HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 15 lip 2019, 23:06. Pogledaj neodgovorene postove
Zlatko Sudac i karizma
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
merkat

Spol: muško
PostanoPostano: pon 28 sij 2008, 10:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vlĆØ. Sudac se pojavljuje u novinama s alternativcem i Å”arlatanom dragom pleĆØkom. u redu je da nikoga ne treba odbacivati ali kada stotine branitelja vape za seminarima vlĆØ. Zlatka i teÅ”ko dolaze na red i nikako na osobni razgovor, jedan Å”arlatan troÅ”i vrijeme vlĆØ. Sudca i joÅ” se slika i pre...rava po novinama u kojima vlĆØ. Sudac spada u isti koÅ” s ostalom alternativom. ma sve je to isto, reklo bi se, a pleĆØko nedavno reĆØe kako treba koristiti sve tehnike koje pomažu izlijeĆØenju (ma makar i bile od vraga crnoga - ja dometnuh ).
a kako u zadnje vrijeme pleĆØko "otkriva" reinkarnacije poznatih, možda osvane slika vlĆØ. Sudca kao reinkarnacije Mahatme Ghandija ! Rolling Eyes

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 28 sij 2008, 12:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja bi za susret pleĆØka i sudca rekao samo da je Isus doÅ”ao na svijet radi greÅ”nika.

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
merkat

PostanoPostano: pon 28 sij 2008, 15:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jasno, no u cijeloj situaciji pleĆØko iskoriÅ”tava Sudca radeƦi od njega cirkusku životinjicu koja lebdi, pojavljuje se na viÅ”e mjesta i vraƦa se 30 puta iz smrti !
Sve stavlja u svoj kontekst kao i cijeli život a pratim djelovanje pleĆØka barem 20 godina.
Uvijek se uhvati nekog poznatog i posebnog i uvijek ista priĆØa.
Sumnjam da Ʀe se on obratiti.
Ali htio sam naglasiti neÅ”to drugo pa Ʀu ponoviti.
Zlatko Sudac je jako optereƦen i mnogi ljudi na rubu života ne mogu doƦi do njega na razgovor nego jedva ĆØekajuƦ da se uvale u neku veliku grupu gdje nema osobnog kontakta.
A pleĆØko se naĆ°e i uzima vrijeme potrebnijimja, braniteljima, opsjednutima, suicidalnima...
Drugo bi bilo da pleĆØko ima druge namjere, da traži pomoƦ, neee, on je naÅ”ao ĆØudnovato biƦe za svoja prenemaganja i da ne kažem neÅ”to prostije.
Mislim da je vlĆØ. Sudac iz dobre volje upao u medijsko iskoriÅ”tavanje i to Ʀe mu samo Å”tetiti.
Meni su veƦ par puta nudili da idem preko "veze" kod vlĆØ. Sudca ali nisam jer mi je to nepoÅ”teno prema potrebnijima ĆØiji životi su zaista na rubu.
DoduÅ”e, možda Ʀu iƦi ali iskljuĆØivo kao pratnja dvojima invalidima ili jednoj jako potrebnoj djevojci.
Zaista bih volio tada na kratko porazgovarati s vlĆØ. Sudcem o svemu tome jer imam iskustva s alternativcima jer sam i sam brijao na davno joÅ”.

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 28 sij 2008, 17:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈitao sam i ja taj ĆØlanak al ne cijeli jer se nisam mogao natjerati...
sasvim je jasno da ovaj lik iskoriÅ”tava Sudca. Kad sam proĆØitao onaj podnaslov "vlĆØ.Sudac, Braco i ja Ʀemo mijenjati kolektivnu svijest kod ljudi" smuĆØio mi se...
sve Ʀe biti da Ʀe on i Braco mijenjati ljudima svijest(nesvijest).. niÅ”ta novo pod svodom nebeskim.. uvijek je bilo i bit Ʀe lažnih proroka.

kad smo kod alternativaca... BaÅ” me razoĆØaralo to Å”to je Ivano BaliƦ lijeĆØio ozljedu kod nekog Slovenskog alternativca....

