HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 22 svi 2019, 3:14. Pogledaj neodgovorene postove
HNL
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
coldplayer

Spol: muško
PostanoPostano: ned 05 lis 2008, 23:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako si ivoo, Ŕto ima novog? Smile

Upaliti Ŕibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
angelous

PostanoPostano: pon 06 lis 2008, 11:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma de pusti ĆØovjeka...nemoj se naslaĆ°ivat hehehe

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: pon 06 lis 2008, 13:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma moram malo jer znam Å”to mene ĆØeka ako Dinamo izgubi u Å ibeniku. zeleni
A i malo zdravog rivalstva nikome ne Ŕkodi, dosadno je kad osvajaŔ naslove s 30 bodova prednosti 3 godine zaredom. Wink

Benedikt XVI.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 06 lis 2008, 15:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
Ma, dosadno je kad osvajaÅ” naslove s 30 bodova prednosti 3 godine zaredom. Wink

je Laughing

Nikad ujednaĆØenija sezona... svatko može skinit skalp svakome Wink
OĆØekujem da Ʀe se do zime Dinamo Hajduk i Slaven malo izdvojiti... Ta trojka je najjaĆØa... Dinamo je za nijansu ispred al to ne mora biti presudno!

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
ivoo

PostanoPostano: pon 06 lis 2008, 16:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:
Kako si ivoo, Ŕto ima novog? Smile

A ide ide hm tuzan
A kako si ono rekao tko se zadnji smije Wink
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 06 lis 2008, 18:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim da u zg-u nikog pretjerano ne brinu porazi u hnl-u nakon ulaska u uefu Cool veseo

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pon 06 lis 2008, 18:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe a dobro dobro, mislim da bi se mogli zabrinu Wink
Ma bit Ʀe nam zanimljivo prvenstvo dinamo stvarno ove sezone je loÅ”, on dobija na slabosti konkurencije al to ide na vodu dok se ne slomi, sa ovakvom igrom i protiv Sparte nema Å”to traži u Uefi a pogotovo sa Boysima koji pronose glas o klubu i zemlji iz koje dolaze Wink
angelous

PostanoPostano: pon 06 lis 2008, 21:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ha ĆØuj, iz utakmice u utakmicu djeluju sve uÅ”timanije... Cool

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
coldplayer

PostanoPostano: uto 07 lis 2008, 13:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

little_angel napisa:
mislim da u zg-u nikog pretjerano ne brinu porazi u hnl-u nakon ulaska u uefu Cool veseo

Mene brinu. Wink Najvažniji cilj je osvojit prvenstvo, a u Europi dokle ide ide. Ne bih mijenjao naslov prvaka Hrvatske ni za 5 prezimljavanja u Kupu Uefa. Pogotovo sada kad Ʀe zbog reforme sustava kvalifikacija proboj u Ligu prvaka biti lakÅ”i nego ikad.

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: uto 07 lis 2008, 16:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe jel to veƦ poĆØelo traženje alibija i objaÅ”njenja za ulazak Hajduka u LP sljedeƦe godine Wink
A i ove godine sa teÅ”kim ždrijebom u ligi prvaka ima 2, 3 kluba koja su financijski loÅ”iji od dinama zagreb Wink Imao je lani dinamo u ligi Uefe laganu skupinu pa opet nije mogao biti treƦi od 5 sudionika. Ove godine mi se ĆØini po težini podjednaka lanjskoj možda malo teža ali je dinamo ove godine i slabiji i ako ne promijeni igru zaista nema Å”to tražiti, ali dugo je 5 kola i sve je moguƦe Wink
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 08 lis 2008, 7:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Istina je da su u ligu prvaka uÅ”la 2 kluba sa manjim budžetom od Dinama... al nikada se ne govori o tom da ih ima 50 sa veƦim budžetom koji nisu uÅ”li u LP.
ako Ʀemo upotrijebiti matematiku (Å”to mi nije jaĆØa strana:) ) onda je realno oĆØekivati proboj svakih 25 godina jako sretan

Ovaj naĆØin natjecanja stvarno nudi proljeƦe na dlanu.... Å teta Å”to je Dinamo slab ove godine... Ja mu ne dajem nikakve Å”anse.. Nadam se da sam u krivu.

