HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 25 ruj 2017, 0:58. Pogledaj neodgovorene postove
Serie A
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Pitanje : U Serie A navijam za

Inter 
4%
 4%  [ 2 ]
Juventus 
25%
 25%  [ 11 ]
Lazio 
0%
 0%  [ 0 ]
Milan 
40%
 40%  [ 18 ]
Roma 
15%
 15%  [ 7 ]
ostalo 
13%
 13%  [ 6 ]

Ukupno glasova : 44

Autor Poruka
igor

Spol: muško
PostanoPostano: sri 19 srp 2006, 16:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

naravno, vodi se istraga i nad Milano, ono sto mi je toliko cudno je da se ne vodi istraga nad INTEROM... svi ga smatraju nevinim, samo zbog toga sto nije bio sposoban nista osvojiti u posljednjih 500 godina..

Milan je naravno pretjerano penaliziran u svoj toj prici, tako da ce se ta presuda morati ridimenzionirati u narednim procesima, koji se i dalje nastavljaju...

Sto imaju protiv Milana... Jedan telefonski razgovor vanjskog suradnika Milana za suce, s tipom iz Federacije koji je zaduzen za stavljanje sudaca za tekme.. Tamo je navedeni MEANI se bunio protiv nepravednog sudjenja Milanu u prethodnim utakmicama, te je zatrazio da u narednoj utakmici MILAN-CHIEVO Federacija posalje 2 INTELIGENTA asistenta.. spomenuto je i jedno ime PUGLISI...
Sto se dogodilo, dosao je taj Puglisi na tu tekmu, ali je na toj tekmi (koja je zavrsila 1-0 za Milan) bio ponisten opet jedan sasvim regularan gol Crespa..

Zakljucak> Milan koji se htio usprotiviti Juventusovoj kontroli sudaca, na kraju ce biti penaliziran (vec sad je izgubio mnogo toga jer nece moci igrati u Ligi Prvaka) ni kriv ni duzan...

Kako bi ostao bez europskih kupova (sto su smislili ljudi iz vrha Federcalcia koji su inace svi u tijesnim vezama s Interom) Milanu su oduzeti 44 boda (a na kraju prvenstva je osvojio cak 88p) i na taj nacin su ispali iz igre za europske kupove... No, na kraju ce se dogoditi mozda bas to da ce Milan ipak zaigrati u kupovima, i to za jedini trofej koji Milan jos nikada nije osvojio - KUP UEFA!!!

Sutra je veliki prosvjed na ulicama MILANA, svih navijaca ROSSONERA!!!
Naprijed ROSSONERI!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: pet 21 srp 2006, 12:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tek se sad vidi tko ima najveće veze u talijanskom nogometu jer da je bilo pravde onda bi i Milan u Serie B kao i ostali,jer po čemu su drugačiji u aferi od Juveta,Lazia i Fiorentine?

I što kažete na ovu nemoralnu ponudu Reala za Kaku - 125 milijuna eura! Ima li kraja tom razbacivanju milijuna eura za jedan par nogu,pa da je i s marsa..?

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
igor

PostanoPostano: pet 21 srp 2006, 18:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da ima pravde, Milan ne bi bio uopce na tom popisu klubova koji su varali... A objasnio sam sto imaju protiv Milana - NISTA!!!

A da ima pravde, ne bi INTERISTI pravili "PRAVDU" u talijanskom nogometu..

al nema pravde, i zbog toga su Milanu oduzeti cak 59 bodova!!!
sike

PostanoPostano: sri 13 ruj 2006, 13:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Krenulo i novo prvenstvo Serie A.Milan je dobio Lazio na početku i mislim da će se izvući,što ne mislim za Lazio, Fiorentinu i Regginu koji imaju prevelik zaostatak

Za vrh - borba između Intera i Rome, a možda još netko iznenadi iz drugog plana

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
andjela

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 13 ruj 2006, 16:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidim ovdje ljubitelje Serie A i talijanskog nogometa, ali moram reći da iako pratim sve lige petice, Talijani su mi najmanje dragi...ne igra se čvrsto, a istodobno i lijepo kao u Premiership-u, niti agresivno i napadački kao u Bundesligi, a da ne govorim o španjolskoj, ili francuskoj ligi. Uvijek se taktizira, igra se prljavo, a većina talijanskih nogometaša kao da je prošla školu u ranoj mladosti u kojoj se uči kako što uspješnije navući sudca da dosudi prekršaj na njima.
Ono što im moram priznati je pobjednički mentalitet, osobito u ovim velikim timovima. Zato će se Milan izvući 100%, a za ostale baš ne znam.

Gospodin je hrid života moga
igor

PostanoPostano: pet 15 ruj 2006, 9:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Milan se ne nema sto izvlaciti, on ce osvojiti prvenstvo... Nije bitno ima li -8 ili -10... sve je to isto, INTER nije momcad koja moze nesto ozbiljnije uraditi... Do medjusobnog susreta ce se vec da prednost istopiti, a i sud treba odluciti 10.10. da li ce jos umanjiti kaznu Milanu, sto bi bilo vrlo pozeljno..

