HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretranik Pretranik lanstvo lanstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 16 srp 2019, 8:55. Pogledaj neodgovorene postove
[sport] VELIKI SUSRET !!!! - doèek rukometaša
Zaponi novu temuOva tema je zakljuana: ne moe ureivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedea tema
Autor Poruka
Niko II Poznat

Spol: neodreen
PostanoPostano: uto 31 kol 2004, 12:15
PostNaslov : [sport] VELIKI SUSRET !!!! - doèek rukometaša
Citiraj i odgovori

ja sam danas bio na Trgu bana Jelaèiæa, doèekao, pozdravio rukometaše, a i dobro se zabavio !!!

bilo je dobro,

SVAKA ÈAST DEÈKI - zaslužili ste feštu

jel bio joško??? kako je tebi bilo???

"`ko sam pije sam æe i umrijeti"
Korisniki profilPoalji privatnu poruku [Vrh]
eiremore

PostanoPostano: et 02 ruj 2004, 18:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uto vrime ja san bila u nacionalnoj knjižnici, klatarila se po internetu, toènije, forumu našen dragon. al èini mi se da i nije bilo Bogznakolikoljudi.. al išla bi da san imala s kime. svi su nekako bili zauzeti.
al gledala san onaj doèek u splitu. tedi spalato je moga pristojno odbit nastup, a ne se gurat na binu s onako straviènin glason. ne znan šta mu bi... Laughing
al naši deèki su zaaakon! nisan mogla suzdržat suze kad smo ono poæerali švabe tužan
ej, jel ivano oženjen ?!? Wink

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mail [Vrh]
Jo

Spol: ensko
PostanoPostano: pet 03 ruj 2004, 7:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i ja bila na doceku u Zagrebu i bilo mi je bas super! Pogotovo kad su pjevali Prljavci i Skoro!!! Bas su supac rukometasi!

A super mi je recenica od Line Cervara: nema najbolje igrace nego ima najbolju ekipu!!!!

Lav je u zraku
spavanko

PostanoPostano: pet 03 ruj 2004, 15:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a imao je i par ispada, tipa ono s 15 bogova...

make love, no war
eiremore

PostanoPostano: pet 03 ruj 2004, 16:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma dobro sad, to je tako nevažno, svak zna preæerat Wink

majuska

Spol: ensko
PostanoPostano: ned 05 ruj 2004, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma dobro, spavanko, nemoj sad cjepidlacit, covjek se zaletio, al vjerojatno ni on sam od uzbudjenja nije bio svjestan sta govori!

smrc, ja nisam bila na doceku... ma u biti, dosad smo uvijek ko ekipa isli na sve te doceke u zadnjih par godina, al ovu nismo... ja odlucih ostat doma i sve gledat na telki- od slijetanja aviona pa do kraja showa... i, barem sam sve vidjela. onak, kad si na trgu, nis zivo ne vidis... da, znam, al super je atmosfera...
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Gandalf

Spol: muko
PostanoPostano: pon 06 ruj 2004, 10:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

On je aludirao na grèke bogove...

A što se tièe škore, ja sam puko kad je on došo, a i uspio je rastjerat i publiku i slavljenike.... Fakat je štakor, kad toliki ljudi doðu proslaviti zlato, on doðe isfuravat svoj novi album. I otpjeva nam milo moje!

A još prije 2 godine poslije Portugala su rukometaši rekli: "Neæemo narodnjake, hoæemo Prljavce"...

Inaèe, meni je doèek bio dobar, iako malo hladniji i brži nego oni prije...

A Ivano je oženjen, još od mature (kad mu je i dijete stiglo) i ima fakat komad od žene! Svi kažu da je najljepša od rukometaških žena, a nije manekenka Exclamation

Znas sta...
zoki

PostanoPostano: uto 07 ruj 2004, 7:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

po èemu si zakljuèio da je aludirao na grèke bogove? njih inaèe u mitologiji ima puno više od 15!

lotr
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailYIM [Vrh]
Gandalf

PostanoPostano: uto 07 ruj 2004, 13:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

po tome što je rekao na Trgu, od rijeèi do rijeèi: "Grci imaju 12 bogova, a mi smo iz Grèke otišli s 15 bogova". Jel mogu bit jasniji? Laughing

Znas sta...
zoki

PostanoPostano: sri 08 ruj 2004, 7:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nisam znala da je toèno tako rekao jer nisam bila. ali ipak, nije baš da mu je izjava za pohvaliti.