ivoo

PostanoPostano: sri 08 lis 2008, 12:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Koliko ja znam barem su 3 kluba sa manjim proraĆØunom a ako uzmemo sa sliĆØnim ili malo viÅ”im bude i viÅ”e. Ali ne znam o kojih to 50 klubova priĆØaÅ”? Jel u to ubrajaÅ” klubove poput Milana koji imaju veƦi proraĆØun al ove godine nisu imali priliku igrati kvalifikacije. Ako tako gledaÅ” onda može i tako Zrinjski npr reƦi da oni nisu prvaci BIH al da nisu ni klubovi sa mnogo veƦim proraĆØunom kao npr Dinamo Zagreb ili Hajduk Wink Gledaj uvijek je za nesupjeh najlakÅ”e reƦi oni imaju veƦi proraĆØun od nas i eto nismo uspjeli. Važan je novac ali nije to presudno. Uostalom ulaskom u LP stvara se novac i imaÅ” temelje za daljnji razvoj. I za kraj zar misliÅ” da je lakÅ”e biti 4 u Italiji, Å panjolskoj ili Engleskoj nego prvak HNLili ciaprske lige, ili možda danske bjeloruske, slovaĆØke, ĆØeÅ”ke itd. Ja sam uvjeren da bi se dinamo u svim tim ligama borio za opstanak a ne za 4 mjesto koje vodi u LP. Ako zbog niĆØega a ono zbog proraĆØuna kojeg ima kako ti kažeÅ” Wink
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 08 lis 2008, 15:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jako sretan mislio sam na sve klubove u ligama petice koji imaju jaĆØi proraĆØun od Dinama....
I ja mislim da bi se Dinamo borio za opstanak u tim ligama i zato sam to naglasio... Mnogo je klubova koji su vrlo jaki a nikako da izbore 4 mjesto...
Dinamo je proÅ”le godine bio blizu protiv jakog werdera al ponekada treba malo sreƦe...

coldplayer

PostanoPostano: čet 09 lis 2008, 16:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
A i ove godine sa teŔkim ždrijebom u ligi prvaka ima 2, 3 kluba koja su financijski loŔiji od dinama zagreb Wink

ImaÅ” li konkretne podatke kojima to možeÅ” potkrijepiti? I o kojem teÅ”kom ždrijebu govoriÅ”? BATE je izbacio Anderlechta i Levskog, klubove u rangu Sparte Prag, ako ne i loÅ”ije. Aalborg je izbacio Zrinjskog i Kaunasa, klubove koje bi ĆØak i Hajduk uz malo sreƦe proÅ”ao. Anorthosis je izbacio Olympiacosa kojem je ovo bilo prvi puta nakon 11 godina da mora igrati pretkolo Lige prvaka i bili su potpuno izvan forme i podcijenili su protivnika. Dakle sva ta "iznenaĆ°enja" u Ligi prvaka imala su lakÅ”i ždrijeb u 3. pretkolu od Dinama. A da ne govorim kako Anorthosis i ostali ciparski klubovi veƦ godinama ulažu viÅ”e novca nego Dinamo i ostatak HNL-a. Prema tome, budimo malo realni. Dinamo ni da je saĆØuvao Eduarda, ModriƦa, Ɔorluku i Ogija ne bi bio favorit protiv Å ahtara koji drži Barcelonu u Å”ahu 89 minuta.

Citat:
Imao je lani dinamo u ligi Uefe laganu skupinu pa opet nije mogao biti treƦi od 5 sudionika.

NavijaĆØ kluba koji veƦ 5 (pet) godina nije uspio proƦi pretkola nijednog europskog natjecanja spoĆØitava Dinamu loÅ”e rezultate u Europi? Smile

ivoo napisa:
Hehe jel to veƦ poĆØelo traženje alibija i objaÅ”njenja za ulazak Hajduka u LP sljedeƦe godine

Gdje vidiÅ” traženje alibija? Nema nijednog jedinog opravdanja ako Dinamo ne bude prvak ove i sljedeƦih nekoliko godina. Uz ovakvu momĆØad i financijski potencijal u odnosu na konkurenciju to bi bilo neoprostivo.

