HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 09 pro 2019, 0:58. Pogledaj neodgovorene postove
MeĆ°ugorje
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
El Pepe

Spol: muško
PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 7:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

MAGALI napisa:
JuĆØer proĆØitah ĆØlanak da nadbiskup BozaniƦ ide u MeĆ°ugorje na obljetnicu ukazanja.
Mislim da je ovo velika potpora samom svetiŔtu.
I dokaz da tamo postoji svetost.
I da to naÅ”i sveƦenici poÅ”tuju.

U meĆ°ugorju ne postoji nikakvo marijansko svetiÅ”te pa mu ne može niti dati potporu.
MožeÅ” li dati link ili novine gdje si proĆØitala ĆØlanak. (možda "vjerske novine tipa VL ili JL Laughing Laughing )

Tak si ja to mislim
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Mara

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 14:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fleki napisa:
Redovnici se ne rede, nego polazu zavjete, rede se samo Ć°akoni, svecenici i biskupi. Redovnici (osim onih koji se odluce postati svecenici) i redovnice ne primaju sakramenat svetog reda...

Pa nije tragedija ako netko to ne zna, pouci ga, ne volim kada se ljudi prave glupi kao u ovih nekoliko zadnjih postova...

Osnovno uĆØenje o sakramentima spada u osnovnu Å”kolu. Stoga ako netko soli drugima, a nije savladao osnovno gradivo, neÅ”to ne Å”tima.

Ljubi i ĆØini Å”to hoƦeÅ”
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 13 lip 2008, 21:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da se ispravim....
Po el pepeu biti redovnica vrijedi viŔe od sakaramenta ženidbe. I nije normalno ako vidjelica osnuje obitelj....

Mare ti si odma znala na Å”to mislim.... Bar od tebe nisam oĆØekivao obiĆØno mudrovanje....

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
Mara

PostanoPostano: sub 14 lip 2008, 6:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
da se ispravim....
Po el pepeu biti redovnica vrijedi viŔe od sakaramenta ženidbe. I nije normalno ako vidjelica osnuje obitelj....

Mare ti si odma znala na Å”to mislim.... Bar od tebe nisam oĆØekivao obiĆØno mudrovanje....

Ne, nisam vidovita i ne želim pretpostavljat tko Ŕto misli.

El Gibbor

PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 12:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Htio bih vam samo ukazati na ovaj blog http://istineodnosnolazi.blog.hr/ i knjige koje su temelj tog bloga. ƈitao sam parcijalno knjigu "Ogledalo pravde" i svima vam preporuĆØam da je proĆØitate. Stvarno, MeĆ°ugorje je sve samo ne malo nevino mjestaÅ”ce u kojoj se ukazala Gospa. O vidiocima da ne govorim, a tamoÅ”njim fratrima joÅ” manje.

Oni koji nikada ne mijenjaju miŔljenje, vole sebe viŔe nego istinu.
Joseph Joubert
Žan
mod team leader

PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 14:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Gibbor napisa:
Htio bih vam samo ukazati na ovaj blog http://istineodnosnolazi.blog.hr/ i knjige koje su temelj tog bloga. ƈitao sam parcijalno knjigu "Ogledalo pravde" i svima vam preporuĆØam da je proĆØitate. Stvarno, MeĆ°ugorje je sve samo ne malo nevino mjestaÅ”ce u kojoj se ukazala Gospa. O vidiocima da ne govorim, a tamoÅ”njim fratrima joÅ” manje.

Stvarno? Ok. Ja bih onda samo htio ukazati na knjigu fra Janka Bubala "TisuƦu susreta s Gospom u MeĆ°ugorju" koju svima preporuĆØam da je proĆØitate. Stvarno, po Božjoj volji svoju djeĆØicu veƦ gotovo 27 godina u MeĆ°ugorju na izvanredan naĆØin posjeƦuje Blažena Djevica Marija i govori svijetu preko vidioca o obraƦenju, pomirenju s Bogom.

