HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 08 pro 2019, 9:14. Pogledaj neodgovorene postove
[sport] Hrvatska - MaĆ°arska 3 : 0 (TRI : NULA)
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
wind

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sub 04 ruj 2004, 22:22
PostNaslov : [sport] Hrvatska - MaĆ°arska 3 : 0 (TRI : NULA)
Citiraj i odgovori

ĆØini se konaĆØno da sve Å”tima, i da se bez bariƦa i kranjĆØara može izdiktirati sljedeƦa prva jedanaestorica za utakmicu s Å vedskom.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Gandalf

Spol: muško
PostanoPostano: uto 07 ruj 2004, 13:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bar se unaprijed zna formacija!

Kad vidim, samo tri obrambenjaka, KovaĆØ,Tudor i Å imuniƦ. A BariƦ bi im dodao i Å imiƦa, ŽivkoviƦa i Tomasa. Ovo je novi Hrv.Preporod!!!

Nek i izgube, ali poginut Ʀe ĆØasno, a ne ko ona stara kukavica i ...derĆØina BariƦ!

Znas sta...
zole

PostanoPostano: sri 08 ruj 2004, 12:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, da... kod barica bi oni igrali... negdje... ne znam... jedan u vrsku napada, jedan kao kreator i glavni vizionar itd...

Ne svidja mi se sto kranjcar forsira kranjcara... ali ostatak ekipe je ok! Drago mi je sto su mahom igraci ispod 25 (osim obrane koja i treba biti iskusnija). Sve u svemu - imamo jednu solidnu momcad sastavljenu od igraca koji manje-vise stalno i dobro igraju u svojim klubovima (opet, osim nike koji uistinu nije u formi...)

kako sam vec jako nakritiziro niku, ukratko objasnjenje: mislim da bi kreator i organizator igre trebao biti taj koji ce vuci momcad za sobom, a ne da momcad vuce njega... niko je odigrao solidno zadnju utakmicu, no nije se ni pocemu nametnuo zasto je on odlican (da ne kazem jedini) izbor za repku!!! Mozda me demantira vec veceras! Dao Bog!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
wind

PostanoPostano: sri 08 ruj 2004, 21:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a jesmo danas prljavi bili... skoro mi se i zgadila pobjeda... nije da su Å”veĆ°ani sveci, ali pristup naÅ”ih bi mogao biti i bolji...
Å”to se tiĆØe kranjĆØara, potpuno se slažem s Coletom, ne shvaƦam ni ja njegovo forsiranje, prije bih na onu poziciju gurnuo Jerka Leku...
KranjĆØar je dobar, ali trebala bi mu joÅ” malo jedna djeta, i trkaĆØka kondicija, zrelost voĆ°enja...

Jel istina da je Nives Celzijus svojedobno bila (ili možda joÅ” je) s malim KranjĆØarom??? Danas sam ju gledao na Sanja Å ou-u na RTL-u, skoro joj je neÅ”to izletilo iz onih "silnih" krpica...
Gandalf

PostanoPostano: čet 09 ruj 2004, 8:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nemojmo o nives na ovoj ĆØasnoj temi... Smile

nego, istina da malome Niki treba joÅ” trke, ali nije loÅ”, dapaĆØe, od Rose je bolji u svakom pogledu. No, J.Leko je pomogao, ali on nema mirnoƦu koju ima Niko, iako je motoriĆØki straÅ”an, kao i Srna.
Žao mi je Å”to nije na kraju umjesto recimo BabiƦa uÅ”ao Ivan Leko, on mi je genijalan igraĆØ...

A Å vedi su zaslužili remi, iako su mogli na kraju i viÅ”e popuÅ”iti... Da je OliƦ stigao malo mozga upotrijebiti, bilo bi veselo...

Znas sta...
Niko II Poznat

PostanoPostano: čet 09 ruj 2004, 8:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da da

nije loÅ”e, sviĆ°a mi se, imaju igru, napokon imaju glavu i rep

a niko, ma dobar je on, samo ga treba malo stisnut da proigra, a stari Ʀe mu to i napravit, nije cico dobri otac koji samo gura sina na Å”tetu drugih, pa i zamjenio ga je u ove dvije tekme, odmah poĆØetkom II poluvremena

