HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 19 stu 2017, 8:41. Pogledaj neodgovorene postove
Nova sezona KND-a
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš uređivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
ISTINA

Spol: neodređen
PostanoPostano: pon 03 pro 2007, 17:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da bi ljude zanimala usporedba. Činjenična usporedba .Ako imaš hrabrosti ih usporediti
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Veri-tas

PostanoPostano: pon 03 pro 2007, 21:36
PostNaslov : odgovor "ISTINI"
Citiraj i odgovori

Vidim da me i ovdje žele neki isprovocirati,a ne znaju ni pročitati moje postove. jasno sam napisao da ću ti odgovoriti kad se predstaviš kao što sam i ja to ucinio. Kaj ti tu nije jasno?? kaj si zaboravil kak se zoveš?

Što ne pitaš Tomislava Buntaka da li ima hrabrosti preuzeti odgovornost za ne kvalitetan rad skupštine i kao svaka moralna osoba ponuditi ostavku ?

Još jednom ponavljam... Kao član skupštine prozivam rad skupštine, a ne rad udruge. O radu udruge mogu napisati koju rijeć tek kad dobijem izvješće o radu i financijsko izvješće. Na žalost, bojim se da te materijale nikad neću dobiti, jer Gospoda nisu dostavila ni na jednoj sjednici, pa ni ne očekujem da bi se kojim čudom pojavila na mom mailu.

Mozda sam u krivu, ali osječam da ti imaš prave informacije pa ih slobodno podastri javnosti, osim ako i ti nemaš hrabrosti...
ISTINA

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 9:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav svima!

Malo da se osvrnem na postove g.Omrzela
1. mislim da nije bitno tko sam već je bitan sadržaj odn. pitanje na koje nisam dobio odgovor a mnoge bi zanimao Vaš odgovor g. Omerzelu

2."Na kraju bih ipak samo obavijestio Vas, da sadašnja skupština broji 21 član, večina od njih su osobe koje smatram odgovornim za stanje u udruzi, a službeno mogu izreći da, od trenutka objave ovog maila ,do daljnjeg ta udruga ima 20 članova." ..... niste li ovdje g. Omerzelu mislili na sebe pa time sebe isključili iz Skupštine tako da ova zadnja izjava u zadnjem postu se malo kosi sa ovom ili je to jedan u nizu Vaših "mamićevskih" ispada..napravi se scena pa se ponaša ko da nije ništa bilo..ipak ste Vi "službeno" prestali biti 21. član

3.rekli ste da ne napadate rad Udruge već Skupštine...

"već samo osobom koja može puno više napraviti za ovu udrugu ( prijašnji rad su mnogi ocijenili puno boljim nego sadašnji rad udruge ), nego što su to učinili pojedinci na čelu s g. Tomislavom Buntakom. "...

ja Vas stoga molim da činjenično usporedite rad Društva ( očito ni ne znate da je to Društvo a ne udruga ) u Vaše vrijeme i danas kada ga vodi g. Buntak

Hvala na odgovoru koji će nadam se zanimati mnoge

BVB
Veri-tas

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 14:12
PostNaslov : odgovor "ISTINI"
Citiraj i odgovori

Na samom početku želim naglasiti da je ovo moj zadnji tekst na forumu do daljnjeg i imam zato razloge.

Oj "ISTINO", toliko ste bezobrazni i zločesti da vučete rečenice iz konteksta pa ispada da sam rekao ono što nisam, ali ću Vama i javnosti malo pojasniti neke stvari.