Za sada toliko.
VeƦ neko vrijeme želim izreƦi neke svoje stavove o ovoj temi i osvrt na razne izjave koje su iznesene ovdje, al to Ʀe priĆØekati dok mi ne proĆ°u ispiti Wink
A do tada:

Samo je u Bogu mir, duŔo moja, samo je u njemu spasenje. (Ps 62,2)
Ispunilo se vrijeme, približilo se kraljevstvo Božje! Obratite se i vjerujte evanĆ°elju! (Mk 1,15)

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Mara

PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 15:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E, Žan, ali mnogo nas je koji u tu tvrdnju ne vjrujemo, dapaĆØe ima mnogo toga Å”to nam govori da je tu na djelu neÅ”to sasvim drugo.

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 15:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i joÅ” viÅ”e nas koji vjerujemo u autentiĆØnost, i viÅ”etruko viÅ”e toga Å”to nam govori da je plod dobar.

http://212.39.96.6/Biskupi%202001%20HRV.htm

evo jedan link.... Wink kad veƦ ostavljamo linkove....

little_angel

PostanoPostano: ned 15 lip 2008, 15:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je li vjerovati u ukazanja u MeĆ°ugorju grijeh?

Ako nije, a pretpostavljam da nije jer Crkva konaĆØnu odluku oko ukazanja nije donijela, onda Å”to mi tu uvjeravamo jedni druge? Uvijek Ʀe biti onih koji Ʀe vjerovati, i onih koji Ʀe tu nalaziti loÅ”e stvari. Uvijek Ʀe biti onih koji Ʀe vidjeti viÅ”e dobrih plodova, obraƦenja, ozdravljenja, a bit Ʀe i onih koji Ʀe vidjeti bogatstvo i laži. Ljudi smo, razliĆØiti, pa tako imamo i razliĆØite stavove. Nemojmo se uvjeravati u suprotno, nego radije poÅ”tujmo jedni druge. Ja poÅ”tujem stav da tamo ne postoje ukazanja i da nikada nisu postojala, ali moj stav ostaje, moje vjerovanje da se tamo Gospa ukazuje postoji, i da tamo postoji izuzetan mir, da je MeĆ°ugorje donijelo viÅ”e dobrih nego loÅ”ih plodova ostaje, i to nikakva knjiga jednog ĆØovjeka koji ima drugaĆØiji stav neƦe promijeniti.

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
El Pepe

PostanoPostano: uto 17 lip 2008, 6:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

little_angel napisa:
Je li vjerovati u ukazanja u MeĆ°ugorju grijeh?

Ako nije, a pretpostavljam da nije jer Crkva konaĆØnu odluku oko ukazanja nije donijela, onda Å”to mi tu uvjeravamo jedni druge? Uvijek Ʀe biti onih koji Ʀe vjerovati, i onih koji Ʀe tu nalaziti loÅ”e stvari. Uvijek Ʀe biti onih koji Ʀe vidjeti viÅ”e dobrih plodova, obraƦenja, ozdravljenja, a bit Ʀe i onih koji Ʀe vidjeti bogatstvo i laži. Ljudi smo, razliĆØiti, pa tako imamo i razliĆØite stavove. Nemojmo se uvjeravati u suprotno, nego radije poÅ”tujmo jedni druge. Ja poÅ”tujem stav da tamo ne postoje ukazanja i da nikada nisu postojala, ali moj stav ostaje, moje vjerovanje da se tamo Gospa ukazuje postoji,

S ovim se potpuno slažem, takav bi trebao biti KatoliĆØki stav, ali Å”to se radi evo taj problem se ne ostavlja na prouĆØavanje Crkvi da u miru donese odluku. Ovakvim temama pa organiziranjem nedozvoljenih hodoĆØaÅ”Ć¦a vjernici se dovode u zabludu kao da je sve rijeÅ”eno i odobreno. MeĆ°ugorski lobi je prejak da bi dopustio mirno donoÅ”enje odluke a niti prihvata odgovor ne. Mislim da Crkva nije rekla svoj konaĆØni ne, samo zato Å”to se boji raskola i nema snage provesti odluku koju bi donijela.
Stoga se ne slažem s drugim dijelom posta.

Citat:
i da tamo postoji izuzetan mir, da je MeĆ°ugorje donijelo viÅ”e dobrih nego loÅ”ih plodova ostaje, i to nikakva knjiga jednog ĆØovjeka koji ima drugaĆØiji stav neƦe promijeniti.