ivoo

PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 0:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, naravno da sa PleĆØkom nije zbog obraƦenja, veƦ zbog senzacionalizma, dali je toga svjestan vlĆØ Sudac ja ne znam. Ako se željelo iƦi u medije trebao je iƦi dati intervju ali ne sa Dragom PleĆØkom kojemu Ʀe ovo dobro doƦi kao reklama ili kakvu emisiju na tv recimo jednom mjesecno on na tv odgovara na upite gledatelja ili tako nesto ako bas zeli u medije a ako ne zeli onda može sa PleĆØkom biti privatno prijatelj ali to onda ovaj neƦe koristiti za vlastitu promociju jer on svojom promocijom promiĆØe alternativnu duhovnost jogije, vodu koja ima memoriju, ljude koji putuju kroz vrijeme i ostale nebuloze. a onda ljudi koji se uhavte na to teÅ”ko se onda izvlaĆØe iz tih istoĆØnjaĆØkih sekti. One sve poĆØinju sa tim da nije vazno koje si vjere da su njihopvi ĆØlanovi svih vjera pa Ʀe onda tako od katolika navesti vlĆØ Sudca a sad prosjecni ĆØovjek Ʀe se sjetiti da je Sudac zaista sa PleĆØkom bio i tako
Luka7

PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 8:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja mislim da vlĆØ Sudac nije imao nikakve loÅ”e namjere i mislim da netreba ni na koji naĆØin govorit kako bi on trebao provodit svoje vrijeme, jer bez brige on puno vremena provodi u postu, molitvi ispovijedima i vodeƦi seminare duhovne obnove. Nego PleƦko je sve podredio svojim uvjerejnima. NajjaĆØe mi je bilo kad je rekao neÅ”to u stilu da vlĆØ. Sudac iskoriÅ”tava tek dio svog potencijala. Pazi ti njega, kao da Sudac sam od sebe to radi, a ne Duh Božji?? Ali, najgore je Å”to vjernici koji ne ĆØitaju vjerski tisak i nuak crkve, nego gloriju i arenu, videƦi Sudca sa PleƦkom, dobijvaju dojam da je sasvim uredu da katolici tu i tamo rade izlete u alternativu, new age i sliĆØno.

U biti, mene najviÅ”e fascinira to da u vremenu sveopƦe informatizacije, eksplozije znanja i dostupnosti informacija, ljudi kao da nikad nisu manje znali. Ja sam siguran da bi naÅ”e bake odmahivale rukom da ĆØuju pleƦkove spike, a nisu imale ni osnovnu Å”kolu.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
El Pepe

PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 10:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Luka7 napisa:
Ja mislim da vlĆØ Sudac nije imao nikakve loÅ”e namjere i mislim da netreba ni na koji naĆØin govorit kako bi on trebao provodit svoje vrijeme, jer bez brige on puno vremena provodi u postu, molitvi ispovijedima i vodeƦi seminare duhovne obnove. Nego PleƦko je sve podredio svojim uvjerejnima. NajjaĆØe mi je bilo kad je rekao neÅ”to u stilu da vlĆØ. Sudac iskoriÅ”tava tek dio svog potencijala. Pazi ti njega, kao da Sudac sam od sebe to radi, a ne Duh Božji?? Ali, najgore je Å”to vjernici koji ne ĆØitaju vjerski tisak i nuak crkve, nego gloriju i arenu, videƦi Sudca sa PleƦkom, dobijvaju dojam da je sasvim uredu da katolici tu i tamo rade izlete u alternativu, new age i sliĆØno.

U biti, mene najviÅ”e fascinira to da u vremenu sveopƦe informatizacije, eksplozije znanja i dostupnosti informacija, ljudi kao da nikad nisu manje znali. Ja sam siguran da bi naÅ”e bake odmahivale rukom da ĆØuju pleƦkove spike, a nisu imale ni osnovnu Å”kolu.

NajpriƦ, gospon PleƦko i veleĆØasni Sudec su prijateli i nebi dal Sudec da se tak poveda o PleƦku kak ti to delaÅ”.
I prav ja ti tu njihovu pajdaŔiju ne kužim jer mi jdne z drugim ne ide, a kod njih ide molitva

Tak si ja to mislim
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 12:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da je nama teÅ”ko dokuĆØiti narav tog poznanstva jer Sudac nije niÅ”ta javno rekao o tom. Možemo samo nagaĆ°ati o tom Å”to misli Sudac... a Å”to se tiĆØe PleƦka, ovim istupom je sve rekao o sebi...

luka7 napisa:
siguran da bi naÅ”e bake odmahivale rukom da ĆØuju pleƦkove spike, a nisu imale ni osnovnu Å”kolu.

to je najbolji dokaz da mudrost ne dolazi obiĆØnim bubanjem ĆØinjenica... Wink

El Pepe

PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 14:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zakaj bi bile teŔke narav odrediti pajdaŔiji.
Jasu se grlili i slikali kak pajdaÅ”i pravi, slika poveda kak 1000 reĆØi.
I zakaj ne bi bili pajdaŔi?

