HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 25 ruj 2017, 0:55. Pogledaj neodgovorene postove
Kojim sportom se bavite...
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sv.Franjo legenda

Spol: muško
PostanoPostano: ned 17 vel 2008, 19:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj brat ima stol za stolni tenis (prvi mi je susjed) ,pa se često igra. Igra se dosta dobro ali protiv profića nemamo šanse....
Trebalo mi je dosta vremena da se odlučim igrati poene (školski) pravilno...ali kad sam počeo jako brzo sam napredovao....
iako jedno vrijeme sam stalno gubio... Wink

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
angelous

PostanoPostano: ned 17 vel 2008, 20:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo, ja se i dalje bavim jahanjem...
trenutno na zagrebačkom hipodromu Mr. Green Mr. Green

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Jopica

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 04 tra 2008, 21:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nekada sam se bavila skokovima u vodu, jahanjem i plesom. Što rečenica više odmiče ka točci, to sam ja bila mlađa kad sam se time bavila. Smile
Danas trčim, obično ujutro po Maksiću ili atletskoj, par puta tjedno. Idem u teretanu par puta tjedno, puno hodam, šetam. Dvije se godine nisam skidala sa bicikla... Sad dva mjeseca samo truljim uz knjigu jer pripremam ogroman ispit pa nemam baš mira kad se odem rekreirati. Ma nije samo učenje razlog, ali nadam se da ću do kraja 4 mj. biti nova i manje zabrinuta i zdrava.

Inače nema niša ljepše nego ustati se u 6 i otići u šumu trčati, prije velikih vručina ljetnog dana. Trčati uz izlazeće sunce i vratiti se doma na doručak kao pravi ranoranioc i sjesti za knjigu ili pospremati kuću.
Od toga je nešto teže, ali ne i manje lijepo bilo ustajati zimus u 6, i u noći koju razbija bjelina snijega, trčati Maksimirom na -10. Male radosti discipline!!!

"Molitva" je poniznost čovjeka, koji priznaje svoju duboku bijedu i veličinu Boga kojemu se obraća i kojemu se klanja na način da sve očekuje od Njega, ništa od sebe.
Sv. Josemaria Escriva
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
suncee

PostanoPostano: sub 05 tra 2008, 20:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slazem se s tobom Jopica da je stvarno posebno trcati rano ujutro i kad te onako sunceve zrake prate Razz ...
Ja sam trenirala nogomet, vrlo aktivno, u klubu i to 4.g., bilo je to jedno lijepo iskustvo, pa ja bi rekla moja velika ljubav jupi , jer ja sam bila cijela u tome Smile i jako mi je drago sto sam svoje "krizne godine"(tinejdzerske godine) provela baveci se sportom pa tako nisam imala za nista drugo vremena a ne ne .
Sad se bavim svacim po malo..ovisno...o godisnjem dobu..eto..sad se bavim trcanjem, trcim 4-5 puta tjedno..i stvarno mi se nije problem ujutro probuditi jer volim jutro Razz ...a i nekako se bolje osjecam Very Happy ...

Isuse, ti si moj jedini Spasitelj, vodi me kroz ovaj zivot...
Jopica

PostanoPostano: ned 06 tra 2008, 11:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

suncee napisa:
Slazem se s tobom Jopica da je stvarno posebno trcati rano ujutro i kad te onako sunceve zrake prate Razz ...
Ja sam trenirala nogomet, vrlo aktivno, u klubu i to 4.g., bilo je to jedno lijepo iskustvo, pa ja bi rekla moja velika ljubav jupi , jer ja sam bila cijela u tome Smile i jako mi je drago sto sam svoje "krizne godine"(tinejdzerske godine) provela baveci se sportom pa tako nisam imala za nista drugo vremena a ne ne .
Sad se bavim svacim po malo..ovisno...o godisnjem dobu..eto..sad se bavim trcanjem, trcim 4-5 puta tjedno..i stvarno mi se nije problem ujutro probuditi jer volim jutro Razz ...a i nekako se bolje osjecam Very Happy ...

ooo da!! nije se problem ustajati, toliko to napuni energijom, toliko pročisti, energizira, osvježi... Posebno nama koji smo se u djetinjstnu i kroz pubertet bavili sportom, nama jako treba sport, inače tijelo propada.
Ja jedva čekam opet počet trčat, evo samo sve prođem oko ovog velikog ispita, pa da mi ostane vremena samo za ponavljanje. Nemiran sam i ne mogu ništa raditi dok ne završim sve to... valjda za 2 tjedna..nadam se.
Jel i ti trčiš u Maksiću?

"Molitva" je poniznost čovjeka, koji priznaje svoju duboku bijedu i veličinu Boga kojemu se obraća i kojemu se klanja na način da sve očekuje od Njega, ništa od sebe.
Sv. Josemaria Escriva
suncee

PostanoPostano: ned 06 tra 2008, 11:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad sam stanovala u onom dijelu grada prije 3.g. trcala sam po Maksicu...da..i bas je lijepo tamo, mada su me svi plasili da je opasno, a mos misliti mene koja je dosla sa sela Smile ..i kojoj nista nikad nije bilo opasno..no, ja sam ipak odlazila tamo odoh ja ...
Da, tijelo uvijek nesto trazi..pogotovo nama koji smo aktivno od malena...
Ma ne brini se ti, tako sam i ja imala pauze kad sam bila orijentirana na spremanje ispita, sretno ti u ucenju i sretno s ispitom...bit ce sve OK... violina !

Isuse, ti si moj jedini Spasitelj, vodi me kroz ovaj zivot...
Jopica

PostanoPostano: ned 06 tra 2008, 19:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

thank you

znam da će sa ispitom biti sve ok!! pouzdam se u sebe i svoje učenje, jer bez toga nemaš kaj ni tražiti na ispitu. a za sreću, razboritost, koncentravciju i motivaciju zna se koga pitam!! molitva

Sv. Josemaria Escriva
valentina

PostanoPostano: pon 21 tra 2008, 8:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam išla na balet, pa mi se više nije dalo i odustala. Zatim sam išla na tenis i plivanje. Od drugog razreda osnovne se držim odbojke, odem ponekad u teretanu. Za vrijeme ljetnih praznilka trčim na Boriku i vozim bicikl.

"O, kada bih od svojega života mogao učiniti nešto priprosto i jednostavno,poput bambusove frulice koju Gospodin ispunjava glazbom!"
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
gogo6ak

PostanoPostano: pon 21 tra 2008, 19:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

rekreativno planinarenje
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
vjernik

PostanoPostano: sub 31 lis 2009, 16:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tenisom se bavim, skoro svaki dan.
Vrijeme je idealno, kao da je proljeće.
Rasturam svih osim brata Cool. Tenis je... milina od sporta hop hop

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
dora

PostanoPostano: sub 31 lis 2009, 18:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a što s onima kojima sport nije jača strana,kao npr. meni? Mr. Green
hmm...ajd,nahodam se skoro svaki dan.. Laughing al više sam izmorena..i to nije ona izmorenost koja se osjeća nakon super odigranog sporta kojeg voliš... Razz

Ma tko ja bio,
ti me poznaješ,
tvoj sam
Bože moj!
Specijalac

PostanoPostano: sri 18 stu 2009, 12:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moja ljubav je košarka. Više ne treniram kao nekada (svaki dan) ali još uvjek redovito odradim koji trening, odigram koju utakmicu. A također sam i koš. sudac pa tjedno budem na većem broju najrazličitih utakmica.

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

BVB
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.