HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 25 ruj 2017, 0:58. Pogledaj neodgovorene postove
Kojim sportom se bavite...
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 15 stu 2006, 11:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja voojiim sport... pusa Laughing Laughing U 5. razredu osnovne profesor tjelesnog me stavio u školsku košarkašku ekipu gdje su igrale same sedmašice i osmašice Shocked a od tada nije prošla nijedna godina, a da nisam igrala za školu, sve do 4. srednje. U osnovnoj smo išli na utakmice gotovo svaku subotu u OŠ-e u Zagrebu, a u srednjoj smo hodale po srednjim školama u Zagrebu Wink Išla sam 2003.g., ili tako nešto na 14. Međunarodne igre salezijanske mladeži koje su se te godine održavale u Zagrebu, predstavljale smo ŽOG. Zauzele smo treće mjesto dobile brončane medalje od poznatih košarkaša, a sveukupno su se u toj kategoriji natjecale 3 ekipe... Cool buhahahaha buhahahaha
Inače, ja vam zapravo vojim najviše - nogomet...

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
angelous

Spol: muško
PostanoPostano: sri 15 stu 2006, 16:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
predstavljale smo ŽOG. Zauzele smo treće mjesto dobile brončane medalje od poznatih košarkaša, a sveukupno su se u toj kategoriji natjecale 3 ekipe...

buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha

Bravo!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Čokolada
isključen

PostanoPostano: sub 18 stu 2006, 16:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja se bavim šahom i to zaozbiljno...Ide mi sve bolje i bolje i to me jako veseli hej hop hej hop hej hop hop hej hej
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Daisy Adaire

PostanoPostano: sub 18 stu 2006, 20:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

netko bi se mogao natjecati samnom u sjedenju za ovim ekranom... ja sam online frikuša... Razz

Live. Love. Laugh.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
banana

PostanoPostano: uto 09 sij 2007, 0:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heh, ja se više ne bavim ni jednim.. tuzan
Budem se morala barem u teretanu učlaniti da skroz ne zakržljam.. Rolling Eyes
Ma skakucem ja stalno doma, zaigram dolje sa klincima ispred zgrade i košarku, uzmem svoju odbojkašku loptu pa mal seku zagnjavim da igra samnom al ni to to.. Laughing

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
magivek

PostanoPostano: sub 12 svi 2007, 10:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kojim sportom se bavim? Heh... tipkanjem smsića! Laughing Laughing Laughing (ali to ozbiljno....) Jest, da sam u zadnje vrijeme učestalo i na mailićima, ali ipak tradiciju ne valja ukidat... Cool
A volim i nogomet (iako invalid ja o igri nemam previše pojma...)
banana

PostanoPostano: uto 15 svi 2007, 14:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A što mislite, jel pametno ići malo u teretanu Laughing !?

Bog moj i sve moje!
5rich
mod team

PostanoPostano: uto 15 svi 2007, 14:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ovisi u kojoj dobi.....
ja se zato držim jahanja.....

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
kicho_kc

PostanoPostano: uto 15 svi 2007, 15:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja se bavim nogometom( igram za Nk Panonija) jako sretanjako sretan nomgomet nomgomet srašni smo... i povremeno odbojkom

http://stepinackc.blog.hr/
Ne, ja stati neću
U Tebi sam našao sreću,
U Tebi ja vidim spas,
Dobri Bože naš!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
angelous

PostanoPostano: uto 15 svi 2007, 18:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

5rich napisa:
ovisi u kojoj dobi.....
ja se zato držim jahanja.....

e da, da da miiir ...to je najbolje belji se miiir miiir ...napokon još netko Laughing

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
delfinica

PostanoPostano: uto 29 svi 2007, 16:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PLIVANJE,PLIVANJE!!

