HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 08 tra 2020, 12:49. Pogledaj neodgovorene postove
HNL
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
ivoo

Spol: muško
PostanoPostano: sub 17 stu 2007, 15:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

5rich napisa:
ivoo napisa:
A MamiƦ ima veliku podrÅ”ku Milana BandiƦa koji mu je osguravao uvjete za stvaranje velikog dinama.

o..,..mislim da viŔe to tak i nije baŔ....ali nema veze

vidjet Ʀemo...ak je mogo juventus..može i dinamo...

5rich bez Milana BandiƦa MamiƦ bi otiÅ”ao odavno iz dinama. Å to misliÅ” tko financira dinamo? Koliko godiÅ”nje grad izdvaja za dinamo izvan onih predviĆ°enim izdvajannja za sportaÅ”e grada Zagreba?
A Juventus je izbaĆØen zbog namjeÅ”tanja utakmica, a za to dinamo nije optužen.Ove priĆØe o drugoj ligi su novinarska patka napisao sam veƦ zaÅ”to se klub izbacuje u drugu ligu, ako ne odigra par utakmica.

little_angel napisa:

nisam sigurna da bi ovako priĆØali da se radi o klubu iz vaÅ”eg grada... Wink

ja se nadam da Ʀe se problem nekako rijeÅ”iti,
i to naravno poŔteno,
a nisam sigurna koliko je poŔteno klub bacati u 4. ligu...

za mene su klub igraĆØi koji nisu niÅ”ta krivi,
i navijaĆØi koji predstavljaju potporu,
a koji takoĆ°er nisu niÅ”ta skrivili...

Pa little nisi korektna nimalo, pogledaj moje napise o Hajduku i mafiji koja vlada mojim voljenim klubom. Za razliku od Franje ja kažem da su navijaĆØi jedino svjetlo u mom klubu.
A Å”to se tiĆØe poÅ”tenja bacanja u 4 ligu , zar nismo za to da u naÅ”oj Hrvatskoj za svakoga vrijede isti zakoni. Jel poÅ”teno da tvornica ode u steĆØaj a radnici na ulicu????? ZaÅ”to bi dinamo izuzeli iz zakona kad su u bankrot iÅ”li i jedan Leeds United i Fiorentina.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 17 stu 2007, 16:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zato jer mi se ĆØini da su i Leeds United i Fiorentina iÅ”li iz malo drugaĆØijih i "težih" razloga. E i samo neÅ”to. Može link na neki ĆØlanak u kojem se priĆØa o tom dugu, jer nisam nikako nailazila na to..? Hvala Smile

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 17 stu 2007, 23:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eh Å”to se tebi ĆØini to je manje relevantno, jedino je važno kakve su ĆØinjenice Wink
Ne znam koji ti dio nije jasan? Ako je klub u bankrotu on jednostavno prestaje igrati isto kao i tvornica koja bankrotira. Mora sve iz poĆØetka kao bilo koji drugi novi subjekt
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sub 17 stu 2007, 23:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

to o dugu je bila tema prije 6-7 godina... ako neÅ”to naĆ°em javim ti.
Leeds i fiorentina su iz istog razloga bankrotirali... I Hajduk je trebao ali i oni izigravaju zakone na naĆØin da se igraĆØi plaƦaju preko posebnih raĆØuna, jer im je godinama raĆØun blokiran zbog duga... Tj. igraĆØi igraju za Hajduk al ih on ne plaƦa Shocked Very Happy

Da je ijedan od ovih klubova iz mog grada onda bi joŔ viŔe kritizirao... al koga zanima brotnjo? Smile Prvak BiH 2001g a sada bez novca u II ligi...amaterizam... Wink

