HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 18 pro 2018, 18:38. Pogledaj neodgovorene postove
Serie A
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Pitanje : U Serie A navijam za

Inter 
4%
 4%  [ 2 ]
Juventus 
25%
 25%  [ 11 ]
Lazio 
0%
 0%  [ 0 ]
Milan 
40%
 40%  [ 18 ]
Roma 
15%
 15%  [ 7 ]
ostalo 
13%
 13%  [ 6 ]

Ukupno glasova : 44

Autor Poruka
dado-kozari bok

Spol: neodređen
PostanoPostano: uto 09 stu 2004, 18:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike sad si me razočarao.Pa narvno da mi znamo i neke druge igrače.Nismo mi kao romanisti i milanisti,znaju za samo igrače koji igraju u konkurentnim klubovima.Mi JUVEOVA kolonija van italije mora biti informirana tak da uvijek sve znamo.A ako te baš zanima neki regginin igrač izvoli

Santos Batista Junior Mozart(već samo ime govori da igra u vezi)
Giandomenico Mesto(dobar je ima 20 godina i igra u vezi)

a nek mi milanisti ili romanisti nabroje par igrača messine,ili Cagliari?ha znalci dajte sad

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Zveki

Spol: muško
PostanoPostano: sub 13 stu 2004, 17:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svi milanezi (pa i romanisti) sigurno znaju da jedan legendarni "starac" Gianfranzo Zola igra u Cagliari-ju. Još kad dodam Davida Suaza, Maura Espozita, Daniele Conti-ja, Alessandra Agostini-ja,....

Evo još par poznatijih iz Messine za Dadu: Marco Zanchi, Massimo Donati, Iliev, Amoruso, Di Napoli, Yanagisawa,.....

Dosta?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zole

PostanoPostano: ned 19 pro 2004, 1:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

razocaro me juve... ocekivo sam vise od lidera... jako slabo, milan solidan (ma i mi smo trebali igrati bolje, no od juveta smo bili daleko bolji)...

jos uvijek maleni bodovni zaostatak... sa naglaskom na JOS!

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: ned 19 pro 2004, 14:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vidis tu se Zole ne bih slozio s tobom..Capello je namjerno ovako taktizirao posto je Juvetova obrana jedna od najboljih na svijetu, preko kontri je kalkulirao zabiti..no ipak remi je najposteniji na kraju...jos samo da se ovaj Francuz vrati u igru i Juve campione!!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
zole

PostanoPostano: ned 19 pro 2004, 23:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma ajde... kakav je to sampion koji se na svome terenu tako brani da prakticki ne predje centar... Rolling Eyes

mi smo moralni pobjednici Wink

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
sike

PostanoPostano: pon 20 pro 2004, 14:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tko to u anketi ima najveći broj glasova?
Francesco ostaje u Rimu - najljepša vijest koja s emogla čuti!
A u Novoj se penjemo, čuvajte nas se!
Još i da lazio ispadne..Ma gdje ćeš bolje.Na Tri kralja u gradskom derbiju ćemo ih gurnut u Serie B!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zveki

PostanoPostano: pon 20 pro 2004, 15:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa dajte ljudi, pa jeste vi gledali tu utakmicu?! Jedan Juve se cijelu utakmicu brani i onda su oni najbolja momčad na svijetu. Pa šalite se! Najbolja momčad mora kaukulirati na kontre?????????? To mi fakat nije jasno! Da su najbolji stisli bi Milan i ne bi im dali da izađu iz šesnaesterca a meni se čini da je bilo obrnuto! Stvarno ne znam!!!!!! Rolling Eyes

ps. dovoljno ironičan?
igor

PostanoPostano: sri 22 pro 2004, 0:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tek sto sam se vratio iz italije (studiram u bologni) i evo mogu pojacati fan club milana ovdje na forumu... a za juventine imam samo jednu poruku VERGOGNATEVI, SRAMOTITE SE>.... poslije utakmice u bologni nemojte vise nikad pricati o sucima i slicnomu... uzasniju i namjesteniju utakmicu jos nisam gledao u svom zivotu.... dva cista penala nisu bila svirana, i onaj prekrsaj iz kojeg je nedved zabio, pa zar stvarno mislite da ga je bilo? nemojmo se igrati...

a milan je pokazao tko je BOSS u italiji.. ne moze juve nista... u drugom dijelu prvenstva pokazat ce milan tko je jaci... i u utakmici milan-juve bi se o sucima mogla reci rijec dvije... penal na crespu i kaladzeu, zatim nije bila pustena prednost KAKA', i jedno svirano nepostojece zaledje SHEVCHENKA, koji je onda mogao i postici gol... toliko o sucima...

sramotite se juventini.!!!!! VERGOGNA!!!!
dado-kozari bok

PostanoPostano: sri 22 pro 2004, 8:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dobro recimo a na nedvedu nije bilo faula.da im je sudac pomogao,ali pitanje za tebe:tko je zabio gol;sudac ili nedved?mislim da ti je sve jasno

a milan molim lijepo nikad nema pomoć sudaca?daj pričaj nekom drugom te jadikovke.svi ste se odmah digli na noge što milan nije uspia pobiditi u toj tekmi "indisponiranog" juvea.stanite na loptu malo.

