HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 26 ožu 2019, 23:05. Pogledaj neodgovorene postove
HNL
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
fat drummer

Spol: muško
PostanoPostano: sri 06 lis 2004, 18:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e ne znam, obala bjelokosti... dinamo bi mogao otvorit jedan u nepalu, za "poslovnog covjeka" poput mamica to bi bila izvrsna prilika da stvori atomski dinamo i europski dinamo s mladim talentiranim nepalcima. ok, ili mozda jedan u kenyi i u samoi ili kiribatima

dinamo je zakon!

slicnost izmedju cibone i dinama
?
niti jedna od te dvije momcadi ne igra nogomet

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
dado-kozari bok

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sri 06 lis 2004, 18:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e da cibona.BaŔ ih sad gledam na novoj i stvarno mi ih je žao.
Å teta Å”to je otiÅ”lo 7-8 igraĆØa.(Kus,MamiƦ,Pen,Kus...),a moglo je biti neÅ”to.
Možda kad doĆ°e sad PopoviƦ

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 21 lis 2004, 13:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prvi dio prvog dijela sezone je za nama. razmiŔljanja?
1.Inter - pokazali su da je ĆØesto bez velikih zvijezda važan duh zajedniÅ”tva koji onda donosi rezultat. Mislim da tamo ima puno materijala od kojeg uskoro repka može profitirati,poput malog ModriƦa.

2. Rijeka - to mi je posebno drago jer moj omiljeni klub ponovno se vraƦa na staze uspjeha. Erceg i Å ariƦ su bivÅ”i reprezentativci,s tim da se Ercegu nikad nije u repki dala prava prilika da pokaže Å”to može.Mislim da Ʀe biti prvi strijelac prvenstva.
Obratite pozornost na Sharbinija-buduƦnost hrv.nogometa!Tip BokÅ”iƦa,Vierija,takvih igraĆØa,samo mu treba dati viÅ”e povjerenja i vremena.
3.Hajduk - s obzirom kakvu ekipu imaju,po meni su i napravili dobar rezultat.Makar bio to Hajduk,ali kad ti vezu ĆØine igraĆØi od 17,18 godina..
Mislim da ove sezone neƦe biti prvaci.

Ostali:
O Dinamu smo rekli i previÅ”e,prava farsa ovo s MamiƦevom ostavkom,navijaĆØima..
Varteks može puno viŔe nego Ŕto pokazuje.
Nadam se da osijek ipak neƦe u 5.ligu(jel to uopƦe postoji!?)
FenjeraÅ” MeĆ°imurje opravdao je oĆØekivanja.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
wind

PostanoPostano: čet 21 lis 2004, 20:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

iako dinamovac moram konstatirat da mi se ĆØini da Ʀe Hajduk i sa svojim klincima, kako stvari stoje, biti prvak.
Å”ta ƦeÅ” kad imaju oĆØito boljeg trenera, a i u dinamovom primjeru je sluĆØaj da je graĆØan jedna ogromna gladna statua u tom klubu koja samo ispuÅ”ta zvukove i sliježe ramenima, a ne ĆØini niÅ”ta.
ĆØak bih se usudio reƦi da je dobro da mamiƦ ostane, a graĆØan ode...
treba jedan gadan autoritet tamo, igraĆØki kadar je prisutan, samo da im netko glave ohladi...

sad Ʀe valjda zimske pripreme, cijeli dinamo bi meni na njima duÅ”u ispustio, al bi zato sljedeƦi dio prvenstva trĆØao...
i da! pripreme u hrvatskoj, nema skupih ljetovaliÅ”ta i odmaraliÅ”ta - veƦ ovdje u Hrvatskoj bi oni meni na pripreme, spavali bi u barakama negdje kod nasipa. dizanje u 4 sata ujutro. molitva. u 4.30 svi na nogama i trĆØanje po 10-15 krugova oko cijelog grada. zatim na sljeme po naj neutabanijoj stazi jedno 20 puta gore-dolje. u 7.30. bi oni meni sve to veƦ bili gotovi. e a zatim na travnjake, dole na siget malo bi pokojnom stjepanu spajiƦu otiÅ”li upalit svijeƦu. zatim od 10-19 bez hrane i vode vježbanje taktike i umijeƦa loptanja (koje oĆØito nemaju pojma). i u 20 sati veĆØera s kruhom i vodom. i spavanje. i tako sve mjesec dana.
e onda bi se stvarni pito ko Ʀe biti prvak...

