HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 20 ruj 2017, 5:36. Pogledaj neodgovorene postove
Međugorje
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
pingi

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 17 ruj 2008, 14:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

El Pepe, vrlo je ružno i da tako kažem nisko što postojanje nekakvih "lobija" pojašnjavaš time da smo i mi moderatori uvučeni u sve to! Daj malo pogledaj koja je ovdje tema, a koje sve teme ti povezuješ s Međugorjem. Zapravo se razvila priča oko svega ostalog, osim oko pravog značenja tog svetišta i svega onog što ono predstavlja vjernicima i svima onima koji tamo odlaze...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
El Pepe

Spol: muško
PostanoPostano: čet 18 ruj 2008, 6:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav Pingi,
odgovotiti ću ti iako sam obećao jednom članu da neću više pisati na ovoj temi, kad si me osobno prozvala moram odgovoriti.
pingi napisa:
El Pepe, vrlo je ružno i da tako kažem nisko što postojanje nekakvih "lobija" pojašnjavaš time da smo i mi moderatori uvučeni u sve to!

Pitanje postojanja lobija nisam ponovo potegao ja već Žan (svojim pisanjem „da je antimeđugorski lobi zaspao“ i da ne koristi slučaj Vlašić za napade ….) što smatram nekorektnim. Poslije me je Sv. Franjo legenda neprestano provocirao da je to neki X-files. Ja sam samo statistički prezentirao činjenično stanje bez da ikoga osobno po nicku prozivam. Zar to ne čine i razne udruge koje se bave npr. pravima žena pa kažu da je na nekom mjestu zaposleno više muškaraca nego žena i da su zbog toga žene diskriminirane. Nisam čuo da im netko predbacuje upotrebu statistike i da je to što rade nisko. To je moje mišljenje na temelju statistike, dopuštam da i drugi imaju svoje mišljenje.

Citat:
Daj malo pogledaj koja je ovdje tema, a koje sve teme ti povezuješ s Međugorjem. Zapravo se razvila priča oko svega ostalog, osim oko pravog značenja tog svetišta i svega onog što ono predstavlja vjernicima i svima onima koji tamo odlaze...

Međugorje je kompleksna tema jer da nije već bi bilo riješeno. Kompleksno je zato što dotiče razne stvari i događaje, to ćeš i sama vidjeti ako pročitaš knjigu Ogledalo pravde. Zbog svega toga o ovoj temi se ne može raspravljati usko i parcijalno na način o kojem ti govoriš.
Ova tema definitivno dijeli katolike pa bi je trebalo zatvoriti i ne potezati dok se to ne riješi. Zašto to administracija ne napravi pitaj njih a trebala bi jer tema nema svrhu i pretvorena je u natezanje u kojem moderatori ne moderiraju pošteno. Kad član jedan napiše da ja pišem gluposti (a napisao sam ako se samo ide u mjesta, koja su odobrena za hodočašće od strane Crkve, manja je mogućnost za prevaru) onda se takvo pisanje ne sankcionira dok mene proziva za svaku manju stvar koja mu se učini neprikladna.
Eto Pingi nadam se da sam ti pojasnio stvar i da nema razloga ovo svoditi na osobnu razinu.

klara napisa:

odo u miru ... Rolling Eyes Laughing

Po tko zna koji put Rolling Eyes

Tak, ja same pišem svoje mišlenjje koje argumentirano potkrepljujem. Kaj se mene tiče tulike. Rolling Eyes

Zadnja promjena: El Pepe; čet 18 ruj 2008, 7:02; ukupno mijenjano 2 put/a.

Tak si ja to mislim
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Mara

PostanoPostano: čet 18 ruj 2008, 6:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pingi, samo napomena - Međugorje nije svetište jer jedno mjesto takvim proglašava biskup.

Ljubi i čini što hoćeš
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 18 ruj 2008, 8:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad već odgovaraš onda odgovori na ono za što si okrivio...
Nisi odgovorio koje karakterizacije sam koristio i tko te prozivao za svaku manju stvar koja mu se čini neprikladna?
Optužuješ mene, web team, administratore... a jedini dokaz je statistika koju potkrepljuješ i uspoređuješ sa nevladinim udrugama.... a ni statistika ti ne stoji jer ti je Klara odgovorila.. Ili ćemo dovest B.A.B.E da svjedoče u tvoju korist...
Daj dokaze ili se pokrij.......

nemoj više izvrćati... nije žan prvi potegnuo priču o lobijima... ti si...

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
El Pepe

PostanoPostano: čet 18 ruj 2008, 10:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
Kad već odgovaraš onda odgovori na ono za što si okrivio...
Nisi odgovorio koje karakterizacije sam koristio i tko te prozivao za svaku manju stvar koja mu se čini neprikladna?
Optužuješ mene, web team, administratore... a jedini dokaz je statistika koju potkrepljuješ i uspoređuješ sa nevladinim udrugama.... a ni statistika ti ne stoji jer ti je Klara odgovorila.. Ili ćemo dovest B.A.B.E da svjedoče u tvoju korist...
Daj dokaze ili se pokrij.......

