HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 26 ruj 2017, 21:48. Pogledaj neodgovorene postove
Čime se bavite u životu?
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Chiara

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 06 sij 2005, 15:34
PostNaslov : Čime se bavite u životu?
Citiraj i odgovori

Neznam dali je ova tema već negdje otvorena, ako je nek ju moderatori frknu naglavačke van jako sretan

Već se pomalo svi poznajemo, i svugdje ima pojedinih informacija o članovima, ali nigdje baš na jednom mjestu....

Čime se bavite? Radite? Što? Studirate? Gdje? Koji studij? Koja godina?

I onda što se veze uz to... kako vam je na poslu, želite li raditi nešto drugo, volontirate li u nekoj organizaciji, ili se bavite nekim hobijem... kad učite gdje učite?

puno detalja Smile

Sve mogu u Onome koji me jača!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Chiara

PostanoPostano: čet 06 sij 2005, 15:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo da počnem....

Ja studiram u Zagrebu, na Studiju socijalnog rada, 2. sam godina.... učim u nsbu jako sretan

Inače radim male mutne posliće hehe....promocije proizvoda trenutno...

Volontiram u jednoj volonterskoj udruzi koja se zove Recobot (neki ju znaju) i koja se opčenito bavi igraonicama za djecu, školom animatora, ali u zadnje vrijeme i nekim širim akcijama.
Župu najrađe nebi spominjala jer sam ju malo zapustila tuzan ali tamo se uvijek vratim kao svom domu jako sretan

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Dara

PostanoPostano: čet 06 sij 2005, 20:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja studiram u Iki fakultet za hotelski i turisticki menagment,2.san godina
inace radim kao babysitter,cuvam dva slatka deckica Luku od 8 mj.i Damira od 3 godine-ukratko veselo,inace sam u frami pa ima i tu posla....neznam sto vise,u srednjoj sam pripremala humanitarne akcije,ali kako sam zavrsila srednju,morala sam dati prilike i drugima tj,novim generacijama......eto neznam sto jos to je za sada sve belji se.Jedna od mojih najvecih zelja ici u provin.skolu animatora,pa si mozda posreci i ove godine u Iloku belji se
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
vasha

PostanoPostano: pet 07 sij 2005, 9:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam brucošica na ekonomskom fakultetu u Zg Wink inače, ne radim nijedan posao (iako bih to voljela), a u slobodno vrijeme volim puno čitati, pisati po forumima na internetu, bavim se glazbom, šminkam frendice (namjeravam završiti školu za vizažiste), družim se s frendovima... i tako to Smile

Valentina
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Sunce

PostanoPostano: pet 07 sij 2005, 11:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam apsolventica na molekularnoj biologiji u Zagrebu. Ne radim nikakav posao uz to, jer ne stižem, ali pokusi za diplomski su mi u tijeku. U slobodno vrijeme pjevam u svom crkvenom zboru i izrađujem nakit, okvire, svjećnjake ili bilo što drugo što mi padne napamet u tom trenu. jako sretan Kad učim, učim kod kuće. Voljela bi da imam više vremena za čitanje jer imam jako puno područja interesa, no nemam baš vremena za to trenutno.
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pet 07 sij 2005, 13:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam apsolvent na Teologiji u Rijeci s 1 ispitom do kraja i radim kao novinar već 6.godinu-pola u elektronskim, a pola u tiskanim medijima.
U frami sam već 9.godinu a kao novak sam u Franjevačkom svjetovnom redu.
Najviše volim upoznavati ljude,s čim idu i putovanja za koja sad imam malo vremena zbog posla.
Trenutno popravljam krov jednoj siromašnoj obitelji pa glumim građevinara,što mi se sad sviđa a nekad nisam mogao zamisliti.
za sad-dovoljno.
Eni kveščns?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Rock-er

Spol: neodređen
PostanoPostano: pet 07 sij 2005, 17:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nichim.

