HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 15 pro 2018, 19:48. Pogledaj neodgovorene postove
Zlatko Sudac i karizma
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
El Pepe

Spol: muško
PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 16:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prvić ak ti idu slabe ojdi onda spat.
Naravne da si namjerne krive svatil i podmetnul opet neku špranju.
Bu ti dragi Bogek platil za te. Rolling Eyes

Tak si ja to mislim
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Čokolada
isključen

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 18:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo laže.Plečko nikad nije reko da je Sai Baba božanstvo.Koja mašta... Rolling Eyes
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Luka7

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zar je baš potrebno nekome tako iskipat u lice da laže? Zamisli našto bi forum ličio kad bi svakome tko kaže nešto nehotično pogrešno rekli da laže. Forum bi vrvio od lažaca.

Tema rasprave i način na koji ivoo piše je taj da se osuđuju plećkove teze, a ne plećko kao čovijek.
ivoo

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 21:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Baš sam sad tražio po forumu svoje postove o Sai Babi i o Dragu Plečku, znam da sam negdje pisao o tome, samo sam našao na onaj o Ramanujan velikom matematičaru za kojega je Drago tvrdio da je neškolovan i neobrazovan a Božica Kali mu je u snu davala teoreme. Još jedna njegova nebuloza ali nisam našao ni temu o Sai Babi a ni na temi o bioenregiji nisam našao svoje pisanje o Dragu iako sam tamo napisao da sam pisao. Možda je izbrisano od strane moderatora. Ali u svakom slučaju bila je ona emisija Sanja koja je išla na RTL televiziji ako se sjećate. Bila je tema o Sai babi, ljudi su svi tvrdili da je on Bog, Drago se predstavio kao znanstvenik i istina rekao je da koliko se sjećam ne može tvrditi da je Sai Baba Bog ali da svakako ima odlike božanstva i neke moći, paranormalne itd u tom smislu. Mislim da sam o tome već pisao. Znam da sam pisao i o temi na rubu znanosti pa sam spominjao njegovo pisanje o putovanju kroz vrijeme i i reportaža u kojoj je bio intervju sa čovjekom koji putuje kroz vrijeme, ode malo u antiku vrati se i tako a Drago sve to uzima zdravo za gotovo. Ostao mi je taj čovjek u sjećanju jer jer je bio najavljen kao gorila koja je putovala kroz vrijeme. Ja očekivao životinju koju su eventualno testirali a ono čovjek po imenu Gorilla daje intervju i govori o svojim doživljajima. Ali evo još nešto zanimljivo o Dragi i njegovim znanstvenim dostignućima. Uspio je otkriti čija je Jadranka Kosor reinkarnacija i to sve znanstvenim metodama. Bila je koreografkinja u prošlom životu, otkriva nam Drago ali više čitajte ovdje http://www.24sata.com/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=40479&_no_browse=1
U svakom slučaju to su njegove teze ali bi možda bilo najbolje kad bi došao Drago Plečko i objasnio nam tu svoju tezu o Sai Babi kad već ti čokolada po običaju na argumente obično odgovoriš kao blabla.
El pepe ja stvarno nemam dar govora u jezicima niti razumijem sve jezike, a to što ti svakoga šalješ spavati je tvoj problem, ali bi možda za promjenu mogao navesti što sam ja to krivo shvatio i podmetnuo Wink
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 22:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Baš sam sad tražio po forumu svoje postove o Sai Babi i o Dragu Plečku, znam da sam negdje pisao o tome, samo sam našao na onaj o Ramanujan velikom matematičaru za kojega je Drago tvrdio da je neškolovan i neobrazovan a Božica Kali mu je u snu davala teoreme. Još jedna njegova nebuloza ali nisam našao ni temu o Sai Babi a ni na temi o bioenregiji nisam našao svoje pisanje o Dragu iako sam tamo napisao da sam pisao. Možda je izbrisano od strane moderatora.

