPostano: sri 27 kol 2008, 20:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
..ana.. napisa:

buhahahaha Laughing Laughing

hehe možda su nekog novinara prodali pod navijaĆØe Wink

makar mislim da je vjerojatnije da su i moj bicikl raĆØunali, haha.. Laughing Wink

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.