"`ko sam pije sam Ʀe i umrijeti"
fat drummer

PostanoPostano: čet 09 ruj 2004, 12:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

osobno nije mi jasno zasto se forsa vranjes, a ocito je bilo da cico htio razarat igru na centru i zaustavit trojac (srecom pa zlatan nije bas bio u nekoj formi). leko treba igrat ko destruktivac s dopustenjem da puca iz daljine te da ima i pravo prodirat u napad po potrebi!
niko kranjcar je kreativac, al ne treba nam ako nece trcat, gracan ce ga morat slomit u dinamu kad tata nece u repki!
uostalom, protiv sveda smo se osramotili, igrajuci s TRI destruktivca u vezi, a zatim kad smo primili gol (da ono je bio gol, butina je lovio sapun valjda, a ne loptu), zatim ono igranje rukom (indirekt barem), drugi zuti kovacu... dakako hrvatski tisak samo prica o srninom slobodnom (priznajem IZVRSTAN SLOBODNJAK)
ne znam zasto se kranjcar mladji forsa tolko, bolje bi bilo da igra bosnjak ili leko ivan, barem trce! niko je ko velki zuti al s 33 godine, ne trci i glumi drvo... e a butini treba psiholog, taj covjek nije igrao u bruggeu prosle godine jer se lako slomi, valjda posljedica mamicevog tretmana

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Gandalf

PostanoPostano: čet 09 ruj 2004, 15:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fat drummer napisa:
osobno nije mi jasno zasto se forsa vranjes, .......

.....protiv sveda smo se osramotili, igrajuci s TRI destruktivca u vezi,

Pa mora neko bit zadnji vezni, a to je VranjeŔ, i dobio je super ocjene, ne samo u naŔim novinama.

A ko su ti ta tri destruktivca? N.KovaĆØ je sklon destruktivi, ali je normalni igraĆØ sredine terena koji igra nogomet i prema protivniĆØkom golu. Ko je treƦi?

Ako sad spominjeÅ” 3 destruktivca, sjeti se malo bariƦeve postave, kad su uz 3 obrambena od sinoƦ igrali i ŽivkoviƦ, Tomas i Å imiƦ!!? Usporedi malo te destruktivce...
Meni je u svakom sluĆØaju drago da sad u naÅ”oj repki na terenu sve jedan zna igrati nogomet, nije panj koju samo lomi noge suparnicima.

A o sramoti, hm, da je joŔ jedna od one 2, 3 kontre proŔla pred kraj, mislim da ne bi bilo mjesta sumnji.

JoÅ” jedno, sudac je imao ĆØudan kriterij, ali ga se držao pravedno i jednima i drugima. Njima je poklonio 2-3 prekÅ”aja u zoni udarca, nisu znali iskoristiti, a nama je poklonio onaj iz kojeg je Srna zabio gol.
I ono Å”to je Butina zasrao nije bio plod Å vedske uigrane akcije, veƦ individualna pogreÅ”ka. Dakle, Å vedi se nemaju Å”ta žalit, dobili su koliko su zaslužili.

Znas sta...
Gandalf

PostanoPostano: čet 09 ruj 2004, 16:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

NajslaĆ°e mi je bilo vidjeti Freddija (Ljungberga hop ) kako se cijelu tekmu neÅ”to žali, puÅ”e, psuje.... Kladim se da se pitao tužan : "Pa ko je taj Srna, nikad ĆØuo za njega a deĆØko je brži od mene duplo sport , strpao me je u mali džep i joÅ” stigao igrati napad i zabit gol..." tužan tužan tužan

E, Fredi, tako ti je to... zivio

A Zlatan me totalno razoĆØarao svojim izjavama o Balkancima, kao da je on neÅ”to drugo?! Pripadnik arijevske Å”vedske rase Question Seronja! Exclamation Twisted Evil Rolling Eyes Exclamation

Znas sta...
igor

PostanoPostano: čet 09 ruj 2004, 17:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mozda ce ovo zvucat neskromno, ali ja i nisam previse zadovoljan jer vjerujem da ova momcad moze mnogo bolje.
ali ima vremena, ovo je tek druga tekma, i bit ce sigurno i boljih predstava...

sto se tice pogreske butine. ako ste gledali utakmicu cijelu, onda ste mogli primijetiti koliko je samo pogresaka imao ovaj spanjolski sudac, kojem ja nikad ne bih dozvolio da sudi na kvalifikacijama za svjetsko prvenstvno. jedna od pogresaka je bila i onda kada je neposredno prije te greske butine jedan igrac svedske odgurnuo naseg igraca. mozda roberta kovaca, nisam sigurna.. ali da je tad fuckao da je bio prekrsaj ne bi ni doslo do te situacije u kojoj se butina malo spetljao. ali spetljao se jer mu je popustila koncentracija kao i svim igracima poslije nesviranog faula..

