HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 06 srp 2020, 21:05. Pogledaj neodgovorene postove
HNL
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
fat drummer

Spol: muško
PostanoPostano: pet 26 stu 2004, 16:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja bi piŔao doslovce od smijeha da dinamo ne bude u ligi za prvaka. nadam se da jos netko dijeli moj smisao za humor.

dinamo navodno na proljece dovodi safarica i modrica. nekako mi se cini da im i pet dobrih uigranih obrambenih ne bi skodilo. dinamu ne fuknkcionira ni obrana, ni golman a ni veza se bas nema cim pohvalit. napad je izvrstan izim ljubojevica, zekica i zahore kojeg tuku.

al pogledajmo ostale klubove. rijeka se nekim divnim cudom uigrala (rijec i pojam nepoznati dinamu), hjaduk spaja kraj s krajem s tim mladim igracima al opet bolje od modrih, zagreb isto ima prosjek godina 15 valjda, osijek da nema onog "slavonskog mamica" bi bio i posten klub na ljestvici jer ima hrpu mladih talenata. inter je misterija koja se nastavlja... damir krznar!!!!

Osijek-Rijeka.... stavio bi pare, ne svoje doduse, na rijeku.
Zadar - Hajduk sve na hajduk, zadar ce tankirat
Slaven - Zagreb slaven je tu favorit
Kamen Ingrad - Medimurje kamen ingrad ce naprasit medjimurce
Varteks - Pula varteks je u formi pa vjerujmo mu
DInamo- Inter Zapresic hm, vidjet cemo al i nerjeseno je moguce, dinamo koje je katastrofa vs. njegove filijale

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zole

PostanoPostano: pet 26 stu 2004, 23:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heheh... sve u svoje vrijeme sike... bas sam reko legi da nikako ne igra dvojku na os-ri!

Nakon sto je os izgubio od ri 4:0 na kantridi imali smo niz od 9 tekmi bez poraza, sad smo opet izgubili 4:0, pa sad slijedi niz bez poraza... hehe (sad netko treba reci "i onda je dosao svizac...")

Salu na stranu, Osijek sutra (tj. danas) ne gubi!!!!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
dado-kozari bok

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sub 27 stu 2004, 12:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo vam primjer kako se gradi perspektivna buduƦnost jednog kluba.Važno je da klub ima sposobnu osobu na poziciji sportskog direktora kao Å”to ZAGREB Ima Roberta ProsineĆØkog.,a ne onaj dinamo jadni....
Robi je naime odbio milju i pol eura od Shaktara za mladog 19-godiÅ”njeg IbriĆØiƦa.To je pravi primjer.A i sam IbriĆØiƦ kaže da je zadovoljan Å”to je ponuda odbijena .Tako se gradi klub,a ne odmahn prodavati ĆØim stigne prva ponuda.
I oopet va kažem da Ʀe zagreb za godinu dvije ponovno biti u vrhu "hrv. nogometa"!SVAKA ƈAST ROBI

NAPRID BILI-WHITE ANGELS

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sub 27 stu 2004, 13:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dado-kozari bok napisa:
Evo vam primjer kako se gradi perspektivna buduƦnost jednog kluba.Važno je da klub ima sposobnu osobu na poziciji sportskog direktora kao Å”to ZAGREB Ima Roberta ProsineĆØkog.,a ne onaj dinamo jadni....
Robi je naime odbio milju i pol eura od Shaktara za mladog 19-godiÅ”njeg IbriĆØiƦa.To je pravi primjer.A i sam IbriĆØiƦ kaže da je zadovoljan Å”to je ponuda odbijena .Tako se gradi klub,a ne odmahn prodavati ĆØim stigne prva ponuda.
I oopet va kažem da Ʀe zagreb za godinu dvije ponovno biti u vrhu "hrv. nogometa"!SVAKA ƈAST ROBI

NAPRID BILI-WHITE ANGELS

azi ovo 1,8 milja za srnu i pletikosu, a 10 milja za matuzalema. em su i dario i stipe dobili opasnu kesovinu na ruke sto je vise manje normalno, al neke pare je dobio i iggy razbi ih sve stimac a i fredi fiorenttini je omastio brk

ibrici je prica o tragediji hrvatskg nogometa. mali je potopio nase mlade 4:0 sada kad smo igrali protiv bih, a klinjo je trazi nase drzavljanstvo prije dva mjeseca. jako dobro! podsjecam me na jednog ibrahimovica ili na malu mirnu jukic

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
dado-kozari bok

PostanoPostano: sub 27 stu 2004, 14:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa da moga je igrati za hrvatsku,no tipiĆØna priĆØa potencijal se nemože prepoznati tako je to.No glavno da se odmah javia Å timac rekavÅ”i da ga je on otkria da ga je on dovea u hajduka na provjeru,al kak ti nije uspia jer se nije svidia katiliniƦu.Molim lijepo,da ga je Å”timac tia zadržati inzistiro bi na tome od kataliniƦa.Gluposti priĆØa

