HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 18 sij 2020, 10:15. Pogledaj neodgovorene postove
Niko Kranjcar...kamo s njime....
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Chiara

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 12 sij 2005, 21:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zole napisa:
a mene na stadio moze odvest besplatna ulaznica! hahaha

Laughing pljesak pljesak pljesak slazem se Laughing

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Winnetou

Spol: neodrešen
PostanoPostano: čet 13 sij 2005, 17:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da je niko malo bucmast, jest! ali ne toliko puno, koliko je njegova "krivnja" Å”to kao mlad klinac nije donio mamiƦu naslov.

a pogledajte Å”ta je zbilja glupo, kupiti najbolje mlade igraĆØe u hrvatskoj, imati prosjeĆØne (isto relativno mlade) obrambene igraĆØe, vrtiti 5-6 napadaĆØa, prodati jedinu stabilnu kariku Sedloskoga, promjeniti tri trenera u polusezoni, te onda oĆØekivati da ti mladi kapetan donese naslov!
E, pa da je Ronaldinjo, ne bi uspio niÅ”ta napraviti i izbacili bi ga ko i ProsineĆØkoga. Jedan igraĆØ ne može niÅ”ta sam, da je najsavrÅ”eniji (Å”to Niko nije).

Niko kakav je takav je, joÅ” uvijek je bolji od 70% nogometaÅ”a prve HNL, zahvaljujuƦi samom talentu, a da ga je staviti u pravi pogon, za Å”to u Hrvatskoj nema moguƦnosti i na Å”to bi se morao prilagoĆ°avati dobrih godinu, dvije, siguran sam da bi bio jako zapažen i u Evropi.

A za bolesne ambicije Z.MamiƦa kriv je Niko drugi, pardon, niko drugi do sam ZM! Da im je ove godine bio Goce, ili samo jedan igraĆØ sa iskustvom Gorana JuriƦa, Dinamo bi bio na ĆØelu ljestvice i možda ĆØak na drugoj poziciji KupaUEFA ĆØekao proljeƦe u Evropi!

Ovako im ne preostaje niŔta drugo nego za sve kriviti Niku (koji btw nije ni igrao protiv Hereenvena, ni Hajduka, i Ŕta su joŔ gubili di je igrao od 60.min)

U takvom okruzenju nitko ne bi imao prave volje i motiva igrati, sjetimo se samo isto tako "nesposobnog" Viduke, a bilo ih je joÅ” sa "dinamovim sindromom"...

"Bijelac loži toliku vatru da ne može sjesti pored nje ni da se ogrije"
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zole

Spol: muško
PostanoPostano: čet 13 sij 2005, 23:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

haugh!

ima nesto u tome sto pises... dinamov sindrom... hmmm... da...

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
merkat

PostanoPostano: pet 14 sij 2005, 12:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nije dinamov sindrom nego interesni sindrom, tak i tak ako nezna tko nije iz Zagreba, u dinamovim juniorima nemreÅ” igrat ako te neko ne gura( financijski) a kamoli u prvoj ekipi. Niko nije ĆØlan MSA pa su ga stjerali, kao nije htio prihvatit smanjenje ugovora, no i nemora, može samo dobrovoljno, poÅ”to je najbolji igraĆØ nemora bit posluÅ”nik. Dinamovi ĆØelnici žele samnjiti( i uspjeli su ) ugovore igraĆØima makar to nije bila klauzula ugovora zbog loÅ”ih rezultata, ali kako Niko kaže , priznaje krivnju ali ne dopuÅ”ta da je samo na igraĆØima nego govori kako je krivnja na svima pa ako se smanjuje plaƦa igraĆØima nek se svima smanji. I to je u redu.

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
dado-kozari bok

PostanoPostano: pet 14 sij 2005, 22:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

senzacija ĆØitam danas u sportskim.

KRANJƈAR SMRÅ AVIA 3 KILE

Da nije ĆØita naÅ” forum. Laughing Laughing

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
zole

PostanoPostano: pet 14 sij 2005, 22:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, to sam i ja procitao, i sjetio se foruma. naravno da sam se odvalio smijat! To je jedna od udarnih vijesti dana... ajme na sto smo spali... a tek mamiceva kupnja hajduka... hhahha... jos bi se situacija mogla razvit kao sto smo ju negdje prije opisali...

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
dado-kozari bok

PostanoPostano: pet 14 sij 2005, 23:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

možda netko utjecajan ĆØita naÅ”e postove ovdi.
da nemamo mi utjecaj na kranjĆØarevo stanje.možda nas shvaƦa ozbiljno. Laughing Laughing Laughing
ak je tak niko odi u melbourne knights to je pravi klub for you.to je pravi hrv. klub i sigurno žudi za tobom

Aj' živili
zole

PostanoPostano: pet 14 sij 2005, 23:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uuu... ovo je bilo skoro pa ispod pojasa... hehe... steta sto si u pravu...
al ajd da mu pruzimo malo potpore!