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: čet 09 lis 2008, 20:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bate, Anorthosis i Aalborg imaju proraĆØun manji od dinama Wink Å to tebi smeta kad ti spominjem rezultate dinama u Europi, Hajduk kad je bio najaĆØi igrao je i ĆØetvrtfinalu LP, dinamo kada hara HNL jedva se dogura do lige Uefe. Ja ti i dalje tvrdim da je dinamo lani imao jaĆØu momĆØad nego ove godine i bolji raspored u ligi Uefe pa opet nije uspio biti treƦi od 5 ekipa Wink Zato to tvoje vaĆ°enje na raspored pada u vodu, jer ĆØim doĆ°e iole jaĆØi klub dinamo prima 3 4 komada, Dynamo Kiev, Werder, Milano, tko je ono joÅ” bio?
A ove godine idealan protivnik za proƦi, te tvoje priĆØe o npr tome kako Aalborg je proÅ”ao Zrinjski i Kaunas padaju u vodu. Btw bila je ModriĆØa, a ne Zrinjski Wink a Kaunas je izbacio klub koji da je izbacio dinama naÅ”lo bi se opravdanje u proraĆØunu toga kluba Wink poanta je da nije stvar u novcu, to nije baÅ” toliko presudno, zato sam i Franju spomenuo da ne raĆØuna klubove tipa Milana koji nemaju priliku igrati kvalifikacije jer u tim ligama svi se slažemo ni dinamo ni ikoji drugi nas klub se ne bi borio za 4 mjesto,. prije za opstanak. Ali ove godine Å ahtar izvan forme, loÅ” na tablici, uzvrat doma i opet pade dinamo bez ispaljena metka. To je realnost a ne Å”to ti kažeÅ” da je držao Barcu u Å”ahu 80 minuta. Jedno je igra drugo rezultat. VidiÅ” i Hajduk je držao Deportivo u Å”ahu 30 minuta, pa niÅ”ta, ĆØak je u gostima i nulu izvukao, pa opet Hajduka mjeriÅ” po nekim drugiom rezultatima kad ga ocjenjujeÅ”, a Å”ahtar po toj jednoj utakmici u kojoj je Barca igrala a Å ahtar pokazivao borbenost i skoro pa se tukli na terenu Wink
coldplayer

PostanoPostano: pet 10 lis 2008, 13:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Bate, Anorthosis i Aalborg imaju proraĆØun manji od dinama Wink

A ja te pitam ponovo - imaŔ li konkretne podatke kojima možeŔ potkrijepiti ovu tvrdnju ili i dalje govoriŔ napamet?

Citat:
Å to tebi smeta kad ti spominjem rezultate dinama u Europi, Hajduk kad je bio najaĆØi igrao je i ĆØetvrtfinalu LP, dinamo kada hara HNL jedva se dogura do lige Uefe.

MijeÅ”aÅ” kruÅ”ke i jabuke. Liga prvaka danas i Liga prvaka prije 15 godina potpuno je neusporediva. Tada su Ligu prvaka igrali samo prvaci zemalja, a ne kao danas po 4 kluba iz Engleske, Å panjolske i Italije Å”to podiže kvalitetu na jednu sasvim drugu razinu. Prije 15 godina bilo je neusporedivo lakÅ”e uƦi u LP. Hajduk je 1994. godine za ulazak u LP trebao igrati jedno jedino pretkolo i to protiv poljske Legije, a u skupini je imao Benficu, Anderlecht i Steauu, dakle nijedan klub iz Liga petice, Å”to je danas nezamislivo. Dovoljno ti govori ĆØinjenica da danas za proƦi skupinu moraÅ” nadmaÅ”iti barem jednog ili dva giganta iz liga petice, a ĆØak i ako to napraviÅ” tek si u osmini finala. ƈetvrtfinale LP danas je nevjerojatan uspjeh i za mnogo jaĆØe europske zemlje nego Å”to je to Hrvatska. A Å”to je Hajduk morao napraviti za ĆØetvrtfinale tada? Pobijediti Anderlechta i Steauu 1:0? LOL. Very Happy