Tak si ja to mislim
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 17:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivan pavao drugi se slikao sa Pinochetom! Što nam kaže ta slika o papi? Apsolutno niŔta...
a Pinochet ju je iskoristio na veliko...

ivoo

PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 20:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, slažem se sa svetim Franjom legendom i Lukom, ali na kraju krajeva Å”to ima Sudac slagati se s ovakvim pisanjem ili ne. ƈinjenica je da treba reagirati na ovo Å”to je u suprotnosti sa naukom KC. A sigurno da je u suprotnosti sa naukom stav da je sasvim uredu da katolici tu i tamo rade izlete u alternativu, new age i sliĆØno.
ƈokolada
iskljuĆØen

PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

blabla
ivoo

PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 22:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja te u temi o yogi pozovem da izneseÅ” argumente tj koje su to laži koje su navedene, a ti ovako odgovaraÅ”. Zato sam i preporuĆØio ako ti ne znaÅ” probaj pozvati Draga PleĆØka neka on pokuÅ”a Wink
ƈokolada
iskljuĆØen

PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 22:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni Zlatko Sudac osobno ne znaĆØi niÅ”ta viÅ”e nego drugi ljudi,ne smatram ga božanstvom zbog njegovih nadnaravnih moƦi niti se slažem sa svime Å”to on kaže.Btw nadnaravne moƦi dolaze zbog iznadprosjeĆØne koncentracije uma do koje se dolazi prakticiranjem odreĆ°enih meditacija,vježba koncentracija,disanja i tome sliĆØno.Ili se u rijetkim sluĆØajevima ĆØovjek rodi s tim.Nema to veze sa moralom.MoÅ” bit ubojica i posjedovat nadnaravne moƦi.Nema to veze s Bogom.Vi to ne shvaƦate i sad se cili kult stvorio oko Zlatka Sudca zato Å”to su ljudi opijeni njegovim moƦima.A mene se optužuje da volim okultno.Kojeg li apsurda.Nije Zlatko neki svetac,on je obiĆØan ĆØovjek ko svi mi samo ima te sposobnosti.Niti mi je PleĆØko neÅ”to bitan u životu.Neke stvari dobro zbori a neke ne.
ivoo

PostanoPostano: uto 29 sij 2008, 23:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da moguƦe je biti i zloĆØinac i ĆØiniti tkz ĆØuda. Znamo iz Biblije za zle duhove, koji bi opsjedali nekoga, a znamo da ako netko ĆØini neÅ”to ĆØuddesno ne mora znaĆØiti da dolazi od Dobroga tj Boga, piÅ”e i u Bibliji da preispitivamo sve Duhove. Kada to sve znamo onda se joÅ” viÅ”e treba paziti yoge i ostalih istoĆØnjaĆØkih duhovnosti.
El Pepe

PostanoPostano: sri 30 sij 2008, 8:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kak' su mi ivo, lika i legenda smeÅ”ni, pak oni boljÅ”e poznaju veleĆØasneg Sudca od njega sama. Laughing Laughing Laughing
Da je Ŕtel Sudec bi demantiral nekaj iz tega ali ni pa i zakaj bi Question

Tak si ja to mislim
ivoo

PostanoPostano: sri 30 sij 2008, 14:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne znam odakle ti da poznajemo, ja sam uglavnom o Dragu PleĆØku pisao i reagiranju na njegove nebuloze i protivnosti nauku KC. Ja stvarno ne znam Å”to o tome misli Sudac. Samo komentiramo ĆØinjenice a to su novinski napisi o prijateljstvu PleĆØka i Sudca i PleĆØkovom koriÅ”tenju istih u vlastitu promociju.
Usput ti si spomenuo da su Sudac i PleĆØko prijatelji i da Sudac ne bi dozvolio da se ovako priĆØa o PleĆØku. Iz ovoga bi mi mogli pomisliti da zapravo ti najbolje poznaÅ” vlĆØ. Sudca i njegove misli i želje, možda ĆØak i bolje od njega samoga Wink
El Pepe