Tema o Sai Babi je ovdje, na ovom podforumu, klikni ovdje. Tamo ćeš naći i svoj post (da ti pomognem - http://forummladi.hbk.hr/viewtopic.php?p=113293#113293). Osim toga, pisao si još o tome ovdje,
ovdje i ovdje. Tako da znaš da moderatori ne brišu tek tako ljudima postove Wink

Zadnja promjena: little_angel; čet 31 sij 2008, 22:43; ukupno mijenjano 1 put.

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 22:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Stvarno temu nisam našao sorry, ali sad sam pregledao samo sam jedan svoj post našao i nije bio o Plečku, a znam da sam negdje pisao ovo o čemu pišem. U onoj temi o yogi sam našao da sam pisao u bioenergiji a u bioenergiji opet nisam našao Plečka. Znam da sam spominjao emisiju Sanja. Ovo sam gore napisao po sjećanju.
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 22:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na forumu postoji jedna zgodna stvarčica pod imenom Pretražnik Wink
http://forummladi.hbk.hr/viewtopic.php?p=100105#100105 Cool

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 22:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Stvarno temu nisam našao sorry, ali sad sam pregledao samo sam jedan svoj post našao i nije bio o Plečku, a znam da sam negdje pisao ovo o čemu pišem. U onoj temi o yogi sam našao da sam pisao u bioenergiji a u bioenergiji opet nisam našao Plečka. Znam da sam spominjao emisiju Sanja. Ovo sam gore napisao po sjećanju.

Evo promjenila sam svoj post gore, dodala sam još tvoja tri posta di si o tome pisao. Sve je oke Very Happy

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 22:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj hvala Vam Wink , malo sam bio nezgrapan sa ovim snlaženjem. Još jednom sorry Embarassed Embarassed Embarassed
Žan hvala za pretražnik Wink a baš je taj post koji sam tražio taj koji si ti naveo tnx Wink Navest ću sad točan svoj citat
Drago Plečko koji je u stanju takve nebuloze iznijeti da je to smiješno, sad nije vezano uz ovu temu al kad već njega spominjemo sjecam se kako je on jednom kao znanstvenik na emisiji Sanja a tema je bila Sai Baba uvjeravao u nadprirodne moći dotičnoga, naravno uz malu ogradu da kao znanstvenik ne može potvrditi ono što su ostali sudionici tvrdili da je Sai Baba Bog ali da sve upućuje na to).
eto to je on tvrdio u emisiji Sanja zato sam iznio da je njegova teza da je Sai Baba božanstvo.
Ja se još jednom žanu i little ispričavam i zahvaljujem Wink
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 22:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Čokolada napisa:
ivoo laže.Plečko nikad nije reko da je Sai Baba božanstvo.Koja mašta... Rolling Eyes

netko duguje ispriku!

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Čokolada
isključen

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 23:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da ivoo,ispričaj se plečku. Smile
ivoo

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 23:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nek se pojavi na forumu pa će mo mi to razriješiti, neka demantira da je ono izjavio i neka rekne njegovu tezu o Sai Babi Wink
El Pepe

PostanoPostano: pet 01 vel 2008, 10:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ivek dragi ojdi spat i naj se pametan delati kak da se znaš u vezi vere.
I daj mi sinek di si ti pročital da se katolik ne bi smel baviti z yogom, takveg dokumenta nema. E ak ti znaš drugač ...

