HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 20 ruj 2017, 22:00. Pogledaj neodgovorene postove
Animatori po biskupijama
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: pon 05 ruj 2005, 12:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E da narode.
Prijedlog.
Susret ili kako god hočete svih animatora i župnih i zabavnih i svih ostalih koji nisu bili u Lošinju.
Mislim da ne treba raditi razliku jer svi imamo isti cilj.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
spavanko

Spol: neodređen
PostanoPostano: uto 06 ruj 2005, 8:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pingi napisa:
Dragi ljudi! Htjela bih vas neš' pitati. Naime, ja sam prošle godine u 7. misecu prošla prvu formaciju (specijalizaciju u Baškim Oštarijama) animatora. Nakon toga nismo dobili nikakvih informacija, pa me zanima hoće li možda biti organiziran nastavak formacije unutar biskupija ili to organizira naš Ured. Ako netko od naših šefova iz ureda zna nešto o ovome, molim vas da mi odgovorite. Zahvaljujem se! belji se

daj ti njih radije nazovi inace odgovora tko zna kad

make love, no war
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
pingi

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 16 lis 2005, 11:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad smo već kod animatora, evo jedna novost: početkom mjeseca studenog u Šibenskoj biskupiji trebala bi krenuti nova formacija animatora. Jedva čekam! belji se
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
fra Josip

PostanoPostano: ned 16 lis 2005, 16:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zato, svi koji zive na podrucju Splitsko-makarske nadbiskupije i Sibenske biskupije
koji zele nauciti konstruktivno suradjivti i napredovati

jos se mogu prijaviti za tecaj skole animatora

mir i dobro

Laughing

fra joke
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
logica

PostanoPostano: ned 16 lis 2005, 18:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A hoće bit nešto u Zadru?
fra Josip

PostanoPostano: ned 16 lis 2005, 18:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

koliko je meni poznato
u Zadru vec nesto ima

ne znam konkretno, no cuo sam da su neki mladi iz Si biskupije isli na tecaj u Zadar

danas sam spomenuo Split i Sibenik jer se to ovih tjedana pocinje
pa ukrcajte se koji zelite

mir i dobro

Laughing

fra joke
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pon 24 lis 2005, 8:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ekipo, pogotovo 'župni' animatori.
Hajmo konačno nešto i raditi.
Imamo projekt 'Zima u Zagrebu'
Od 2.11 hajmo zajedno pripremiti taj projekt i krenut.
Sve Vas koji želite radit javite se.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Kiki

PostanoPostano: čet 27 lis 2005, 12:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav svima!!

Eto da i ja malo progovorim o animatorima i animaciji...
fra Josip je dobro rekao svi koji još nisu neka se prikljuce formaciji animatora u Sibenskoj biskupiji, prvi susret je 5. 11. 05. i treba se javiti svojim zupnicima koji ce vas povezati s don Marinkom Mlakicem, povjerenikom za mlade sibenske biskupije.

Sto se tice zadarske nadbiskupije, svi koji se zele ukljuciti u sibensku biskupiju trebaju o tome razgovarati s don Igorom Ikicem koji je u zadraskoj nadbiskupiji zaduzen za pitanje animatora i rada s njima.

Splitska nadbiskupija imala je vec drugi susret tako da ove godine nitko vise se ne moze prikljuciti.

Nadam se da su informacije korisne i da nisu stigle prekasno!!

pozdrav svim a-torima, gdje god bili!!!! Laughing Laughing
Ljuda Baba

PostanoPostano: čet 03 stu 2005, 7:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav iz Rima od jedne stare animatorice...drago mi je da se shiri animatorska zaraza po cijeloj HR.

Nije vazno iz koje smo biskupije, tko nas je pokrenuo vec koliko s onim sto smo naucili SVJEDOCIMO KRISTA. Vidi se koliko je netko dobar animator po tome koliko je otvoren Bogu i covjeku.
To vam zelim od srca ma gdje god bili i tko god bili.

A podrucja rada su razlicita dragi moji animatori i vi koji to zelita biti...ali opet PRIORITET SU NASE ZUPE !! Zupa bi trebala biti baza...na animatorima je da daju dushu tim bazama koliko mogu.
Svi znamo da to ponekad nije lako...ali upravo tu se vidi autenticnost naseg izbora. Stog dragi moji...ne bojte se teskoga i zasucite rukave u vlastitom dvoristu i procvijetat ce nam Hrvatska...