PostanoPostano: sri 30 sij 2008, 16:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PrviƦ Dragec je domaƦi ĆØovek i pajdaÅ” veleĆØasneg Sudca, a ja ti cenim sakega i ne odreĆ°ivam gdo je komu prijatel ili ni.
Kad si nekom prijatel ne meriŔ gdo ima viŔe koristi.
Morti je Sudec z Dragecem da ga preobrati ili kaj drugo.
A sam veleĆØasni pozna rad od Drageca i njegve satave (to sak gdo ĆØita arenu zna Laughing ) pa nebi iÅ”el kod Drageca da je on opasen i kaj ti ja znam. I ojdi spat belji se

Tak si ja to mislim
ƈokolada
iskljuĆØen

PostanoPostano: sri 30 sij 2008, 16:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tak je. Smile
Luka7

PostanoPostano: sri 30 sij 2008, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe napisa:
PrviƦ Dragec je domaƦi ĆØovek i pajdaÅ” veleĆØasneg Sudca, a ja ti cenim sakega i ne odreĆ°ivam gdo je komu prijatel ili ni.
Kad si nekom prijatel ne meriŔ gdo ima viŔe koristi.
Morti je Sudec z Dragecem da ga preobrati ili kaj drugo.
A sam veleĆØasni pozna rad od Drageca i njegve satave (to sak gdo ĆØita arenu zna Laughing ) pa nebi iÅ”el kod Drageca da je on opasen i kaj ti ja znam. I ojdi spat belji se

Ti sugeriraÅ” da ako sveƦenik ide kod nekog da taj nije opasan. Pa pleƦko nije opasan, ali njegove teorije jesu, kao Å”to recimo ni svi s kojima se ja družim nemaju dobre teorije, pa se svejedno družim s njima. Zato je bespredmetno raspravljat o tome dali su si prijatelji, jer oni to jesu i nek budu. Ali ivoo i ja ovdje ne govorimo o tome nego o pleƦkovim tezama.
Luka7

PostanoPostano: sri 30 sij 2008, 21:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈokolada napisa:
Meni Zlatko Sudac osobno ne znaĆØi niÅ”ta viÅ”e nego drugi ljudi,ne smatram ga božanstvom zbog njegovih nadnaravnih moƦi niti se slažem sa svime Å”to on kaže.Btw nadnaravne moƦi dolaze zbog iznadprosjeĆØne koncentracije uma do koje se dolazi prakticiranjem odreĆ°enih meditacija,vježba koncentracija,disanja i tome sliĆØno.Ili se u rijetkim sluĆØajevima ĆØovjek rodi s tim.Nema to veze sa moralom.MoÅ” bit ubojica i posjedovat nadnaravne moƦi.Nema to veze s Bogom.Vi to ne shvaƦate i sad se cili kult stvorio oko Zlatka Sudca zato Å”to su ljudi opijeni njegovim moƦima.A mene se optužuje da volim okultno.Kojeg li apsurda.Nije Zlatko neki svetac,on je obiĆØan ĆØovjek ko svi mi samo ima te sposobnosti.Niti mi je PleĆØko neÅ”to bitan u životu.Neke stvari dobro zbori a neke ne.

ZnaĆØi po tebi, Duh Sveti ovdje neigra nikakvu ulogu? Pa one darove koje Sudac ima su darovi Duha Svetoga, a reƦi da to nema veze s Bogom je potpuno krivo. Dovoljno je sjetit se primjera iz biblije, u koliko mnogo sluĆØajeva su ljudi bili samo obiĆØni ljudi, dok ih Bog nije zahvatio svojim Duhom, da ĆØine posebne stvari.

A to da je Zlatko samo obiĆØan ĆØovijek to se i ja slažem.
Mash

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 30 sij 2008, 22:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heej Very Happy

ƈokolada je neÅ”to ranije spominjao, pa vam stavljam dio seminara na kojem je Sudac govorio o darovima, ĆØisto da se razjasni Ā«problematikaĀ» darova, ĆØuda, naravnog i nadnaravnogā€¦
To je govorio u sklopu govora o molitvi:

Citat:
Ā« Darovi Duha, psihiĆØki darovi, mistiĆØni, koliko god ih ĆØovjek imao nisu uopƦe znak ni svetosti, ni naprednog duhovnog života. BaÅ” suprotno može biti. Ukoliko je netko navezan na te darove, postaju koĆØnica, spreĆØavaju ĆØovjeka da duhovno napreduje.