Tak si ja to mislim
ivoo

PostanoPostano: pet 01 vel 2008, 13:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moj pepinjo, imaš zgodan sombrero pa možda zato zaboraviš navesti argumente o onome za što si me prije bio optužio, možda zaista pod tim sombrerom ne može ništa doći u glavu, ali zato opet postavljaš nova pitanja.
Što se pitanja u vezi yoge tiče ja ću još jednom iskoristiti priliku i izraziti žaljenje što nema klare više na forumu, njezini postovi su nam svima bili poticajni i poučni. Ali da ti ne bi ostao neupućen dat ću ti link pa malo proučavaj http://forummladi.hbk.hr/viewtopic.php?t=916&start=0
Već smo o tome pisali na našem forumu a imaš nešto o yogi i na KNI
http://www.katolici.org/nauk.php?action=c_vidi&id=426&oznaceno=yoga
Čokolada
isključen

PostanoPostano: pet 01 vel 2008, 13:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Našo sam nešto, izgleda da je plečko čitao ovaj forum. kosa mi se dize na glavi Shocked
Samo otkud mu ideja da SVI pišemo njegovo prezime sa Plećko a ne Plečko,što nije istina. Rolling Eyes Puno je psovki u njegovom textu,nažalost.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 01 vel 2008, 14:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kriminalistika: Ponekad pri ispitivanju i traženju alibija ljudi koriste simulaciju da bi izbjegli odgovornost. Često se koristi Gluhonijemost!
Osoba koja je pohađala školu za defektne nikada ne brka slova Č i Ć! Što u gore navedenom to govori?
Kad već čita nek onda bar ima šta tumačit...

El Pepe

PostanoPostano: pet 01 vel 2008, 15:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
moj pepinjo, imaš zgodan sombrero pa možda zato zaboraviš navesti argumente o onome za što si me prije bio optužio, možda zaista pod tim sombrerom ne može ništa doći u glavu, ali zato opet postavljaš nova pitanja.
Što se pitanja u vezi yoge tiče ja ću još jednom iskoristiti priliku i izraziti žaljenje što nema klare više na forumu, njezini postovi su nam svima bili poticajni i poučni. Ali da ti ne bi ostao neupućen dat ću ti link pa malo proučavaj http://forummladi.hbk.hr/viewtopic.php?t=916&start=0
Već smo o tome pisali na našem forumu a imaš nešto o yogi i na KNI
http://www.katolici.org/nauk.php?action=c_vidi&id=426&oznaceno=yoga

Ivek dragi pa kaj je tebi? Nis ništa dal po običaju neg si dal kaki si nekaj pričal ovde. Nu daj neki link nezavisni da si moramo nekaj provariti ak nas zanima.
Ne postoji ti niti jedan dokument službeno izdan od učiteljstva Crkve koji zabranjuje katoliku bavljenje yogom. E zakaj je to tak ja ti neznam ali se ti je tu ono se na osobnoj razini. Inače ne bavim se yogom niti mi je ona nekaj pozitivne ampak ove kaj dela ive je živi Laughing Laughing Laughing

Tak si ja to mislim
El Pepe

PostanoPostano: pet 01 vel 2008, 15:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Čokolada daj prosim te lepo neki link da vidime di je to Dragec napisal. I prostački je taj tekst za ovaj forum kaj je je. Rolling Eyes