Jer postoji previÅ”e podmetanja od strane MeĆ°ugorskog lobija kao i onaj zadnji sluĆØaj da je kardinal BozaniƦ podržao MeĆ°ugorje a niti je iÅ”ao u MeĆ°ugorje, veƦ u Humac, niti je spomenuo meĆ°ugorje u propovjedi, niti je opozvao okružnicu blagopokojnog Kardinala KuhariƦa o zabrani hodoĆØaÅ”Ć¦a tamo.
Ali nekima nije bitna istina veƦ oni izvrƦu stvari i tumaĆØe kako im paÅ”e, kao Å”to su od Vickinog primanja kod pokojnog Pape napravili laž da ju je specijalno primio a radilo se o uobiĆØajenom primanju za sve katoliĆØke mladence (na koje svi, koji su vjenĆØani 6 mjeseci imaju pravo). Sve uobiĆØajeno se tumaĆØi kao nadnaravno pa ima li uopƦe smisla onda ozbiljno raspravljati?

Tak si ja to mislim
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 17 lip 2008, 8:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

LA, naravno da svatko može imati svoje miÅ”ljenje i nikoga ne obvezivati.... Samo je razlika da je dopuÅ”teno pljuvat po MeĆ°ugorju a braniti nije.... To je lobi o kojem govori El pepe.

Meni je najzanimljivije kako nijedan biskup ne podržava svog kolegu mons.PeriƦa u njegovom stavu. Hrvatski biskupi ili Å”ute ili otvoreno podržavaju MeĆ°ugorje (Komarica ili +nadbiskup FraniƦ).... Ja se pitam ako se biskupi slažu sa El pepeom zaÅ”to ne upozore narod da je MeĆ°ugorje zlo?!? Il se ne slažu sa njim? Wink

little_angel

PostanoPostano: uto 17 lip 2008, 9:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

LA, naravno da svatko može imati svoje miÅ”ljenje i nikoga ne obvezivati.... Samo je razlika da je dopuÅ”teno pljuvat po MeĆ°ugorju a braniti nije.... To je lobi o kojem govori El pepe.

U potpunosti se slažem. Jer iako sam to rekla, i iako se El Pepe složio sa mnom, nastavio je priĆØati o lažima itd. Zaista ne znam zaÅ”to netko misli da Ʀe svojim stavom mijenjati neĆØiji. Nikada to nisam shvaƦala.

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
El Pepe

PostanoPostano: uto 17 lip 2008, 9:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je najzanimljivije kako nijedan biskup ne podržava svog kolegu mons.PeriƦa u njegovom stavu. Hrvatski biskupi ili Å”ute ili otvoreno podržavaju MeĆ°ugorje (Komarica ili +nadbiskup FraniƦ).... Ja se pitam ako se biskupi slažu sa El pepeom zaÅ”to ne upozore narod da je MeĆ°ugorje zlo?!? Il se ne slažu sa njim? Wink

Franjo molim te ko brata ne podmeƦi mi pljuvanje jer se zalažem za Crkveni stav a ne svojevoljni kakav ti i joÅ” neki ovdje promovirate. ZaÅ”to mi sada kad si vlast ovdje s pozicija sile i dalje podmeƦeÅ”?
Ti ne odgovaraÅ” zaÅ”to je bila potrebna laž da Kardinal BozaniƦ podržava MeĆ°ugorje veƦ ideÅ” i dalje i podmeƦeÅ” svim biskupima kako ne podržavaju svog barata Biskupa PeriƦa. PodmeƦeÅ” im a oni su mudro odabrali Å”utnju kao razboriti stav Crkve. Samo Å”utnja lobiju ne odgovara, pa ju tumaĆØe kao podrÅ”ku kao i sve drugo, oni veƦ znaju Å”to je istina.
Prvi post koji je napisan ovdje poslije ponovnog otvaranja bio je u stilu ja Ʀu vjerovati bez obzira Å”to se odluĆØilo, kako je to daleko od Crkvenog stava Å”utnje. A ovakvom temom se samo produbljuju podjele meĆ°u katolicima i preljeva problem iz druge Biskupske konferencije u druge. Pa zar je to potrebno?