Darove Duha znate: ima ih ne sedam, nego sedamsto.
To nisu samo oni koje je sv. Pavao nabrojio. Ima ih straŔno puno.
I ĆØovjek ih polako kroz svoj molitveni život otkriva.
To su darovi Duha.
Imate darove psihe.
Darovi psihe su, ono Å”to je do sada poznato- levitacija, bilokacija, iluminacija, stigmatizacija, kardiognoza, ĆØitanje srca, darovi proroÅ”tva, vidovitosti, predskazivanja bitnih dogaĆ°aja skore buduƦnosti, znanje, kontroliranje svojih tjelesnih funkcija: disanja, otkucaja srcaā€¦
To su darovi psihe. ƈak se u to ubraja sposobnost djelovanja na daljinu, pomicanja predmeta.
I imate mistiĆØne darove.
To su: mistiĆØno predanje, mistiĆØno sjedinjenje, potpuno sjedinjenje i preobraženo sjedinjenje.
O tome prekrasno govore Ivan od Križa i Terezija Avilska.
To je hod u mistici. To nije niŔta nadnaravno! To nije niŔta naravno!
Da objasnimo Å”to je to naravno, a Å”to nadnaravno na putu duhovnosti. Preleti avion iznad jednog afriĆØkog plemena i jedan domorodac pada na koljena i moli Boga, jer je za njega avion nadnaravan.
Za srce koje je otvoreno Bogu ne postoji razlika izmeĆ°u naravi i nadnaravi, jer je jedan najobiĆØniji cvijet, pogled u djeĆØje oĆØi, izlazak sunca- najnadnaravnija ljepota, ali smo na njega navikli.
Problem naŔeg hoda u duhovnosti je Ŕto smo navikli.
Mi s Bogom baratamo preko navike i tvrdimo da Ga ljubimo.
Tko bi od vas htio da bude ljubljen iz navike? Nitko!
Zato je ljubav svježina sadaŔnjeg trenutka.
I ono Å”to je jako važno, ako želite u duhovnosti napredovati, jest: doĆ°ite u sadaÅ”njost!
Ljudi obiĆØno žive ili u proÅ”losti ili u buduƦnosti. Ili se kaju zbog proÅ”lih grijeha ili se boje i strepe od svoje buduƦnosti. Krivo! Vratite se u sadaÅ”njost! ā€¦ā€¦ā€¦Ā»
, dalje slijede dijelovi koji nisu vezani uz darove, pa ih sada neƦu prepisivati..

ShvaƦam Å”to je Merkat htio reƦi i svi vi kasnije, i kada i sama pomislim na to da netko stvara sebi publicitet i da to joÅ” može rezultirati koje kakvim krivim posljedicama po mnoge duÅ”e- hvata me bijes!
I da- možda, ako se pruži prilika, bi ga i trebalo upozoriti..

No, opetā€¦ Imala sam priliku bar malo upoznati Zlatka, a sigurno i vi svi- makar preko propovijedi ili seminaraā€¦
i onoliko koliko je moje srce uspjelo Ā«uhvatitiĀ» , nekako znam i vjerujem da on jako dobro zna ā€“ po Božjem Duhu- tko je kakav i znam da se za svakog bori i zato vjerujem da ako on nalazi i jednu jedinu, makar najmanju trunĆØicu nade- da to druženje sa Dragom ili bilo kojom sliĆØnom duÅ”om- ima smisao, smisao koji samo on i dragi Bog koji mu daje poticaj znaju (Å”to svijetu može biti potpuno nejasno)- da Ʀe biti ustrajan do posljednjeg daha, taman da ga svi osuĆ°ivali i to zato jer nije navezan na ovaj svijet, nego na Bogaā€¦
on je potpuno (koliko to ĆØovjek može biti) slobodan za Boga i kada si toliko slobodan, kada si lud od ljubavi za Bogom, lud si od ljubavi i za svakom duÅ”om, za svakim ĆØovjekom!
Daj nam Bože svakome takve ljubavi i slobode!
A Å”to se eventualno zalutalih duÅ”a tiĆØe- bez brige, Bog je iznad svega.. Onaj tko zaista traži Boga, tko je spreman na potpunu i beskompromisnu Istinu o samome sebi, životu i realnosti, tko je spreman uzeti taj svoj križ i krenuti dalje - taj Ʀe jako dobro znati i gdje Boga tražiti i neƦe pristajati na niÅ”ta manje od toga!
Jednom je jedna gospoĆ°a rekla jednu jako dobru reĆØenicu, koja
Ā«na prvuĀ» zvuĆØi dosta grubo:
Ā« ne moraÅ” zvati ljude u crkvu, Ā«dovlaĆØitiĀ» ih, pa svi jako, jako dobro znaju i gdje je crkva i kako izgleda! Ā«