Osijeka nikako u petu ligu.
samo preko mene mrtva.
Osijek je puno toga dao za hrvatski nogomet, pa ako se mene pita svaki bi graĆ°anin ove države trebao uplatiti barem jednu kunu na raĆØun kluba iz gradskog vrta - a mamiƦ bi morao malo viÅ”e.

ukratko Hajduk za sada prvi favorit, Rijeka ili Inter ako im se posreƦi (ili ako mamiƦ ne dovede modriƦa na prijelaznom zimskom roku).
...i nadam se da Ʀe se Dinamo ugurati unutra...
ali to su onako moje - koje baÅ” i nisu svima drage... jako sretan
dado-kozari bok

PostanoPostano: čet 21 lis 2004, 21:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

DINAMO je stvarno katastrofa.a danas ĆØitam uSN-u intervju s BoÅ”njakom.Imogu samo konstatirati da je to dinamov najbolji igraĆØ.Stvarno deĆØko se bori ,i ide do kraja,i kad igra dobro i kad igra loÅ”e uvijek se trudi.I mislim da je zaslužia poziv u repku.Zaista

Aisto tak ĆØitam da je u svlaĆØionici nemir izmeĆ°u staosjedioca u dinamu i novopridoÅ”lih(LjubojeviƦ,pranjiƦ,Bljat........) naime jedan LjubojeviƦ zaraĆ°uje 100000eura,naspram KranjĆØara koji toliko godiÅ”nje zaradi.P mislim jel to uopƦe ima ikakvog smisla.Pa ne sjeƦam kad je ljubojeviƦ zadnju igra i zabia gol.
A ak je netko gleda tekmu protiv BeliÅ”Ć¦a u kupu 3:2,to je stvarno sramota--kad vam sudac mora naoĆØigled pomagati da pobjedite

Osijek je zaslužia da ostane u druŔtvu nazovimo ga najboljih ako takvi postoje.
Smo želim da Zagreb izgura ovu sezonu jer igra stvarno s mnogo 16-17-18 godiÅ”njaka i imat Ʀe Å”to pokazati.Sam nek izdrže ovu sezonu.A robi Ʀe napraviti isto svoje

Aj' živili
wind

PostanoPostano: čet 21 lis 2004, 21:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislio sam da je kranjĆØar sa 250000 najplaƦeniji?!
dado-kozari bok

PostanoPostano: čet 21 lis 2004, 21:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PA AKO JE VJEROVATI NOVINAMA TAK PIÅ E 100000.
Ma treba im svima srezati,sam to i osjete niÅ” drugo ih ne dira-sam novac onda su svi složni kad treeba tražit zaostale plaĆØe

Aj' živili
zole

PostanoPostano: sub 23 lis 2004, 23:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e ljudi zahvaljujem svima koji su podrzali osijek... eto danas smo uzeli bod, tj. uzeli su nam bod, al neka... s obzirom kakve klince imamo u momcadi (cak su i za mene klinci, a ja sam 81. godiste), super se drzimo!!! A ako izbace osijek, uskoro ce i 50% hrv. klubova morati u niza natjecanja, na kraju ce ostati liga dinamo hajduk... hahahha zlobnici bi rekli - mnogi jedva cekaju! Wink
sala mala... nadam se da do toga ipak nece doci!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Dara

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 28 lis 2004, 10:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moram priznat da rijeka ovu sezonu dobro igra,ali ja i dalje ostajem VJERNA SVOM HAJDUKU,ali dinamo to je katastrofa,namogu vjerovati da stalno gube,a sve ove godine su bili uvijek na ili pri vrhu,doslo je vrijeme izgleda da dinamo malo odmori
Sanders

PostanoPostano: sub 20 stu 2004, 15:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rijeka - Dinamo 4 : 2
Svaka cast decki!
s ovom igrom prvaci!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sub 20 stu 2004, 16:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dinamo, dinamo!!! jos ce mamic zalit za sedloskim, mikicem i dumitruom... ma zalit ce i za polovancem i smojom.

poldrugac u obrani, strasno!!!! jos je strasnije sto je strok dvaput bolji od kranjacara a kranjcar je standardan u u repki, a strok nemoze uc ni u drugo pozivce

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
wind

PostanoPostano: ned 21 stu 2004, 0:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

žalosno je to fat, žalosno... Embarassed najbolje glavu u pijesak i ne izlazit... Rolling Eyes

važno da boŔnjak ima novu zurku s pletenicama...