I da, Dinamo se jedva dogura do Lige Uefe, a ja te pitam gdje su ostali naÅ”i klubovi? Nitko nije ni blizu tomu, jedino je Slaven uspio napraviti kakav takav iskorak plasiravÅ”i se u 1. kolo Kupa Uefe. S druge strane, Hajduk nas sramoti iz godine u godinu jer pet godina nije uspio proƦi pretkolo nijednog natjecanja. U tih 5 godina Dinamo veƦ treƦi put igra Ligu Uefe, a Hajduk ne može proƦi ni pretkola?? Jesi li svjestan da Dinamo ni kada je bio najjadniji nije ispadao u pretkolima? DapaĆØe, one godine kada smo igrali Ligu za ostanak plasirali smo se u Ligu Uefe i bili na 2 minute od prezimljavanja u Europi (Heerenveen 2:2). Pa o ĆØemu mi razgovaramo?

Citat:
Ja ti i dalje tvrdim da je dinamo lani imao jaĆØu momĆØad nego ove godine i bolji raspored u ligi Uefe pa opet nije uspio biti treƦi od 5 ekipa Wink Zato to tvoje vaĆ°enje na raspored pada u vodu, jer ĆØim doĆ°e iole jaĆØi klub dinamo prima 3 4 komada, Dynamo Kiev, Werder, Milano, tko je ono joÅ” bio?

Ja se sjeƦam Ajaxa koji je primio 3 komada usred Arene.

Citat:
A ove godine idealan protivnik za proƦi. Ali ove godine Å ahtar izvan forme, loÅ” na tablici, uzvrat doma i opet pade dinamo bez ispaljena metka. To je realnost a ne Å”to ti kažeÅ” da je držao Barcu u Å”ahu 80 minuta. Jedno je igra drugo rezultat.

Oprosti, ali ako misliÅ” da je Dinamo realno po snazi momĆØadi ove sezone morao proƦi Å ahtara, to govori da si ili jako neinformiran ili ne znaÅ” previÅ”e o nogometu. Smile

Citat:
te tvoje priĆØe o npr tome kako Aalborg je proÅ”ao Zrinjski i Kaunas padaju u vodu. Btw bila je ModriĆØa, a ne Zrinjski Wink a Kaunas je izbacio klub koji da je izbacio dinama naÅ”lo bi se opravdanje u proraĆØunu toga kluba Wink poanta je da nije stvar u novcu, to nije baÅ” toliko presudno

ƈitao sam izvjeÅ”Ć¦a ljudi koji su gledali Kaunas ove godine i kažu da je to jedna limitirana i prosjeĆØna ekipa, ĆØemu svjedoĆØe i rezultati protiv Aalborga (0:4) i Sampdorije (1:7) ove sezone. To Å”to su izbacili Rangerse u 2. pretkolu samo svjedoĆØi o "kvaliteti" Å kota, a ne o velikoj snazi Kaunasa. Razgovarao sam preko foruma s navijaĆØima Rangersa koji kažu da njihova momĆØad nije nikada bila loÅ”ija, uÅ”li su u sezonu bez ijednog napadaĆØa i kreativnog veznjaka i da poraz od nabrijanih Litavaca za njih nije baÅ” toliko iznenaĆ°enje.

Citat:
VidiÅ” i Hajduk je držao Deportivo u Å”ahu 30 minuta, pa niÅ”ta, ĆØak je u gostima i nulu izvukao, pa opet Hajduka mjeriÅ” po nekim drugiom rezultatima kad ga ocjenjujeÅ”, a Å”ahtar po toj jednoj utakmici u kojoj je Barca igrala a Å ahtar pokazivao borbenost i skoro pa se tukli na terenu Wink

Pa dobro, jesi li gledao utakmicu Å ahtar - Barcelona? Jesi li vidio u kakvim okolnostima je Barca izjednaĆØila u 89. minuti? Jesi li vidio da kompletna obrana Å ahtara stoji i gleda kada Ʀe im ovi vratiti loptu jer je bila izbaĆØena zbog ozljede njihovog igraĆØa? A na ovih 30 minuta Deportiva u Å”ahu se mogu samo nasmijati. Smile

Ja Hajduka mjerim po njihovim rezultatima u Europi posljednjih godina koji su jednom rijeĆØju - sramotni. Od 8 gorkih debrecinki, do ispadanja od irskih ribara i krojaĆØa pa do veƦ spomenutih 5 godina ispadanja iz Europe dok je pola Hrvatske joÅ” na plaži (srpanj i kolovoz). S druge strane, Dinamo Ʀe i drugu godinu zaredom igrati europske utakmice do BožiƦa, Å”to je Hajduk zadnji put doživio prije 14 godina, a Bog zna kada Ʀe sljedeƦi puta.

