HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 16 ruj 2019, 20:55. Pogledaj neodgovorene postove
Forum bez granica
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: pon 07 tra 2008, 6:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

suncee napisa:
Vidim da se na ovu temu vec dugo nitko nije osvrnuo tuzan ..pa sam se odlucila ja u ovo snijezno britansko jutro. Da, ovdje u UK zapao je snijeg, i to toliko da je sve bijelo. To je tu jako cudno jer, iako zna padati snijeg, zbog blage klime, rijetko kada se primi. Mozda je meni Bog uslisao zelju, jer sam non-stop od kad sam ovdje ispitivala svoje prijatelje dal tu kad zapane snijeg da se moze praviti snijegovic Very Happy , i eto mi ga Razz , ali sunce sije i vec se polako topi..ipak nije to nasa Hrvatska Embarassed .
Ne znam, ali danas sam si bas cudna..ne znam zasto, ko da sam malo zbunjena Shocked ..., mozda zato sto nisam doma,no, nema veze...kad god dodem na taj forum medu Vas, osjecam se jednim malim dijelom DOMA jupi
Ono sto bi jos voljela reci..je...da sam jako sretna sto se "druzim" s ljudima s ovog foruma, posebno zato sto nisam u svojoj Hrvatskoj, a od svih Vas zraci jedna posebna toplina koja cak dopire do Velike Britanije, hvala Vam za to thank you .
Have a nice day alelujaa !

Drago mi je sunce da ti se ovaj forum sviĆ°a.
Internet ne poznaje granice i svida se može pisat Hrvatski.
Žao mi je samo Ŕto ne možeŔ s nama na naŔa druženja.
Ali i ovako vizualno je dobro.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
suncee

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 07 tra 2008, 13:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, i meni je jako zao tuzan ..no, vratit cu se ja pa cemo to nadoknaditi Razz !

Isuse, ti si moj jedini Spasitelj, vodi me kroz ovaj zivot...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
suncee

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 21 tra 2008, 19:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E moram vam ovo reci...ove nedjelje kad sam usla u "svoju malu crkvicu" ovdje u UK, a svecenik im je jako drag, ma..tocno se osjeca da radi svoj posao sa ogromnom ljubavlju...i veli on meni: Kako imam lijep hairstyle Razz ..a ja bila onako rascupana, kako bi moja mama rekla "cupa" Razz .....bas mi je to bilo smijesno...isto tako mi je jako lijepo sto nakon Mise, svecenik prvi izade iz Crkve i pozdravlja svakog koji izlazi iz Crkve...,no, mozda to vama nije nista novo..no, u mojoj zupi nije takav obicaj..a meni je to bas slatko veseo ...

Isuse, ti si moj jedini Spasitelj, vodi me kroz ovaj zivot...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.