HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 19:44. Pogledaj neodgovorene postove
HNL
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pon 27 ruj 2004, 18:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe,Zole..drago mi je da je tako.Dinamo i hajduk dobili..Bit Ʀe ovo možda rezultatski najzanimljivije prvenstvo do sada, uz ono "pokradeno" '99.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zole

PostanoPostano: uto 28 ruj 2004, 12:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma bas sam danas prico sa ovim svojim frendovima... bas bi mi bilo drago da rijeka uvati naslov (kad vec osijek nece...hmmm necu reci ne moze )

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 28 ruj 2004, 12:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Iz tvojih usta zole..
Ma sve je to smjeÅ”no kadse usporeĆ°ujemo s Europom jer kad godinama ne možemo proƦi prva kola,ĆØak ni Intertoto..
Treba poraditi na kvaliteti i kako je bilo u Yu, zabraniti odlazak van do odreĆ°ene dobi.
Ali kad naÅ”im nogometom vladaju menaĆ°eri..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zole

PostanoPostano: uto 28 ruj 2004, 12:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe... imam osjecaj da ce bubnjar opet moci ponoviti svoje odusevljenje sa mamicem i ekipom! heheh

ps. sike, to je bio izvrstan prijedlog, cito sam da je to i bilo aktualizirano, ali ne zadugo (pitam se zasto, a odgovorit ce bubnajr Smile )

e volio bi na bar dinamo prodje u ovu ligu uefa (hahah, kako smjesno zvuci - liga uefa!) hehe

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 29 ruj 2004, 12:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zole je vjerojatno sad u gradskom vrtu na demonstracijama..
Naime, Å”uÅ”ka se da bi osijek mogao biti izbaĆØen u 2.ligu!
zole

PostanoPostano: sri 29 ruj 2004, 14:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

samo se suska... joj vi novinari!!!!

fat drummer

PostanoPostano: čet 30 ruj 2004, 8:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kako bi kuze rekao dinamo ima negativnu selekciju. nemoze skupit momcad koja ce zajedno igrat 2,3 sezone...
e kaj je to s osjekom. duguje 1,3 milje kuna?! ne bi se zacudio da mamic nesto urgirra pa da se osijek izbaci iz prve lige, manja konkurencija dinamu.
kako je taj mamic lud! joj, treba ga u svakom kucanstvu. mamic je bas majstor od znata. potkupljivat ce, uposlit ce familiju da potkupljuje za njega samo da dinamo pobjedi i osvoji sto se treba osvojit. zamislite da mamic ima para ko roman abramovic, valjda bi potosio 130 milja na igrace, a 200 milja na potkupljivanje sudaca, celnika uefe, fife koje god organizacije..

liga uefa, da zvuci blesavo, a jos blesavije zvuci da plavi budu medju prva tri. al nek prvo prodju elfsborg. da zam imaju prednost 2.0 i to je elfsborg, al ne zaboravimo da je ovo dinamo s mamicem, svaki dan je iznenadjenje

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 30 ruj 2004, 12:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako je jucer kuze rekao, danas Dinamo moze dobit sam sebe
fat drummer

PostanoPostano: čet 30 ruj 2004, 14:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kuze je zakon.....

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
sike

PostanoPostano: čet 30 ruj 2004, 20:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ProŔli..ajde cestitam svim navijacima plavih!
Nadam se da ce vas sad sreca pomilovati na zdrijebu.
nekako mi to glupo izgleda:8 skupina sa po 5 klubova.Kao da nisu mogli neki parni broj stavit.I igra se jednokruzno.
wind

Spol: neodrešen
PostanoPostano: čet 30 ruj 2004, 21:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

juuupi. eto bit Ʀe za mamiƦa para!
a i dobrih utakmica u zg-u nakon zime (ne raĆØunajuƦi gostovanja hajduka).

a i vi ostali treba da diŔete plavo kad se igra negdje vani.
sike

PostanoPostano: pet 01 lis 2004, 10:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A jel si ti vjetre disao bijelo protiv Turaka?
fat drummer

PostanoPostano: pet 01 lis 2004, 18:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike-trsat napisa:
A jel si ti vjetre disao bijelo protiv Turaka?

glavno da nije uvlacio "belo" i "zuto"....

rijeka je imala sanse proc turke, steta sto nisu...
nemam pojma sto je hajduk radio protiv takvog protivnika kao sto je shelbourne. uuuuuu, shelbourne...

zole

PostanoPostano: pet 01 lis 2004, 21:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe... fino smo se raspisali!