Benedikt XVI.
ivoo

PostanoPostano: pet 10 lis 2008, 19:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm, opet si poĆØeo sa opravdanjima, to ti nije potrebno Wink TeÅ”ko ti je pogledati objektivno. Jednostavna matematika nam kazuje da je recimo ove godine zasad Hajduk viÅ”e bodova priskrbio naÅ”em koeficijentu u UEFA nego dinamo, ako veƦ poĆØinjeÅ” priĆØati o sramoƦenju Wink ali taj koeficijent je važan samo 35 % ostatak za rang se ionako gleda za svaki klub posebno. a uostalom kad dinamo izgubi mene ne sramoti, dapaĆØe meni je to drago Wink
Dalje kad me veƦ citiraÅ” onda proĆØitaj ono Å”to piÅ”e a ne stavljati neke rijeĆØi, gledaj Å”iri kontekst. kad sam spominjao Å ahtar tu sam napisao da je on bio idealan protivnik za dinamo, za klub koji veƦ godinama igra to pretkolo LP i nikako da uzme bod. Neko je iskustvo mogao steƦi i igrati protiv kluba koji je izvan forme na dnu ljestvice i nije u ligi petice. NeÅ”to kao Rangers Wink možda nisi svjestan ali dinamo je mogao naletjeti i na Barcu, Liverpool, Atletico Madrid, Juventus i onda bih razumio priĆØu o loÅ”em ždriojebu. VidiÅ” da je dinamo igrao sa rangersom isto bi ispao i isto bi bila ovakva opravdanja, zato mani se toga i Å ahtar onda isto mjeri po utakmicama koje igra a ne po jednoj utakmici. Utakmica koje igra a pogotovo u vrijeme susreta sa dinamom kazuju da je potpuno izvan forme. A onda i po toj utakmici koju gledaÅ” ne vidiÅ” da je Barca bila bolja kroz igru hvataÅ” se jedne situacije u kojoj je u biti igraĆØ iz panike izbacio loptu u aut, al dobro to je jedna situacija, mogao je Å”ahtar i dobiti utakmicu ali ne mijenja to na stvari o igri. Ako je Å ahtar ipak bio prejak kako to da ni slabaÅ”nu Spartu u dvije utakmice se nije uspjelo dobiti iako nije iz lige petice, iako je loÅ”a u prvenstvu?
coldplayer

PostanoPostano: pon 13 lis 2008, 14:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Hm, opet si poĆØeo sa opravdanjima, to ti nije potrebno Wink TeÅ”ko ti je pogledati objektivno. Jednostavna matematika nam kazuje da je recimo ove godine zasad Hajduk viÅ”e bodova priskrbio naÅ”em koeficijentu u UEFA nego dinamo, ako veƦ poĆØinjeÅ” priĆØati o sramoƦenju Wink ali taj koeficijent je važan samo 35 % ostatak za rang se ionako gleda za svaki klub posebno.

Ajme. Skroz si se pogubio, ivoo. Smile Dinamo je ove sezone ostvario 3 pobjede i 1 remi u pretkolima + 2 remija u 1. kolu Kupa Uefe Å”to iznosi ukupno 5,5 bodova. Hajduk je ostvario 2 pobjede i 1 remi Å”to ukupno iznosi 2,5 boda. Dakle, Hajduk je hrvatskom koeficijentu pridionio viÅ”e nego dvostruko manje nego Dinamo. ƈak je i Slaven pridionio viÅ”e od Hajduka jer je upisao 3 pobjede u pretkolima (ukupno 3 boda).

Ako trebaÅ” dokaz, evo ti ga. Hrvatska ti je 11. po redu i lijepo je navedeno koliko je koji klub osvojio bodova ove godine.