Milan je sigurno u najvecoj formi trenutno.. a -8 nije nis posebno, vjerujte mi...
Tić

PostanoPostano: pet 15 ruj 2006, 15:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo baš sam skužio, u vezi pitanja-ove ankete ZA KOJI KLUB U ITALIJI U SERIE A NAVIJAŠ?? a kad ono na popisu Juventus-koji ne igra u serie A, kaj ne???? Rolling Eyes

čovjek je čovjeku svetinja
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: pet 15 ruj 2006, 22:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eh,tko je mogao i zamisliti da će Juve jednom ispast u svojoj povijesti u Serie B! Ali došao je i taj dan! jako sretan

Nema veze Tić,računaju se svi klubovi u Italiji!

igor

PostanoPostano: sri 20 ruj 2006, 17:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

stvarno, morate promijeniti anketu.. jer nije fer prema ostalim klubovima koji su u serie a... Smile
Tić

PostanoPostano: čet 21 ruj 2006, 17:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zanimljivo je to kaj nitko to nije vidio, samo ja koji imam oko sokolovo- eto ja samo napominjem, ne bih htio dić nekakvu prašinu
pozdrav ekipo, pogotovo vama koji ste glasali za AC MILAN

igor

PostanoPostano: pon 25 ruj 2006, 10:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jeste li vidjeli sto radi mali GOURCOUFF??? To se zove pravi igrac, a oni IBRAHIMOVICI, VIEIRA itd. No, pokazat ce vrijeme!!! A vrijeme je na nasoj strani..

Jeste li vidjeli kako dobro igra Simic???
Tić

PostanoPostano: čet 28 ruj 2006, 20:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Šimić je legenda-ili ne. ma dobar je on kad hoće biti Forza Milan
baš mi i ne paše ovaj remi s Lillom

Helena

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 16 lis 2006, 17:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo sa seriom A mi je super-tj.jaca je 'druga' Wink Iako sam 'Milanez', ovu nedjelju cu u Udine na derbi-idem navijati za Udineze nomgomet nadam se da ce Inter izgubiti Wink

Helena
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Tić

PostanoPostano: pon 11 pro 2006, 19:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kak je zamrla ova tema otkad je AC Milan slab u A seriji??? teška situacija ja bih rekao za Milan

kicho_kc

PostanoPostano: pon 11 pro 2006, 22:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

slab je milan.. slažem se ovaj mali gourcof.. kak se već zove.. lud je mali..novi seedorf.Smile

http://stepinackc.blog.hr/
Ne, ja stati neću
U Tebi sam našao sreću,
U Tebi ja vidim spas,
Dobri Bože naš!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pon 28 svi 2007, 21:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Inter je odavno pobijedio u serie A i zasluženo osvojio superiorno Serie A, u sezoni kad su suci prestali krasti ali nitko im ovdje nije čestitao, ali s druge strane sad u zadnjem kolu vidimo kako se klubovi koji su vec bili kaznjeni sa poslove sa sucima u prošlim sezonama ove godine su namjestili da u zadnjem kolu se spasu zahvaljujući pobjedama nad klubovima koji su zamislite čuda isto bili kaznjeni za poslove sa sucima a jedan od njih je i aktualni prvak Europe Shocked Siena je pobijedila Lazio. Iako je Siena vodila do 75. minute, ipak je tada Lazio nespretno izjednačio. Navodno su Rimljani tih posljednjih 15 minuta poprilično pomagali Sieni da postigne pobjednički gol. To se i dogodilo u 85. minuti kada je Negro iz jedne akcije uspio donijeti pobjedu i toliko željeni ostanak u prvoj ligi. Zanimljivo je da je Siena nedavno e sklopila prvoligaški ugovor s talijanskom bankom Monte dei Paschi. U sljedeće tri godine klub će od banke dobiti 40 milijuna eura. A kako je prvak Europe igrao u Reggini i tako osigurao da ona ostane u ligi pogledajte ovdje
igor

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 8:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Reggina-Milan
slavlje na tribina dvije navijacke skupine. Prije utakmice svi su pjevali "Chi non salta nerazzuro è è...", sto ce reci - "Tko ne skace, crno-plavi je...." nakon cega su se navijaci poceli castiti pjevajuci "PRVACI EUROPE STE VI..."...
Festi nije bilo kraja..

uostalom, Milan koji nije imao nikakvog motiva u toj utakmici igrao je vrlo lezerno (a zasto i ne bi).. Reggina se spasila i s minusom od 11 bodova. Svaka cast Reggini!

Sto se tice Interovog osvajanja skudeta, pa recimo da ta momcad jedino na ovakav nacin i moze nesto osvojiti.. Nek se raduju jos ove godine, a od sljedece godine svi krecemo od 0!