Money for nothin'
spavanko

PostanoPostano: sub 08 sij 2005, 19:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja pokusavam ostati dijete tako da se i dalje mogu igrati s loptama, pijeskom i svemu sto mi se nadje na putu(najnovija zabava: sefaljka). i nadam se da nikom ne dosadjujem (btw chiara jesmo li se mi poslije sibenika jos vidjeli, jer nisam jos 100 posto siguran u tvoj stvarni identitet, moze i na PP)

make love, no war
arkandeo

PostanoPostano: sri 12 sij 2005, 7:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam novi na forumu pa je red da se predstavim.

Zavrsio sam faks (FER) i trenutno radim, ne bavim se nicim posebno.
Predstavnik sam mladih u zupi i nas par na sve nacine pokusavamo pokrenuti okupljanje mladih u zupi, ali nemamo bas previse uspjeha. place

Puno pozdrava svima.

Tko je kao Bog?
eiremore

PostanoPostano: sri 12 sij 2005, 18:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e chiara ja san te tila pitat jes ovaj potpis na dnu svojih postova sama smislila il si ga negdi našla, i znači li on baš to što kaže il je više stremljenje..? ne razumin baš smisao.. Rolling Eyes Embarassed

aj da i ja nešto o sebi kad san već uletila.. za misec dana ću imat 22 godine, već 19 godina živin u zabregu, inače san iz imotskoga, i još se navikavan.. Embarassed studiran pravo, visin po nsb- u, al mi je fest zapelo, pa ću probat upisat i novinarstvo sljedeće godine da se malo.. hmm.. razonodin.. Rolling Eyes
u frami san osan- devet godina.
čuvan jednu engleskinju (tu živi s mamon koja radi u eng. veleposlanstvu) to pretežno radin navečer, a po danu radin na tel. anketama (znači, ako vas je neko maltretirao priko telefona o novinama, mobitelima ili izborima, to san možda bila ja Mr. Green ) donedavno san se bavila balonaštvon, al neman vrimena za to.. tuzan

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
Chiara

PostanoPostano: sri 12 sij 2005, 20:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Haj eire jako sretan

Potpis je jedan stih iz Merlinove pjesme koji mi se jako svidio... a sto se mene tice mislim da znaci bas to sto kaze... a kad malo i "skrene" onda ga se ja sjetim i "smirim" tj. vratim na pravi put koliko mogu... jer on predstavlja sto jesam i zelim biti.... jako sretan

nadam se da ti je odgovor malo pojasnio stvari, a ako nije slobodno pitaj jako sretan

jesi vidjela guzve u enesbevu Laughing cini mi se da je mnogo ljudi napravilo novogodine popise koji ukljucuje "Poceti uciti sto prije" ili "Posvetiti se ucenju" ili "Naci si zgodnog i pametnog decka/curu" ili "Posvetiti vise vremena prijateljima" ili "Stediti - jefitne kave..." Laughing
hmmmm moj popis sadrzi 50% ovih tvrdnji hehe

eiremore

PostanoPostano: sri 12 sij 2005, 20:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ahh.. kužin..

da, taj enesbe.. Rolling Eyes ja naj volin recimo kad nije sezona ispita, nego je pustara, i undan se naživciran kad počnu dolazit krda ljudi Shocked
i undan nekad učun na onin stepenicama što spajaju treći i četvrti, kod kauča.

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
Mash

PostanoPostano: sri 12 sij 2005, 21:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Haaaaaaaaj! jako sretan

Evo i mene,

dakle, čime se bavim?!?