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
ivoo

PostanoPostano: ned 18 stu 2007, 14:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Franjo nemoj ti sad mijeŔati kruŔke i jabuke Wink
Nije ista stvar steĆØaj i bankrot.
Croatia D.D. je otiÅ”la u steĆØaj i proglasila bankrot tako da sad živi samo joÅ” u svijesti i sjeƦanju. Ostali klubovi meĆ°u kojima je i Hajduk plaƦaju igraĆØe i dugove, nemaju privilegiju poput dinama ( Mladost127 je bakrotirala), recimo ocdje su i Dubrovnik poslali isto u bankrot itd. To Å”to klubovi posluju i nakon Å”to je raĆØun u blokadi mjesecima je stvar u tome Å”to se ne pokreƦe steĆØajni postupak. VidiÅ” država koja je u pravilu najveƦi vjerovnik bi to po zakonu treebala raditi ali ona ne pokreƦe. eto zato ne dolazi do tih stav ri zato je sad donesn zakon o sportu, kojim bi se omoguƦilo da to dugovanje se pretvori vlasniĆØki udjel preko dionica. Ali steĆØajni postupak može pokrenuti bilo koji vjerovnik bez obzira koliko mu je duzan tajk subjkekt. Tako igraĆØi u Hajduka kada ima klub odbija platiti priprjete steĆØajem i onda odnekle se izmisli novac i preko drugih raĆØuna se isplati tako se izbjegava stecaj par puta je Hajdukom i upravljao steĆØajni upravitelj. Mislim onda Uprava proziva igraĆØe i na taj ih naĆØin ucjenjuje a u biti oni samo traže ono Å”to je njihovo. Kod dinama je druga stvar kod njih je ta Croatia D.D bankrotirala a dinamo nastavio igrati prvu ligu Question Question Question Question Oni su trebalio ostati mu ligi porvoj i priznati te dugove, ali zahvaljujuci tome danas je dinamo financijski jak, to je ĆØista prevara države i nas. Ti ako ne paltiÅ” raĆØun odmah ce ti doci opomena
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 18 stu 2007, 15:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Very Happy nije frka. Želio sam ukazati na to da se i u hajduku rade nepravilnosti, da ne ispadne da navijaĆØi hajduka sad ocrnjuju dinamo... Wink
Slažem se da je tim zakonom o sportu samo produžena agonija... Ovo je konstantno mijeŔanje izvrŔne vlasti jer nitko ne želi da se zamjeri puku...
Ali sad je doŔlo do vrhovnog suda i tu ne bi trebalo biti politike...

btw... danas sam proĆØitao neÅ”to Å”to nisam znao i baÅ” sam se nasmijao...
Naime cvitanoviƦ je igrao za Croatiu dd a plaƦala ga je udruga graưana buhahahaha
a Dinamo je danas udruga graĆ°ana.... Ovo je stvarno velika zbunjoza sherlock

ivoo

PostanoPostano: pon 19 stu 2007, 18:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
Very Happy
Slažem se da je tim zakonom o sportu samo produžena agonija... sherlock

Pa nisam ja to napisao. Zakon o sportu je svjetlo u tunelu, samo je problem Å”to se on joÅ” nije poĆØeo primjenjivati pa se zato joÅ” uvijek lovi u mutnome. To su ti one priĆØe da se klubovima opraÅ”taju dugovi, ali to je sliĆØno onim tvornicama koje su prodane za 1 Kn Wink
VidiÅ” ovim zakonom svi vjerovnici Ʀe moƦi ako to žele uzeti vlasniĆØki dio u dionicama. PoÅ”to je država najveƦi vjerovnik ona Ʀe to pretvoriti u svoj vlasniĆØki udio i prenijeti na županije i gradove, lokalnu vlast, naravno i ostali se vjerovnici moƦi uzeti vlasniĆØki dio znaĆØi dionice ali i ne moraju ako ne žele.
Oni klubovi kojima nisu blokirani raĆØuni se ne moraju organizirati kao d.d oni se mogu organizirati kao klubovi npr u Å panjolskoj Barca i Real. Tu moguƦnost ima dinamo jer njegov raĆØun nije blokiran on može birati, a nije mu blokiran zato Å”to je uĆØinio ovaj prekrÅ”aj sa d.d. Croatia oĆØistio se dugova i obveza a prezueo mjesto u prvoj ligi. Jedan nemoralan potez Wink
vjernik