1. Raditi za dobrobit KND-a može se i kao simpatizer društva, a ne samo kao član skupštine, pogotovo ako veliku većinu skupštine sačinjavaju osobe s kojima ne dijelim isto mišljenje u bitnim stvarima, a i smatram se izigranim od glavnih likova.
2. pogledajte kronologiju događaja pa ćete vidjeti da ja još uvijek stojim kod svoje odluke da više ne budem član skupštine. To što mi dolaze mailovi potpore, samo me je potaknulo da ipak ponovno razmislim o tome da li trebam ili ne trebam pasivno sudjelovati u radu društva. ( Nadam se da Ste toliko pametni pa da Vam ovo neću trebati dodatno objašnjavati ).
3. Ja jako dobro znam da je to ŠPORTSKO DRUŠTVO, ali isto tako jako dobro znam zašto sam upotrebljavao termin udruga a vjerujem da znate i Vi ( nadam se da i ovo neću morati dodatno obrazložiti ).
4. Hvala Vam što me uspoređujete sa Mamićem ( nije mi to nikakva čast), ali s time Ste samo pokazali da ste pristrani i da ne možete jasno prihvatiti činjenice niti sagledati cjelokupnu problematiku.

Žao mi je što nisam konkretno odgovorio "ISTINI", ali neke stvari u životu trebaš i zaslužiti a ne da ti se samo serviraju na pladnju.

Nadam se da će ipak netko umjesto mene to učiniti (ocijeniti, procijeniti, kuditi i hvaliti ), jer se ovdje ne radi o meni i njima već o svima nama koji igramo i sudjelujemo u projektima KND-a.

Molim cijenjenu javnost da poštuje moju odluku da više ne pišem do daljnjeg zbog osobnih razloga koje ne mogu javno iznijeti.

Hvala na pozornosti i srdačan pozdrav uz obilje Božjeg blagoslova
sike

Spol: muško
PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 14:18
PostNaslov : Re: odgovor "ISTINI"
Citiraj i odgovori

Veri-tas napisa:
Molim cijenjenu javnost da poštuje moju odluku da više ne pišem do daljnjeg zbog osobnih razloga koje ne mogu javno iznijeti.

Slažem se s molbom jer mislim da je ova tema prešla u dokazivanje (čitaj:prepucavanje) tko je u pravu između dvoje ljudi

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ISTINA

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 14:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav,

g. Omerzelu meni ISTINA ne treba (jer ju znam!), ali ponukan Vašim postupcima kako na skupštini tako i u javnosti htio sam da svima kažte šta bi ti to bolje napravili odn šta ste to bolje napravili od ovih ljudi danas što vode KND. Jer istina je da KND u svim segmentima napreduje (KMNL,KOL,Selekcija) možda ne onako kako bi svi htjeli što je i normalno,jer sve ima svoje vrijeme,ali pokazatelji i procjene ljudi koji ocjenjuju rad KND su više nego pozitivni (tu mislim na naše svećenike i pogotovo Povjerenstvo za pastoral mladih) što i g.Omerzel jako dobro zna. I zato me zasmetao način i sve kako se obrušio na KND i g. Buntaka. I zato sam htio da g . Omerzel činjenično dokaže svoje riječi da je KND u "njegovo" (!!!!!!!) vrijeme bio bolji.Ali on to nije htio izreć. I povukao se . Još jedanput se ispričavam svima ako sam izazvao neke negativnosti, ali jednostavno sam bio ponukan reagirati na istupe g.Omerzela

BVB
Veri-tas

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 15:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ISTINA napisa:
Pozdrav,

g. Omerzelu meni ISTINA ne treba (jer ju znam!), ali ponukan Vašim postupcima kako na skupštini tako i u javnosti htio sam da svima kažte šta bi ti to bolje napravili odn šta ste to bolje napravili od ovih ljudi danas što vode KND. Jer istina je da KND u svim segmentima napreduje (KMNL,KOL,Selekcija) možda ne onako kako bi svi htjeli što je i normalno,jer sve ima svoje vrijeme,ali pokazatelji i procjene ljudi koji ocjenjuju rad KND su više nego pozitivni (tu mislim na naše svećenike i pogotovo Povjerenstvo za pastoral mladih) što i g.Omerzel jako dobro zna. I zato me zasmetao način i sve kako se obrušio na KND i g. Buntaka. I zato sam htio da g . Omerzel činjenično dokaže svoje riječi da je KND u "njegovo" (!!!!!!!) vrijeme bio bolji.Ali on to nije htio izreć. I povukao se . Još jedanput se ispričavam svima ako sam izazvao neke negativnosti, ali jednostavno sam bio ponukan reagirati na istupe g.Omerzela

BVB

Tebi stvarno treba više puta napisati jer vidim da niš ne kužiš,malo si nervozan, a još pri tom i lažeš i provociraš.

