HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 23 stu 2017, 14:35. Pogledaj neodgovorene postove
HNL
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
zole

Spol: muško
PostanoPostano: čet 26 kol 2004, 22:40
PostNaslov : HNL
Citiraj i odgovori

pokusao sam naci temu pod kojom smo prije raspravljali o nasem nogometu, ali ju ne nadjoh...

inace samo sam htio reci kako mi je zao rijeke! nisam gledao cijelu tekmu samo mali dio, no vidio sam da su primili gol na samome kraju!
CESTITKE za navijanje!!!

ps. hmmm... covjeku dodje da se zamisli kad procita post i shvati da sam otvorio temu HNL! No, kako ce se nasi klubovi (tj klub) jos "dugo" natjecati u Eu mislim da nema potrebe otvarati zasebnu temu...

Sta kazete tko ce osvojiti HNL ove godine??? Inter??? hehe

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Niko II Poznat

Spol: neodređen
PostanoPostano: pet 27 kol 2004, 7:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zašto ne Inter

pa oni su osvajači i prvog hrvatskog kupa, uostalom gade mi se i dinamo i hajduk tako da bi to bilo skroz ok

još recimo da varteks, osijek budu pri vrhu, pa čak i zadar - to bi bilo ok

"`ko sam pije sam će i umrijeti"
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
majuska

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 27 kol 2004, 21:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hm, a Kamen Ingrad? totalni potencijal! saaaalaaa! sam provociram....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zole

PostanoPostano: pet 27 kol 2004, 23:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

niko manje vise slazem se sa tobom. nekako volio bih da su rijeka, zagreb, varteks i naravno osijek tu negdje! Tako je bilo negdje pocetkom HNLa! Slaven je jako napredovao, Kamen je bio super, ne znam sta im je ove godine. Ali ostali klubovi iz dalmacije su malo podbacili... npr. trebalo bi srediti Dubrovnik! Nema niti jednog kluba sa juga...

ps. majuska draga, vidim da samo nabijas postove... ccc... kamen je zadnjih godina igrao bas kao kamen! Uzasno tvrd protivnik... no svatko ima pravo na jednu losu sezonu...

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 09 ruj 2004, 17:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

AJMO RIJEKA!!! Slozio bih se s vama koji kazete da je vrijeme za "male" klubove(a to su prema mnogima svi osim plavih i bilih).Ova sezona bi mogla pokazati da je vrijeme da ti mali sad zavladaju a veliki se bore za zlatnu sredinu.
Bit cu subjektivan i reci da bi ovo mogla biti sezona Rijeke(Erceg je igrac za repku),a tu bi pridodao i Varteks,bez obzira na njihove uspone i padove,ali imaju strasno dobre mlade igrace.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: pet 17 ruj 2004, 10:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sumnjam da ce hajduk ove godine uspijet osvojit ligu, kup mozda.
dinamo ima sanse ako mamic slucajno dozivi nesrecu zbog koje ne bi mogao davat izjave iducih 9 mjeseci (jedan dan su mu igraci pederi i propijeni miljunasi, a drugi dan su materijal za nuklearnu momcad) i ako se svi u klubu pomire s cinjenicom da kranjcar je ipak covjek a ne vanzemaljac i nogometni genije te ukoliko ga gracan slomi pa mali krene trcat (znam zvuci nezamislivo)

od ostalih rijeka i osijek

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
zole

PostanoPostano: pet 17 ruj 2004, 23:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fat fala na podrski (za osijek).... ali iako svim srcem navijam za osijek, ove sezone ne ocekujem (ni itko u klubu) neki super plasman! Ako ostanemo u sredini tablice bit ce super! Skoro najstariji igrac nam je Balatinac (koji jos nema 25!). Najstariji je Gusic (SW C)... e taj mi je digo tlak na zadnjoj tekmi protiv Intera... sta je covjek u stanju zabrljati (iako je stosta lijepo skinuo...)

ps. OSIJEK - INTER 2:0 (iako ce sada vec sljedece kolo, jos je aktualna ova pobjeda), a sad u Split... e ludo me zanima kako ce to zavrsit! Oba kluba mogu pobjedit i izgubit sa 3:0! Iako Osijek mnogo teze...

Niko II Poznat

PostanoPostano: sub 18 ruj 2004, 7:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma fat je dobro rekao za mamića, taj ne razmišlja što govori, a jedino ga zanima visoki profit

i to bi trebalo izbaciti iz uprave kluba, kao i mnoge druge iz drugih klubova, al to je već politika

vratimo se nogaću

hajduk je razočarao igrom na početku - koma
inter prvu tekmu izgubio Confused
dinamo se popravlja

vidit ćemo šta će se i kako događati dalje, al volio bih da se manji klubovi probiju u prvi plan

fat drummer

PostanoPostano: pon 20 ruj 2004, 15:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto zule, 1:1... mogolo je i gore zavrsit!

