HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 22 stu 2017, 11:02. Pogledaj neodgovorene postove
Animatori po biskupijama
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Magali
mod team

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 07 kol 2008, 19:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sunny iz Splita me potakla na ovaj post...

Kako bi bilo lijepo da se animatori povežu...
koliko smo jedni druge upoznali na Modravama, Lošinju...
pa bilo bi dobro napraviti susret...
pa da objedinimo ideje...
i učinimo nešto...
jer na nama "mladima" svijet ostaje...
Zar ne???

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: pet 08 kol 2008, 8:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozivam sve animatore da mi se javi.
Radi se o tome da bi pokušali preko njih reklamirat H-epicentar na područima na kojima djeluju.
Htjeli bi da se na svakoj misi mladih i na župnim misama čita poziv svima za ove humanitarne večeri.
Svaki mjesec u oči same večeri dobivali bi plakate, flajere i pozivnicu za samu večer. Podizali bi je bilo gdje se dogovorimo. Pozivnica bi se čitala na misama a plakat lijepio na oglasnu ploću. Flajeri bi se djelili svima zainteresiranima.
Podrška povjenenstva za mlade Zagrebačke nadbiskupije postoji i povjerenik je čest gost večeri. Isto tako imamo podršku ureda za mlade HBK koji nas isto tako podržavaju.
Isto tako pozivamo sve koji bi željeli plakat za svoj faks, školu, posao ... da mi se isto tako jave.
Prvi H-epicentar u novoj sezoni bit će u listopadu u Salonu.
Posebna tema postoji.
Možete mi se javljat na pp, mail ili broj 0959001888.
Hvala na suradnji.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: pon 17 stu 2008, 10:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Animatori...
ima li tko popis svih animatora u nadbiskupiji...?

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si našao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
biser

Spol: muško
PostanoPostano: pon 17 stu 2008, 15:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a vjerojatno vlč. Domagoj (Dodo)

. . . Jer velik si, činiš djela velika, nitko nije kao TI . . .
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: sri 19 stu 2008, 8:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

biser napisa:
a vjerojatno vlč. Domagoj (Dodo)

Da znam trebali bi njega kontaktirati.

A o čemu je riječ.
Prije smo imali diskusiju vezano za susret svih animatora.

To polako postaje tradicija, ako su animatori bili na Lošinju jer tako ostaju u kontaktu s ostalima iz grupe, ali bilo bi fora da napravimo neki popis svih animatora u zemlji po biskupijama, radi nekih određenih slanja poziva, moguće suradnje, međusobne povezanosti, zajedničkih duhovnih obnova i slično.

Magali
mod team

PostanoPostano: uto 25 stu 2008, 12:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi animatori zagrebačke nadbiskupije, potaknite svoje mlade da sudjeluju u pripremama za dolazak Spasiteljev.
U prilogu možete pogledati najavu i poziv našeg povjerenika

Najave u zagrebačkoj nadbiskupiji za advent

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.