HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 18 kol 2019, 17:39. Pogledaj neodgovorene postove
[ostale teme] PREDSJEDNIƈKI IZBORI!!!!!
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pet 03 pro 2004, 13:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Po meni je bolje ne izaƦi na izbore ako veƦ se nema za koga glasati. Manje ili veƦe zlo je ipak zlo, pa ako na tako gledam sve kandidate (ne znaĆØi da tako gledam,veƦ govorim teoretski),onda mi je krÅ”Ć¦anskiji ne izaƦi i ne dati glas nikakvom zlu! A, ako na sve gledam crno, onda mi je bolje poĆØeti skupljati 10.000 potpisa i donijeti malo svjetla u sve to.
Onda,ima li tko želju da poĆØnemo skupljati potpise za njega?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
EGZORCIST

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pet 03 pro 2004, 16:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nitko ne spominje doktora Ivica Pasalica!!! Mislim da je on najbolji!!! Ovo govorim vrlo otvoreno i odgovorno! Nisam clan nijedne politicke stranke ali gledajuci njega kao covjeka vjernika i njegovu politiku koja se u svemu slaze s ucenjem Katolicke Crkve mislim da bi trebalo dati glas njemu! On ne samo da je manje zlo, nego nije uopce zlo! Ja glasam za njega!!! Boze blagoslovi....
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: pet 03 pro 2004, 17:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

o da pasalic je retoricar i to izvrstan. retoricar koji je lijecnik po struci. nikad se nije bavio medicinom. ipak ima 38 milijuna eura u banci. ne znam od kuda...
pasalic je i izvrstan politicar. nikad ne odgovara na pitanje. bio bi izvrstan predsjednik da ima i trunke morala u sebi...

krscanski nauk od petog ortaka... ne oprostite sud je rekao da ivic ipak nije peti ortak. sudovi takodjer tvrde da u rh nema organiziranog kriminala. ta je presuda nazalost pravomocna, a i rokovi za izvanredne pravne ljekove su prosli.

danas u hrvatskoj nazalost polozaj predsjenika je u potpunosti bez znacaja. zato se i ovakvi likovi kandidiraju (rojs, ciro, pticar)

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
nata

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 04 pro 2004, 19:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
onda mi je krÅ”Ć¦anskiji ne izaƦi i ne dati glas nikakvom zlu!

sike, slažem se! zaŔto se uvijek ponavljaju floskule o biranju manjeg zla?!

i ono - ako nisi glasao nemaÅ” pravo žaliti se. ma nemoj. normalno da Ʀu se žaliti dok god bolesnici sjede na vlasti. a nisam kriva Å”to nema pametnog i dobrog (NE SAMO DEKLARATIVNO) krÅ”Ć¦anina pa da mu s guÅ”tom dam svoj glas.

po meni, od svih 'zala' najmanje je mesiƦ. ulijeva viÅ”e povjerenja od glumice jadranke. ostali nisu vrijedni pažnje.

Ja sam s vama u sve dane - do svrŔetka svijeta!!!
Coje

PostanoPostano: sub 04 pro 2004, 23:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ciao Nata!

Moralna prosudba izmeĆ°u uĆØiniti zlo ili ne uĆØiniti zlo nije upitna. MeĆ°utim, Å”to u situacijama kad pred sobom nemaÅ” takav izbor nego izbor uĆØiniti veƦe ili manje zlo?! Å to onda ĆØiniti? Takvih situacija ima dosta u životu!
ZaÅ”to mislim da su izbori jedna takva stvarnost?? U demokratskim sustavima sve je podreĆ°eno volji biraĆØkog tijela. BiraĆØi: htjeli to oni ili ne uvuĆØeni su u taj ciklus, pa Å”to god oni uĆØinili na neki naĆØin djeluje na taj sustav. Tako, ne izaƦi na izbore nije neutralna odluka (izvan kategorija moralnog dobra ili zla), nego na taj naĆØin netko stjeĆØe izbornu prednost (iako to možda ne odgovara vaÅ”im aktualnim željama). Ako ste izabrali ne izaƦi na izbore tada ste unaprijed glasali za onoga koji je pobjedio!!!