A nije samo Zlatko tu, Bog je i nas pozvao sigurno na neÅ”to, i mi smo dio cijele ove zbrke, dao nam je sva sredstva, jedno od najjaĆØih- molitvu!
I nema te rijeĆØi koje je uzalud izgovorena Bogu, Bog ĆØuje, pa onda Ga i molimo da niti Drago niti mnoÅ”tvo sliĆØnih ne zavede niti jednu duÅ”u viÅ”e, da iz njihovih usta ne iziĆ°e viÅ”e niti jedna jedina laž i obmana!
A Bog Ʀe nam dalje davati poticaje Å”to ĆØiniti i kakoā€¦
Molimo i za Zlatka i za sve sveƦenike, da nitko i niÅ”ta ne umanjuje Božju prisutnost u njima, da nitko to ne okreƦe u svoju korist za obmanu i promicanje svojih Ā«krivihĀ» ideologija!
Mi tu možemo itekako pomoƦi, Bog nas treba!

Bog sa vama +

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

ivoo

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 0:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El pepe nije te lako ĆØitati dok prevedem sve proĆ°e vrijeme al Luka je odgovorio pa neƦu niÅ”ta dodavati, jer nisam ni siguran jel moj prevod toĆØan.
Al drago mi je da je Mash ovaj post napisala Wink
A mi smo gore ono morali napisati zbog teza koje su iznijete u vezi yoge i istoĆØnjaĆØkih duhovnosti, a sve pravdajuƦi Zlatkom Sudcem i Dragom PleĆØkom Wink
El Pepe

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 8:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
El pepe nije te lako ĆØitati dok prevedem sve proĆ°e vrijeme al Luka je odgovorio pa neƦu niÅ”ta dodavati, jer nisam ni siguran jel moj prevod toĆØan.
Al drago mi je da je Mash ovaj post napisala Wink
A mi smo gore ono morali napisati zbog teza koje su iznijete u vezi yoge i istoĆØnjaĆØkih duhovnosti, a sve pravdajuƦi Zlatkom Sudcem i Dragom PleĆØkom Wink

PrviƦ, kaj bi ti furt Å”tel da me se hiti vun da bi ti mogel razmeti? Kak si on svakaj dozvoli.
Dragec je morti dober ĆØovek, dober jer mi katoliki moramo furt misliti dobro o sakomu. Da su teze Dragecove tak opasne ne bi Sudec njem bil pajdaÅ”. Sudec ima prave na pajdaÅ”e kakve si on odabere. A ne kužim kaj sad Drageca napadate a Sudca uzdižete kak on ovo i ono?
A pak se zna da vas par tu boljeŔe i od Pape zna kak je on priznal jedne ukazanje samo nikom ni rekel i tak...
Da rezimiram. Pustite pajdaÅ”e da se družiju i budu si dobri a vi budite pajdaÅ”i skim oƦete eto ja bi viÅ”e Å”tel kak pravi katolik da vam je vaÅ” biskup pajdaÅ” ali ni ...
belji se
Ojte spat Laughing

Tak si ja to mislim
ivoo

PostanoPostano: čet 31 sij 2008, 12:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zar ti je MeĆ°ugorje toliki trn u oku da ga i ovdje spominjeÅ” iako neme veze sa ovom temom? Ja Å”to se tiĆØe MeĆ°ugorja nisam niÅ”ta pisao, a i pokoravam se uĆØiteljstvu Crkve, pa bi bilo lijepo da i ti tako u skladu s Naukom KC reagiraÅ” na pisanje o yogi i istoĆØnjaĆØkim ritualima i duhovnostima koje su u suprotnosti sa krÅ”Ć¦anstvom a koje propagira Drago PleĆØko. Teza o Sai Babi kao božanstvu je jedna od teza Draga PleĆØka, ali naravno da je i on ĆØovjek i da se Sudec s njime može družiti, pa i Isus je doÅ”ao radi bolesnih a ne zdravih. Svi smo mi greÅ”nici i potrebni Krista. Mislim da nije u redu prozivati ljude koji hodoĆØaste u MeĆ°ugorje a s druge strane ljudima koji propagiraju Sai Babu kao božanstvo i istoĆØnjaĆØke duhovnosti sve to zanemariti jer su prijatelji sa sveƦenikom. mi osuĆ°ujuemo te teze a ne Draga;)
Oprosti ako sam Å”to krivo shvatio iz tvog posta ali to je zato jer piÅ”eÅ” teÅ”ko razumljivim jezikom, a ja meni jezici inaĆØe malo slabije idu Wink
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.