Dinamo, bravo!!!! Samo tako, atomska momcad! Cekam ovu mamicevu izjavu: to su pijani milijunasi pederi, bla, kenj, bla, kme

Sto mislite tko ce ispast
Pikiram na Zadar ili Medjimurje ili Dinamo

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
zole

PostanoPostano: uto 21 ruj 2004, 0:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe... ja zadvoljan! moglo je i bolje i gore, al eto... nema veze! I dalje solidno guramo s obzirom na momcad!

nemam pojma ko ce ispast - jos su svi u igri... (za ispadanje) hehe
ps. fat nesto si kivan na dinamo Laughing Laughing Laughing

Niko II Poznat

PostanoPostano: uto 21 ruj 2004, 8:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma nije, čini ti se

sike

PostanoPostano: uto 21 ruj 2004, 10:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zanimljiv je taj Inter, već drugom bježi 5 bodova. Tko zna, možda oni budu prvaci pa će u Zaprešić doći Manchester i ekipa kad već na maksimir ne mogu..

Ispadanje?Glavni kandidat Međimurje, a tu je i Zadar
Gandalf

PostanoPostano: uto 21 ruj 2004, 14:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja bih fakat volio da Inter uzme Ligu. Ali koliko znam, to će se teško dogoditi, jer će ova dva "diva" promjenit sustav natjecanja samo da se uguze u poziciju koja vodi u evropu, a da ne govorimo o naslovu.
A što se ostalih "malih" tiče, samo naprijed. Vartex, Rijeka, Osjek, Kamen (a tu je uvijek i Belupo, a Cibalije mi je baš žao)

Znas sta...
fat drummer

PostanoPostano: uto 21 ruj 2004, 18:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja kivan, na dinamo?!?! ma ne!
evo i razloga zasto nisam kivan na dinamo:

1. dino drpic
2. mamic
3. stadion (nije dovrsen, dinamo MORA sam igrat na njemu, ak milan i inter djele stadion dinamo i zagreb ne mogu jer dinamo je jednostavno presvet da bi djelio stadion s prljavim nk zagrebom)
4. mamic
5 mamic
6. stvaranje europskog dinama vec 6 sezona
7. kupovanje utakmica i lige
8 mamic
9 mamic
10 polovanec (znam da ne igra, al necu im oprostit sto je igrao, NIKAD)

e, da i ne volim mamica

zole

PostanoPostano: uto 21 ruj 2004, 22:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uf, a vec sam se uplasio da ne volis "sveto ime"....

ps. osijek mi je u kupu dobio tondach (sto se ne cita tondač, nego tondah) sa cak 1:0! hahah Ma rasturamo! Dok je "neka tamo" Pula dobila Rudar sa samo 6:1! hehe

Niko II Poznat

PostanoPostano: sri 22 ruj 2004, 9:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

inter prvak !!!

možda igra s milanom sljedeće godine na zajedničkom terenu Smile

Niko II Poznat

PostanoPostano: sri 22 ruj 2004, 9:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e da fat zaboravio si reći

da nisi kivan na

mamića

- čovjek je čudotvorac, svaka čast, a barišić mu uvelike pomaže

fat drummer

PostanoPostano: sri 22 ruj 2004, 11:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

imas pravo, covjek je genije, uspio je stvorit europski dinamo!!!

zole

PostanoPostano: sri 22 ruj 2004, 18:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u europskoj hrvatskoj... fali mu jos samo europljanin zlatan... hehe

ps. Sta kazete na drugog Mamica - Stimca? Stvarno nisam ocekivo da ce se dati otjerati iz kluba... sta vi kazete?

fat drummer

PostanoPostano: sri 22 ruj 2004, 20:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

stimac je super, ako mu s netko ne svidja igor ga ubije!
bravo iggy!!!

Gandalf

PostanoPostano: čet 23 ruj 2004, 8:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nemojte po našim velikanima.

Ljudi moji, zamislite kako je biti Dinamov igrač (još gore trener). "Struka" pokupuje hrpu mladih mogućih budućih zvijezda, i od njih očekuje Evropu! A da bar imaju 2,3 pouzdana obrambenjaka, pa da mladi igraju pod manjim priotiskom i opuštenije. No, onda im daju brdo para da bi činili ono što još nisu u stanju, i kad se klinci taman razmašu, pokupuju aute (i sve ostalo što znači biti Dinamov igrač, poput odlazaka u "Fontanu" na narodnjake, opijanje i bludničenje), oprže ih sa 20000E u mjesec dana. Pa ti igraj nogomet. Lako je bilo Vukasu...

Znas sta...
fat drummer

PostanoPostano: čet 23 ruj 2004, 14:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mamic nije nas velikan. ni blizu! ostale necu dirat...

wind

PostanoPostano: pet 24 ruj 2004, 21:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nemoj bunjaru o mamiću, vidiš da mu nije lako.
mora redovno obilaziti jeftina lječilišta zbog frustracija glede dinama, a ti tako bešćutno... sram te bilo! Mad
fat drummer

PostanoPostano: sub 25 ruj 2004, 10:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kad kazes ljecilista cijelo vrijeme mislis birtije... ili gdje god rakiju toce na krigle

zole

PostanoPostano: pon 27 ruj 2004, 17:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe... vid Rijeke sto se razbacala... wd

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.