PostanoPostano: ned 09 pro 2007, 14:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Oprostite Dinamovci,ali baÅ” mi je drago da je netko spraÅ”io Dinamo.Svaka ĆØast Slavenu na odliĆØnoj partiji.VruĆØina i Jajalo su odigrali najbolje dosad.
Jedno pitanje za 5rich Razz (jel se slavilo juĆØer u Koprivnici??) Very Happy Very Happy

"Objavljeno ti je, ĆØovjeĆØe, Å”to je dobro,
Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: ned 09 pro 2007, 14:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

je pa narafski....bilo je fenomenalno..moram reƦi da se slavilo u slavenovoj vip loži...ali ĆØim su doÅ”li tamburaÅ”i mamiƦ i ivankoviƦ su se pokupili...baÅ” se pitam zakaj...
iako dosta prometnih znakova fali u kc....pohotovo u ovom mom kv<rtu kod kolodvora...malo su oko bille huligani naopravili nered..

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
ivoo

PostanoPostano: pon 25 vel 2008, 0:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo krenula HNL, vidim nitko to nije popratio. Moram reƦi da mi je žao Å”to Rijeka nije pobijedila, zaslužila je pobjedu i tako bi veƦ bila napala dinamo na prvom mjestu koji je iznenenaĆ°ujuƦe izgubio od Varteksa. Da je viÅ”e Varteksa u lizi bilo bi i prvenstvo zanimljivije Wink A Hajduk je opet svojom igrom vratio nas sve u stvarnost, ono je baÅ” teÅ”ko gledati. Rijeka je bila bolja u poĆØettku a kasnije kad smo imali igraĆØa viÅ”e Å”ansu nismo imali dok BuÅ”iƦ u 83 minuti nije imao neÅ”to. RapaiƦ nam ne treba hm Question
Sretno Rijeci iako mislim da Ʀe teÅ”ko dinamu dignuti prvo mjesto. Wink
ivoo

PostanoPostano: pet 04 tra 2008, 13:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mene je baÅ” jucer pogodilo kad sam ĆØuo da je preminuo nogometaÅ” Zadra ƆustiƦ. Smrt je svuda oko nas, mladi nogometaÅ” nepotrebno je umro, jedan obiĆØan start i zbog nepogodnog terena smrt. SuosjeƦm i sa obitelji i sa svim prijateljima, ali nije lako ni igraĆØu Cibalie ni krivom ni dužnom koji je bio s njim u kontaktu kakvi se na svim utakmicama dogaĆ°aju stalno.
Lux

PostanoPostano: pet 04 tra 2008, 13:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mene je isto ful ražalostilo to. Nije poŔteno...

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 04 tra 2008, 19:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tragedija... tuzan

u ovakvim situacijama nitko nije kriv... Nažalost naŔim nogometom vlada neimaŔtina i imamo jako loŔe uvjete... Treba se truditi ulagati u stadione da se ovakve stvari ne ponove... tuzan

Moja suƦut obitelji...

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 14 tra 2008, 19:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈestitam dinamu i dinamovcima na osvojenom prvenstvu!