Ako smatrate da meĆ°u kandidatima nema nikoga tko zaslužuje vaÅ” cijenjeni glas onda se sami kandidirajte ili pronaĆ°ite nekoga tko bi vam odgovarao i nagovorite ga da se kandidira. Tada Ʀete raditi u skladu sa svojom savjeÅ”Ć¦u i ĆØinit Ʀete moralno dobre ĆØine.
Najgore je sjediti doma skrŔtenih ruku i - kako bi rekli naŔi Dalmatinci - grintati na sve!!! Cool Confused Cool

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
nata

PostanoPostano: ned 05 pro 2004, 17:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eh. Kandidirati se sama nikad u svom životu ne bih mogla, jer ne bih mogla raditi u lavljoj jazbini. DoduŔe, radim i ovako al eto - kruh svagdanji, i zahvalna sam Bogu na njemu kakav je takav je.
No, politika je veƦ neÅ”to drugo. MisliÅ” da bi mogao o(p)stati normalan?
Tamo ti je princip - ili budeÅ” kao drugi, ili letiÅ” van.

RazmiÅ”ljala sam sve ove godine na taj naĆØin da neizlaženjem na izbore isto dajeÅ” nekome glas, možda onome kome ne želiÅ”. E onda sam zakljuĆØila da je nama 'malim' ljudima sve isto doÅ”ao Stipe ili Mate na tron - nema nam druge nego muĆØati i trpiti.
I naravno, grintati. Wink

fat drummer

PostanoPostano: ned 05 pro 2004, 20:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ili izac na izbore i onda ispunit nevazeci glasacki listic
eto ispunio si svoju duznost, nisi izabrao niti jedno zlo

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
sike

PostanoPostano: pon 06 pro 2004, 11:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pravo zboriÅ” Coje ali nisu svi za politiĆØare..
No,Hrvatskoj bi trebala jedna prava katoliĆØka stranka(utopija valjda),pa onda bih imali za koga glasati!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: pon 06 pro 2004, 15:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

HKDU?
jednom je Anto organizirao bacanje jaja na vladajucu garnituru. jako krscanski. em bacanje hrane, em napad na druge politicare

sike

PostanoPostano: uto 07 pro 2004, 14:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne,definitivno ne HKDU s Antom,veƦ neÅ”to novo,pravo katoliĆØki a ne samo s katoliĆØkim u nazivu stranke
Coje

PostanoPostano: uto 07 pro 2004, 22:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi moji!!!!

Danas sam vam na Radio Istri sluÅ”ao predstavljanje predsjedniĆØkog kandidata - gospodina IviƦ-PaÅ”aliƦa! Mislim da u životu nisam ĆØuo jedno takvo predstavljanje. ƈovjek je sebe predstavio kao jedinog pravog (Å”to možda i jest) prestavnika svih praktiĆØnih vjernika katolika - koji bi se borio prostiv abortusa, koji bi propagirao prava krÅ”Ć¦anske obitelji, koji bi zaustavio strahovit utjecaj globalizacije, ateizma i novih rel. pokreta na naÅ”oj druÅ”tvenoj i politiĆØkoj sceni,...
Sve u svemu - kad bih mu mogao vjerovati - po savjesti bih bio dužan glasati za njega!

Molim vas da ga inaĆØe posluÅ”ate ako budete imali priliku pa mi dajte svoj komentar?

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Gogi

PostanoPostano: čet 09 pro 2004, 20:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Laže!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: pet 10 pro 2004, 10:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Coje napisa:
Ljudi moji!!!!

Danas sam vam na Radio Istri sluÅ”ao predstavljanje predsjedniĆØkog kandidata - gospodina IviƦ-PaÅ”aliƦa! Mislim da u životu nisam ĆØuo jedno takvo predstavljanje. ƈovjek je sebe predstavio kao jedinog pravog (Å”to možda i jest) prestavnika svih praktiĆØnih vjernika katolika - koji bi se borio prostiv abortusa, koji bi propagirao prava krÅ”Ć¦anske obitelji, koji bi zaustavio strahovit utjecaj globalizacije, ateizma i novih rel. pokreta na naÅ”oj druÅ”tvenoj i politiĆØkoj sceni,...
Sve u svemu - kad bih mu mogao vjerovati - po savjesti bih bio dužan glasati za njega!