Dinamo zadnjih 5 godina praktiĆØki sam vuĆØe hrvatski koeficijent i sprjeĆØava da ne potonemo na razinu Armenije i Azerbajdžana. To nije moje preuveliĆØavanje ili neobjektivno gledanje, veƦ ĆØinjenica. Egzaktni podaci postoje, a to Å”to se oni nekome ne sviĆ°aju druga je priĆØa. Indikativno je da one godine kada Dinamo nije igrao Europu (sezona 2005/06), Hrvatska je ostvarila najniži koeficijent u svojoj povijesti - bijednih 0,333 bodova jer su Hajduk, Rijeka i Inter svi ispali na prvim stepenicama.

ivoo napisa:
a uostalom kad dinamo izgubi mene ne sramoti, dapaĆØe meni je to drago Wink

VidiÅ”, meni nije drago kada Hajduk izgubi u Europi. Å toviÅ”e, navijao sam za njih da izbace Deportivo. ZaÅ”to? Zato Å”to predstavljaju Hrvatsku i od njihovih rezultata indirektno i Dinamo ima koristi kroz poboljÅ”anje kako klupskog, tako i državnog koeficijenta koji odreĆ°uje koliko Ʀemo klubova slati u Europu.

ivoo napisa:
Dalje kad me veƦ citiraÅ” onda proĆØitaj ono Å”to piÅ”e a ne stavljati neke rijeĆØi, gledaj Å”iri kontekst. kad sam spominjao Å ahtar tu sam napisao da je on bio idealan protivnik za dinamo, za klub koji veƦ godinama igra to pretkolo LP i nikako da uzme bod. Neko je iskustvo mogao steƦi i igrati protiv kluba koji je izvan forme na dnu ljestvice i nije u ligi petice. NeÅ”to kao Rangers Wink možda nisi svjestan ali dinamo je mogao naletjeti i na Barcu, Liverpool, Atletico Madrid, Juventus i onda bih razumio priĆØu o loÅ”em ždriojebu. VidiÅ” da je dinamo igrao sa rangersom isto bi ispao i isto bi bila ovakva opravdanja, zato mani se toga i Å ahtar onda isto mjeri po utakmicama koje igra a ne po jednoj utakmici.

Forma u domaƦem prvenstvu ne mora niÅ”ta znaĆØiti kad doĆ°u europske utakmice. Nebrojeni su sluĆØajevi klubova koji su dolazili do finala europskih kupova, a u prvenstvu su bili u donjem domu, ĆØak se borili i za opstanak. Da, Å ahtar je idealan protivnik za Dinamo, ali za onaj kijevski. Za naÅ” zagrebaĆØki možda samo u nekom paralelnom svemiru. Å ahtar je klub koji Ʀe se ove sezone najvjerojatnije plasirati u osminu finala Lige prvaka. I protiv njih je Dinamo po tebi bio favorit? Nevjerojatno mi je koju tezu ti pokuÅ”avaÅ” progurati...

ivoo napisa:
Ako je Šahtar ipak bio prejak kako to da ni slabaŔnu Spartu u dvije utakmice se nije uspjelo dobiti iako nije iz lige petice, iako je loŔa u prvenstvu?

Samo malo, jesmo li izbacili Spartu? Jesmo. Koga uopƦe briga je li se to uĆØinilo preko 2 remija ili uz pobjedu doma i poraz vani? Ako si veƦ toliko željan Dinamovih pobjeda, imaÅ” utakmicu Ajax - Dinamo od lani pa uživaj.

Benedikt XVI.
little_angel

PostanoPostano: pon 13 lis 2008, 14:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

coldplayer napisa:

ivoo napisa:
a uostalom kad dinamo izgubi mene ne sramoti, dapaĆØe meni je to drago Wink

VidiÅ”, meni nije drago kada Hajduk izgubi u Europi. Å toviÅ”e, navijao sam za njih da izbace Deportivo. ZaÅ”to? Zato Å”to predstavljaju Hrvatsku i od njihovih rezultata indirektno i Dinamo ima koristi kroz poboljÅ”anje kako klupskog, tako i državnog koeficijenta koji odreĆ°uje koliko Ʀemo klubova slati u Europu.