sve u svemu, nisam pretjerano zadovoljan pokazanim, ali nije bilo niti lose. mislim da bi po stranama trebalo malo vise eksplozivnosti. koliko god mi sad govorili protiv barica, mislim da je njegova zamisao da se igra i sa mornarom u postavi bila dobra.. mornar je po desnoj strani stvarno pravio dobre prodore. iako tamo sad igra srna, mislim da bi i mornar trebao dobiti svoju priliku i pokazati sto zna. takodjer, olic mnogo bolje igra po krilu nego kao centar-for, i nije bilo dobro sto je bio ubacen umjesto klasnica, vec je trebao mozda uci umjesto babica. niko kranjcar nije puno pokazao, iako je dosta radio... no bit ce on bolji.. mora se jos malo priviknuti na cijeli tim. u njega imam puno povjerenja.

sto jos reci, obrana PRVA KLASA... NIKO KOVAC< SUPER!!! i eto..

prso je dobro sve radio, ali se vidjelo da nije jako brz. morao bi poraditi na brzini kako bi one situacije jedan na jedan mogao rijesiti s trkom i pretrcavanjem...
wind

PostanoPostano: čet 09 ruj 2004, 22:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å”imuniƦ je u pitanju, a ne kovaĆØ. mislim da je sudac kasnije objasnio da je zbog njega i sviran prekrÅ”aj, a ne na Butini kako se misli.
postoji joÅ” jedna važna stvar, a to Ʀe dobro znati oni koji se bave nogometom (pogotovu ako su vratari), a to je da kad golman skaĆØe na loptu igraĆØ ga nema pravo dirati. taman da ga samo oƦe pogladiti po stomaku.
u oba sluĆØaja doĆ°e ti u naÅ”u korist, ali kako je veƦ netko rekao nisu Å”vedi ni napravili akciju kod Butininig promaÅ”aja pa da se žale.
meni jedino nije jasna ta pretjerana nervoza, i žuti kartoni koje smo skupili ko od Å”ale... ali oĆØito cilj opravdava sredstva!
wind

PostanoPostano: čet 09 ruj 2004, 22:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

igor napisa:
mozda roberta kovaca, nisam sigurna..

Ŕta je igore, promjenio spol?

...

znam, znam... i cure prate nogomet! Wink
Gandalf

PostanoPostano: pet 10 ruj 2004, 6:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako je zbog toga svirao prekŔaj, onda ok. Inace, Butina je napravio neoprostivu pogreŔku, ovaj ga SIGURNO NIJE dirao prije nego mu je ispala lopta.

InaĆØe, dobri su to deĆØki, meni su vratili vjeru u nogomet!

Znas sta...
fat drummer

PostanoPostano: pet 10 ruj 2004, 7:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ergo sramota, tri destruktivca ko s baricem: vranjes, kovac, leko! ubaci jos agica pa mozes igrat poznatu taktiku: ko lezi ne bezi i lopta moze a igrac ne moze!
vranjes je tijekom cijele utakmice radio prljave poslove, bio je potrcko! ako hoces trckaralo onda je to leko s prosjekom od 10 km po utakmici!

sudjenje je bilo na najnizoj razini, ne nuzno zbog njegovih propusta vec zbog toga sto sudac nije mogao kontrolirat utakmicu! colina bi to srezo u korijenu, cak bi i merk bio bolji!

svaka cast nasima, igrali su svoju utakmicu, cak su se srna i babic vracali pomoc obrani, napokon trener koji shvaca da obrambeni igraci nisu veznjaci i napadaci (incident tomas-jozic, te baric-zivkovic), vec da se napad vraca u obranu!

zlatan je.. kontroliram se, imam par epiteta! al dobro, na kraju dana mi imamo sest bodova, svedi 3! ja sam sretan kao balkanac sa sest bodova, a jeli on sretan kao "europljanin" s tri?

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Gandalf

PostanoPostano: pet 10 ruj 2004, 10:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
ergo sramota, tri destruktivca ko s baricem: vranjes, kovac, leko!

Nadam se da si svjestan sve apsurdnosti i nebuloznosti svojih rijeĆØi! Verujem da si se zabunio, i da prvi put vidiÅ” igraĆØe koje si spomenuo...

Znas sta...
igor

PostanoPostano: pet 10 ruj 2004, 10:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hajde da je barem stavio samo niku kovaca, mada i on sasvim dobro igra uloga konstruktivnog veznjaka.. ali vranjes i leko????? pa jesmo li mi svi ludi...
Niko II Poznat

PostanoPostano: pet 10 ruj 2004, 11:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kako ovdje svi vole pametovat, a pojma nitko nema o nomogetu

pa to je straŔno - užas

sramota vaŔa

fat drummer

PostanoPostano: pet 10 ruj 2004, 12:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ako leko nije destruktivac... vranjes nije materijal za repku, pa nije se mogao izboriti za poziciju kod defenzivnog boga barica, trebao je biti zamjena za vatrene pa ga nigdje nije bilo zadnjih 5 godina!
sad cico zeli pozvat mikica! za koju to poziciju

zole

PostanoPostano: pet 10 ruj 2004, 20:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

deeeeeeeeeeee

mislim da se moze raspravaljati i bez da se drugoga i drugo/drugacije razmisljanje neprestano omalovazava...