Puno vas volim...i upucujem na vase zupe, biskupijske povjerenike za mlade, Ured za mlade (tocnije Karmelu koja je zaduzena za animatore)...sigurno vam netko od njih moze pomoci korisnim savjetima.
A ja vas pratim izdaleka s molitvom

Vasa Didi
pingi

PostanoPostano: sub 05 stu 2005, 8:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

He he, kad se najmanje nadamo pojavi se - DIDI!!!
Hvala što nas hrabriš i potičeš! Lipi pozdrav šaljemo i tebi!

p.s. DRAGI LJUDI, DANAS POČINJE NOVA ŠKOLA ANIMATORA U ŠIBENSKOJ BISKUPIJI!!! (držite nam palčeve! belji se ) Wink
Kiki

PostanoPostano: sub 05 stu 2005, 20:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A-tori moji dragi!!!

Pingi dobro zboriš, POČELO JE POČELO!!!!!

Evo me trenutno u Šibeniku gdje je danas krenula nova formacija animatora.... Mladih je došlo oko pedesetak, što zanci da još uvijek nije kasno prikljuciti se ako želite prvi vikend dvanajstog mjeseca na Prviću.

Trenutno sam umorna, pa ću o detaljima neki drugi put...

ali da ja ne pricam previse, bilo bi dobro da netko tko je bio podjeli svoje iskustvo!!!?????

Karmela
mathe

Spol: neodređen
PostanoPostano: sub 05 stu 2005, 23:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hohoho pa naperdni su ti šibenčani kad se i do neta stigne.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Kod nas smo još uvijek u kamenom dobu i palimo grijanje na krijes, pa tako dok ne pukne dovoljna iskrica znamo se i ledit,ako slučajno i zaskri grijemo se više pokušavajući igrati bansove ili igre koje su u praksi brzog i pokretnog karatktera dovoljnog da zagriju bar one sporije....

Što se tiče drugog puta, neka bude brzo jer uši smo već naćulili i čekamo detalje, znam da moraju bit dobri.... Wink Wink Wink

Cool Cool

O Ljubavi ja pjevam, o Isusu mom kralju i za njega čuvam najljepše riječi - ISUSE VOLIM TE!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Kiki

PostanoPostano: čet 01 pro 2005, 15:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dok ja skuzim da se od mene ceka izvjesce prodje toliko vremena i priblizi se druga skola animatora u Sibenskoj biskupiji!!!

Znaci ovaj vikend animatori napadaju otok Prvic!!! A za izvjestaj ja sam se nadala da ce neko od sudionika progovoriti o tom susretu!!!

Uglavnom "IDEMO DALJE"
pingi

PostanoPostano: ned 11 pro 2005, 12:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Od 2.- 4. prosinca na otoku Prviću održan je 2. vikend škole animatora u Šibenskoj biskupiji. Srdačno nas je dočekao don Bože (salezijanac mislim, nisam sigurna) u njih samostan, kamo se smjestilo oko 76 mladih. Ovu školu animatora vodili su prošlogodišnji animatori "razbijači" (kažem "razbijači", jer smo na neki način mi bili prva generacija koja je razbijala led u svojoj biskupiji)!
Posebne pohvale našim kuharicama (koje su se hrabro borile s našim prohtjevima i željama) i don Boži koji nam je cijelo vrijeme bio na raspolaganju. Osim animatora, na školi su bili prisutni Jo i Karmela iz Ureda za mlade HBK, a sljedeći susret, koji nestrpljivo iščekujemo, zakazujemo već za veljaču!
davorseljan

PostanoPostano: pet 23 lip 2006, 10:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hajmo konačno napraviti na razini zagrebačke nadbiskupije susret svih animatora (župnih, zabavnik, neaktivnih ...).
Suradnja može samo uroditi dobrim, dovesti nove snage, pojačati naše zajednice koje neke odumiru jer ih nema tko naslijediti.

U radu je spas.
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pet 23 lip 2006, 13:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nije ti to loša ideja, iako bi možda bilo bolje da se ne radi za cijelu nadbiskupiju nego možda ipak radije više manjih okupljanja jer se ipak kvalitetniej može nešto napraviti ak je manje ljudi a ovak bi ti bilo nekolko stotina ljudi i ne bi mogel niš napravit. I ak hoćeš nekaj tak veliko službeno napravit, trebalo bi se prije dogovorit s Povjerenstvom i vidjet kaj oni kažu.

Kaj si ti mislio kaj bi radili?

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: sub 24 lip 2006, 17:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo ovo se nadovezuje na temu LJETO U ZAGREBU pa stoji vec navedeno...

Mozemo pokusati uciniti nesto...ajmo krenuti od nas samih, pa onda na sirenje...na nove snage i mlade ljude u zupama, dekanatima, nadbiskupijama...

Magali

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pon 03 ruj 2007, 6:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da bi trebalo orgarnizirat susret animatora ali za sve.
Doslovce sve animatore pozvat na jedno mjesto, bilo stariji, bilo mlađi, bilo zabavni i župni.
Mislim da bi to bilo dobro napravit i povezat sve te animatore da zajedno djeluju jer tako smo jaći.