FORZA JUVE

Aj' živili
igor

PostanoPostano: sri 22 pro 2004, 11:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nisam rekao da milan nikad nije imao pomoc sudaca, ali sam rekao da je u ovoj sezoni ponekad veoma ocito u odredjenim utakmicama na cijoj su strani suci... i to nije dobro..

da, nedved je zabio gol iz NEPOSTOJECEG SLOBODNOG UDARCA... upravo je to i problem.. a s te udaljenosti bi i pirlo i bilo koji bolji izvodjac slobodnjaka isto zabio gol...
zole

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 0:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa je li juve bio indisponiran ili je jednostavno bio preplasen i NEMOCAN... i o tome bi se moglo pricati i raspravljati...

igor

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 1:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moglo bi se pricati..... ali jasno je da NIJE MOGAO PARIRATI MILANU...
Sanders

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 12:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zalite se kolko hocete, al svejedno smo 4 boda ispred vas

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
dado-kozari bok

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 22:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

TAKO JE .
ŽIVIO TI MENI I SVI JUVENISTI

Aj' živili
zole

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 22:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

no na utakmici se jasno vidjelo tko vlada italijom! OPET!!!

dado-kozari bok

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 22:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A JA SAM UVIJEK MISLIO DA SE NA TABLICI OČITUJE TKO JE GLAVNI U SVOM PRVENSTVU,NO OČITO NIJE TAKO HA?

ONDA MOŽEMO REĆI DA I DINAMO VLADA HRVATSKOM!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Aj' živili
igor

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 22:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tablica... pa milan je i prosle sezone zaostajao u prvom dijelu prvenstva, pa znam svi kako je na kraju zavrsilo....

a gledajuci poziciju na tablici moramo gledati i jos neke stvari... a to je da juventus ocajno igra i samo uz pomoc sudaca u posljednje dvije utakmice je pobijedio bolognu, i odigrao nerijeseno s milanom... i to uz veliku pomoc sudaca....
dado-kozari bok

PostanoPostano: čet 23 pro 2004, 23:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

daj već mi vas je dosta vas milaneza.vi kao nikad nemate pomoć sudaca.samo suci,suci,suci samo to želite izvući iz juventusove igre kroz cijelu sezonu.stvarno ste jadni.budimo realni u španjolskoj se igra bolji nogomet i zato svi zašutite već jednom o milanu i juveu i sucima.Ispada po vam da sudac igra sam nogomet a da su igrači marionete kojima on upravlja i razmješta ih na mjesta na koja on želi.dosta toga,nek ide svojim tokom a na kraju ćemo vidjeti što će pokazati tablica

Aj' živili
igor

PostanoPostano: sub 25 pro 2004, 11:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

inace ne kaze se MILANEZI vec MILANISTI....

a vidjeli smo vec prosle godine sto je pokazivala tablica, tako da ce ove godine samo biti repriza... nista novo...
dado-kozari bok

PostanoPostano: sub 25 pro 2004, 14:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bla bla...kako se kaže bili živi pa vidili

Aj' živili
zole

PostanoPostano: sub 25 pro 2004, 14:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dado, pogledaj, koliko se sjecam niti jednom nisam spomenio suce! Juve je na pocetku sezone mozda igrao dobro, no sada je blijeda slika samoga sebe...

Milan je u pocetku krenio nesto slabije, no i to je bilo dovoljno da ostane pri samome vrhu. A do kraja sezone i na vrhu!

Ostali, zao mi je, ali patite!!!

dado-kozari bok

PostanoPostano: sub 25 pro 2004, 17:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dobro u redu ali juve je juve oni tako žive i tak će i dalje sviđalo se to kom il ne.al kaj onda reći za inter koji je tu bez i jedog poraza u svim ligama petice.fenomen

Aj' živili
zole

PostanoPostano: sub 25 pro 2004, 20:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajd, bar cemo se sloziti da je inter "fenomen"! hahah

Zveki

PostanoPostano: sub 25 pro 2004, 22:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dado-kozari bok:
Citat:
samo suci,suci,suci samo to želite izvući iz juventusove igre kroz cijelu sezonu.

Pa kad se na tome i temelji Juventusova igra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
igor

PostanoPostano: ned 26 pro 2004, 1:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

inter je stvarno FENOMEN... nemate pojma koliko se prica o interu u ITALIJI... stalno pricaju o interu, jer je stvarno jedan smijesan klub... Smile
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.