lotr
Niko II Poznat

PostanoPostano: et 09 ruj 2004, 8:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma neæemo pretjerivat

nije govorio o Bogu, veæ o bogovima, a to je u hrv jeziku jako opæenit pojam

zar ne?!

zoki

PostanoPostano: et 09 ruj 2004, 9:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hoæeš li ti kao kršæanin nešto usporeðivati sa grèkim bogovima? po tome se dobije dojam da vjeruješ da su oni postojali?!?! Confused

lotr
spavanko

PostanoPostano: et 09 ruj 2004, 9:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajme meni kamo ovo vodi a ja zakuhao...nas lino veliki poeta

make love, no war
Gandalf

PostanoPostano: et 09 ruj 2004, 16:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zoki napisa:
hoæeš li ti kao kršæanin nešto usporeðivati sa grèkim bogovima? po tome se dobije dojam da vjeruješ da su oni postojali?!?! Confused

Odakle ti izvuèe ovaj zakljuèak? belji se
Koliko sam ja kao kršæanin proèitao što je on kao kršæanin rekao, tumaèim ovako:
misli se na bogove koji se pišu malim slovom, raznorazna božanstva kojih u svijetu ima na milione. Nema nikakve veze ni sliènosti s našim Bogom, a pogotovo nema govora o nekom vjerovanju u ta mitološka biæa. Kako bi ti nazivala Grèke bogove, kao kršæanka??? Nekim drugim imenom?

Znas sta...
zoki

PostanoPostano: pet 10 ruj 2004, 6:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gandalf napisa:

misli se na bogove koji se pišu malim slovom, raznorazna božanstva kojih u svijetu ima na milione.

ta božanstva zapravo su stvorili ljudi, a nas je stvorio Bog! zar ne? znaèi ta božanstva postoje kod ljudi drugih religija, ali kršæani ne vjeruju u njihovo pravo postojanje.

lotr
Niko II Poznat

PostanoPostano: pet 10 ruj 2004, 9:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma da, kako si pametan/a?!

gle ovako, samim time što ih je nazvao "15 bogova" meni je dosta,
jer je moj BOG samo jedan i jedini,
a NJEGA u tom kontekstu nije bilo

i ne znam otkud tebi takve fore i takvi dojmovi da su grèki bogovi postojali, za mene su realni kao i božanstva germanskih i keltskih plemena koja su tu prolazila, ili starih latina i............šta ti ja znam kojih je sve bilo prije

Gandalf

PostanoPostano: sri 15 ruj 2004, 16:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajd evo ja æu.
Zoki napisa:
Citat:
ta božanstva zapravo su stvorili ljudi, a nas je stvorio Bog! zar ne? znaèi ta božanstva postoje kod ljudi drugih religija, ali kršæani ne vjeruju u njihovo pravo postojanje.

Šta ti briješ???
Izmislili i stvorili ljudi, da! Ali nije samo nas stvorio Bog, veæ i njih! I svejedno ta božanstva postoje kod drugih religija, i svejedno mi ne vjerujemo u njihovo postojanje a oni vjeruju, itd... Koji je smisao tvojih reèenica?

Ne vjerujem svojim oèima da ima ljudi kojima ne smiješ spomenuti povjesno dokazano postojanje vjerovanja u grèke "bogove", a da oni odmah smatraju da širiš sumnje u našeg Boga!

Znas sta...
zoki

PostanoPostano: et 16 ruj 2004, 11:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gandalf napisa:

Ne vjerujem svojim oèima da ima ljudi kojima ne smiješ spomenuti povjesno dokazano postojanje vjerovanja u grèke "bogove", a da oni odmah smatraju da širiš sumnje u našeg Boga!

povjesno je dokazano da su oni vjerovali, ali ta božanstva su bila apstraktna, a ne stvarna. i to je ono što cijelo vrijeme pokušavam reæi!

lotr
zoki

PostanoPostano: pet 17 ruj 2004, 11:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

više mi se na da objašnjavati, za više informacija proèita j si knjigu Johna Pinseta Grèka mitologija.

lotr
fat drummer

PostanoPostano: pet 17 ruj 2004, 12:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cjelokupne olimpijske igre su prepune poganih elemenate: one maslinove krune potjecu od obicaja da se pobjednicima na glavu stavlja vjenac od maslinovih grana koje s ubrane maslina koje su rasle u vrtu Zeusovog hrama, plamen se pali u Herinom hramu, za vrijeme svecanosti paljenja plamena pjeva se himna Apolonu...
Lino Cervar je saborski zastupnik i stoga po defaultu prica gluposti! Izjava da imamo petnaest bogova je toliko bezazlena da nema smisla naseg malog Lineka optuzivat za mnogobostvo jer je on izlazio s izjavama Hrvatice i Hrvati i ostali gradjani Hrvatske pa ga nismo proglasili nacistom, vec nacionalistom (blaza verzija istog nazadnog nacina razmisljanja)!