a niÅ”, i kog sad da smjenimo?

p.s. a rijeĆØanima, ĆØestitke... zasluženo 120 %
fat drummer

PostanoPostano: ned 21 stu 2004, 10:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma dinamo je igrao super, 2 gola u 10 min!!!!! samo da rijeka prije toga nije dala 4...
gracana ne mogu smjenit jer su ispunili kvotu od jednog trenera po sezoni (jurcevic-gracan), ne lazem mogu ga smjenit pa ce djuro bago bit v.d. trener sto je isto kao da sam i ja trener, al puno losije.
bosnjak je prezgodan!!! bas si sad pustam takvu frizuru! znam da ce zenski dio foruma sad jednostavno poludit za nasim ivanom... za karicem vec luduju al sori cure, veldin je vec ozenjen

rijecanima svaka cast, treba spusti te napuhance na zemlju (upotrijebio bih malo ostrije rijeci, al ovo je katolicki forum). jos ce rijeka i osvojit naslov, cetvrti osvajac naslova u povijesti...

sike

PostanoPostano: ned 21 stu 2004, 13:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I bi tako: ode Neno!
Rijeka prvak? Iz vaŔih usta..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: ned 21 stu 2004, 19:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da to, super, sad ce bago ili baric bit treneri!! ili ce hns jos jedno pokazat da nema morala i da ga mamic posjeduje pa ce im dopustit da uposle treceg trenera.
rijeka prvak. moguce, vrlo moguce. ima dobre rezultate i uigranu momcad (dinamo ima tocno nista od toga). vidjet cemo moze li erceg zadrzat ovaj tempo igre , da im se ne dogodi slucaj zekic. jos ce elvis bit iduce godine trener dinama. jedva cekam.
baka nema momcad za naslov, nema sanse... inter puca, al puca polako, mozda ce im prekid dobro doc...
rijeka prvak... moze li mamic to sprijeciti i drugi put? pogledajte...

fat drummer

PostanoPostano: pon 22 stu 2004, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Valja spomeniti i "tehnikaliju" da Ʀe Iliju LonĆØareviƦa cijela država doživljavati kao trenera, treƦeg Dinamovog u ovoj sezoni, ali HNS Ʀe ga tretirati kao "predstavnika kluba". Razlog? Odnedavno postoji zakon po kojem svaki klub u jednoj sezoni može voditi najviÅ”e dva trenera. Naravno, hrvatski zakoni ne bi bili hrvatski, kad u sebi ne bi imali i "rupu". Tako je i "zakon o jednoj promjeni trenera u jednoj sezoni" samo mrtvo slovo na papiru.

www.sportnet.hr

bio sam u krivu, ni bago ni otto... vec loncarevic, the gromovnik!!! a da predstavnik kluba, taj status ima i baka u hajduku ili ga je imao. hns- institucija ili mamiceva i stimceva prcija?

usput, stimac je ponudio ugovor zahori.... jako dobro, hoce li se dario odrec viseg honorara u zamjenu da ga nitko ne tuce vise?

sto mislite?

sike

PostanoPostano: uto 23 stu 2004, 12:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bolje bi mu bilo jer kako je krenulo, batine mu opet ne ginu!

A ovo s Ilijom je smjeÅ”no! Da ĆØovjek 4.puta veƦ postaje trener istog kluba!ZnaĆØi,tri puta do sad su ga maknuli jer nije vrijedio pa se sad po stare dane kao neÅ”to popravio u trenerskom smislu?
Bolje da su zvali Ivicu Osima,samo Ŕto on ne bi doŔao!Nije lud!

Elvis Scoria, Ŕalalala!
wind

PostanoPostano: uto 23 stu 2004, 13:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto fat, smjene, netko mora, reda radi...
lonĆØareviƦ? bit Ʀe na klupi dok ne doĆ°e netko bolji, netko "zvuĆØniji", netko "jaĆØi", neko "moƦniji", netko poput ivice osima?
...a lonĆØareviƦ je trenutno i dobro rjeÅ”enje, sigurno bolje od graĆØana!
ma pokazao se ĆØovjek s nastupima alkohola u obraĆØunu sa svojim kapetanom... bijedno za ĆØovjeka koji drži neÅ”to do svoje reputacije... a i sve govori o tome ko je i Å”to je...
...a izjava desetljeƦa nakon poraza od Rijeke?
pa odmaraj se brate mili sad kolko oĆØeÅ”! i ja bi na odmor, i meni je frka i panika u životu!