Molim vas da ga inaĆØe posluÅ”ate ako budete imali priliku pa mi dajte svoj komentar?

a s kojim ovlastima bi ivic pasalis to postigao?! za sve mu treba supotpis premjera i odobrenje vlade...
pasalic lupa gluposti!!!!!!!!

nata

PostanoPostano: čet 16 pro 2004, 22:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PaÅ”aliƦ je cendravo deriÅ”te.

A molim vas jeste li primjetili kako je samo Ɔiro ozbiljan kandidat - njegovi odgovori i izlaganja su tako ravni malom djetetu, da ĆØovjek ne može odoljeti a da ne glasa za njega!?

Å to se tiĆØe tzv. generala Rojsa? Ko Titov pionir - napamet iste reĆØenice uvijek ponavlja.

Profesor Letica je jako pametan ĆØovjek i dalo bi se razmisliti o njemu, samo ne mogu nikako prožvakati Å”to je skrenuo malo desno.

A Å”to mislite o MikÅ”iƦu? Meni je on tako pozitivan da mi je to pomalo sumnjivo, sve se bojim da je nekakav ameriĆØki Å”pijun ili mason.

I tako dalje
I tako dalje

Zadnja promjena: nata; pet 17 pro 2004, 18:09; ukupno mijenjano 1 put.

sike

PostanoPostano: pet 17 pro 2004, 13:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A naÅ”a ƐurĆ°ica? Imali li nade za nju po vama?
merkat

PostanoPostano: pet 17 pro 2004, 14:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Boris MikÅ”iƦ ?

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pet 17 pro 2004, 14:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Boris MikÅ”iƦ ?

Boris MikÅ”iƦ je u mlaĆ°im danima otiÅ”ao u Ameriku, kak se ono kaže, trbuhom za kruhom, tamo sada ima jednu priliĆØno uspjeÅ”nu firmu, patentirao je veƦ desetak "stvari" i sad se vratio u Hrvatsku i kandidira se za predsjednika. InaĆØe, neznam ak se neko sjeƦa al on se kandidirao i proÅ”li put. Imao sam priliku upoznat se s njim i ĆØut njegove stavove kad jednom bio kod moje tete na ruĆØku. Mogu vam reƦ da kolko sam ga ja uspio upoznat da je stvarno super, vidi se da je stvarno pravi domaƦi deĆØko, inaĆØe dosta donira i u kulturne i u ostale svrhe. On nije politiĆØar i nema iskustva u muljažama, al da se mene pita ja bi baÅ” zato glasao za njega a ne za nekog pravog politiĆØara. Njemu je stalo do Hrvatske, a ne do zarade, jer on veƦ sad ima prihode veƦe nego li bi ih ko predsjednik ikad imao.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
nata

PostanoPostano: pet 17 pro 2004, 18:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

znaĆØi da jedini nema razloga krasti

fat drummer

PostanoPostano: sub 18 pro 2004, 15:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa ne krade se placa kada si predsjednik
npr. kad treba privatizirat nasice cement ili kad treba sklopit posao s meceljom kod zeljezare sisak ili kad netko zeli povuc naftovod (druzba adrija) tako se krade

miksic je meni malo sumnjiv. zeli da odbrusimo mercedesu i da im uvjerujemo da 40 posto djelova se proizvodi u hrvatskoj, ojacao bi industriju celika (?!?!?!) (ajmo ekolozi, ajmo ljudi koji su culi za jaku hrvatsku industriju celika)
sto miskic ne shvaca jest to da mercedes, fiat, microsoft, daimler-benz i slicni nece u hrvatskoj otvarat tvornice jer su im nameti previsoki, birokracija ih koci, neuredjeni su katastarski i zemljisni odnosi... da super, digao bi nam stopu razvoja za 20 posto
efektivno to bi bilo 1% jer placamo dug umirovljenicima
i imamo nesposobnu budzetsku politiku
prodao bi pantovcak jer on ima stan u zagrebu
na pitanje a sto bi iduci predsjednik trebao radit onda ako nema stan odgovara: bas me briga
daj boris, ne seri!
predsjednik nas predstavlja u zemlji i inozemstvu, moras imat sluzbenu rezidenciju prestiza radi
sad ces primat chiracha ili blaira doma kod sebe. pa cete otic na plac zajedno
ili ce ti schroeder upast u kupaonicu dok se tusiras

Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sub 18 pro 2004, 16:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈuj, znam da mu neki potezi možda i nisu baÅ” briljantni, al ja ipak mislim da bi on bio najbolji kandidat.