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
eiremore

PostanoPostano: pet 17 ruj 2004, 12:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zoki zašto bi mi èitali knjigu jer ti nisi sposoban/na objasnit šta misliš..
dalje, zeus i ekipa nisu bila stvarni, mi to znademo, ali njihovo znaèenje i velièina je bilo very much stvarno, u narodu postojalo. to je ko da ja nekome kažen, recimo, ružan si ko kiklop a svi znademo da on nije postoja (jel znademo?!? Wink ), al se zna na šta san mislila. dobro, nije neki primjer, al smisao je tude.

a ti fatdrummeru, koji si ti mudrac, èvrsto nijeèem ispravnost tvoje tvrdnje da je nacionalizam nazadan. otkud tebi to da je to nazadno? di si to èuo? možda od europe? ili SAD-a? ili njihovih pulena koji side u našoj vladi? nije važno. al ti isti imaju dvostruka mjerila. siæaš se možda one sve gungule oko 11.rujna, te, usudin se reæ, namoèene drame, takvu teatralnost nisan nigdi vidila (ne govorin tu o iskrenoj tuzi obitelji žrtava), nego taj uznosit stav, ta šokiranost oko èinjenice da se neko drznio napast THE HOME OF THE BRAVE!! pa nije li to nacionalizam i to najzadrtije vrste? lino je mali ivica za amerikenjce.

fat drummer

PostanoPostano: pet 17 ruj 2004, 14:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, ono sto su amerikanci radili nakon 11.9 jest nacionalizam, egocentricni nacionalizam, jedna od najboljih podvrsta istog! jel to ok? ne nije. svaki nacionalizam je u sebi egocentican i ksenofoban al onaj koji su amerikanci demonstririali nakon napada na WTC je za razinu visi od svega sto sam dosad vidio!
nacionalizam i domoljublje su dvije razlicite stvari koje hrvatska politicka scena rado mijesa. u hrvatskoj i dalje postoji mentalitet (koji pogotvo resi desnicu), hrvatice i hrvati i ostali gradjani hrvatske koju je uveo franjo tudjman koji unatoc svojim zaslugama ima i svojih tamnih trenutaka!
lino cervar je mozda izvrstan rukometni trener i sportski pedagog, al da je govornik i osoba koja bi se trebala baviti politikom, NE!

jos samo jdna opaska. inace briljantni hrvatski kantautor pod nadimkom kruska, je odlucio nasim rukometasima nadjenuti nadimak. odlucio se za pakleni.
sto bi to pak trebalo znacit? jesu li dosli iz pakla? jeli atmosfera koja se stvara na trenenu kad oni igraju kao u paklu. glavno da se ljudi bune zbog 15 hrvatskih i 12 grckih bogova, a kada se u jednoj katolickoj zemlji (sto god to znacilo, ipak kolko sam znao sekularna smo drzava) nacionalni rukometaski tim naziva pakleni nitko ni zuc... ne smatram da je to ucinjeno namjerno, no zamislite ovu sliku: 15 000 ljudi na trgu, kojih stotinjak metaka od katedrale vice: PAKLENI!!!!

p.s. eiremore - gdje su tvoji argumenti da je nacionalizam napredan? ocito ako nije nazadan i cvrsto nijeces tu moju tvrdnju imas argumente da je napredan ili barem nenazadan, stagnirajuc mozda...