Jeste li primjetili kakao je ovo prvenstvo proŔlo nekako bez žara....
Mislim da Ʀemo ovu godinu viÅ”e pamtiti po tragediji iz Zadra nego po igrama zanimljivosti HNL-a

neptun01

PostanoPostano: pon 14 tra 2008, 21:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jeste li proĆØitali Å”to Å”timac piÅ”e o davanju licence za stadione, po njemu 5 stadiona ima pravo za 1. ligu..zanima me po ĆØemu je gradski vrt bolji od poljuda..ili joÅ” bolje-slaven belupo..inaĆØe mislim da inter ima najbolji stadion

Tvoj dodir je u meni odagnao bijeg, obnovio zavjet, slomio ponos da ne ostanem, ne padnem dolje (opet). Opet sasuÅ”en žeĆ°am za Tobom i veĆØeras, ovaj put zaista obnavljam svoju vjeru spaÅ”en u Tvojoj milosti i ljubavi.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: uto 15 tra 2008, 13:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Najbolji je stadion mislim u Velikoj Wink A vjerojatno je u Koprivnici dobar stadion, Poljud je zasita troÅ”an, ali evo da i ja ĆØestitam Dinamu na novoj tituli, osvojenoj u ƈakovcu, ove godine dosta rano su je osvojili i sasvim zasluženo Wink
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 15 tra 2008, 13:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

puno stvari odreĆ°uje dobivanje licence... Ne samo veliĆØina stadiona.
ProĆØitah da Hajduk treba srediti (topove) prskalice na travnjaku...
usput, joÅ” uvijek pred splitom stoji rekonstrukcija krova nad tribinama.

neptun01

PostanoPostano: uto 15 tra 2008, 16:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da..znam da je poljud u dost loŔem stanju..
ma valjda Ʀe sredit to do iduƦe sezone

Tvoj dodir je u meni odagnao bijeg, obnovio zavjet, slomio ponos da ne ostanem, ne padnem dolje (opet). Opet sasuÅ”en žeĆ°am za Tobom i veĆØeras, ovaj put zaista obnavljam svoju vjeru spaÅ”en u Tvojoj milosti i ljubavi.
gogo6ak

PostanoPostano: uto 15 tra 2008, 17:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala na ĆØestitkama.

na poljudu treba promjeniti travu i ja mislim da bi sve ostalo bilo dobro.
Chico

PostanoPostano: sub 03 svi 2008, 21:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jad i bijeda od derbija
kolko je jadna liga nam govori da ddinamo sa 10 minuta igre može sa drugim na ljestvici izvuƦi bod samo tako
druge sezone Ʀe bar biti zanimljivo nakon ljetne rasprodaje u dinamu(ĆØale,etto,carlos,vugrinec....) malo Ʀe se približiti drugima po kvaliteti al nažalost negativno.

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
little_angel

PostanoPostano: čet 08 svi 2008, 10:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne znam jel to juĆØer Dinamo igrao zaista tako dobro kako govori rezultat,
ili je Hajduk odigrao tako loŔe Laughing Wink
(a gledala sam utakmicu... Shocked )

sve u svemu - ja zadovoljna Very Happy

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 08 svi 2008, 11:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hajduk realno nikada nije bio slabiji otkad je HNL-a a vjerujem i duže....
Mislim na momĆØad .... ne na tekmu..
Kad Cernat ne igra onda stvarno ni naÅ”ta ne liĆØi.... Bez njega igraju kao ekipa koja se bori za opstanak u ligi... tuga i jad.

gogo6ak

PostanoPostano: čet 08 svi 2008, 16:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj Dinamo je igro jako dobro, a neptunov Hajduk je igrao zaista jako loÅ”e. Usporedba, kao da igraju srednjoÅ”kolci protiv djeĆØijeg vrtiƦa.
ivoo

PostanoPostano: pet 09 svi 2008, 8:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nažalost to je istina place
Bio sam na Maksimiru, al Hajduk je previŔe slab, ne znam Ŕto bih napisao
neptun01

PostanoPostano: pet 09 svi 2008, 8:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hajduk Ʀe se oporaviti od ovog poraza, nema potrebe za plakanjem.. Mislim da moj Hajduk ima velike Å”anse da iduƦe godine on i dinamo imaju zamjenu pozicija na trenutnoj ljestvici;)

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.