Tak si ja to mislim
ivoo

PostanoPostano: pet 01 vel 2008, 18:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El pepe ja mislim da nema niti jedan dokument službeno izdan od učiteljstva Crkve koji zabranjuje katoliku dilanje drogom Wink Ja ne dilam drogu al dok ti shvatiš zašto ne dilam iako nema nijedan službeni dokument koji bi mi to zabranio ja ću se pozabaviti Dragom Plečkom i njegovim glasnogovornikom u vidu čokolade.
Čokolada hvala na ovom postu koji nam pokazuje da smo čitani, ali i sam si primijetio č i ć za što govori Drago, ja nisam primjetio da to netko piše ć, ali pokazuje kako Drago ima tendeciju iskrivljavanja činjenica.
O Ramunajanu sam ja pisao, ovaj njegov odgovor da je to sam Ramunajan rekao je isto kao da on npr napiše da sam ja reinkarnacija Mahatme Gandhi pa kad mu netko prigovori kao znanstveniku na tu tezu on se opravda da sam ja sam to rekao. Ma ok to, mi se držimo činjenica. Činjenica jest da je bio siromašan ali je isto tako činjenica da je bio obrazovan. On je do dvadesete godine redovno išao u školu i na fakultet. On je je nakon prve god izgubio stipendiju zbog zapostavljanja drugih
predmeta..to je daleko od nepismenosti. Plečko to namjerno govori i
neupućeni stekne dojam da je Ramanujan umirao od gladi, nije znao čitati
ni pisati a onda bi mu se javila božica i dala mu teorem, a on bi ga
zapisao bez da i zna što je to. Vidite on je bio genij, matematički genij To je njegov um, nebitno je odakle je nadahnuće dolazilo. On je mogao izjaviti da je to od Božice Kali, ali Drago ne može tvrditi i lagati da mu je ona to davala u snu nepismenom. To je kao da meni u snu božica ili netko da neke note ( a ja ne znam note) i to napisem i pokazem nekome a taj odsvira i kad ono Oda Radosti. Talent je talent, Jimi Hendrix nije znao nijednu notu, a najbolji je gitarist svih vremena, a nitko ne tvrdi da je to
paranormalno. Da Vincija nije trebalo učiti crtati, Bethoven je bio gluh, ali talent je talent. Obmanjivanje je javnosti da nove matematičke teoreme
je postavljao netko tko je bio neobrazovan.
josip.p

PostanoPostano: pon 02 lip 2008, 21:03
PostNaslov : duhovna obnova vlč.Zlatko Sudac
Citiraj i odgovori

Dragi prijetelji,
znate li da li Vlč.Sudac drži duhovnu obnovu od 24.06-14.07,negdje u Hr ili okolici?
To je vrijeme godisnjeg koje ću provesti kod kuće pa se vracam na daleki istok....hvala hvala
vjernik

PostanoPostano: pon 13 lis 2008, 21:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dana 17., 18., i 19. ovog mjeseca održat će se u Svetom Petru u Šumi blizu Pazina duhovna obnova koju predvodi vlč. Zlatko Sudac veseo
Istrijani, RI i svi koji mogu neka slobodno dođu molitva veseo molitva

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: josip.p
Magali
mod team

PostanoPostano: pon 15 pro 2008, 9:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas je u velikoj dvorani SC-a predstavljanje knjige o Zlatku Sudcu.
Govoriti će poznati vlč. Živko Kustić i p. Zvjezdan Linić.

Predstavljanje počinje u 19h pa ako želite dodjite.

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 15 pro 2008, 11:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jučer je u večernjem bila zanimljiva reportaža o toj knjizi. Napisao ju je Ivkošić. Jedna rečenica me dojmila...
"sloboda koja se danas propagira je sloboda koja zarobljava"
koje li ironije...

vjernik

PostanoPostano: pet 09 sij 2009, 14:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prije par dana kupio sam Nacional. Privukla me je slika vlč. Suca s naslovnice.
Iako sam pretpostavljao da ne piše dobro kupio sam.
Dakle, piše uglavnom negativno o vlč. Zlatku... da je prijetnja Crkvi, citirani su dijelovi iz nedavno objavljene knjige "Razgovori"tuzan

Uglavnom "ugledni" svećenik iz Zagreba, tako piše, naziva ga manipulatorom i poduzetnikom a ne svećenikom!!
Kako komentirate situaciju?
Meni zapravo nije jasno kako se jedan svećenik usuđuje tako govorit i osudit čovjeka.
Bojim se da je riječ o kleveti.
Preporučio bih mu da pogleda film "Padre Pio" a pogotovo na kraju filma događa se nešto zanimljivo!!

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 09 sij 2009, 14:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma to ti je oduvijek tako.... I Isus kaže da je proroku najteže u svojem kraju. a ako je neki svećenik to rekao za Sudca onda bi biskup trebao reagirat. Nije lijepo kada jedan svećenik tako proziva drugoga "pogotovo ako nema baš puno veze s njim"....

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.