Studiram pravo, trenutno imam na razmatranju prihvaćanje (ili ne) jednog poslića,

framašica sam (iako me na frami nije bilo jaaaaako dugo, ali ne mogu sebe nazvati bivšom framašicom, mislim da nitko to ne može, jer jednom kada ti Sv.Franjo osvoji srce, onda je to to! Bila sam na frami Kaptol, tu i tamo odem i do frame Sv.Duh.. ,

aktivna sam u svojoj župi – zbor, vjeronauk, novinarstvo , sada sam i animator ,
predajem vjeronauk firmanicima…

Još sam u jednom zboru, u drugoj župi (koju jako volim) , ali to trenutno malo trpi, jer ne stignem sve…(Pozdrav Sunčeku)

Idem i u teretanu …

tu i tamo sam u nsb-u i gnjavim Eire hm hm jako sretan

Sad kad vam ovo pišem, čini mi se kao da stvarno imam puno posla, a neki puta to uopće ne doživljavam tako, čak mi se čini da sam ljenčina i da bih mogla još puno više….
I još svašta volim, al to nekom drugom prilikom…

Ćaro, dobra ti je ova sa novogodišnjim odlukama Laughing
Laughing Laughing

BVB

"Iskustvo nas uči
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

davorseljan

PostanoPostano: sri 12 sij 2005, 23:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i mene.
Ja radim u NSK-u. (NSB-u) jako sretan kao pomočni knjižničar na jednom odjelu.
Inaće volontiram na duhovnoj sceni kao dopisnik, KND-u, danas (četvrtak) kreće mi projekt na KNI-u (KNI chat sa ...).
Ćlan sam SKAC-a.
Pjevam u jednom zboru, povremeno pišem i za neke katoličke listove.
Znam da ovo izgleda kao puno, ali ako imaš volje možeš sve stići i sve uskladiti.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
jelena

PostanoPostano: ned 23 sij 2005, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ni me je bilo loooong time na ovo forumu, pa da vas sve potsjetim... Ja sam vječni student prava, tj. vječni apsolvent s 4 ispita (već godinama). To mi daje za pravo da vam dam savjet da na faxu NIKAD ne radite pauzu jer tako možda nikad ni nećete završiti fax! Ujedno sam i vječni optimist pa vjerujem da ću uskoro početi raditi posao u budućoj struci jer ću ubrzo diplomirati Laughing ! U međuvremenu čuvam jedno prekrasno malo stvorenje od godinu i pol, ilustriram jednu dječju zbirku pjesama i slovaricu za prvašiće, držiim likovne radionice za klince... I pasivni sam član FSR-a zato jer su svi članovi fsr-a pasivni. A vjerovala sam da nikad neću postati takva. Ho, ho, ho!!! So, bavim se i time da počnem mijenjati sebe umjesto svijeta!
Apolon

PostanoPostano: pon 24 sij 2005, 15:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja kopam bunareve, studiram Zrakoplovstvo, pjevam u jednom zboru, radim nerede i tamo i ovdje na forumu.

I isto ucim u NSBu.

U slobodno vrijeme spijuniram Eiremore na 4. katu
I zicam iskaznicu od Mash u prizemlju.
I idem na kavu na 5.kat s pokojnim Nikom i Gandalfom koje su nemili adminisratori izbacili.

I nisam clan Frame

Imam izvjesnu odbojnost prema njoj jerbo sam imao jednu zatucanu frendicu zbog koje sam nazalost stekao jako lose misljenje o frami, ali samo zato sto mi je ona isla na zivce. U biti smatram da frama i nije tako losa jerbo sam u zadnje vrijeme sreo dosta zanimljivih ljudi iz tog... kako se vec zove. U biti, neznam zasto vam ovo sve pisem, ali posto je ovo napisano ionako sitnim slovima, znam da nitko od vas to nece ici citati tako da mogu nasrat... pardon, nadrobiti gluposti koliko me volja, jer ajde molim vas kome ce se dat citat ove gluposti. Mene osobno zabole oci kada idem citat ovako sitna slova. Mislim, neznam ja za vas, ali meni osobno obicno bude tako od gledanja presitnih slova. Nije to zdravo. Moja pokojna baba je imala veliku dioptriju bas zato jer su joj slova u novinama bila presitna. Ili je barem ona tvrdila tako, ne sjecam se bas najbolje. Medjutim ni moja pokojna baba, Bog joj dusu primio, nije isla na framu. Pitate se zasto? E pa pitajte se jos dalje. Tko ima mozga shvatit ce da je frama u biti nekakva mladez, a u tu se kategoriju starica od kojih 73 godine nikako nemoze svrstati. Nisam li u pravu? Toliko o Frami.