koliko ja znam, nitko od njih nije 100% klasicni defanzivac... npr. i Davids je defanzivni vezni pa stigne stosta jos napraviti u momcadi... nazalost ni vranjes ni leko nisu davids-kvaliteta, ali su svoj posao u svedskoj odradili korektno, ali i konkretno!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Gandalf

PostanoPostano: sub 11 ruj 2004, 7:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne znam Debeli Bubnjaru jesi pratio možda klupsku scenu, i jesi možda vidio gdje igraju ti deĆØki. Leko u Dinamu K., igra jednu od najvažnijih uloga u veznom redu, razigrava, i dosta golova zabija, dapaĆØe nema akcije bez njega. U ligi Prvaka je bio zapažen. A znamo kakva je momĆØad Dinamo Kyev! Å to je joÅ” bolje, on i u repki daje svoj ofenzivni obol, i postiže golove, tako da stvarno mislim da ne pratiÅ” nogomet.

VranjeŔ je u Ŕtutgartu proŔle sezone bio u prvoj postavi, a poŔto Soldo igra u životnoj formi na mjestu zadnjeg veznog VranjeŔ je ofenzivniji. Dakle, opet ti nije izjava na mjestu.

NeƦu komentirati viÅ”e ove tvoje postove, s obzirom da vidim da nisi baÅ” u toku. Mislim, slobodno piÅ”i, a o nekom vrijeĆ°anju Zole? nema govora, dok se bar jednom ne osmjeliÅ” pa kažeÅ” na koga misliÅ”...

Zadnja promjena: Gandalf; sub 11 ruj 2004, 7:56; ukupno mijenjano 2 put/a.

Znas sta...
Niko II Poznat

PostanoPostano: sub 11 ruj 2004, 7:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i na Ŕto misliŔ, konkretno?

wind

PostanoPostano: sub 11 ruj 2004, 11:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

treba Ʀe im dok se uigraju, tek su 3 tekme u ovoj postavi odgulili...
bit Ʀe i lopti...
zole

PostanoPostano: ned 12 ruj 2004, 14:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim na postove ili dijelove postova tipa:

"kako ovdje svi vole pametovat, a pojma nitko nema o nomogetu
pa to je straŔno - užas
sramota vaŔa"

ili

"Nadam se da si svjestan sve apsurdnosti i nebuloznosti svojih rijeĆØi!"

Gandalf

PostanoPostano: pon 13 ruj 2004, 8:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E to si lijepo i konkretno rekao.

Citat:
"Nadam se da si svjestan sve apsurdnosti i nebuloznosti svojih rijeĆØi!"

Ako je ovo nekom uvreda? onda je ĆØudno druÅ”tvo u kojem živimo...

Znas sta...
fat drummer

PostanoPostano: pet 17 ruj 2004, 10:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nazalost nisam imao srecu pratiti lekine ige u dinamu kijevu jer ne lovim kiyevsku televiziju, a nazalost dsf ne prikazuje uvijek igre stuttgarta. lekini oboli u repki su prestali jos za vrijeme kvalifikacija kada je zaigrao bolestan i nije pokazao puno, a na prvenstvu u portugalu nije ni igrao. vranjes je tek od ove sezone standardan, a na istoj poziciji imas i biscana koji je do prosle godine grijao 9 red ansfielda, a ne igra u repki jer je markovic budala (ne lazem, notorna budala) koja samo tjera svoje,a treneri mu se nemaju snage suprotstavit
inace vranjes je u bundes ligi odigrao 71 utakmicu dao tocno 0 golova, a vfb je od 7 mjeseca 2003 igrao frapantne 24 utakmice i dao duplo vise golova nego u leverkuzenu sto ce reci 0! vranjes ima 24 godine.
usporedimo to s soldom koji je odigrao 240 utakmica od 7 mjeseca 1996 (8god) sto je 30 utakmica po sezoni za covjeka koji je s 30 potpisao za vfb! e da plus 13 golova

leko je materijal za puno bolju momcad od dinama iz kijeva cije utakmice nazalost nisam imao prilike pratiti
inace leko ima ove statistike
2002/03 18 utakmica 3 gola
2003/04 22 utakmice 3 gola

vidim tu ofenzivnu ulogu i ne nadomjestivost u domacoj ligi koju tako pozorno nisam imao prilike pratiti, u dvije sezone 6 golova i 40 nastupa, sto je i ispod prosjeka vranjesa bar po broju nastupa, u golovima ga barem vodi...

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.