A o sucima ove godine (barem ono sto smo gledali na pocetku prvenstva) mislim da je bolje ne pricati previse. Nadam se da su barem neke osobe primijetili da je sudjenje vrlo stetilo Milanu i drugim klubovima koji su bili uvuceni u ovaj skandal Calciopoli.

Sljedece godine nek se pokaze Inter koliko vrijedi!!!!
ivoo

PostanoPostano: sri 30 svi 2007, 9:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim igore da si sve rekao, tko ima oči neka gleda, tko ima uši neka sluša, toliko o fair playu.
A što se tiče Intera ja bih se složio on i ne može drugačije osvojiti scudeto nego ovako., Pošteno bez krađa i namještaljki kao prošlih godina kad su osvajali Juventus i Milan Wink
Maki

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 17:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Mislim igore da si sve rekao, tko ima oči neka gleda, tko ima uši neka sluša, toliko o fair playu.
A što se tiče Intera ja bih se složio on i ne može drugačije osvojiti scudeto nego ovako., Pošteno bez krađa i namještaljki kao prošlih godina kad su osvajali Juventus i Milan Wink

Potpisujem i nadodajem samo da bi Inetr osvojio naslov i da Milanu nisu uzeli bodove (barem po mojoj matematici). jako sretan jako sretan jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
igor

PostanoPostano: sri 26 ruj 2007, 11:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sto mislite tko je najveci favorit za osvajanje talijanskog prvenstva???

Po pocetnim utakmicama dalo bi se naslutiti da je Roma trenutacno u najvecoj formi. Prvenstvo je ipak tek pocelo, mnogo toga se jos moze promijeniti do kraja.

Moje osobno misljenje je da Roma ove godine ima jako dobru priliku za osvojiti naslov koji joj vec dugo godina fali. Bilo bi lijepo ako bi tu priliku i iskoristila.
A meni kao vatrenom navijacu Milana ipak ostaje onaj pravi trofej - CHAMPIONS!!! hehe.. Smile

uzivajte, veceras su 2 dobre utakmice na programu: FIORENTINA - ROMA i PALERMO - MILAN!
Chico

PostanoPostano: sri 26 ruj 2007, 12:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bumo vidli,roma je najbolje krenula,imaju ok momčad ali duga je sezona,kvaliteta serie a je ove godine najnekvalitetnija unazad par godina,najveći transferi su odlasci a ne dolasci,tu treba vidjeti ko je najmanje prodavao jel mislim da bi baš uigranost i dulja klupa mogla odlučivati

roma je dobro trgovala sa vučinićem pizzarom i giulyem dok je otišao samo chivu
milan doveo patu i emersona a otišao bezbolno abiatti te zbog malo promjena u ekipi ima možda malu prednost usprkos malo lošijem startu
s druge strane jako dobro je trgovala atalanta,dovela pellegrina,s.inzaghia,costinhu i nekoliko radilica dok su otišli osvaldo te veterani vieri i ventola a sa svojom dbro poznatom školom nogometa sigurno će izbaciti i nekog od svojih mladih stavljam ih u dobru situaciju za kup uefa minimalno
naravno juve i inter ne treba odbaciti a udinese i palermo nisu za odbaciti. palermo doveo miccolija iz juvea koji sa izvrsnim amaurijem čini najopasniji tandem lige ali obe ekipe su uigrane i opasne na svom terenu posebno palermo,fiorentinu ne moram spominjati prodaja božinova a dovođenje lupolija,osvalda i vierija tek treba vidjeti kako će to ispasti ali bit će opasni sa kup uefa borba zasigurno

uglavnom glavni favoriti su milan,roma i inter upravo tim redosljedom a vjerujem da će biti neizvjesno za razliku od prošle godine

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
sike

PostanoPostano: čet 27 ruj 2007, 11:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Milina mi je čitati vaše hvalospjeve Romi! Very Happy
Ajde,neka ovo bude godina Rome, iako mislim da će Inter gristi, Milan polako uspinjati s eu formi, a Juve uvijek vrebati na/pri vrhu

Chico

PostanoPostano: pon 01 lis 2007, 15:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

gledao sam torino-juve standardna juveova pobjeda u nadoknadi,baš kak smo i pričali,juve vreba iz sjene
roma bez pola momčadi nije mogla konkurirati razigranom interu i razbijena je
ne sjećam se kad milan nije pobjedio u prvih 6 kola?????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked jel zna ko??izgleda da manje momčadi nisu nesklone kiksevima(palermo,atalanta,fiorentina,udinese) zato i ne konkuriraju za vrh već tek ciljaju na kup uefa

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Sanders

PostanoPostano: pon 01 lis 2007, 19:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

FORZA JUVE SIEMPRE!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
igor

PostanoPostano: uto 02 lis 2007, 8:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eee, Juve moja.. Opet gol iz zaledja u 94. minuti... sto Milanu ne puste koji gol iz zaledja.. Smile
molitva molitva molitva
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.