Volim sve sto vole mladi; jesti, spavati i "ono trece"

Kad narastem bit cu televizor

"Raffiniert ist Herr Got, aber bosshaft ist er nicht" - -Einstein, 1921.
Mash

PostanoPostano: sri 26 sij 2005, 9:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chiara napisa:
Toliko o tome čime se mi bavimo u životu.... kafenisanjem! jako sretan

Laughing Laughing zivio zivio

"Iskustvo nas uči
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

sike

PostanoPostano: sri 23 ožu 2005, 18:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zar se više nitko ničim ne bavi?
I mi bi u EU a radit će iz Gabona i Burkine Faso umjesto nas! Idea
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sri 23 ožu 2005, 21:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A možda se baš tolko bavimo nečim da nemamo vremena pisat o tome? Wink

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
logica

PostanoPostano: ned 22 sij 2006, 16:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fat
sto je vama zabavno dragi forumasi? vidim da se okolo skicete po nekakvim kriznim putevima, okupljate se u nekavim cudnim zajednicama zvanim frama

sto jos radite? skupljate li markice? proucavate li drevne spise maya i inka*? rolate li se po jarunu? idete li po parku i gurate li djecu da im padne sladoled pa vi onda kupite sebi svoj i smijete se klincu koji ga nema?
volite li vise zabavu u kuci ili na prostranim livadama i proplancima lijepe nase?
koja vam je omiljena drustvena igra? cluedo? covjece ne ljuti se? vjesnikova krizaljka?
internet? sto posjecujete na webu osim ovog foruma? blogate li okolo? igrate li igrice na kompu? smijete li se pravilniku i radu moderatora iako znate da to ne smijete?

------------------------------------------------------------------------------
*tko kaze da proucava drevne spise maya i inka znat cu da laze jer nemaju drevne spise! lazljivci jedni!!!

Mash

uto lis 11, 2005 22:10

a mene recimo zanima di se ti skićeš?
(osim po onoj našoj čudnoj zgradurini što kažu da se zove Pravni faks)
za nas si već skoro pa pogodio Laughing Laughing
Cool

fat drummer

PostPostano: sri lis 12, 2005 8:34
ja se ne skicem... ja lunjam, to je izraz koji preferiram

visim po svom forumu i agitiram protiv svih, a najvise vjernika koji me zovu masom sivila i kazu da ne znam kako se osjeca ISKRENI vjernik

pokusavam sokantnim tekstovima na svom blogu privuci publiku, zatim se odat alkoholu i nekom laksem opijatu i pocet izdavati anahisticki podlistak, promjenit cu ime u svibor makljazevic (moje isprike eventulanom sviboru makljazevicu koji posjecuje ovaj forum)

igram colin mcrea rally 2 i pokusavam pobjedit u championshipu na najlaksoj tezini sa fordom, zaostajem dva boda za colinom i jos tri relija do kraja

visim kod svoje cure i kuham spagete

ne ucim a trebao bih

ne idem po kavam jer nemam novaca

citam pratchetta i skupljam novce da kupim njegovu discworld kolekciju od kojih 27 romana, a kasnije i ostale knjige pogotovo bromeliad trilogiju

administriram i vrlo sam bezobrazan pritome

borim se protiv djeda mraza jer smatram da je to pogani element i nema se sta vezivat uz bozic

eto......