Ja sam dao kakve takve dokaze a ti nikakve, ne samo meni nego ni drugima koji su konkretno pitali (npr. Gioviju), tako da tražiti dokaze a sam ih ne davati nije korektno. No sjeti se da ni ti nisi reagirao kad se meni napiše da pričam gluposti a upozoravao me kad sam usput rekao da je jedna majica neprimjerena. Nemam volje prekapati i iznositi ti dokaze sam znaš koliko si potezao taj x-files a pogledaji ovaj zadnji post, sad su i B.A.B.E. u igri. Ne moramo ići dalje od tvog gornjeg posta gdje podmećeš:

Citat:
nemoj više izvrćati... nije žan prvi potegnuo priču o lobijima... ti si...

Istinaje da ja to nisam ni tvrdio već sam napisao:
El Pepe napisa:

Pitanje postojanja lobija nisam ponovo potegao ja već Žan (svojim pisanjem „da je antimeđugorski lobi zaspao“ i da ne koristi slučaj Vlašić za napade ….) što smatram nekorektnim.

Dakle svjesno isključuješ riječ ponovo pa tvoja tvrdnja dobiva sasvim drugi smisao. Ja sam upozorio da smo imali mirnu atmosferu dok se ponovo nije potegla ta stvar a ne da je Žan prvi potegao priču o lobijima. Dakle za mene tvrdiš kako izvrćem a sam to radiš.
Stvarno nemam volje, na tvoje optužbe, koje konstruiraš na taj način, ikako odgovarati. Želim ti svako dobro ali nemoj se tako ponašati. Bolje da budemo u miru.

Tak si ja to mislim
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: čet 18 ruj 2008, 10:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kao prvo ti ne možeš znati kada Web team reagira. samo isključenja administratori priopćuju javno.
drugo, sjećam se da si momka zbog jedne majice javno optužio za rasizam a momak nije bio ni svjestan simbolike . to je bilo napisano provokativno dok ste raspravljali. Da si mu želio dobro to bi mu napisao preko pp-a a ne ga brukao javno.
treće kakve veze ima to što sam ja sa giovijem razgovarao preko pp-a... Ne mora se sve odvijat pred tvojim očima... Ljudi mogu odlučiti što će javno a što preko pp-a.
i dalje tvrdim da tvoja teorija o lobijima i teoriji zavjere graniči sa x-files....

Žan je ovo o lobiju potegao kao šalu a ti misliš ozbiljno... U tom je stvar... Ti si prvi potegao tu nebulozu.
el pepe napisa:

bez ružnih karakterizacija jer je to pravilnikem zabranjeno, to bi ti kak moderator trebal znati.

i dalje mi nisi odgovorio?

El Pepe

PostanoPostano: čet 18 ruj 2008, 14:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pitam se ja sad! dal da udarim glavom u zid aaa

Tak si ja to mislim
zdvd

Spol: neodređen
PostanoPostano: pon 10 stu 2008, 14:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja kažem isto DA, ali neznam zašto Vatikan odbije??????

HVALJEN ISUS I MARIJA
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pon 10 stu 2008, 16:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mnogi sada čekaju odgovor Vatikana.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 10 stu 2008, 16:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zdvd napisa:

neće to ići tako jednostavno. U svakom slučaju možemo očekivati neke odluke u dogledno vrijeme.
franjevački provincijal je nedavno u jednom intervjuu izjavio da su oni spremni na naloge iz vatikana....

Mara

PostanoPostano: pon 10 stu 2008, 19:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zdvd napisa:

A ja kažem ne i posve mi je jasno oklijevanje Crkve.

Ljubi i čini što hoćeš
vjernik

PostanoPostano: pon 21 ruj 2009, 16:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Od četvrtka do danas ujutro kod mene je bio smješten 8c razred iz Bijakovića sa razrednikom.
Došli su na poziv Marina Čilića i gledali su davis kup sva tri dana.
Naravno, osim tenisa išli su na Brijune, u Pulu, Rovinj,...
Šest učenika/ca iz razreda su i iz Majčinog sela i za razliku od ostalih dali su nam spavat Laughing

Pitao ja njihovog razrednika dal poznaje našeg sv. Franju legendu,
kad ono nisam ni dovršio rečenicu, rekao je da zna Very Happy
Također i vozač Nikica Karačić poznaje našeg forumaša.
Franjo Legenda znaju te svi u kraju palac gore veseo

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: davorseljan, sv.Franjo legenda
El Pepe

PostanoPostano: sri 23 ruj 2009, 9:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Je pa kad je pune napravil kak moderator na promociji događanja oko Međugorja

Tak si ja to mislim
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: sv.Franjo legenda
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema