HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 ruj 2017, 16:54. Pogledaj neodgovorene postove
Niko Kranjcar...kamo s njime....
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
merkat

Spol: muško
PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 21:14
PostNaslov : Niko Kranjcar...kamo s njime....
Citiraj i odgovori

U dinamo nego gdje !
Sta mislite hoce li zavrsiti u hajduku i zasto ?
Jel ok odnos dinama prema njemu ?
Jel ok da ga se dio navijaca odrice ?
Jel on kriv?
I ko je na kraju najvise kriv ?

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zole

PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 21:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nek ide u neman iz grodna!

to bi mu bio pomak u karijeri Laughing Laughing

ma malo mi ta cijela situacija s njime ide na zivce! Svi i dalje plesu i postavljaju se kao da je on najveca faca i najigrac nase lige! Pa ako je nekad bio najtalent, ne moze to vjecno biti! Nek ide negdje gdje ce moci igrati, ali negdje gdje ce morati trcati da bi zasluzio mjesto u momcadi! Ne bi nikako volio da ide u hajduk, to bi bilo lose za sve! Zamislite samo derbi haj-din! pa kakve bi se price vukle iza toga (bez obzira kako igrao)... ma katastrofa, a tek kad bi igrao za repku... u maksimiru bi ga izvizdali...

ne znam, nek ide van u neman iz grodna! hehe

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
dado-kozari bok

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 22:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma on če ak ovako nastavi ostati isti i nikad se neće promijeniti i stoga najbolje da ide u koreju,japan ili u aziju, tamo bi bio zvijezdica

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
zole

PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 22:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahah... da, da aziju sa zaboravio! Nek ide u Katar! Bar ce zaraditi para... jheeehee

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
wind

PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 22:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

al mogo bi i u hajduka..
meni se to čini vrlo, vrlo vjerojatnim..
dado-kozari bok

PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 22:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da da možda postane naftni bogatun

Aj' živili
zole

PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 22:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa se vrati i kupi si dinamo tako da moze nesmetano ne trenirati, a igrati! hahahahahahhaahahhahahah

dado-kozari bok

PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 22:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uh koji bi to udarac bio za mamića.odmah bi se udružio s štimcem i s hajdukom pravili kontru kranjčaru.
Laughing Laughing Laughing Laughing

Aj' živili
wind

PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 22:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

il kranjčar i štimac zajedno kupe dinamo, a mamić hajduka..

imali bi europskog ajduka s jedne strane.. sve bi maminjo pokupovo svojom parom ko abramovič.. sve što valja i ne valja, samo da njima dinamo ne stigne to kupit prije.
kranjčar bi štoviše dao otkaz lonačareviću i sam postao prvi igrač-trener u HNL-u, a štimac bi mu za pojačanje doveo pokojeg tamnoputog urugvajca pošto ne bi imo šta u hrvatskoj da kupi..

Zadnja promjena: wind; ned 09 sij 2005, 22:56; ukupno mijenjano 1 put.
zole

PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 22:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahahha, bas tako! joj a zamisli sa kakavim bi tek imenima spekulirali. ono veliki naslov u sportskima "Poldrugac izmedju dinama i hajduka" ili nesto tipa "kranjcar daje milijune za roya ferencinu! Iako u 40-im..." ili hehe "stimac i mamic oteli gorana rubila kranjcaru pred nosom"

dado-kozari bok

PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 22:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ili još bolje pošto kranjčar nebi znao definitivno voditi klub veliki naslov u sportskim

"TATA KRANJČAR DAJE OSTAVKU NA MJESTO IZBORNIKA REPREZENTACIJE I SLAŽE SINU MOMČAD"

da bi se jadniček imao s kim igrati

Aj' živili
zole

PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 23:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahahhaha

a onda u tekstu:
tata kranjcar trazi dovoljno spossobne i debele igrace koji ce moci igrati u dinamu kako bi jedan od najtrofejnijih klubova u hrvatskoj zadrzao svoj renome, a sincic bio najbolji igrac!

heheh, joj jesmo pakosni...

wind

PostanoPostano: ned 09 sij 2005, 23:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uf šta smo zločesti.. Laughing
ToNkIć

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 10 sij 2005, 9:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Buuuuuu šta ste opaki... Da ovo Kranjčar pročita... Twisted Evil

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
dado-kozari bok

PostanoPostano: pon 10 sij 2005, 13:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa bilo bi mu dobro da pročita.možda ključna riječ je možda bi se i zamislio ,da vidi i sam gdje to vodi njegovo ponašnje.
dosta je bilo trenera koji će ga nositi kao kap vode na dlanu.sad treba nekog poput lončarevića i ječeg da ga prizemlji.
nek ode negdi van pa nek se onda dokaže