Ali pratim SVE ostale sportove!!! jupi!
davorseljan

PostanoPostano: uto 29 svi 2007, 18:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Biciklizam je za mene.
Obožavam vozit bic i kada je lijepo vrijeme s bicom idem na posao.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
delfinica

PostanoPostano: uto 29 svi 2007, 19:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ah.. bicikl! to je prava stvar..da bar imamo vise biciklistickih staza..
Al zato mi ostaje 7.mj. i le tour de France! izgleda dosadno,al je itekako zanimljivo! Rolling Eyes
Srki

PostanoPostano: pon 01 lis 2007, 13:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Volio bih trenirati badminton. Wink

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
5rich
mod team

PostanoPostano: pon 01 lis 2007, 13:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki napisa:
Volio bih trenirati badminton. Wink

u koprivničkoj gimnziji možeš i to Laughing Laughing Laughing Laughing

ja od idućeg tjedna krećem na cheerleading...ak se to računa pod sport...

Ficko

PostanoPostano: sri 23 sij 2008, 15:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hrkanjem na 100 metara! spava šala

Prije sam se bavio plivanjem,a sada tu i tamo igranjem stolnog tenisa! stolni tenis

Sve je ispraznost, samo ispraznost, živite u dobroti i jednostavnosti, budite dobri ako možete,jer sve drugo je ispraznost!
križar og

PostanoPostano: sri 23 sij 2008, 18:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uh sport,mogu reći da sam ovisnik o sportu! Smile
Pratim gotovo sva sportska natjecanja,a što se tiče igre bavim se odbojkom,igram za OK Ogulin!
A naravno volim odigrati s društvom nogomet,košarku,tenis,stolni tenis...
Anđeo

PostanoPostano: pet 01 vel 2008, 14:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel ima netko tko zna kako najlakše i najbrže skinuti "škembicu"? Znam da tražim puno, ali pomozite mi!!! molitva

Da nema Boga, ne bi bilo ni ateista.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: pet 01 vel 2008, 16:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

trčanje....ili jahanje...ili plivanje..ali polivanje tipa u sat vremena 30 put isplivati veeeliki bazen...
i manje papati...

Ozana

PostanoPostano: pet 01 vel 2008, 18:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Anđeo napisa:
Jel ima netko tko zna kako najlakše i najbrže skinuti "škembicu"? Znam da tražim puno, ali pomozite mi!!! molitva

Nabaci koji trbušnjak.
Šetaj za vrijeme ručka i večere.

Gumi - gumi je pravi sport za mene Razz
Ficko

PostanoPostano: ned 03 vel 2008, 10:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Anđeo napisa:

Gladuj!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Smanji malo dotok kolača i slatkiša u pupicu!!!
Jedi više svježeg voća i povrća!

Sve je ispraznost, samo ispraznost, živite u dobroti i jednostavnosti, budite dobri ako možete,jer sve drugo je ispraznost!
snjegović

PostanoPostano: čet 07 vel 2008, 17:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Amaterski sa stolni tenis

Laughing Laughing

Kad bi svaki čovjek na svijetu usrećio barem jednog čovjeka, čitav bi svijet bio sretan!
merkat

PostanoPostano: pet 08 vel 2008, 12:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Anđeo napisa:

trbušni zid, pogotovo donji dio ( vaterpolski trbuščić ) i listovi su najteži mišični dio za izgradit a isto tako i za skinut višak.
tako da nema najlakše i najbrže. znam par odličnih vježbi ali one se sve samo ne lagane.
sve vrste trbušnjaka u svim ritmovima a najbolji su kada kreneš podizati gornji dio tijela pa skreneš u jednu stranu pa kontra te u drugom pokušaju obratno...itd...važno je imati kontinuitet jer sve ostalo nema smisla a pogotovo kada muskulfiber pere stalno nakon pauzi i ponovnih početaka.
najbolja vježba definitvno koju najčešće vježbaju za borilačke sportove se radi u dvoje. ležiš na leđima u partner(ica) stoji stopalima pokraj tvojih ušiju. primiš se za njegove(njene) zglobove i podigneš donji dio tijela u visinu a on(a) ih uhvati i baci ravno, lijevo ili desno a ti trebaš zaustaviti noge prije nego dotaknu pod.
vježba se radi da ne znaš u koju stranu će ti svaki slijedeći puta baciti noge i cijelo vrijeme ne smiju doticati pod. nije za početnike ali nema bolje vježbe.
još bi nadodao bicikl napred-nazad, škarice uske i široke ( za bokove ) te sklopke s savijenim i ispruženim nogama.
i to ti je to. oprez jer muskulfiber i istegnuće trbušnih mišića zna fino boliti.
uživaj ! Laughing