Ma niko mozes ti igrati nogomet, al ajd onda - IGRAJ!!!

dado-kozari bok

PostanoPostano: pet 14 sij 2005, 23:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma dragi moj niko kako reĆØe zole da ti dam malo potpore.pa dobro:mi Ʀemo te motriti niko gdje god bio hahahaha.pazi Å”to radiÅ”-ali vjerujemo mi u tebe.
al u jedno sam siguran ak odeÅ” negdi na istok(ukrajina,rusija,gruzija) uvjeren sam da ĆØeÅ” brzo svladati jezik.

daj nam priredi joÅ” jednusenzaciju u svezi s tvojim klima.
može tipa ovako:KRANJƈAR POTPISA UGOVOR S VARTEKSOM ZA NOVU KOLEKCIJU

Aj' živili
merkat

PostanoPostano: sub 15 sij 2005, 20:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nedaj se niko ! Wink

fat drummer

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 20:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

svi daju neke pare za niku. ja sam se isto javio. ponudio sam 2 milijuna eura i jos milju kad potpise, placa 750,000 eura godisnje
dakako u championship manageru

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
igor

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 21:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

niko... da... dobar igrac..

bilo bi mi najdraze kad bi otisao u italiju, pa makar i u neki ne tako dobar klub, pa bi se tamo mogao onda dokazati.. bit ce mi zao ako ode u rusiju ili englesku...
merkat

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 21:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To je tocno igore, i Boban mu je rekao koji put mora proci, svi koji misle da ce iz dinama drito u Barcelonu malo su munjeni, pogotovo kaj danasnji dinamo i hrv. liga je u banani..
Boban, Suker, Boksic, prosinecki su prosli super jaku jugo ligu te je jedino prosinecki koji je tada bio najbolji igrac europe (seniorski) drito u real, ostali preko manjih klubova jakih liga, dakle jaka liga u klubu di mozes igrat jel mladom igracu pomaze samo igranje, sto se vidi iz nasih NBA igraca koji sam 18 odu u U.S a nit u ciboni nisu igrali, i eto di su, glume vodonose !!!
A najvaznije za razvoj mladog sportasa je da igra u zestikoj konkurenciji od 18 -21 i tu je najveci napredak i tu se postaje igrac, i ako si tu postao, ostat ces a ako nisi nikad neces biti igrac.
Niko je mao stagnirao, ubio ga Mamicev ego kao i Rimca ljuomorni Aco.
Tako da je najolje da Niko ode jel Maminjo nece ni za zivu glavu.

igor

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 21:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, ali kako sam cuo nema konkretnih ponuda koje se razmatraju iz ITALIJE.. postoje ona iz CSKA, Portsmoutha i Hajduka... a to je jako jako jako jako lose..

onda je mozda cak i najbolje da ostane u hajduku dok ne dobije neku ponudu iz italije..
zole

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 23:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joj fat ja ga doveo za dzabe (u editoru) hahahahah

fat drummer

PostanoPostano: uto 18 sij 2005, 8:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pif u editoru sam napravio da beckham igra za hrvatsku... bas sam zao
sad niko i zinedin se bore za mjesto veznjaka u mojoj postavi man uniteda (samo u manageru)
ma za niku bi bilo ok da ga i portsmouth kupi, ma da ga milan kupi i posalje u monzu na dvije godine
vratio bi se s tocnom kilazom, a trco bi ko da nema sutra

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
dado-kozari bok

PostanoPostano: sri 19 sij 2005, 8:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tata kranjĆØar reĆØe sin ide u HAJDUK definitivno.
piÅ”e u danaÅ”njem veĆØernjem

Aj' živili
fat drummer

PostanoPostano: čet 20 sij 2005, 14:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jedva cekam da kranjcar potpise za hajduk. i da hajduk osvoji prvenstvo i kup i ligu prvaka i sve.... tako da mamic moze lupat glavom u zid
stvarno bilo bi zakon da potpise, pocet cu za hajduk navijat!!!!! naprid, bili!!!!!

sike

PostanoPostano: čet 20 sij 2005, 14:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, izgleda da Ʀe Dinamovac u Hajduk!
Samo da je sapunica zavrÅ”ila..Bila mi je draža ĆØak i Santa barbara
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
vasha

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 20 sij 2005, 16:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Niko je definitivno u Hajduku i to je super jako sretan jako sretan Iako sam žestoka dinamovka, oduŔevljena sam time i volila bi da im svima pokaže!

Valentina
igor

PostanoPostano: čet 20 sij 2005, 22:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je drago sto je niko u hajduku iz jednog razloga, a to je da je mnogo bolje sto je otisao tamo nego u CSKA ili Portsmouth, a poslije ce moci odabrati i neki bolji klub kad bude pokazao dobre igre..
zole

PostanoPostano: čet 20 sij 2005, 23:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hmmm... ajme iskusenja na proljece... i torcida i bbb i dinamo i hajduk i niko i stimac i mamic i tatica u repki... hmmm... AJME MENI sto ce biti ludoooo

fat drummer

PostanoPostano: pet 21 sij 2005, 9:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jedva cekam maksimirski derbi (pod uvijetom da dinamo udje u ligu za prvaka)
zamislite da dinamo sada ne upadne u ligu za prvaka vec ostane u ligi za opstanak
mamic bi valjda pretukao sve igrace. al ne i kranjcara. jer ga je prodao. u najveceg rivala kluba... bravo zdravko

sike

PostanoPostano: pet 21 sij 2005, 14:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako je u kratkim vijestima javila Nova TV, Niko KranjĆØar ne želi prijeƦi u Hajduk. Navodno ga u njegovoj kuƦi otac Zlatko i menadžer Pokrovac nagovaraju da pristane na transfer..

Bit Ʀe tu joÅ” svega..
Izgleda da su ga BBB malo stisnuli, možda kao i Zahoru,pa deĆØku nije svejedno.
Upravo na vijestima stigla za njega ponuda beĆØkog rapida a tamo je Ʀale ostavio traga..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: pet 21 sij 2005, 16:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma ludilo, kranjcar je pravi majstor. bas kad mislis da je sapunica gotova BAM!!!! novi obrat.... sad cemo saznat da su stimac i mamic braca

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.