Samo se nadam da Ʀe robi izdržati i stavi ti zagreb na ĆØvrste noge

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
zole

PostanoPostano: ned 28 stu 2004, 1:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

receno ucinjeno!

osijek nije izgubio, a prema nekima (nisam mogo skoknit na tekmu) bio je nijansu opasniji...

pljesak HNL! (ne znam zasto, al jedan pljesak i za tu nasu jadnu ligu)

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: ned 28 stu 2004, 9:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

varteks, hajduk i kamen su cak i pobjedili i dva remija.

dinamo vs. inter... jedva cekam novi potop modrih i ostavku ilije loncarevica. hocemo gjuru bagu. salim se, decki igraju doma, ziher ce dobit!

dinamo-henveren? ja tu vidim dvojku ili iks u najboljem slucaju. nisam optimist

fat drummer

PostanoPostano: pon 29 stu 2004, 17:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jiha, 2:0!!!! nagradno pitanje: kolko je mamic para pljunuo da bi inter tankirao? ili je samo priprijetio gondzicu, modricu i ostaloj mladezi dinama...

drop me a line! tell me what you think....

zole

PostanoPostano: pon 29 stu 2004, 22:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a kad vidim tekmu u zadru...

fat drummer

PostanoPostano: uto 30 stu 2004, 19:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zadar nikad ne bi tankirao protiv hajduka to je nemoguce!
ne, ne zapravo...
ne znam jeli hajduk ikada otisao sa stanova bez tri boda.

zole

PostanoPostano: uto 30 stu 2004, 23:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim da su u najavam kola rekli da se tako sto u vrijeme HNLa nije dogodilo, no naravno da to nije namjesteno Rolling Eyes

fat drummer

PostanoPostano: sri 01 pro 2004, 8:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

prosle godine kada je dinamo igrao ono predzadnje kolo na stanovima bilo je 1:1...
samo malo, remizirali su na svom terenu, i ONI SE VESELE!!!!! niti im je za europu, niti za opstanak u ligi jer su bili u ligi za prvaka, utakmica im nista nije znacila. oni remiziraju, a publika trci na teren, kale umire od srece! prije toga su od hajduka izgubili 5:0 na poljudu..

ili varteks dinamo!!! nesto nevjerojatno. dinamo gubi 2:1 u varazdinu i u zadnjih deset min daje 2 gola s tima da je polovanec bivsi dinamovac dao autogol!
nakon toga opet igraju u kupu i polovanec opet zahebe!
ciro ga svejedno stavlja u momcad!!!! ciro!

akcija: plati jednu, kupi dvije utakmice!

zole

PostanoPostano: sri 01 pro 2004, 23:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahah... joj debeli trebo bi imati svoju kolumnu u sportskima... hahahah

naziv kolumne: HNL u ocima obicnog puka

fat drummer

PostanoPostano: čet 02 pro 2004, 13:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

danas ce se na maksimiru odrzati spektakl! nakon toga igra dinamo...

optimisticno najavljujem remi...

wind

PostanoPostano: čet 02 pro 2004, 21:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ko je ono reko da Ʀe dinamo prezimiti u europi?

mamiƦ je u suzama... ajme, stvarno potop sezone...
fat drummer

PostanoPostano: pet 03 pro 2004, 8:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

onaj austrijski zlocinac nas je sprijecio u 34 godine dugoj zelji za ostvarenjem europskog sna

hvala ti mamicu na ovakvoj finoj izjavi

haski sud ima novog optuzenika

optuznica glasi na: sprijecavanje ostvarenja sna

sike

PostanoPostano: pet 03 pro 2004, 13:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

valjda je ĆØovjek isplakao sve Å”to je imao jer su ga odmah srezali nakon 2 suze i upuƦivanja Stuchlika Dragici od Ɔuprije!

SmjeŔno je da se i dalje etiketira derbijem kola ovakav Hajduk koji je prvi i joŔ smjeŔniji Dinamo, a s druge strane Rijeka i Varteks koji igraju najbolji nogomet se ni se spominju!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: pet 03 pro 2004, 17:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma derbi.... da sa nebi nesto opsovao

kakv je to derbi gdje mogu igrat jedan milinovi, lucic, buljat, poldrugac

kakv je to dinamo gdje edo mujin (bog ga blagoslovio i podario mu 5 sinova) je najrastrcaniji covjek na terenu a ima vise godina od cijelog veznog reda zagreba. edo ima kolko, 187 godina? igrao je s bernardom vukasom ili wolfom

kakav je to hajduk gdje je neka osrednja bijeda zvana munjoz pojacanje? munjoz ne bi igrao za hajduk prije 2 godine ni da svi slome noge!
vratite mi almira turkovica, covjek koji moze pretrcat smoju, klinca u kojeg se ciro kleo da je najbolji buduci stoper europe a sad igra u pomorcu ili necem jos strasnijem. to je dinamo odgajao! polovanca, smoju, kwedija, pelaka, gondzica, bradvica, papu, dragicevica, drpica, janjetovica, cvetkovica.... rupa pokraj netalentiranog mulca jedan do drugoga
krznar je za njih bog! ma viduka je za njih ronaldhino! sokota je za njih car! a bicsana mogu pratit samo na televiziji cak i onakvog blesavog i neuigranog u liverpoolu!