zahora neƦe iz dinama. dobar je on deĆØko, stvarno mi nisu ti seljaci jasni Å”to hoƦe od njega... pa zabija dosta s obzirom koliko igra, koda je on jedini kriv u tom ĆØemeru...
fat drummer

PostanoPostano: uto 23 stu 2004, 22:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo ovako: predlazem kontingent od recimo 10 forumasa koji ce svaki tjedan slat u dinamo najbolju statistiku, skautat cemo mlade nade i svi cemo bit treneri dinama ili predstavnici kluba...
mamic ce nas placat opranim novcem (jer posteno zaradjenog nema), dariu cemo dat bodyguarda, dalibor poldrugac ide van ko i zekic, prikljucit ce im se i hrman i jese. vratit cemo kikija i smoju, od intera otkupit i reaktivirat krznara. predlazem taktiku 3-5-2, vracanje mikica iz kajzerslautena i dopeljat cemo one tri cetri budale iz panatenajkosa. kupit didulicu i marija marica, skautat balabana i biscana. jer kada se rade gluposti neka se rade do kraja....
i stadion necemo izgradit jer gdje ce onda drzava, mafija ili tko vec prat novce?!?!

e i dopeljat cemo roya ferencinu i gondzica i bradvica i papu i calu i kwedija i sve.....

wind

PostanoPostano: sri 24 stu 2004, 21:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zaboravio si mikulenasa i mijuru, a na klupi ardiljesa...
dado-kozari bok

PostanoPostano: sri 24 stu 2004, 23:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bravo deĆØki.A sad neÅ”to Å”to je veoma realno da bi se ĆØak moglo dogoditi.ƈITAJTE ovo:Postoji velika moguƦnost da Real Madrid bude treƦi u skupini i ode u kup uefa,gdje se nadamo da Ʀe biti i dinamo(da Ʀe biti trerƦi).Itada se u osmini finala sastanu dva reala jedan Å”panjolski a jedan hrvatski, neznaÅ” tko je gori.NE BI SE ƈUDIO DA IH DINAMO PROƐE.To bi bila komedija od tekme

Aj' živili
fat drummer

PostanoPostano: čet 25 stu 2004, 9:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dado-kozari bok napisa:
bravo deĆØki.A sad neÅ”to Å”to je veoma realno da bi se ĆØak moglo dogoditi.ƈITAJTE ovo:Postoji velika moguƦnost da Real Madrid bude treƦi u skupini i ode u kup uefa,gdje se nadamo da Ʀe biti i dinamo(da Ʀe biti trerƦi).Itada se u osmini finala sastanu dva reala jedan Å”panjolski a jedan hrvatski, neznaÅ” tko je gori.NE BI SE ƈUDIO DA IH DINAMO PROƐE.To bi bila komedija od tekme

bahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!

real na maksimiru, dinamo na santiagu bernabeu.
vec vidim izjave realovaca: dinamo je kompetentan momcad koju ne smijemo podcijeniti.
david beckham: vezni red dinama nema poznata imena ali je talentiran
roberto carlos: posebno cu paziti na svog sunarodnjaka da silvu
iker casillas: vladimir vasilj je moj mladenacki uzor
figo: kada vidim kranjcara kao da gledam sebe u mladim danima
ronaldo: zahora je nadolazeci talent

dado-kozari bok

PostanoPostano: čet 25 stu 2004, 21:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

TO BILA TEÅ KA KOMEDIJA.ƈAK BI I OTIÅ A NA MAKSIMIR DA VIDIM TAJ "SPEKTAKL"

Aj' živili
fat drummer

PostanoPostano: čet 25 stu 2004, 21:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, da trebao sam stavit onih 500 kn na hendikep na benficu... bilo je to ocigledno.
ma salim se, dinamo je super. cim igra dalibor ja sam sretan. vasilj je car penala. kako li je samo oba puta procitao protivnickog igraca. doduse, bacio se na krivu stranu, al procitao ga je, siguran sam.
niko je potpisao za rukometni klub zagreb.

drago mi je da dinamo skoluje i rukometase...

sike

PostanoPostano: pet 26 stu 2004, 13:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sutra ĆØekam Zoleta u derbiju!Zole,ĆØujem da najavljuju tekmu s Rijekom kao utakmicu jeseni.JoÅ” smao da vam uzmemo ta 3 boda koja vama toliko ne trebaju..
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.