Aj' živili
zole

PostanoPostano: pon 10 sij 2005, 20:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

upravo tako... pljesak dado!!

fat drummer

PostanoPostano: pon 10 sij 2005, 20:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

flora tallin, cementarinca, torpedo, dinamo tbilsi sve su to klubovi gdje bi niko mozda mogao igrat
da bar zavrsi u hajduku
sve bih dao da nisu prodali mesica
sitni vez kranjcar mesic, bio bi to praznik za oci
ovako ce s dragicevicem morat dodavat

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
merkat

PostanoPostano: pon 10 sij 2005, 22:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mrak ste, a kak bi bilo da ste vi sad oko 19 god, otkad ste gurnuli prvu loptu netko vam broji sve....ma kuzim ja da Niko ne igra bas najbolje, no sjetite se da svi veliki igraci njegovih godina su postali sjajni igraci jel su dobili prilike, bili su nepoznati, skuzili su njohov talenat, nitko nije nista ocekivao jel su bili mladi i pokazali su se.A Niko je poznat bio otkad se rodio i s time treba zivjet i dokazivat se da vrijedite a da niste samo tatin sin kaj mu se pokusava implicirat na igranje u repki a i on i repka super, kaj bi bilo da neide nemogu si ni zamisliti ! Niko igra u repki super jel nema pritiska kao u dinamu i ima s kime igrat da budemo iskreni...
...a osim toga zasto se od njega ocekuje da bude odmah ronaldihno ?
Zasto se ne poteze ni jedan drugi igrac, npr, ekipa iz cuvene dinamove obrane?
Da ga se pusti na miru, da se na njega ne obraca paznja pa kad mu krene super...
Eto sjecam se kako sam progutao prvu tabletu kao mali. Nekako mi se nije svidjala, bojao sam se kao da cu se ugusit, mrzio sam lijekove. I starci ono daj ju popi, daj vise vode, daj progutaj, pa kaj je to problem...i nikak....i tak njima dosadilo, poceli nekaj pricat bezveze, okrenuli se i ja cim sam se malo opustio progutao !
Brijem da je njemu pritisak i psiha nepodnosljivi, da igra negdje drugdje gdje novinari i nazovi navijaci nisu zlocesti bio bi ziher super !
Eto Ivice Kostelica, lik je pukao nakon ocekivanja, mozda i da bude bar blizu Janice, a cim su mediji se stisali, pustili ga da dise, kad su ocekivnja pala i dana mu podrska poceo je ako nekad....
Ipak su to nasi decki i trebamo bit za njih, ja kao zagrepcan jako cijenim Niku kao pravog purgera koji obozava grad i klub i da budem iskren radije bi da igra u hajduku nego vani, zakaj nebi imali dobru ligu ?
Ako mogu dalmatinci igrat u dinamu, kaj nebi i Niko u hajduku, pa i Bernard Vukas, najbolji hrvatski nogometas svih vremena je bio zagrepcan u hadjuku !

Chiara

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 10 sij 2005, 22:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I meni polako ide ta priča s Nikom na živce, ali čujte talent je i tu se nema šta reći, najbolji možda nije, ali bio bi da mu se da prilika.... osim toga i Mujčin je rekao da je Niko to što drži ekipu zajedno... možete reć što hocete kad je tako... a to što mu se dogodilo...nije fer nikako, i to što Mamić radi samo zbog novaca, i toga što je valjda samo jedan čovjek bio dovoljno pametan da neda svoje dijete toj budali... to je sramota... i za njega i za Dinamo... a bome i za Hrvatski nogometni savez Confused

Nebo bi se preokrenulo da Niko ode u Hajduk.... i to nikako neće napraviti.... ali da se to i dogodi nebi mu zamjerila, Dinamo nije više ono što je nekad prestavljao, od kad su takvi kreteni u njegovom vodstvu... i ako mozemo imati Hajdukovce za trenere.....

Najsretniji bi bio da ode van, samo ko će ga sad uzeti kad nije u formi... kako ih nije sram upropastiti će vrhunskog igrača Confused

Sve mogu u Onome koji me jača!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
dado-kozari bok

PostanoPostano: pon 10 sij 2005, 22:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

istina je da je mamić sve unazadio i to stoji.ali kranjčar bi se trebao ponašati po bečkoj školi ,valjda je neš naučio od tate ,a ne ko neki da ne kažem što.treba se malo smiriti i to je to.