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
eiremore

PostanoPostano: sub 18 pro 2004, 17:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

letica je zbilja fleksibilan ĆØoek.. malo u liberale, pa malo u desniĆØare..

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
merkat

PostanoPostano: sub 18 pro 2004, 19:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Miksic ima jak program , naime slicno razmislja kao i Irci, naime ne stranom kapitalu koji ce pokupovati nase tvrtke te dividende iznijeti u svoje maticne drzave ne ulazuci u modernizaciju, radna mjesta, ekologiju, dobrotvorne svrhe ( osim nekih reklamnih hvalisavosti koji su sica za profit ) dok je za ulazak tih nasih " prijatelja " sa svojim kapitalom ( kao audi u slovackoj, npr.) gdje bi se nezaposleni smanjili u svom nemoguce velikom obimu !
I zasto bi to bio problem ?
Zbog mafije ?
Da, slazem se .

fat drummer

PostanoPostano: ned 19 pro 2004, 10:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da al mi nemamo domaci kapital... slovaci imaju puno nize dnevnice nego mi pa zato se i otvaraju tvornice tamo. madjari isto. zato je microsoft i otvorio veliko postrojenje xboxa tamo
mene smeta sto vecina kandidata, gotovo svi, laprdaju nesto da ce promjenit ustav. to je u najmanju ruku neozbiljno. mislim, ustav mijenja SABOR dvotrecinskom vecinom SVIH saborskih zastupnika
danas je to nemoguce
i kad meni neki pasalic, miksic, adlesicka ili rojs kazu da ce mjenjat ustav padne mi mrak na oci i odmah su diskvalificrani kao moguci kandidati jer su neozbiljni, populisti, demagozi i nemaju pojma o ustavu i politici

miksic je dobar kandidat, ako nista drugo ima u zivotopisu par uspjeha koje nemaju ostali
al mozda bi bilo bolje a je premjer ili misistar financija
imao bi veci otjecaj na gospodarstvo tako nego kao predsjednik

merkat

PostanoPostano: ned 19 pro 2004, 16:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fat najgore kaj si u pravu, al brijem kako oni ipak kalkulantski( ipak je predsjednik fikus ) prodaju svi maglu kako bi ljudi ipak u nadi ocajnoj glasali za njih a vjeruju kako bi ipak bili bolji od drugih zasto cu i glasat za Miksica . Bilo bi ljepse kad bih rekli sta se moze a sta ne ili tesko promijenit ,a da kazu kako ce bar dat sveod sebe i najmanje bitbolji od ostalih !
No kad kazes da se nesto tesko moze promijeniti onda si luzer a takvog vodju nitko nece ( ma znam da je vodja samo ime ) .
Dakle svi pricaju isto i uglavnom lazu samo mi trebamo procijenit koji najmanje laze,a ja brijem da je to Miskic.
Mislim da Letica nije los ( susjed ) no kako je njegova kujica ignorirala moga psica sad ja ignoriram njega ! Laughing

cvjetkus

PostanoPostano: ned 19 pro 2004, 18:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Po meni je bolje ne izaƦi na izbore ako veƦ se nema za koga glasati.

meni je to najgluplja izjava koju netko može izjaviti...a nažalost se ĆØesto ĆØuje...pa to je tvoja graĆ°anska dužnost...a i kad izaĆ°eÅ” zagarantirano ti je da nitko neƦe manipulirati tvojim glasom...pa i ako ne znaÅ” koje tvoje tzv "zlo" izabrati-napravi listiƦ nevažeĆØim, al izaĆ°i...sveukupno ti to "ukrade 10 min" tvog vremena a puno znaĆØi...

a najjaĆØe mi je kad ljudi ne idu glasati, al su poslije "jaki na jeziku"... mislim...svi se mi imamo pravo žaliti, ali kad se ima prilika da daÅ” svoj glas za neÅ”t da se promjeni-zaÅ”to ne?pa makar i tvoj bio mali i usamljen u masi ostalih koji su njegova suprotnost, to je ipak TVOJ glas...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.