Cestitke Dinamu! Ako nista drugo, uistinu nas zadnjih godina najbolje prezentiraju u Europi (da, sad ide ono pitanje: ajme, kakvi su onda ostali!?)

Liga UEFA... pa ne znam koliko ce se to dugo zadrzati... zvuci previse blesavo da bi opstalo, a s druge strane gluposti se najcesce i zadrzavaju... hmmm... sta je sad pisac htio reci?!?!?!!? Confused Question Confused Question Confused Question Confused Question

wind

PostanoPostano: sub 02 lis 2004, 12:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike druko bi i za mlaĆ°e pionire naÅ”ih petoligaÅ”a kad igraju s nekim vani kako ne bi tek za rijeku...
a turci su mi mili... ko englezi! englezi i turci...
ajde dobro, možda malo viŔe englezi...
ma samo da mi ih je negdje vidit... može i u paketu! Twisted Evil
Zveki

PostanoPostano: sub 02 lis 2004, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E, Sike, samo da znaÅ”, meni je bilo krivo kad su Rijeku pokrali u prvenstvu prije 3-4 godine u zadnjem kolu pa je Dinamo bio prvak!!!!! A naravno da onda kad igraju negdje "vani", da Ʀu navijati za "naÅ”e"!
zole

PostanoPostano: sub 02 lis 2004, 22:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vjetre heheh mislim da ih ne bi dugo gledo (zamisli: turci i englezi u istoj prostoriji i jos paketu... uffff)

ps. pazi ko je izvukko bod u cakovcu, a? iz dva penala dva gola... heeh... sa igracem vise primimo gol. Na kraju imamo i dva igraca vise...
Rijeka me razocarala...

Zveki

PostanoPostano: uto 05 lis 2004, 13:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

SKUPINA G:
Stuttgart (Nje) Benfica (Por), Dinamo (Hrv), Heerenveen (Niz), Beveren (Bel)

Ima li Dinamo ikakve Ŕanse? Belgijance može dobit, Nizozemce možda, ali Benficu i Stuttgart ne! Što vi mislite? Ide li Dinamo dalje?
sike

PostanoPostano: uto 05 lis 2004, 16:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako ih ide samo 2 dalje, mislim da su Ŕanse vrlo male, ali ako uzme 2-3 boda s ovih gostovanja, sve se otvara..Jasno,pod uvjetom da doma dobije Belgijance i Tulipane!
Ali ako ne može jedan Kamen dobit u Velikoj..
dado-kozari bok

PostanoPostano: uto 05 lis 2004, 20:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Osobno mislim da Dinamo ne može proƦi s ovakvim partijama kakvim pruža u hnl-u iako moj brat misli da Ʀe dinamo biti prvi u skupini.
Stutgart i Benficu sam priželjkivao zbog hrvatskih igraĆØa,prvenstveno zbog genijalnog Solde kojem se divim kako joÅ” igra i to vrloo zapaženo,pravi kapetan.ali nažalost te utakmice igramo u gostima tak da nisam sretan,to je bila prilika da se bar malo popuni stadion, no Å”to je tuje.Jedino mi se nije obistinilo da dobijemo Partizan pa da ih malo nakantamo, no možda na proljeƦe.Dinamovo proljeƦe daleko ili blizu?
Vidjet Ʀemo
InaĆØe 3 ih ide dalje tak da ma neznam

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sri 06 lis 2004, 11:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim da idu tri dalje, al isto tako mislim da dinamo se bas nece proslavit... vidjet cemo kako ce igrat domace utakmice, mislim da se svi trebaju trgnut (gracan i kranjcar medju prvima moraju rjesit svoje nesuglasice) a bilo bi dobro da mamic ode na odmor negdje do 16 prosinca...

eiremore

PostanoPostano: sri 06 lis 2004, 12:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma proƦe oni i belgijanere i nizozemce, zaÅ”to ne ( i ta imena, be i hee neÅ”to ) al neƦe benficu ni stuttgart. ja mislin. ja san žensko i nisan nogometni expert Embarassed

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
zole

PostanoPostano: sri 06 lis 2004, 17:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heeh... idu tri dalje! a valjda i dinamo kao jedan od tri!!! Vidit cemo!

fat drummer

PostanoPostano: sri 06 lis 2004, 17:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

navodno ovaj beveren ima 16 mladih reprezentativaca obale bjelokosti, tamo imaju nogometni kamp pa ih regrutiraju... nogometni kolonijalizam Wink

eiremore

PostanoPostano: sri 06 lis 2004, 17:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, da, riknila san od smija danas kad san to ĆØitala. zamisli.. mislin, Å”ta je to? Mr. Green

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.