Ycteris

sub lis 15, 2005 20:54

Hm, kad skupiš Pratchetta mogli bi se mi neš dogovorit... Wink

fat drummer

sub lis 15, 2005 22:22
ima kao pratchett neki progam da svaki dan platis neku malu cifru (kao vrijednost kave) i ono, skupi se za 85 godina
mene samo ubija postarina i cinjenica da je kava u vb skupa
naime, zelim verzije na engleskom
ovi cro prijevodi su onak, neduhoviti kolko bi trebali bit

i eto....
jesu vam zabavni prometni cepovi i kaos zbog moldavskog, slovackog i magyarskog predsjednika
ja ih podnosim jer smo ocito dobili s tim puno.. ne ovak iz prve ali na dugorocnom planu

e, da zabavljam se pokusavajuci ubaciti .pak datoteku na server!!!!

još mi je zabavno PRAVILNO uoptrebljavat riječi
npr. geneaologija...
i geneza....

ah moj fenimore, zovi me mark twain

Ti me rukom svojom nosiš, o Bože moj.
Gledam, ime moje piše na dlanu tvom.
Srki

PostanoPostano: ned 29 sij 2006, 22:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj faks je srednja žalost. tuzan

Bavim se biljem i životinjama. Na internetu tražim životinje i gledam kratke inserte sa tim životinjama. Zabavno je. jako sretan

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Metalac

PostanoPostano: ned 29 sij 2006, 23:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i mene! (Srki se hvata za glavu ajoj Razz )

Dakle, što radim?
SLUŠAM METAL (Mr. Green miiir ), igram PUUUUUUNO PS2 igra, puuuuuuuuuuuuuuuno surfam, puuuuuuuuuuuuuuuno postam Cool.

Škola?
Idem u ETŠ (Elektrotehnička škola) u Rijeci.
Mali savjet: NITKO U TU ŠKOLU!!!! Loše za zdravlje. okice

Idem na Framu već 2 godine.

Ambicije za budućnost?
Želio bih programirati igre u Criterion Studios-u ali za to ću morati PUUUUUUUUUUUUNOOOOOOOOOOOO UČITI. Ako ne bude ništa od toga, ostati ću V.D. višeg ljenčine što mi ne smeta Razz

metal^n!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Tić

PostanoPostano: ned 14 svi 2006, 19:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nije aktualna ovo tema, ali ja sam maturant, pa ću na faks uskoro
inaće skupljam upaljaće pa bi želio imati jednog dana upaljaće iz svih gradova Hrvatske. možda mi pomogne pri tome ovaj forum i ljudi na njemu. možda-možda

čovjek je čovjeku svetinja
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Anđelina

PostanoPostano: ned 14 svi 2006, 19:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heh..čim se ja bavim?
Ničim posebnim. Recimo da idem u školu već 11-12 godina i nekak nisam u dobrim odnosima s njom. Sviram gitaru, tu i tamo zapjevam s bratićem koji ima bend, idem na framu već 5 godina i tak. Ne skupljam upaljače ko Tić, ali skupljam gumbe. JAKO volim šareno, a gubmi su prava stvar za šareno zadovoljstvo. Ak imate gumbe, samo šaljite. Skupljam pržene cd-e s dobrom glazbom. Rolam, trčim, hodam..i tak. Confused Niš posebno

Mir svima !
suncee

PostanoPostano: uto 30 svi 2006, 12:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A sad ja...studiram ekonomiju u Zagrebu, 3. g., jedva čekam da završim..povremeno radim na anketiranju, volim upoznavati dobre ljude, na forum sam otkad sam saznala za njega, a to se desilo u Puli na susretu mladih jako sretan jako sretan Smile i jako sam sretna zbog toga Smile Smile

U slobodno vrijeme trčim, volim rolati i naravno izlaziti i družiti se...
Vjera mi u životu jako puno znači i zato nastojim redovito ići u Crkvu jer tu pronalazim sebe i svoj mir..i kako znam kazati svojoj mami..NEDJELJA..odlazak na Misu..i ja sam spremna za novi tjedan, nove obaveze i životne izazove! Wink
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.