apropos teme, sada se ne bavim ničime jer me bole koljena a inache amaterski igram nogomet, vozim bicikl ( više skuplja prašinu ) i trčim kad stignem... prije sam trenirao košarku, judo, thaibox...

p.s. sport (u to se ubraja i svakodnevni ili česti hakl). treba trenirati što prije, najkasnije u srednjoj školi jer on razvija metabolizam za cijeli život. eto ja sam više od 15 godina se bavio sportovima raznim i danas kad mjesecima ništa ne radim ne mogu se udebljat nikako ni da hoću.

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
Anđeo

PostanoPostano: pet 15 vel 2008, 20:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Anđeo napisa:

trbušni zid, pogotovo donji dio ( vaterpolski trbuščić ) i listovi su najteži mišični dio za izgradit a isto tako i za skinut višak.
tako da nema najlakše i najbrže. znam par odličnih vježbi ali one se sve samo ne lagane.
sve vrste trbušnjaka u svim ritmovima a najbolji su kada kreneš podizati gornji dio tijela pa skreneš u jednu stranu pa kontra te u drugom pokušaju obratno...itd...važno je imati kontinuitet jer sve ostalo nema smisla a pogotovo kada muskulfiber pere stalno nakon pauzi i ponovnih početaka.
najbolja vježba definitvno koju najčešće vježbaju za borilačke sportove se radi u dvoje. ležiš na leđima u partner(ica) stoji stopalima pokraj tvojih ušiju. primiš se za njegove(njene) zglobove i podigneš donji dio tijela u visinu a on(a) ih uhvati i baci ravno, lijevo ili desno a ti trebaš zaustaviti noge prije nego dotaknu pod.
vježba se radi da ne znaš u koju stranu će ti svaki slijedeći puta baciti noge i cijelo vrijeme ne smiju doticati pod. nije za početnike ali nema bolje vježbe.
još bi nadodao bicikl napred-nazad, škarice uske i široke ( za bokove ) te sklopke s savijenim i ispruženim nogama.
i to ti je to. oprez jer muskulfiber i istegnuće trbušnih mišića zna fino boliti.
uživaj ! Laughing

apropos teme, sada se ne bavim ničime jer me bole koljena a inache amaterski igram nogomet, vozim bicikl ( više skuplja prašinu ) i trčim kad stignem... prije sam trenirao košarku, judo, thaibox...

p.s. sport (u to se ubraja i svakodnevni ili česti hakl). treba trenirati što prije, najkasnije u srednjoj školi jer on razvija metabolizam za cijeli život. eto ja sam više od 15 godina se bavio sportovima raznim i danas kad mjesecima ništa ne radim ne mogu se udebljat nikako ni da hoću.

Hvala lijepo! Sad se sjećam da se te vježbe radio i u srednjoj na tjelesnom. Držat ću se trbušnjaka, jer nemam s kim vježbat. Hvala puno!

Da nema Boga, ne bi bilo ni ateista.
ivoo

PostanoPostano: ned 17 vel 2008, 16:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

snjegović napisa:
Amaterski sa stolni tenis

Laughing Laughing

I ja isto Wink,
Ali ne stolnim u tome sam šeprtlja, već većim Wink
Prethodni postovi: