HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 22 lis 2019, 4:07. Pogledaj neodgovorene postove
[ostale teme] PREDSJEDNIƈKI IZBORI!!!!!
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
merkat

Spol: muško
PostanoPostano: sri 29 pro 2004, 12:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fat drummer ...uopce nije bitno sta ti mislis kako zabrana nije rjesenje nit sto ja mislim da je u svrhu smanjenja smrti nego je bitno sta Bog dragi želi.
Židovi ne podržavaju zabranu pobaĆØaja.

Igore, aposlutno toĆØano.

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
igor

PostanoPostano: čet 30 pro 2004, 22:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

upravo sam pogledao emisiju posvecenu predstavljanju predsjednickih kandidata, i ono sto me najvise cudi je kako se nasi KATOLICI (ili se barem tako nazivaju) oko nekih vrlo jasnih pitanja stide odgovoriti na nacin na koji bi trebali odgovoriti...

od rojsa, kosorke, mesica, letice i miksica, jedini koji je izricito rekao da je PROTIV POBACAJA i DA JE ZA ZABRANU ISTOG bio je LJUBO CESIC...

kosorka je rekla da bi stavila na referendum, letica isto, mesicu to ne smeta a miksicevo osobno misljenje je da je protiv ali bi ostavio svakome slobodu da ubija nerodjenu djecu...

pa u kakvoj mi drzavi zivimo..

i zbog svega navedenoga ljubo cesic dobiva velike poene kod mene...

mada, jos se uvijek troumim izmedju miksica, kosorke i rojsa...
merkat

PostanoPostano: pet 31 pro 2004, 9:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gledao sam i ja, smijeÅ”no mi je kad su mnogi svojim primjerima Ć°Å¾ivjeli nekatoliĆØki a kad se uzme na um da smo 85%katoliĆØka država onda svi predsjedniĆØki kandidati postaju takvima. Samo kaj im aureole nisu zasvijetlile inad mudrih glava !!!
Da primjetio sam kako je samo Rojs pravilno izjavio. No on ionako nema Ŕanse jel je presirov za globalni ukus. Da je bar malo Ŕkolovanij bio bi ozbiljniji. Ne vjerujem da je ikome normalan referendum o abortusu ili osobni izbor. To me dovodi u sumnju oko nekih u koje sam vjerovao.
Jel ako u malim stvarima nemožemo biti veliki, tada u velikima Ʀemo sigurno biti mali.
Igore ja neƦu glasati za Rojsa jel je baĆØen glas, za Kosoricu jel priƦa gluposti, obeƦaje kako Ʀe neznam kaj napraviti a Å”to je dosad napravila, ta sada je potpredsjednica vlade i u naÅ”em parlamatarnom sustavu je to veƦa moƦ od predsjedniĆØke. A kad sam joj pisao za jednu siromaÅ”nu obitelj nakon Å”ta nisam osobno mogao do nje doƦi ĆØak mi je poruĆØeno kako pismo nije ni primila a kuƦi imam potvrdu o prispjeƦu !!!
MikÅ”iƦ je izjavio da kao katolik je protiv abortusa no da je to izbor svake žene ???
Izbor da ubije, podsjeƦa me na James Bondovu " Licence to kill " !
Ispada da je poÅ”teni domaƦi deĆØko s TreÅ”njefke ( sa "F") malo u zapadnom svijetu popustio ili ipak popuÅ”ta u želji za glasovima mase ljudi koji neznaju Å”to ĆØine odobravanjam abortusa.
Ja sam se dvojio izmedju MikÅ”iƦa i Letice, no glasat Ʀu za MikÅ”iƦa jel je koliko primjeĆØujem u okolini s viÅ”e glasaova.
Mislim da je najsposobniji i da Ʀe donijeti najviÅ”e koristi, ĆØak je i rekao ako ne vrati dug hrvatske i ostvari to da Ʀe dovest hrvatski kapital iz dijaspore te drastiĆØno smaniti nezaposlenost ( juĆØer je zaposlio 50 ljudi u B. Manastiru otvaranjem svoje tvornice ulažuĆØ 10 mil. eura ) da Ʀe sam otiƦi !!!

igor

PostanoPostano: pet 31 pro 2004, 10:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zalosno je to i tuzno da je samo ROJS rekao da je protiv...

i znam da na kraju moram glasovat za nekoga da se ne bih poslije kajao za koga sam dao glas, i nekako mi jedin trenutacno normalna alternativa ostaje miksic....

nadam se samo da on nije ka bogoljub karic u srbiji iliti kao berlusconi u italiji.....

o letici nisam nit razmisljao... jucer sam cuo neke njegove stvari i bilo mi je dosta...
Coje

PostanoPostano: pet 31 pro 2004, 18:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uskoro nastupa vrijeme predizborne Å”utnje, pa neƦu niÅ”ta od svega ovoga komentirati. Želim vam svima da prema svojoj savjesti Å”to bolje odaberete i uzdate se u Providnost. Tako Ʀu barem ja napraviti! Svakako, na izbore treba izaƦi - jer se inaĆØe nemamo legitimno pravo buniti za bilo Å”to u vezi s izabranim predsjednikom/predsjednicom! Cool Cool Cool

Ovom zboru mudrih politiĆØara želim blagoslovljenu novu godinu, te prosvjetljenje Duha Božjega da netko osnuje jednu pravu krÅ”Ć¦ansku stranku - i da ostajuƦi vjeran Bogu uĆ°e i ostane u naÅ”oj politici! Svi vi ste pozvani! jako sretan jako sretan jako sretan

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Mash

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 02 sij 2005, 12:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Coje, meni je iskreno nekako muka od danaŔnjih izbora Confused
nisam joÅ” bila, al Ʀu uskoro i ne znam niti sama..
Neka nam je Bog na pomoƦi!

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Dara

PostanoPostano: ned 02 sij 2005, 20:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ej,ljudi sto mislite oce biti drugog kruga?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
spavanko

Spol: neodrešen
PostanoPostano: ned 02 sij 2005, 21:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nadam se

make love, no war
igor

PostanoPostano: ned 02 sij 2005, 22:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam jako jako JAKO razocaran...
boris miksic nije prosao u drugi krug... jako sam tuzan
igor

PostanoPostano: ned 02 sij 2005, 22:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tako sam bio sretan dok je bio na drugom mjestu, al onda na kraju nista...

ne znam, ali u drugom krugu stvarno nemam pojma sto cu zaokruziti...

mesic mi se uopce ne svidja zbog svoje proslosti, i svojih stavova koji se totalno krse s moralom katolicke crkve....

ako budem izisao, onda dajem glas jadranki kosor
Coje

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 7:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

RazoĆØaranje je definitivno veliko! Ljudi koji su glasali za Kosoricu uopƦe nisu glasali za nju kao osobu, nego zato Å”to ona zastupa HDZ, a to me živcira! Krivo mi je da MikÅ”iƦ nije proÅ”ao u drugi krug jer bih onda s guÅ”tom opet iÅ”ao glasati! Ovako, Kosorica nije nikakav protukandidat MesiƦu - jednostavno nem Å”anse!

Glupo, glupo, glupo!! Rolling Eyes place place place place place place place

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
vasha

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 8:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam razoĆØarana... glasala sam za Kosoricu samo zato jer sam bila sigurna da je ona jedina koja nam može skinuti MesiƦa s grbaĆØe i bila sam jako sretna kad sam vidila da MikÅ”iƦ ulazi u drugi krug, a ovako... Da je MikÅ”iƦ uÅ”ao s MesiƦem u drugi krug, sigurno bi pobijedio, a ovako Ʀe sigurno MesiƦ pobijediti. Muka mi je od same pomisli na to, ĆØovjek nikad u životu nije demantirao svoje Å”pijuniranje Hrvata miliciji i financira ga albanska mafija, o ostalim strahotama da i ne govorim! Jeza me hvata!

Valentina
dodododoprecjednik

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 8:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam razocaran tužan tužan
kad sam vidio prve nesluzbene rezultate kad je Miksic vodio Kosoricu za cca 1% bilo je OK, al poslije kad su stigli glasovi iz dijaspore... UZAS! ! !
ja necu 16. ponovo izac' na izbore...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Mash

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 11:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja sam razoĆØarana....
Confused

"Iskustvo nas uĆØi

Dara

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 13:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja isto.......sada nemam pojma sto zaokruziti......razocarana sam totalno...... place
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 14:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sad mi je fakat svejedno tko Ʀe dobit od ovo dvoje..pogotovo kad sam vidio ono njihovo suĆØeljavanje iza ponoƦi.Jad,bijeda,sram za sve nas.A one glavonje iza njih..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
igor

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 15:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uzas... dvije osobe pljuju jedna po drugoj na drzavnoj televiziji, i to su kandidati za predsjednika drzave... katastrofa..
dodododoprecjednik

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 16:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

danas popodne mi je sinula ideja za 2. krug...
ja cu izac' na izbore i tako izvrsit svoju gradansku i krscansku duznost, ali....
slusaj sad ovo
na papiru ce bit Mesic i Kosorica, a ja cu dodat broj 3. Boris Miksic...
hehe
pa nek si oni misle
Cool

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
igor

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 16:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i ja sam mislio to uraditi ako ipak dodje do ovakvog drugog kruga..

ali previse je nepravilnosti bilo tijekom ovih izbora, tako da postoji cak i realna sansa da se isti odloze... ja jos uvijek vjerujem u to, jer od krsenja izborne sutnje tijekom glasovanja i poslije, do neregularnosti na birackim mjestima bilo je svega... nadam se da ce kandidati biti pameti i iskoristiti ove stvari pred ustavnim sudom u hrvatskoj, ili ako ne onda pred nekim od tijela nadleznim za ovo u europi..

ali naravno da dodajem ime borisa miksica na papirce...
vasha

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 17:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OĆØito je dijaspora zeznula stvar Embarassed

Valentina
igor

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 20:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nemojte cijelu dijaspor mijesat... i ja sam u vojvodini pa sam glasovao za miksica...

iako cuo sam od mnogih ljudi tu da su glasovali za mesica.. i onda kad sam im malo objasnio za sto se on zalaze onda su odgovorili, PA NISMO ZNALI... ljudi su neinformirani i izlaze na izbore...

a svi matorci glasuju za mesica... i to je uzas..
Mash

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 21:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je drago da je podnio žalbu Ustavnom sudu i duboko se nadam
da to neƦe proƦi kao da se niÅ”ta nije dogodilo,
no svaÅ”ta možemo oĆØekivati, na nesreƦu-niÅ”ta viÅ”e nije iznenaĆ°ujuƦe!

Dobra ideja sa dodavanjem treƦeg kandidata u drugom krugu jako sretan

"Iskustvo nas uĆØi

Coje

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 21:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mash, znaÅ” Å”to bi time dobila: samo nevažeƦi glasaĆØki listiƦ! To je sve! Time bi opet pridonijela da onaj koji pobjedi pobjedi s veƦim postotkom! Žao mi je! place place place Najbolje bi bilo da se izbori ponove! Wink jako sretan

Chiara

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 22:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nemojte biti smijesni, sad je dosao neki tip, i poveselio se malo, i kad su mu oteli lizalicu odma se poceo buniti, hehe, pa kakve su to gluposti, nema ti nikakvih dokaza...samo obican jal jednog covjeka koji se nezna nositi sa neuspjehom, pa ja bi na njegovom mjestu bila presretna jer je ovo bilo za njega super vrhunac s obzirom na to da nema pokrice u Hrvatskoj, a vanjskom pokricu nemozemo vjerovati, nemam nista protiv njega, ali o tzv "uspjehu" nemozemo govoriti kao niti o prevari... smijesno...

a sto recimo da se glasovi idu ponovno prebrijavati i nakraju ispadne da Mesic ima 50% + 1 glas? sto onda?

sto se mene tice moze ponovno, ja cu vise love zaraditi Smile

nemozete usporedjivati jedan grad Zagreb ili Osijek sa nekom zabiti u dalmaciji, zagori ili hercegovini... pa tocno se zna koja su podrucja hadezeova i ko u njima nosi vecinu glasova.... definitivno mi je svejedno ko ce biti s mesicem, jer ni suzanu (prijevod jadranku) ne volim... ali sto je previse previse je

Mogu samo reci... Hvala gospodine Miksic, sto ste drzavi koju navono zelite obraniti od prijevara napravili medvjedju uslugu pred europom i svijetom... umjesto da budemo ponosni sto nemamo strane promatrace, jedan nas Hrvat ponovno vrati unazad.... pitam se gdje ce opet otici i gdje ce placati poreze do slijedecih izbora

Zadnja promjena: Chiara; pon 03 sij 2005, 22:23; ukupno mijenjano 1 put.

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
merkat

PostanoPostano: pon 03 sij 2005, 22:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Coje e tu se potpuno slazemo !
Domac genijalna ideja, naime ne ici na izbore je samo olaksanje da netko kroji rezultat kako hoce, ja se jos uvijek nadam da Miksic ima nade za drugi krug, ipak su ti izbori radi naroda ami smo narod !
Ja cu isto to ucinita ako nece biti druge !
Tako ce listic bit nevazeci pa nema muljanja.
Jedna moja prijateljica je imala poblema na faksu jel je prenijela jedno britansko istrazivanje koje govori akko su glasaci hdz-a manje inteligentni od ostalih, eto sad kad vidim kako pisete vidim da sam medju pametnima, hvala Bogu ! Jel tko slijedi Boga na pravome je putu.
Stvarno su jadne sve te igre oko izbora i izbacivanje Miksica koji je imao 2-3 % vise od Kosorice a na kraju tolko manje, cista muljaza !
Samo dokaz kako je to sve ista ekipa koja se vrti u krug a nas rade budalama, a kad se pojavi jedan posten od Boga poslan, maknu ga !
Najgore kaj ta ekipa ima i medije pa pisu i daju kaj ima pase, tako su i rekli kako je danas na trgu u Zg se skupilo tisucu ljudi a bilo je vise tisuca a sutra ce biti jos vise !!!
Trebali bi svi dati podrsku Miskicu i potpisati peticiju jel se radi o nasoj buducnosti !!!

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.