mamic se rasplakao i psovao je. to je poslovni covjek?!?!? ja sam za njega general motors + cijela uprava applea i microsofta. kakav mamic, nabavite nekog normalnog. baric je bio blesav tocno 4 tjedna i tolko je proboravio u dinamu ovaj put. postavite mene za sportskog direktora, prvo cu namlatit dinamovu obranu koja glumi pasku cipku: lijepo decki izgledaju na terenu a rupa do rupe

vezni red: HAHAHAHAHAHAHAHA!!! u veznom redu igraju ovi igraci: kranjcar, buljat, agic, strok, pranjic, mujcin, poldrugac, bosnjak
8 talenata a nemogu optu do napada prebacit kojeg cine: zahora, zekic, ljubojevic, dudu, karic, s tim da prva tri nemaju pojma ili ne igraju ili su ljubojevic koji je ljen i goji se ko kranjcar

nadam se da ce hajduk namlatit dinamo 4 razlike, mozda i loncar da ostavku pa da zagreb postane prvi i jedini pravi predstavnik metropole u nogometu

p.s. vasilj je rupa, a turina mu opet nemoze pric ni blizu

fat drummer

PostanoPostano: ned 05 pro 2004, 18:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jaysees mary and joseph!

derbi je bio super. izuzev ovih detalja
1. igrao je dinamo
2.igrao je hajduk
3.ovo nije bio derbi

dajte mi objasnite od kada se mujcin mjenja ono cimpanzom od jurica? od kada loncarevic od prve min stavlja nacetog bosnjaka kojeg je morao vadit i protiv henverena jer je bio ozlijedjen i onda ga mjenja zahorom koji nista ne radi.
dinamo je krenuo sa dvije spice, zatim imao jednu, pa opet zavrsio sa dvije spice?!?!?!
molim?
ni vama nije jasno?
ovaj ilija zna mijenjat igrace ko ja ulje u autu
koju taktiku dinamo igra ne mogu ni pogodit. jel to 3-5-2, ili 3-2-3-1-1 ili 3-3-3-1
ne znam
ili ima 4 u zadnjem redu?
ili pet?
jel to igra sa liberom?
jel vasilj libero?

drop me a line....

zole

PostanoPostano: ned 05 pro 2004, 19:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahah, debeli se ufuro u kolumnista... hahah

fat drummer

PostanoPostano: ned 05 pro 2004, 20:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

predlazem ovu formaciju

na golu: panj
obrana:letva panj balvan
veza: klada cjepanica panj panjina letva
napad: stup bandera

joj sori pa dinamo vec tako igra

inace rijeka me je fino iznenadila, 3:0
medjimurje je moj favorit i dalje. devet bodova!!! bravo decki

sike

PostanoPostano: pon 06 pro 2004, 11:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

najgore je Å”to sam uplatio na remi koji je tako i trebao zavrÅ”iti a ono neki iz Hajdukovih jaslica BuÅ”iƦ zabije gol 2 minute prije kraja i dodatno me rastuži jer je Hajduk jesenji prvak a ne Rijeka.
Hehe,ma gdje su ti Dinamovci?Jel ih Fat uplaŔio?A kad vide da su jesenski prvaci Lige za opstanak.. jako sretan
Ali vidi ti Zoletovog Osijeka..Ne daju se oni!Ajde,da se i u Ligi za prvaka opet susretnemo!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: pon 06 pro 2004, 15:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

navodno bi osijek zagreb i jos jedan klub mogli na proljece bit delegirani iz prve lige zbog financijskih problema i neadekvatnih terena
stoga, mamic nece morat kupovat utakmice da bi dinamo bio u ligi za prvaka

ipak rijeka je pozitivno izneadjenje, osijek me malo muci... dobar je to klub, samo previse zapetljan s tim vodstvom
varteks je ni simo ni tamo. zna dobro odirat, al kad gubi, gubi posteno

Sanders

PostanoPostano: pon 06 pro 2004, 16:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tko kaze da Hrvatska nece imati predstavnika u Ligi prvaka?
Maknite ovo ligi ZA prvaka i to je to..i usto imat cemo 6 klubova u tom natjecanju!!!! buhahahaha

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
fat drummer

PostanoPostano: pon 06 pro 2004, 17:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

je imas pravo, i kvaliteta je ista, i igracki kadar i kvaliteta sudjenja...

eto sada sam na muci: sto gledat

inter-hajduk

ili

juventus-barcelona

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.