U radu je spas.
Magali
mod team

PostanoPostano: sri 05 ruj 2007, 16:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Davore,

bilo bi to fora, mislim da bi bilo veliko iskustvo za sve...

Tko bi mogao biti odgovoran za ovako nešto tj. tko bi od nas "mladih" to mogao potaknuti...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
*Nina*

PostanoPostano: sri 05 ruj 2007, 21:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa super je ta ideja davore veseo, no mislim da to već postoji i zove se Animatorsko ljeto, mada ove god nije bilo puno odazvanih al se nadamo narednih godina da će se prosijek popraviti.

Živi i nedaj se,
Radostan budi, prijatelju
Život izazov je.
Odvaže se i kreni,
Snaga je u tebi
Treba te svijet !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: sri 05 ruj 2007, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

*Nina* napisa:
pa super je ta ideja davore veseo, no mislim da to već postoji i zove se Animatorsko ljeto, mada ove god nije bilo puno odazvanih al se nadamo narednih godina da će se prosijek popraviti.

Animatorsko ljeto ne obuhvaća sve animatore, nego samo one animatore koji su prošli formaciju i specijalizaciju animatora preko projekta "Mladi za mlade" Ureda HBK za mlade. Susreta svih animatora, uključujući salezijanske, skac-ove itd. kojeg predlaže Davor još nije bilo...
Ali, teško je tako nešto organizirat, teško je skupit na jedno mjesto ljude iz svih biskupija Hrvatske... I zato je možda bolje da se to čim više lokalizira, na razini biskupije, arhiđakonata, dekanata, radi bolje komunikacije i interakcije između animatora koji djeluju. Sva iskustva koja nose animatori su dobro došla i itekako potrebna i na jednom megavelikom susretu svih mogućih animatora mislim da bi se ugušio pojedinac i da to ne bi doprijelo do puno ljudi... Rješenje tog problema bio bi forum jako sretan oko kojeg bi se vrtili svi animatori, bacali svoja iskustva, davali prijedloge, ideje itd. Wink

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
*Nina*

PostanoPostano: sri 05 ruj 2007, 21:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
*Nina* napisa:

Animatorsko ljeto ne obuhvaća sve animatore, nego samo one animatore koji su prošli formaciju i specijalizaciju animatora preko projekta "Mladi za mlade" Ureda HBK za mlade. Susreta svih animatora, uključujući salezijanske, skac-ove itd. kojeg predlaže Davor još nije bilo...
Ali, teško je tako nešto organizirat, teško je skupit na jedno mjesto ljude iz svih biskupija Hrvatske... I zato je možda bolje da se to čim više lokalizira, na razini biskupije, arhiđakonata, dekanata, radi bolje komunikacije i interakcije između animatora koji djeluju. Sva iskustva koja nose animatori su dobro došla i itekako potrebna i na jednom megavelikom susretu svih mogućih animatora mislim da bi se ugušio pojedinac i da to ne bi doprijelo do puno ljudi... Rješenje tog problema bio bi forum jako sretan oko kojeg bi se vrtili svi animatori, bacali svoja iskustva, davali prijedloge, ideje itd. Wink

joj da, zabunil sam se Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy , pardon. e pa sad je to druga priča, sviđa mi se ta ideja davore, bilo bi je stvarno lipo realizirat, al možda malo teže, šta je reka žan, triba ić malo po malo, pa šta bog da. e i ideja s forumom je supač Very Happy pljesak .

Živi i nedaj se,
Radostan budi, prijatelju
Život izazov je.
Odvaže se i kreni,
Snaga je u tebi
Treba te svijet !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: čet 06 ruj 2007, 8:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
*Nina* napisa:

Za početak susret svih animatora Grada Zagreba.
Za orgarnizaciju siguran sam da neće biti teško.
Ja sam za akciju.
Predlažem jedan vikend u studenom i stavljam se za to na raspolaganje. Samo mi treba dozvola za takvo nešto.
Ako me ured za mlade HBK podrži krećem.
Znam da se SKAC-ovi animatori planiraju uskoro okupit. Kako sada stvari stoje ja ulazim u te animatore.

U radu je spas.
Magali
mod team

PostanoPostano: čet 06 ruj 2007, 8:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vjerujem da bi iz moje župe sudjelovalo barem 5 osoba makar svi nisu na popisu animatora...ali bitna je volja za radom...zar ne...

davorseljan

PostanoPostano: pet 07 ruj 2007, 7:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Razgovarat ću sa povjernikom i pokušat dogovorit susret svih animatora Grada Zagreba.
Mislim da bi to bio dobar pogodak.
Sve informacije na vrijeme.

U radu je spas.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.