Slažem se, cold Smile I neka nitko ne zamjeri, ali ne mogu vjerovati da netko može navijati protiv hrvatskog kluba kada igra protiv stranog, bez obzira bio to Hajduk, Dinamo ili Slaven Belupo. Ja sam i za Hajduk i za Slaven Belupo zaista navijala jer to su za mene "naŔi" Wink Dinamo mi je ipak najdraži jer je iz mog grada, da se razumijemo Laughing

prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pon 13 lis 2008, 18:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa dobro little to je samo igra Wink I protivnici igraju poÅ”teno. Npr igraju dinamo i Å”ahtar. U dinamu igraju neki stranci u Å”ahtaru igra naÅ” Dario Srna. Za koga god navijao moraÅ” navijati protiv nekih naÅ”ih igraĆØa a za neke strane igraĆØe Wink
Ja to tako ne gledam, i meni zaista ne smeta kad netko navija protiv hajduka, to mi djeluje iskrenije nego priĆØe o navijanju za Hajduk a veselje nakon 0 5 od Debrecena Wink
A cold tebi zaista viÅ”e nema smisla niÅ”ta pisati jer veƦ sam ti dvaput pisao a ti opet ne ĆØitaÅ” nego po svome. Zato prije daljnje rasprave da treƦi put po istome ne piÅ”em bi bilo fer od tebe da daÅ” taj moj citat gdje sam ja naveo da je dinamo bio favorit protiv Å ahtara Wink
little_angel

PostanoPostano: pon 13 lis 2008, 21:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Pa dobro little to je samo igra Wink I protivnici igraju poÅ”teno. Npr igraju dinamo i Å”ahtar. U dinamu igraju neki stranci u Å”ahtaru igra naÅ” Dario Srna. Za koga god navijao moraÅ” navijati protiv nekih naÅ”ih igraĆØa a za neke strane igraĆØe Wink

Dinamo, Hajduk ili neki treƦi klub za mene su puno viÅ”e od igraĆØa. Uostalom, u Dinamu hvala Bogu ne igraju samo Hrvati Wink Radi se i o gradu, i o povijesti samog kluba, o puno toga... I zato su hrvatski klubovi hrvatski klubovi, ko god za njih igrao. A strani su opet strani makar imali pet hrvatskih reprezentativaca Cool Samo moje miÅ”ljenje Very Happy

prvi znaci su pobjedi
ivoo

PostanoPostano: uto 14 lis 2008, 17:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa da, s ovim se potpuno slažem, klubovi su puno viÅ”e do igraĆØa, IgraĆØi su prolazni. Klubovi neÅ”to predstavljaju, imaju neku tradiciju povijest ime, navijaĆØe, mentalitet toga podneblja itd. Npr Real je kraljevski klub, a Atletico narodni, klub iz naroda. Radi se o klubovima iz Madrida. Npr Celtic je tradicionalno katoliĆØki klub, Rangers protestantski, to su klubovi iz Glasgowa itd.
Ja ne navijam za dinamo i gotovo, a mislim da smo svi za reprezentaciju i nacionalni tim bi trebao biti ona karika za koju smo svi jedinstveni. Reprezentacija predstavlja cijelu državu, dok klub ne mora, može ali uvijek može biti ljudi koji ne vole taj klub. Al to ne znaĆØi da ne vole možda neke igraĆØe toga kluba. Pa makar bili i hrvatski reprezentativci, a vidiÅ” npr za Milan je puno ljudi u nas poĆØelo navijati baÅ” zbog Zvonimira Bobana Wink
coldplayer

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 10:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
A cold tebi zaista viÅ”e nema smisla niÅ”ta pisati jer veƦ sam ti dvaput pisao a ti opet ne ĆØitaÅ” nego po svome. Zato prije daljnje rasprave da treƦi put po istome ne piÅ”em bi bilo fer od tebe da daÅ” taj moj citat gdje sam ja naveo da je dinamo bio favorit protiv Å ahtara Wink

Ma da, ti dakle ne tvrdiÅ” da je Dinamo bio favorit, ali je po tebi ipak morao proƦi Å ahtara. To ti se zove oksimoron. Evo Å”to kaže rjeĆØnik hrvatskog jezika: "favorit - onaj kojem se daju najveƦi izgledi da Ʀe pobijediti". ZaÅ”to bi onda Dinamo morao proƦi Å ahtara ako su ovi kvalitetniji u svakom pogledu i imaju viÅ”e izgleda za pobjedu?