Tak si ja to mislim
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 17 lip 2008, 10:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe moj el pepe....
Ti i tvoj problem druge biskupske konferencije....
Pa ako ljudi iz HBK idu u MeĆ°ugorje valjda se to tiĆØe i HBK....
ƈista logika.....
InaĆØe nedavno upitaÅ”e kardinala PuljiƦa Å”to se dogaĆ°a u vezi MeĆ°ugorja a on reĆØe da MeĆ°ugorje nije u nadležnosti BKBiH...
Tako da mi ovdje raspravljamo o stvari koja se tiĆØe sveopƦe crkve.
Valjda smo to rijeÅ”ili.... Il Ʀemo opet za mjesec dana?

O onome da ti podmeƦem... stvarno nemam rijeĆØi.... ZaÅ”to se ti naĆ°e prozvan kad te nisam prozvao?

Samo neŔto:
Zar nije spuÅ”tanje na osobnu razinu stavljanje slike vjenĆØanja od Vicke kao neÅ”to Å”to je ĆØudno za vidioca.... To predstavlja dno dna argumentiranog pisanja.....

El Pepe

PostanoPostano: uto 17 lip 2008, 11:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Samo neŔto:
Zar nije spuÅ”tanje na osobnu razinu stavljanje slike vjenĆØanja od Vicke kao neÅ”to Å”to je ĆØudno za vidioca.... To predstavlja dno dna argumentiranog pisanja.....

PrviƦ deĆØec ja ti moram povedati jer buÅ” i moju Å”utnju protumaĆØil kak odobravalje. fora lepi bil
Je deĆØec Vicka ni ĆØlan ovega foruma pak kak bi bile to spuÅ”tanje na osobne razine? A dno dna je to kaj vi delate.

I buÅ” ti rekel zakaj MeĆ°ugorski lobi lažeju da ih kardinal podržavle? mudrost mudrost
Il buÅ” nekaj zmislil da me se banira kak vi veƦ znate Wink

Tak si ja to mislim
El Gibbor

PostanoPostano: uto 17 lip 2008, 12:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Htio bi se samo osvrnuti na fenomen hodoĆØaÅ”Ć¦a u MeĆ°ugorje. Znam mnogo ljudi koji vide u tom mjestaÅ”cu svetu kravu pa idu u kolonama da se poklone. To je tako, MeĆ°ugorje im je prvo i najsvetije, a ljudi, Crkva, župa, sve je to baĆØeno negdje po strani. Ne znam da li i druga takva mjesta prate takvi "dosljednici", ali ako Ʀemo o MeĆ°ugorju to mjesto je iznjedrilo cijelu vojsku takvih dosljednih podobnika koji služe kao svojevrsni reklamatori. Tjedne poruke Marijine se dijele Å”akom i kapom, kojekakvi sumnjivi voditelji vode hodoĆØaÅ”Ć¦a, a u autobusima se nerjetko prakticira duhovnost koja graniĆØi sa magijom i praznovjerjem. Vidjeh, doživjeh.
Å to se tiĆØe mog hodoĆØaÅ”Ć¦enja tamo, uopƦe mi nije problem tamo otiƦi. IÅ”ao sam i pjeÅ”ice i iÅ”ao bi opet. Ali, ne zato Å”to se tamo Gospa ukazala ili zato Å”to se križ vrti oko svoje osi (?) ili zato Å”to je fra Slavko bio svet. To me uopƦe ne zanima. IÅ”ao bi tamo zbog ĆØinjenice da je tamo sve ureĆ°eno da se dobro osjeƦaÅ”. Svaka travka je na svom mjestu, ljubazni su domaƦini i možeÅ” naƦi jeftin smjeÅ”taj, Å”to nije sluĆØaj niti u jednom Marijanskom svetiÅ”tu u Hr., a povrh svega uvijek ima miljon ljudi koji neÅ”to traže, hrpa fratara, mise su prepune i ĆØeste, puno stranaca, sve je u tom ozraĆØju i naravno da se onda i ti "posvetiÅ”" kada si tamo. ƈista psihologija.