Aj' živili
zole

PostanoPostano: pon 10 sij 2005, 22:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cekaj merkat, nitko nije pljuvo po niki, kao niki, nego po njegovom pristupu igri, njegovoj debljini ponajvise...

svi postovi su bili usmjereni prema tome da niko treba poceti trcati, igrati, boriti se za mjesto u momcadi!

A sto se talenata i pristiska tice, ma pritisak koji se vrsi na niku je 0 naspram pritisaka koji se vrse na igrace (i mladje) od njega! Sta je bilo sa rooneyjem? jesi vidio kak je igro za repku na EP? a mladji je od nike (il su tu negdje)! Englezi su jos vatreniji od nas, tako da bi ga ziva progutali da je lose igro! A dokazo se! S druge strane, niko se ne moze kako treba dokazati ni u dinamu, a za to nije kriv nitko od nas sa foruma...

On je BIO talent, hoce li ikad biti nesto vise, ovisi o njemu i ljudima koji ga okruzuju!

fat drummer

PostanoPostano: uto 11 sij 2005, 15:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

talent je npr van persie, kaka, rooney, nigerijska vatra obafeme martins ili kako god da se zove
kranjcar je prosjek za svijet za nas je talent
samo sto je prelezeran, kao da na terenu ne treba trcat
ja cu glumit hrasta na vjetru
e pa neces nego ces trcat ak mislis bit talent

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
merkat

PostanoPostano: uto 11 sij 2005, 17:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sve je to donekle tocno, no ja se slazem da on nije svjetska klasa, moze postati ali za sada nije, no meni je problem kaj se od njega ocekuje vise nego od bilo koga, gleda ga se povecalom , zasto se nitko ne zivcira oko Jesea, Milinovica, Pranjica, nego tuce se Zahora kja ima njabolju statistiku i Niko, neshvaceni umjetnik, s kime da on igra kad na njega idu trojca, uklizavaju mu a nitko mu se nezna postavit ili nametnut da mu doda, pa nije superman i nema mu lopta senzore za navodjenje da pogodi mulce koji se neznaju nit postavit, meni nije bit bezglavo alibi trcanje nego trcanje u sluzbi razuma.
Kako objasnjavate da Niko igra odlicno u repki, e tamo je dokazana ekipa koja vani zaradjuje papriku a vani se ne placa gluma i s takvima pravi igrac moze igrat, nasa liga je ipak isforsirana sa dvojbenim igracima MSA agencije i slicnih. Kladim se kad ode u jacu ligu da ce bit igracina.
A da je do kilaze nebi se slozio, bez kilaze je veznjak brz, kad je tezi cvrst, sad svaki igrac treba naci balans, nemrem ja znat kako Niko bolje igra, sa 82 ili 85 kg. Ak njemu nije najvise stalo do ideala neznam komu je...
I na kraju tako mlad bit a 4,5 miliona trenera i kibica nije lako, ja bi puko na pola...
Mene na stadion moze samo odvest Prosinecki, Boban, Kranjcar a ne , Neretljak, Milinovic, Mijatovic...

zole

PostanoPostano: uto 11 sij 2005, 22:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a mene na stadio moze odvest besplatna ulaznica! hahaha

fat drummer

PostanoPostano: sri 12 sij 2005, 16:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa ovako igra li jese milinovic il zahora (da dario preskoci turu sladoleda nece ti bit nista, a ni ona boca tekile ti nije nuzna da bi zivio, pusti ju) u repki
milinovic kolko god trapav bio trci (ne brzo i ne puno al kao da trci), jese je jese (to vam je kao da kazete, a glup je pusti ga)
kranjcar je potencijal, i zna mali igrat, nije to problem nego glumi prosineckog s 47, stoji na centru i gleda jer nemoze trcat (da znam da zuti nema 47 racunam da bi tako bilo da igra s 47)
nemoze istrcat dulje od 60 min u ono slowmotionu koji zovemo prva hrvatska liga ozujsko. u italiji bi ga pojeli, al nisam ziher pitaj igora on zna kolko se trci po san siru iz prve ruke (gattuzo npr)
nema onu kvalitetu vodje koju kapetan treba imat, nemoze podignut momcad iz krize.... priznao je da je prebucmast, al jel skida kile. ne... da ga bar milanezi kupe, oni bi ga doveli u red, znam da bi. cim bi ga stavili na isti travnjak da sparira gattuzu i njegovim uklizavanjima odmah bi poceo trcat

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.