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
eiremore

PostanoPostano: pet 17 ruj 2004, 20:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zašto nešto mora bit nazadno il napredno? izvlaèiš nekako krive zaljuèke iz negativne definicije (koja obuhvaæa ono što pojam nije). ako san ja rekla da to nije nazadno nisan rekla da je napredno nit stagnirajuæe nit mislin da se uopæe triban odredit u tome smislu. ja mislin da zdrav nacionalizam nije na odmet. dakako, vidin i da se nismo složili oko definicije nacionalizma. ti spominješ da je u sebi egocentrièan i ksenofoban. ne mora bit. ovisi kakva je držva i kakvi su ljudi u njoj. nacionalizam u svakoj državi je valjda drugaèiji. ja to èak dosta povezujen sa domoljubljen. malo je zakuèasto, al probaæu ti objasnit. e,pa ja mislin da su takvi neki istupi u javnost (meðunarodnu, èak) dobri za naciju jer to održava naš stav da smo svoji, da se nedamo kovat, itd. dobro, ne mislin pritom na primjere malograðanštine, al po meni mi moramo pokazat zube i nedat ikome da pomisli da nas može za.. zezat. onako, bit osice. ne, ozbiljno, ja kad vidin šta napredna europa oæe napravt od nas, stavit nas pod svoju èizmu, ja propucan. bit æu nacionalist i gotovo. domoljublje samo mi nije dosta. da se mi borimo (èuj mene, BORIMO. priznajen, sad san se nabrijala) protiv stvarno poštena, èasna neprijatelja, ja bi rekla ajde neka, svi æemo tako, ali oni su obièni licemjeri (èast iznimkama) koji pod krinkom civilizacije i napretka, po raznim ložama gledaju zatrt sve šta obilježava jednu državu. (ponos, vjeru,..) zaista, ja to gledan ko borbu i najozbiljnije san uvjerena da su masoni infiltrirani u najviše instance meðunarodnih korporacija, paktova, država, .. pa daj reci da ovo sa bušom i irakom nema veze sa bezoènom ðavolštinom. ja tu ne prièan o nekon linovim ispadima, to je tako sporedno. nego šta je, mi smo hrvati kroz stoljeæa naše povijesti bili zatirani, i sad æemo bit ako se ozbiljno i složno ne stanemo na barikade naše nacionalne opstojnosti. austro- ugarska je mila majka prema ovdašnjoj europi. domoljublje je èista ljubav prema svojoj domaji, i to je suuuper. al to mi nije dovoljno. ne u borbi protiv ðavlove brigade, a nju èini, ako mene pitaš, veæina ojro- vrha.
dobro, sad kad san demonstrirala svoju paranoidno- ksenofobiènu stranu, da skomentiran i te paklene.. da stvarno, jeza me ulovila kad san èula taj ½nadimak od milja½. pa ko njemu dade dopuštenje da s takvin nazivon istupi pred hrvacki puk? seljaèina. još mi je gore šta to nikome nije zasmetalo u javnosti. koga je, vjerojatno je proglašen zadrtin konzervativcen.

Zadnja promjena: eiremore; pet 17 ruj 2004, 20:58; ukupno mijenjano 1 put.

fat drummer

PostanoPostano: pet 17 ruj 2004, 21:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joj moja eiremore, vidim da malo previse citas engelsfeldicinu knjigu a zatim to zacinis s noamom chomskyim i mooreovim dokumentarcima!

ja to gledan ko borbu i najozbiljnije san uvjerena da su masoni infiltrirani u najviše instance meðunarodnih korporacija, paktova, država, .. pa daj reci da ovo sa bušom i irakom nema veze sa bezoènom ðavolštinom

ja vjerujem da masonsko-zidovsko-komunisticko-naftno-megakorporacijsko-proamericko-neoliberalna mafija..... vjera je moguca samo u boga a da ima smisla bez dokaza, ovako mozes vjerovat i da nas vanzemaljci sve gledaju i da imamo implantirane cipove u mozak. jesu li masoni infiltrirani u najvise slojeve korporacija i financijslih kuca? nemam pojma, daj neki primjer. jel mozda cinjenica da je veci dio americkih predsjednika javno izrazio svoje masonsko clanstvo a postoji i poznato bratstvo skull? sto onda, i neki hrvatski biskupi (j.j. strosmayer naprimjer) su navodno bili masoni, pa mi to malo znaci jer ljudi govore svakave gluposti

dakako, vidin i da se nismo složili oko definicije nacionalizma. ti spominješ da je u sebi egocentrièan i ksenofoban. ne mora bit. ovisi kakva je držva i kakvi su ljudi u njoj.