Nikad nisam napisao da je MOJ rad bolji od drugog, nego da su mnogi ljudi ocijenili PRIJAŠNJI rad boljim od sadašnjeg. O svemu ostalom što si napisao dalo bi se raspravljati ali kao što rekoh, povlačim se zbog određenih razloga, a posebno tebe molim da ih prihvatiš i da više ne provociraš.

Zato molim sve koje zanima ova tema da ne izvlače zaključke iz ovakvih "diverzantskih" postova već da pročitaju sve moje postove kako bi se uvjerili što sam napisao a što nisam.

Zaista nisam mislio više pisati, ali morao sam reagirati na laž i neISTINU, i uvijek ću reagirati.
ISTINA

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 16:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

gosp. Omerzelu barem sada imate izgovor za svoju nedosljednost koju ste i na ovom forumu pokazali u dva navrata.

1. svi vodeći ljudi koji su i prije sudjelovali u radu KND su ostali i danas organiziraju KND, osim Vas
2. mjerodavni za ocjenu rada KND,kako prije tako i danas, su poznati

I ti isti ljudi su ocijenili rad KND jako pozitivnim dok je g. Omezel rad i sam KND nazvao "...cirkusom". Pa vi dragi forumaši sami ocijenite tko je u pravu gosp. Omerzel ili mjerodavni ljudi koji su dobro upućeni u sve dobro i loše KND
Veri-tas

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 16:51
PostNaslov : POZIV
Citiraj i odgovori

Sad me još više zanima tko si i što si (iako pretpostavljam) da ti javno u lice, pred svjedocima, kažem kako si glup, provokator i kako insinuiraš javnost.
Sva sreća da sam obećao nekim ljudima da do daljnjeg neću više pisati po forumu o KND-u, a ja svoja obećanja držim.
Ali jedno ću ti ipak reći...

Ja, Tomislav Omerzel, tel. 098/9036324, V.Kovačića 10/VIII, Novi zagreb - Sopot, e-mail već znaš, te pozivam da me nazoveš i to sve mi kažeš u živo.
Ako imaš hrabrosti...
Pa da ti ja u 4 oka, a može i pred svjedocima, objasnim neke stvari jer očito da si jako u zabludi.

JAVI SE , ISTINO
ISTINA

PostanoPostano: uto 04 pro 2007, 19:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav,

dragi administratore,mislim da ovaj forum ne bi trebao dopuštati vrijeđanje,i način komunikacije koju koristi g. Omerzel.."..da ti javno u lice, pred svjedocima, kažem kako si glup...." ako neko iznosi ISTINU.... iako je ova rečenica najviše rekla o onom koji ju je izrekao (g. Omerzel)

a što se tiče sučeljavanja g.Omerzel, Vi ste se sa ISTINOM već susreli i vidjeli ste rezultat...u nekoliko navrata....tako da za novim susretom nema potrebe..rezultat bi bio isti..

mislim da je nepotrebno više navlačit se oko ove teme.g Omerzel nije htio sučeliti činjenice Vama dragi forumaši, ako pak želite provjeriti kako KND danas djeluje navratite na Kutiju,pa na utakmice prvopričesničke lige,pa Ligu krizmanika, misu ove subote u crkvi sv.Katarine u 19.30,.. navratite na KOL i KMNL na proljeće,pa ćete tamo dobiti odgovor kako KND radi....DANAS...i što je ISTINA....jer ISTINA nije jedna osoba...ISTINA je svuda oko nas.. Smile

BVB
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš uređivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.