HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 ruj 2017, 22:26. Pogledaj neodgovorene postove
HNL
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sv.Franjo legenda

Spol: muško
PostanoPostano: pet 09 svi 2008, 9:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nažalost i sljedeće godine ćemo gledati isti film, osim ako dinamo ne bude slabiji....
Uz najbolju volju i puno sreće trebati će Hajduku 2-3 sezone da se konsolidira i postane konkurentan Dinamu (privatizacija). S tim da bi Dinamo trebao ostati na istoj razini... al Dinamo je sve jači zadnjih par sezona....
btw... Hajduk mi ne mora ni biti uvijek prvak.... Može Dinamo i dominirat par godina.... Al ne mogu prihvatit Hajduk koji igra ružno za gledat i bez srca.... to je ono nagore sada.

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pet 09 svi 2008, 13:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hajduk je u kompletnom rasulu i iduće godine nakon što mu odu Cernat, Andric, Verpakovskis, možda Kalinić i još nekoliko glavnih igrača biti jednako loš kao i ove godine, ako ne i još slabiji. Dinamo je u svakom pogledu, kvalitetom momčadi, a pogotovo organizacijski svjetlosnim godinama ispred Hajduka i to se neće promijeniti odlaskom Luke Modrića.

Hajduk ako sad na ljeto krene otpočetka, odabere jedini ispravni put i orijentira se prvenstveno na vlastiti kadar, iz domaće škole baluna, ima šansu postati ozbiljan i konkurentan klub Dinamu za cca 3 godine. dakle, sezoni 2010./2011. Vjerojatno će i barba Ivo premijer u izbornoj godini malo pogurnut i riješit da budete prvaci za 100. rođendan kluba. Da se narod veseli, jel'... Sve do tad, gledat ćete dominaciju Plavih, no ipak ne tako izraženu kao u zadnje 3 godine.

Upaliti šibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
Lux

PostanoPostano: ned 11 svi 2008, 16:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bio sam jučer na tekmi u Maksimiru, bilo je golova.
Modrić odlazi.
Inače mislim da nisam bio 10 godina na nekoje tekmi HNL.
Jednostavno ne volim to gledati čak ni na TV.
Strašno loše se radi s mlađim pogonima kod nas.
Ali tak je to kod nas u sportu.

Ja sam svjedok Isusa Krista u duhu Don Bosca
vjernik

PostanoPostano: čet 10 srp 2008, 9:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hajduk se ne šali.Neće prepustiti titulu prvaka Dinamu tako olako.
Potpisali su Buljt, Ibričić, Jertec i Rosso.I kažu da će još pojačati momčad.
Valjda će nakon 3 izvjesne sezone ova biti malo neizvjesnija.

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: čet 10 srp 2008, 10:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bit će neizvjesnija sigurno nego zadnje 3 sezone (tijekom kojih je Dinamo ukupno skupio 86 bodova (!) više od Hajduka), ali ne vjerujem da Hajduk ima momčad za prvaka. Ne uz ovakvog Dinama.

Gledao sam Plave u utorak protiv Olimpije i vratio sam se kući sa smiješkom na licu. Suprotno onome što svi govore, neće izostanak Modrića biti glavni Dinamov problem (Pe-dro Mo-ra-les, ale, ale, ale), već Vukojevića i Pokrivača. Na tom mjestu nemamo adekvatne zamjene, Vrdoljak još nije ta kvaliteta, a od Chage koji je igrač s vrlo dobrim sposobnostima teško je očekivati konstantu jer čovjek nije igrao dvije godine i vidljivo je da se još traži. Također, otvara se pitanje lijevoga boka koje je odlaskom Čale spalo na Carlosa (ajme majko) i novog Ibaneza koji je brz i opasan prema naprijed, ali u defanzivi će ga kvalitetnije momčadi bušiti kako se sjete. Ali za HNL vrlo dobar.

Kao Dinamovcu drago mi je da se Hajduk pojačava, valjda će napokon proći 2. pretkolo Kupa Uefa i skupiti nešto bodova za koeficijent, a i veći je gušt slaviti naslov kada razlika između prvog i drugog nije 30 bodova. Smile

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pet 11 srp 2008, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hajduk Napoli 1 0 Wink
veseo veseo veseo

ove godine sve ukazuje da bi moglo biti dobro, ali....
loša su iskustva odprije, obrana bi nam mogla biti lošiji dio momčadi, osobno mi se sviđa Vučević koji će tražiti igru i postizanje gola za razliku od Jarnija i Krešića koji su ipak težili defanzivi bez kreativnosti.
Sljedeće sedmice počinju europska pretkola pa će mo bolje vidjeti.
Rijeka nam je uspjela izgubiti od Renove iz Đepčića u intertoto kupu momčadi koja je bila 5 u makedonskom prvenstvu. Osim dinama zadnjih godina naši klubovi redom ispadaju od Albanaca, Makedonaca, Maltežana, Ciprana tako da neke priče o jakosti naše lige ipak ne drže vodu, a dinamo se ove godine samo približio ostatku lige i zato će biti zanimljivije. Do kraja sezone ako bi se Hajduk uigrao mogli bi postati jaki, al bitan je start zbog psihološkog momenta Wink
coldplayer

PostanoPostano: pet 11 srp 2008, 23:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma ovi Maltežani su totalni amateri. Nemaju ama baš nikakve šanse osim dva uvjerljiva poraza ni protiv Hajduka ni protiv Slavena. Malteški klupski nogomet je tek malo iznad Andore i San Marina. Reprezentacija je ipak druga priča.