Kao Å”to sam veƦ rekao, forma u nacionalnom prvenstvu ne mora imati nikakvog negativnog utjecaja na rezultate u Europi. ƈak dapaĆØe, klub koji se muĆØi u domaƦem prvenstvu ĆØesto je dodatno motiviran za euro utakmice kako bi spasio sezonu i iskupio se navijaĆØima. Upravo to si mogao iÅ”ĆØitati iz izjava Darija Srne uoĆØi utakmica s Dinamom, to govori i Pletikosa nakon Å”to su Spartak i Dinamo izvuĆØeni u istu skupinu. A da ne govorim koliko je ulazak u LP znaĆØajan za klub poput Å ahtara jer donosi enormne financijske prihode u klub. Ako si pratio, mogao si vidjeti da je Rinat Ahmetov uoĆØi 3. pretkola LP uveo opƦu mobilizaciju u klub, da se ne bi sluĆØajno dogodilo iznenaĆ°enje. Ne ulazak u Ligu prvaka za Å ahtar bi bilo gore od 5 poraza u ukrajinskom prvenstvu.

Citat:
Ja ne navijam za dinamo i gotovo, a mislim da smo svi za reprezentaciju i nacionalni tim bi trebao biti ona karika za koju smo svi jedinstveni. Reprezentacija predstavlja cijelu državu, dok klub ne mora, može ali uvijek može biti ljudi koji ne vole taj klub.

Ti nikako da shvatiÅ” da dobri europski rezultati Dinama koriste Hajduku! JoÅ” jednom - koriste Hajduku! Svaki bod koji Dinamo osvoji u Europi zbraja se za nacionalni koeficijent koji odreĆ°uje koliko klubova koja država Å”alje u europske kupove i od kojeg stupnja natjecanja kreƦu. Da Dinamo doĆ°e daleko u Kupu Uefa, npr. uĆ°e u polufinale, Hrvatska bi skupila dovoljno bodova da ne mora igrati sva prva pretkola eurokupova, veƦ bi zapoĆØinjali kasnije ĆØime bi i Hajduk mogao doživjeti nedosanjani san mlaĆ°ih generacija svojih navijaĆØa - rujan u Europi.

Nekoliko godina dobrih Dinamovih rezultata u Europi podiglo bi Hrvatsku na ljestvici dovoljno da Å”aljemo ĆØak 2 kluba u LP, gdje bi prvak tamo iÅ”ao direktno, bez kvalifikacija. Dakle, Hajduk bi tako u sluĆØaju osvajanja naslova prvaka Hrvatske iÅ”ao u Ligu prvaka izravno, a ne preko 3 pretkola kakva je situacija danas. BaÅ” kao Å”to je ove godine rumunjski Cluj uÅ”ao u LP bez igranja pretkola i bez ijednog europskog uspjeha do tada, sve zahvaljujuƦi odliĆØnim rezultatima Steaue i Rapida otprije par godina koji su podigli Rumunjsku na 7. mjesto ljestvice koeficijenata. Znam da su godine i godine gledanja u leĆ°a Dinamu i frustracija prema svemu Å”to dolazi iz Zagreba ostavile traga, ali probaj shvatiti da navijanjem protiv Dinama i ostalih hrvatskih klubova u Europi navijaÅ” u korist vlastite Å”tete.

Benedikt XVI.
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: little_angel
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 12:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U HNL ja navijam za Hajduk. U europi navijam bezrezervno za sve Hr predstavnike... UkljuĆØujuƦi Zrinjski i Å iroki Wink
Protiv dinama bi jedino navijao kada bi u europi igrao protiv hajduka...

ivoo

PostanoPostano: sri 15 lis 2008, 17:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cold klara bi ti rekla da si kao politiĆØar, opet si napisao veliki post a konkretan citat nisi dao Wink

Zato ti nema smisla odgovarati, mogu samo reƦi da je svatko kovaĆØ svoje sudbine Wink
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.