HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 stu 2019, 14:04. Pogledaj neodgovorene postove
[ostale teme] Projekt "Družba Adria"
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Pitanje : Ljudi, kakav je vaÅ” stav prema toj Družbi Adria?

pozitivan 
3%
 3%  [ 1 ]
negativan 
90%
 90%  [ 28 ]
ne znam/nisam ĆØuo o tome 
6%
 6%  [ 2 ]

Ukupno glasova : 31

Autor Poruka
Annabel

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 18 pro 2004, 22:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Domac napisa:
... jedan profesor s jednog faksa tu u zg, kojij je u toj komisiji za tu studiju i to, je namjeravao odrzat jedan sastanak da dodu oni koji zele znatr vise o...

Možda je to bio profesor s mog fakulteta, prof.dr.sc. Vladimir ƆepuliƦ...
Vidjela sam ga i baÅ” sam mu htjela dati letak, no on je pojurio prema gomili želeƦi valjda biti >in medias res<... jako sretan
InaĆØe predaje sve žive matematike...a ako je on taj profesor iz komisije za tu studiju s obzirom na njegovo zanimanje... možemo valjda samo zakljuĆØiti koliko je matematika povezana s prirodnim znanostima...

U vezi prosvjeda... iskreno... mislim da su novinari ĆØinili polovicu od nas okupljenih place , zato je prosvjed i zavrÅ”io nakon pola sata, jer su oni poslikali Å”to su mogli/htjeli i pokupili se...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Annabel

PostanoPostano: sub 18 pro 2004, 22:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jesus freak napisa:
ma znas sto to i mene muci... zasto bi to bilo toliko skupo, ali koga god sam pitao svi su mi rekli da je proces dobivanja vodika jako skup. i da je to najveci razlog sto se ne koristi kao gorivo. a jos jedna alternativa ti je biodiezel. ima veliku perspektivu.

Koliko sam zapamtila ovako to ide...
Potrebna nam je malena koliĆØina primarne energije koja se uloži da bi dobili struju za elektrolizu vode kojom dobijemo vodik i kisik u tekuƦem agregatnom stanju, zatim se taj vodik dovodi do gorljivih Ʀelija koje stvaraju energiju... kako... NEMAM POJMA... ali ako je toliko skupo onda je valjda tajna u Ʀelijicama... jako sretan

Moje osobno miÅ”ljenje je da... kao Å”to su nam danas npr. skupi LCD monitori, ali jednog dana Ʀe se na veliko koristiti (kvaliteta im je upitna, no-prvi razlog-uÅ”teda prostora) jer prije toga Ʀe im jasno pasti cijena... Ista stvar je i sa tom aparaturom, nemoguƦe je da Ʀe to vjeĆØno biti nedostupno za Å”ire puĆØanstvo... možda u narednih 100 godina, ha ili 200 jako sretan ...svejedno, ali kad tad Ʀe se poĆØeti koristiti za Å”iru primjenu.
Možda su ovo sve moje 'fiksne' ideje... al' eto, moje su ( Embarassed po Duhu Svetom). jako sretan
dodododoprecjednik

Spol: muško
PostanoPostano: sri 29 pro 2004, 21:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kaj velite na ono kaj se nafta iz JANAF-a izlila u pakru?mislim da je to veliki - druzbi adria, al nazalost mislim da ce to svejedno bit potpisano...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sri 29 pro 2004, 22:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Question Question Question

To ozbiljno il? Nema me doma zadnjih dana (blagoslov kuƦa) tak da baÅ” i ne pratim vijesti. Može malo detaljnije?

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 30 pro 2004, 13:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bog upozorava a mi smo kao i uvijek tvrde Å”ije i dok nam se ne dogodi katastrofa neƦemo mrdnuti!
A onda Ʀe biti kasno..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
merkat

PostanoPostano: čet 30 pro 2004, 14:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dokaz da Janaf je neozbiljna firma koja nemoze kao ni stari did zadržat prdac, nemoze nit sprijeĆØiti da nafta isteƦe u Pakru a kamoli da grade naftovod kroz Jadransko More ! Laughing

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
dodododoprecjednik

PostanoPostano: uto 04 sij 2005, 22:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kad je bilo suceljavanje predsjednickih kandidata(jos prije izbora)bio mi je lud mesic kad su mu postavili pitanje o druzbi adria, pa je rekao da ako dobije jos jedan mandat da ce dat promijenit janafove cijevi kako bi osigurao sto kvalitetniji prijevoz nafte do omislja...
sad sam se tog sjetio...

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Annabel

PostanoPostano: uto 04 sij 2005, 23:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jako sretan Ma lik je totalno lud... e...
Winnetou

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sri 05 sij 2005, 8:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, lud je. Nažalost je i predsjednik.

No, zanimljiva mi je ova druga, konzervativnija, kvazikatoliĆØkija strana. Naravno, mslim na HDZ-ovu vladu. SveƦenici u Crkvama joÅ” uvijek pozivaju da "zna se" za koga glasati, a ta ista vlada radi sve ne bi li se obistinila Družba Adria.
Tu su se jako diskreditirali pred katoliĆØkim pukom, koji ih nakon toga viÅ”e ne bi smio smatrati svojima. Recimo, Kosorica, koja je ministrica u toj vladi kaže da je protiv D.A., a cijelo vrijeme sjedi tamo odakle je imala prilike biti jako utjecajna. Ne vjerujem joj (no od 2 zla cu izabrati manje pa cu glasati protiv Stipice u drugom krugu i onda vidjeti da li Ʀe obustava D.A. biti njen prvi potez?)

Moje miÅ”ljenje je da su dobri Rusi prije par godina platili vladajuƦu garnituru, RaĆØana&co, dali im provizijicu, ali da bi bili sigurni u provedbu morali su platiti i najjaĆØu oporbenu stranku, tako da u bilo kojem sluĆØaju imaju zagarantirano ostvarenje svog projekta.

Zato se danas prepucavaju oko Žužula, pa ga ne osude, pa spominju ƈaƦiƦa pa ga ne osude, ili briju o partizanima i ĆØetnicima koje dugo nismo vidjeli ni ĆØuli, a sve to ne bi li zamazali oĆØi Hrvatskom puku pred važnim stvarima, u kojima su vlast i oporba na istoj strani.

Žužul kaže: "mi Ʀemo poduzeti joÅ” mnoÅ”tvo Å”to ekoloÅ”kih, Å”to geoloÅ”kih, Å”to ekonomskih istraživanja ne bi li dokazali svu isplativost i bezopasnost toga projekta". Nigdje ni rijeĆØi da Ʀe ga ukinuti ako bude opasan i neisplativ u odnosu na rizik! A da upravo takav i je, potvrĆ°uju ĆØinjenice koje smo naveli na proÅ”loj stranici.

ZaŔto Crkva ne digne glas? ZaŔto im i dalje daje podrŔku ("to je naŔa, Hrvatska opcija"), zaŔto ih se javno ne odrekne?

"Bijelac loži toliku vatru da ne može sjesti pored nje ni da se ogrije"
merkat

PostanoPostano: sri 05 sij 2005, 9:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nisam siguran u kojem postotku je crkva za hdz !
U mojoj župi gdje su Isusovci nijednom nisam ĆØuo da su pohvalili ili agitirali za hdz !
Možda jedan dio podržava hdz iz razloga kaj su nakon komunizma napokon dobili slobodu, no ja držim da je to jalova sloboda jel su prije pravi vjernici bili u crkvama a ne Å”minkeri i pozeri kojima je crkva mjesto sastanka prije kave ili ruĆØka. Hdz nikako ne zastupa interese crkve, samo vjeÅ”to manipulira njom. Kosorica jer izjavila juĆØer kako je ona za zaÅ”titu života od zaĆØeƦa do smrti, samo nije rekla od kada ona smatra žaĆØeƦe, no rekla je kako je za referendum !!!!!!!!!!!!
Referendum za smrt?
I mojoj majci je ginekolog preporuĆØio abortus, znaĆØi i moj život bi ona stavila na referendum ?
OĆØekuje li moj glas ?
OĆØekuje li glas katolika?
Samo neka oĆØekuje, ja Ʀu izaƦi na izbore te dopisati broj 3. i zaokružiti, znam da Ʀe time moj listiƦ bit nevažeƦi no barem se s njime tada neƦe moƦi manipulirati a nit Ʀu birat izmeĆ°u manjeg zla, jel ja sam samo za dobro !
I greÅ”ka je ako je crkva za hdz, jel njihova retorika je joÅ” uvijek prozirna, kao za crkvu su ali ustvari nisu, nikako da shvate da je dosta perverznog mahanja zastavama i spominjaje hrvatske koju su upropastili, moraju shvatiti da su ljudi jadni i gladni i da njihove prazne rijeĆØi nemogu na kruh namazat !
A neka se okanu i crkve, pogotovo one koje su krŔtene prije koju godinu !

sike

PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 13:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vratimo se mi na Družbu.
Nije li vam malo ĆØudno Å”to je suprotna strana tako olako prihvatila poraz, prihvativÅ”i doradu studije?
Mislim da se samo ĆØeka da ljudi to malo zaborave pa da opet udare..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 14:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To je sigurno da Ʀe opet, kada proưu izbori.

U radu je spas.
merkat

PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 20:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Isao covjek jednom ulicom punom siromaha i bijede. Pogledao u nebo i zaustio: " Boze zasto to dopustas " ?
A Bog mu odgovori: " Ne dopustam, evo, tebe sam stvorio " !

Ycteris

PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 20:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A na nama je da se prihvatimo posla i poduzmemo neŔto u vezi toga. Sami ne možemo niŔta, ali zajedno možemo promijeniti cijeli svijet! jako sretan

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
sike

PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 13:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zato smo zajedno u Zg i Ri organizirali mirne prosvjede koji su ostavili itekakav odjek u medijima i dojam na Družbu da se i time postigla odgoda Studije.
Idemo dalje skupa!
merkat

PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 20:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Valjda vam je sad jasno zasto mnogi financijeri medija nevole crkveni utjecaj van sakristije Exclamation
Zeznut ce te im businees Exclamation
Prvo ginekolozima sto zabranom holokausta nerodjenih ce znatno manje zaradjivati a sad jos neki drugi zbog vase zastite okolisa nece moc nit zaradit nit oprat novce Exclamation
A jeste stvarno stoka Wink

sike

PostanoPostano: pet 21 lis 2005, 13:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ObavjeÅ”tavam vas Ʀe se 3. sjednica Komisije za procjenu utjecaju na okoliÅ” projekta ā€œDruĀ¾ba Adriaā€, održati u utorak 25. listopada 2005. godine u dvorani hotela Ā«PanoramaĀ», Trg sportova 9, Zagreb, s
poĆØetkom u 09,30 sati.

Komisija bi trebala na ovoj sjednici donijeti konaĆØan zakljuĆØak o prihvatljivosti ili neprihvatljivosti Studije.

To sam dobio na mail pa proslijeĆ°ujem ovdje jer je važno pa se odazovite svi koji možete!
Ycteris

PostanoPostano: pet 21 lis 2005, 16:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kaj bu bil i onda prosvjed?

dodododoprecjednik

PostanoPostano: sub 22 lis 2005, 6:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

DA!
prosvjed je u 9h ispred hotela panorama.
dojdite, morti bute na TV

Ycteris

PostanoPostano: sub 22 lis 2005, 22:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe, to se ne propuŔta! Mr. Green

sike

PostanoPostano: uto 25 lis 2005, 23:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Projekt Druzba Adria pripada proslosti - to je najnovija odluka. Jupiiiiii!!! jako sretan
Bravo za prosvjednike! jako sretan pljesak pljesak
Tko je bio na prosvjedu? Vidjeh neke znane face s Kaptola u novinama.. Laughing
Srki

PostanoPostano: sri 26 lis 2005, 12:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jeeeeeee! Hehe,neka im je! Cool Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Dara

PostanoPostano: čet 27 lis 2005, 8:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma to.....juppiiii!!!! belji se tako treba....nije dosta sta je sve zagadjeno pa jos da nam i more zagade..e nebu islo.....bas mi je drago
Srki

PostanoPostano: pet 10 vel 2006, 12:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PoŔto im je Družba Adria propala,sad su se sjetili nove gluposti.
Graditi plinski terminal u OmiŔlju. SvaŔta!

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
merkat

PostanoPostano: pet 10 vel 2006, 16:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pitanje jel propala družba adria, bilo je rijeƦi da Ʀe se unatoƦ tomu neÅ”to kemijati a ovo u omiÅ”lju je ista stvar. Prvo su pisali da mesic je kao neki gazda nafnog lobija i mafije a sad ovo s omiÅ”ljem, tko je onda tu gazda, onaj kojem su sestre ĆØasne a brat sveƦenik ?
Sve sami vjernici, nema Ŕta ! Rolling Eyes place

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.