Oni koji nikada ne mijenjaju miŔljenje, vole sebe viŔe nego istinu.
Joseph Joubert
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 17 lip 2008, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gibbore uvijek na ovakvim mjestima ima mali broj ljudi koji su fanatici ili gledaju brz zaradu. Tu si u pravu.
I drago mi je da si primjetio i druge stvari... al to ne bih nazvao ĆØistom psihologijom.

davorseljan

PostanoPostano: uto 17 lip 2008, 15:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Gibore.
Slažem se s tobom u potpunosti.
Ja svaki put kada odem u MeĆ°ugorje tamo naĆ°em neki mir. Svaki put kada ulazim u neki projekt pokuÅ”avam barem na jedan dan otiƦ tamo i pomolit se.
Jedan od plodova tih molitvi je i KatoliĆØka odbojkaÅ”ka liga koju sam pokrenuo u Zagrebu i koja svake sezone okuplja sve viÅ”e i viÅ”e mladih.
I ove godine se spremam na susret mladih. Rekao sam da to neƦu viÅ”e propuÅ”tat. Na tom susretu uvijek bude puno poznatih ljudi.
Tih 5 dana proĆ°e u trenu.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sri 25 lip 2008, 21:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Danas je bila 27 godiÅ”njica ukazanja. MnoÅ”to ljudi je proÅ”lo kroz MeĆ°ugorje. NajveƦim brojem Hrvata.
SluÅ”ao sam danas na radio postaji Mir MeĆ°ugorje intervju sa kard.PuljiƦem.
PoruĆØio je svim hodoĆØasnicima da u MeĆ°ugorju "traže Boga" i izmirenje sa Bogom. Nije se upuÅ”tao u nikakve rasprave o "da ili ne"....

I doista danas se mnoŔto ljudi mirilo sa Bogom kroz sakarament ispovijedi.
Nepregledno mnoŔtvo se ispovijedalo.

El Pepe

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 5:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I danas je MeĆ°ugorskim "vidiocima" strano sve svjetovno, odaju se postu i molitvi pa su vitki i asketskog izgleda.

Nisu oni kao ovi iz Fatime

Tak si ja to mislim
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 12:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe, koji si ti specijalac hehehe Wink Kaj si tolko optereƦen MeĆ°ugorjem i vidiocima... Kaj su ti nekaj fkrali? Wink Ak ti tolko to sve smeta, pa makni se, nitko te ne tjera da to prihvatiÅ”. Ak su za tebe ovo ĆØiste gluposti, kaj se uopƦe onda petljaÅ” u to i javljaÅ” na ovoj temi? ƈovjek s takvim miÅ”ljenjem bi se držal po strani i bavil drugim temama Wink

I ovo tvoje stalno nabadanje kak su vidioci ovo il ono. Ma o ĆØemu ti, brate, priĆØaÅ”? Kaj ti vodiÅ” njihove financije, prvi si im susjed, ispovjednik, pa znaÅ” kolko, kako i na koji naĆØin se odnose prema imetku koji imaju? PriĆØaju ljudi? Pisalo u novinama? Rolling Eyes Normalno da buÅ” ovak priĆØal jer se to uklapa u tvoje viĆ°enje MeĆ°ugorja, to je jedino kaj vidiÅ” i kaj ti "smiruje savjest". Aj kriziraj malo sve one sveƦenike, posebno redovnike i redovnice koji su se zavjetovali na siromaÅ”tvo itd. i koji nisu vitki i asketskog izgleda. Glupo ti je? I meni ovo tvoje. Tu sad stavljaÅ” nekakve slike (i kao, sad si faca belji se) kak su u Fatimi bili svi pobožni, siromaÅ”ni, a u MeĆ°ugorju kakti svi debeli, bogati itd. Samo, ukazanje u Fatimi je bilo prije 90 godina, kakav je onda bio standard, a kakav je sada? Pogledaj slike vidioca od prije 25 godina, ove dvije uopƦe ne možeÅ” usporeĆ°ivat. I ako su obitelji od vidioca imuƦnije ili su se ovi udali/oženili u takve familije, kaj da oni rade, misliÅ” da su automatski hedonisti? Pomalo primitivno razmiÅ”ljanje. ƈisto sumnjam da ti znaÅ” koliko su njihova srca navezana na materijalno. I kako sve koriste imetak koji imaju. BuÅ” ih osudil? Meni se nekak ĆØini da veƦ jesi...