Ono što mene zanima je mogu li Slaven, a pogotovo Hajduk napraviti nešto u 2. pretkolu. Hajduk čak ima šanse biti i nositelj ukoliko se u Intertoto kupu netko od favorita u južno-mediteranskom dijelu ždrijeba "posklizne". Evo već sutra ako Chernomorets ispadne od Gorice (prva tekma 1:1), a Grasshoppers od Bese (prva tekma 2:1), Hajduk će 99% biti nositelj u 2. pretkolu i imat će velike šanse proći u 1. kolo.
A ako ne bude nositelj potencijalni protivnici mu rangiraju od gotovo neprelaznih poput Bešiktaša, Deportiva ili Napolija, do prolaznih Litexa, Lokomotiva Sofije, Černo More Varna, Hapoela Tel-Aviv itd.

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: sub 12 srp 2008, 13:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da u pravu si cold player, ali to još jednom pokazuje koliko je naša liga slaba, što mnogi ne žele priznati, Rijeka je ispadala od Maltežana, a Rijeka je bila bolja od Hajduka. Zato ne bih ja nikoga podcjenjivao ( iako očekujem da će Hajduk to proći lako) i nadam se drugom pretkolu u kojem treba izbjeći nositelje jer i ove koje si naveo da bi se moglo proći, ja bih radije izbjegao, a daq ih hajduk može proći, u svakom slučaju može pa i ove za koje si rekao da su neprolazni, njima je tek početak priprema a Hajduk će se pripremiti i uigrati a motiv je veliki da se napokon nešto učini, pa i lani je protiv Sampdorie malo nedostajalo Wink
vjernik

PostanoPostano: ned 21 ruj 2008, 15:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Večeras derbi Dinamo-Hajduk Razz
Prognoze?
Ma ja bi volio da Hajduk uzme barem bod ako je moguće Laughing

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: ned 21 ruj 2008, 21:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da bod Wink
Ma sva tri hehe veseo veseo veseo veseo veseo veseo
Večeras dinama nije bilo nigdje hehe Laughing Laughing Laughing al tako su oni nešto šlepaju od početka sezone i sad su napokon trokirali..... miiir miiir miiir miiir
A Hajduk je dokazao kako se igra srcem a za pobjedu je potrebno da igra Ibričić, kad on igra igra i Hajduk, šteta što nije bio u formi protiv Deportiva Wink
Hvala ti Bože za ovo večeras molitva molitva molitva molitva
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 21 ruj 2008, 21:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

YUUUUUUPIIIIIIIII!!
Prvenstvo je spašeno!
Sad će biti zanimljivo čitati što će se pisati sljedećih dana!
Napokon je Hajduk pobijedio na Maksimiru, mislim da nije već 7-8 godina...

ivoo

PostanoPostano: ned 21 ruj 2008, 22:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nije 5 godina ono kad je još Rapajić igrao, a prije toga sa Gračanom trenerom a prije toga 1992 u prvom prvenstvu i to je to. Evo nešto sam našao na netu večeras pa pogledajmo http://vinovo.magnify.net/video/Dinamo-Zagreb-vs-Hajduk-Split-0
vjernik

PostanoPostano: pon 22 ruj 2008, 11:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jedan čovjek se kladio na Hajduk i uložio 35 000 kn... bilo jučer na HRT-u 2.
Ne znam, zar je moguće bit toliki luđak ili je čovjek nešto znao mislioc

Anyway, drago mi je da je Ajduk pobidija belji se

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
ivoo

PostanoPostano: uto 23 ruj 2008, 16:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znao je čovjek da je dinamo loš Wink Pa nisu odigrali ove sezone 1 kvalitetnu utakmicu. Najbolje ti o tome govori posjet tribinama, pa skoro je bilo više Hajdukovih navijača na tribinama Wink
Al je zanimljiva jedna druga stvar, kako svi nakon poraza dinama počinju pričati o namještaljkama Wink Nekad je zaista teško čestitati boljemu Wink
Da ne idete dalje, pogledajte što je to dinamo odigrao bolje protiv Sparte. Ne znam na temelju čega to dinamo trebao biti u nekoj prednosti. Jedino je bilo pitanje kako će Hajduk odigrati, da li kukavički ili hrabro uzeti ono što se nudi cijelu sezonu. Hajduk je puno puta odigrao kukavički na Maksimiru ali sada nije i logično da je došla ta pobjeda. Wink
vjernik

PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 10:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Al je zanimljiva jedna druga stvar, kako svi nakon poraza dinama počinju pričati o namještaljkama Wink Nekad je zaista teško čestitati boljemu Wink

Ok , ali budi iskren, jesi vjerovao da Hajduk može pobjedit Dinamo u gostima nakon 5 bezuspješnih godina gostovanja na maksimiru??
Ako jesi onda svaka čast.
Činjenica je da je Dinamo sada lošiji nego ikad u tih 5 godina kad Hajduk nije uspio do slavlja na Maksimiru.
Ma da kažem nešto...Nisam ja navijač Dinama, nego ga simpatiziram više nego Hajduka.
A i nebi imao niš protiv da osvoje prvenstvo Wink
Glavno da ga je Depor prošao pa sad Hajduk može dobit koga hoće Laughing

što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti

Mihej 6, 8
Ponosna_Hrvatica

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 12:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne znam zašto, ali ova 1. HNL mi ima nekak gorak okus.
Igrači Dinama bi trebali dobro razmislit o svojoj igri jer pomeni je ista negledljiva.

Kao košuta što za vodom žudi,
žudim za Tobom ja...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sri 24 ruj 2008, 21:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe a ima gorak okus kada dinamo gubi hehe Wink Al tko gubi ima pravo da se ljuti, vidiš meni ova HNL baš nekako se čini dobra i zanimljivija bi napokon mogla biti ne dosadna kao dosada Wink A vjernik naravno da sam vjerovao u pobjedu Wink Al ja sam vjerovao i u pobjedu protiv Deportiva, a Deportivo se izvukao al vjernik ne znam što Deportivu valja da je prošao kad se sad u prvom kolu nije baš proslavio Wink

PS. I naravno da će Hajduk biti prvak, jedino može zaprijetiti Slaven Belupo al on će s vremenom oslabiti nadam se Wink
gogo6ak

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 4:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dinamovac sam i navijam za dinamo, ali mi je drago što je hajduk pobjedio jer mrzim mamićai ono što on radi.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 8:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe gogo ne valja mrziti.... jako sretan
Al se slažem s tobom da je Mamić ako izuzmemo financije prava katastrofa od predsjednika i loša reklama za Dinamo... al nažalost danas je novac jedino mjerilo u modernom nogometu i dok imaš novaca praktički si nepotopiv.

i nadam se da će "zagora" u kupu dogurati daleko... hehe jedno obično selo je izbacilo osijek... Usporedbe radi "10x manje od Dugog sela" jako sretan

angelous

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 12:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

http://sportal.vecernji.hr/vld/sportal/navijaci/3174111/index.do

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 21:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
Hajduk je u kompletnom rasulu i iduće godine nakon što mu odu Cernat, Andric, Verpakovskis, možda Kalinić i još nekoliko glavnih igrača biti jednako loš kao i ove godine, ako ne i još slabiji. Dinamo je u svakom pogledu, kvalitetom momčadi, a pogotovo organizacijski svjetlosnim godinama ispred Hajduka i to se neće promijeniti odlaskom Luke Modrića.

Hajduk ako sad na ljeto krene otpočetka, odabere jedini ispravni put i orijentira se prvenstveno na vlastiti kadar, iz domaće škole baluna, ima šansu postati ozbiljan i konkurentan klub Dinamu za cca 3 godine. dakle, sezoni 2010./2011.

hehe hehe hehe hehe
coldplayer

PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 12:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
coldplayer napisa:

Hajduk ako sad na ljeto krene otpočetka, odabere jedini ispravni put i orijentira se prvenstveno na vlastiti kadar, iz domaće škole baluna, ima šansu postati ozbiljan i konkurentan klub Dinamu za cca 3 godine. dakle, sezoni 2010./2011.

hehe hehe hehe hehe

Vidjet ćemo tko će se smijati na kraju sezone. Jedna pobjeda u pet godina ne mijenja ništa. Koliko vidim na tablici je prvi još uvijek Dinamo. Smile

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 20:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe je prvi je uz utakmicu više Wink

Samo bih čestitao Koprivničancima na još jednoj kvalitetnoj utakmici Wink
Šteta samo što protiv CSKA nisu izdržali zadnjih deset minuta Wink
valentina

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 26 ruj 2008, 21:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
dinamovac sam i navijam za dinamo, ali mi je drago što je hajduk pobjedio jer mrzim mamićai ono što on radi.

Nije lijepo mrziti nekoga! A što ti je moj rođak skrivio?

"O, kada bih od svojega života mogao učiniti nešto priprosto i jednostavno,poput bambusove frulice koju Gospodin ispunjava glazbom!"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pon 29 ruj 2008, 0:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Hehe je prvi je uz utakmicu više Wink

Nešto gledam tablicu danas, kad ono Hajduk još uvijek ima manje bodova od Dinama... Cool

Benedikt XVI.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.