zasigurno je hrvatski nacionalizam pozitivan i progresivan kad se na skupovima vice: mesicu, cigane! cigani, inace jedan fini rasisticki nadimak za drzavaljane ove drzave znani kao i romi to i dokazuje u zalihost. taj nacionalizam se ocituje i u premjerovoj izjavi kako on nece dopustit da itko voli hrvatsku vise od njega. ok, ja volim hrvatsku tek 0,2 milisanadera jer 1 sanader je takva ljubav prema domovini da je to ne zabiljezeno u novijoj povijesti! srce mu puca od silne ljubavi.
hrvati jedan progresivan narod kada se igracima vice: igrajte pederi! te ciro pederu! joj odmah me uhvati jedan poseban osjecaj oko srca kad cujem 83%tni katolicki puk kako vrijedja! joj kako sam sretan!
spominjes i drzavu...
drzava bez pravne sigurnosti, gdje se kazneni zakon donio bez potrebne vecine u saboru a zatim ga je ustavni sud morao ukinuti. drzava u kojoj su se radile razne makinacije s zkp-om (zakon o kaznenom postupku) zbog neucinkovitog sudstva, gdje se donosi presuda da u hrvatskoj NEMA organiziranog kriminala (ne, ima mafije, srecom to nije organizirani kriminal), drzava u kojoj pjevaica prijeti dizanjem tuzbe za povredu AUTORSKOG PRAVA jer joj je netko ukrao snimku na kojoj ona radi "lijepe" stvari s ozenjenim muskarcem, jel to drzava u kojoj se presuda generalu za ratne zlocine u kojoj se osudjuje na 9 godina zatvora dozivljava kao oslobadjauca presuda, gdje se bespravna gradnja tretira kao nacionalna razbibriga...

nego šta, mi smo hrvati kroz stoljeæa naše povijesti bili zatirani, i sad æemo bit ako se ozbiljno i složno ne stanemo na barikade naše nacionalne opstojnosti. austro- ugarska je mila majka prema ovdašnjoj europi.

ne mi nismo bili zatirani mi smo dali da nas zatiru! barikade nase nacionalne opstojnosti, lirika koja se moze naci samo u famoznoj zutoj knjizi prof nede englesfled!
europa ti daj priliku (ne bas neku) da na referendumu glasa hoces li uci u EU ili ne. austro ugarska to nije davala.

nemojte me krivo shvatiti, smatram kako je hrvatska najsuper zemlja i sve, al da smo tolko patili kroz povijest i da su za drugi sve krivi ne, da smo toliko bolji da je nas nacionalizam koji se sustavvno zloupotrebljava pozitivna stvar takodjer NE!

domoljublje je èista ljubav prema svojoj domaji, i to je suuuper. al to mi nije dovoljno. ne u borbi protiv ðavlove brigade, a nju èini, ako mene pitaš, veæina ojro- vrha.

djavlove brigade, zasto? kako? gdje? ne razumijem? vecina euro vrha su djavlove brigade... tko tocno? sto je manjina, poslusnici djavolih brigada
berlusconi, schroeder, blaire, chirach-jel netko od njih. vogl, rupel..tko?

zašto nešto mora bit nazadno il napredno? izvlaèiš nekako krive zaljuèke iz negativne definicije (ono šta nešto nije). ako san ja rekla da to nije nazadno nisan rekla da je napredno nit stagnirajuæe nit mislin da se uopæe triban odredit u tome smislu

ne ja sam rekao da to treba odredit u tom smislu. tvrdim da nacionalizam kakv danas postoji u hrvatskoj i kakav je serviran od strane hrvatske desnice je nazadan i poguban. taj nacionalizam lezi na krivim postavkama koje su proizasle iz tudjmanovog nacina razmisljanja (nema niste gore nego srpkinja za zenu, razlika izmedju hrvata i gradjana hrvatske)
kako bi ti odredila nas nacionalizam. cek jesi

ja mislin da zdrav nacionalizam nije na odmet znaci zdrav!

nemoj mjesat zdrav razum s prkosom! ako se mi nedamo kovat, to znaci da smo pametni i da se brinemo za boljitak cijele drzave i svih u njoj! nacin na koji danas to vlast cini nije dobar,a ni kako je to cinila garnitura prije njih! nema cvrstog stava, nema ni razuma. vlast nije raskrstila s prosloscu, a tvrdi da jest! racan je tvrdio isto i bio je u krivu!

dobro, ne mislin pritom na primjere malograðanštine, al po meni mi moramo pokazat zube i nedat ikome da pomisli da nas može za.. zezat.

slazem se, al ovo danas su vecinom ispadi malogradjana

zole

PostanoPostano: pet 17 ruj 2004, 23:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jel ovo tema "veliki susret"???

Confused

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazareæanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim æete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Zaponi novu temuOva tema je zakljuana: ne moe ureivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne moe otvarati nove teme.
Ne moe odgovarati na postove.
Ne moe ureivati svoje postove.
Ne moe izbrisati svoje postove.
Ne moe glasovati u anketama.