A kad veƦ spominjeÅ” stalno biskupa PeriƦa, kaj da Crkva radi s onih 3614 sveƦenika koji su samo proÅ”li mjesec koncelebrirali u MeĆ°ugorju? I s biskupima koji su bili? Nekak sumnjam da je sv. Jakov bil razlog njihovog dolaska. Jel se biskup PeriƦ morti zalaže za njihovu ekskomunikaciju iz Crkve? Mmmislim da ne Wink

ZnaÅ”, brineÅ” se i uznemirujeÅ” za mnogo, a jedno je potrebno. Oni koji sluÅ”aju poziv da se vrate Bogu odabrali su bolji dio koji im se neƦe oduzeti.

Kraljice mira, moli za nas moli

(Iv 13, 35)
El Pepe

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 13:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
El Pepe, koji si ti specijalac hehehe Wink Kaj si tolko optereƦen MeĆ°ugorjem i vidiocima... Kaj su ti nekaj fkrali? Wink Ak ti tolko to sve smeta, pa makni se, nitko te ne tjera da to prihvatiÅ”. Ak su za tebe ovo ĆØiste gluposti, kaj se uopƦe onda petljaÅ” u to i javljaÅ” na ovoj temi? ƈovjek s takvim miÅ”ljenjem bi se držal po strani i bavil drugim temama Wink moli

Ja bi ĆØkomel ampak bi vi mislili da MeĆ°ugorje podržavlem, tak vi delate hehehe Wink

During their time in Medjugorje, Ivan's family offers a personal prayer experience for a limited number of pilgrims in their home in Medjugorje.
hehehe hehehe

Tak si ja to mislim
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 13:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe napisa:
Ja bi ĆØkomel ampak bi vi mislili da MeĆ°ugorje podržavlem, tak vi delate hehehe Wink

hehehe ƈuj, mislim da se ljudima fuƦka podržavaÅ” li ti MeĆ°ugorje ili ne belji se Wink Al im nije svejedno kad omalovažavaÅ” ono u kaj oni vjeruju. Na tak nekaj nemaÅ” pravo. Ak ne znaÅ” drugaĆØije, onda bi stvarno bilo bolje da ĆØkomiÅ” Wink

El Pepe napisa:
During their time in Medjugorje, Ivan's family offers a personal prayer experience for a limited number of pilgrims in their home in Medjugorje.

I, kaj s tim? To ti je samo dokaz da nemaju kuƦerinu kak si ti misliÅ” pa da moreju primiti 500 ljudi zeleni Wink

(Iv 13, 35)
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 13:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Trebalo bi biti "unlimited" jer mu u kuƦu staje 4,5000 000 ljudi.
Cijela hrvatska i 50 000 slovenaca.

samo ne znam jel ti problem Å”to mole il je problem Å”to su u kuƦi?

El Pepe

PostanoPostano: čet 26 lip 2008, 13:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
El Pepe napisa:

hehehe ƈuj, mislim da se ljudima fuƦka podržavaÅ” li ti MeĆ°ugorje ili ne belji se Wink Al im nije svejedno kad omalovažavaÅ” ono u kaj oni vjeruju. Na tak nekaj nemaÅ” pravo. Ak ne znaÅ” drugaĆØije, onda bi stvarno bilo bolje da ĆØkomiÅ” Wink

El Pepe napisa:

I, kaj s tim?

Trebal bi i ti ĆØkometi a ne biskupa PeriƦa u te rivlati al nemreÅ” ti pak je mržnja jaĆØa.
PosluŔnost posluŔnost, pastirima, deca, to je znak da nigdar nebute v krivu.

Trebalo bi biti "unlimited" jer mu u kuƦu staje 4,5000 000 ljudi.
Cijela hrvatska i 50 000 slovenaca.

samo ne znam jel ti problem Å”to mole il je problem Å”to su u kuƦi?

Je je ampak Ivan and his family spend May-September in Medjugorje and the rest of the year in the US spreading Our Lady's messages in parishes around the country.
Tip je profiƦ. belji se

Tak si ja to mislim
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.