HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 24 ruj 2017, 10:36. Pogledaj neodgovorene postove
Niko Kranjcar...kamo s njime....
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
eiremore

Spol: neodređen
PostanoPostano: pet 21 sij 2005, 20:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
sad ćemo saznat da su štimac i mamić braća

buhahahaha

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
zole

Spol: muško
PostanoPostano: pet 21 sij 2005, 22:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahah... e to je stari dobri (sokantni) fat! hahahhahah

ajmo niko!!! idi vise negdje! haaha

Ma mozda bi on i iso, al ne moze se pokreniti (zbog kilaze) hahahah

(sorry svim nikinim ljubiteljima i obozavateljima) Laughing

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Dara

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 0:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ipak u moj hajduk,a odrastao uz bedblue boyse i dinamo,a stari mu bio trener dinama,uf,kako sad
fat drummer

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 12:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u sluzbenom glasilu bbb-a izasao je briljantan tekst (koji nisam citao, al mogu zamislit sadrzaj prem naslovu) DAN KAD JE UMRLA CAST....
jedino se kristovo raspece po sokantnosti pribilizilo kranjcarovom prelasku u hajduk. cekam da se nebo zamraci i da ljudi pocnu izlazit iz grobova nakon ovakvog neceg.
presao je u hajduk.... PAMPAMPAMPAMMMM!!!!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
zasto je to IZDAJICA UCINO?!?!?!?! pa klub ga se samo javno odrekao? zar je to razlog da prijedje u drugi klub?!?!?! kranjcar se trebao ubiti od tuge, po mom misljenju!!!!!! na sto je to svijet spao kada kranjcar prijedje u drugi klub, a mamici mu je rekao sam: NE TREBAS NAM VISE!!!! taj kranjcar, IZDAJICA......
ja sam sokiran. idem se ja ubit kad kranjcar nece

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Chiara

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 13:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tako treba fat obrani cast klubu! jako sretan

Sve mogu u Onome koji me jača!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 15:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chiara napisa:
tako treba fat obrani cast klubu! jako sretan

ma sve za dinamo i mamica.....

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
fat drummer

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 15:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo skupljam pare da platim nekome da ubije kranjcara je je pocinio cin veleizdaje. da je bar ubio nekoga, jos bi sve bilo i dobro, ali izdat mamica i dinamo.... to mu cak ni bog nece moc oprostit. cak i bog ima svoje granice!!!!!
mamica je izdao, nevjerojatno, kako se takvog kerubina i altruistu moze IZDAT, zabit noz u njegova nejaka leđa na kojima nosi dinamo i vjerojatno sve grijehe svijeta. da, da imam pravo kad mamica usporedjujem s isusom, jer samo bi isus mogao stvorit europski dinamo.... isus i mamic.....

dado-kozari bok

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 19:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joj daj se malo smirite.
čovjek je preša u ajduka i gotova stvar.
a kad ajdukovi igrači dolaze u dinamo nikom niš ha
a bošnjak,jeličić,rukavina i bla bla mnogi drugi spustite se na zemlju
dobro si je napravio,zar bi mu bolje bilo da je otiša na istok

Aj' živili
Chiara

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 20:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo bas na je nas "uzviseni" Mamic kupio jednog Hadjukovca, da se i mi pravimo vazni, vratili smo istom mjerom hehe Neretljaka za Niku:lol:

nego, kaze dobit cemo i nekog poznatog europskog nogometasa, naravno nije nam otkrio ime jer jos nije smislio koliko "dobrog" igraca nam moze dati za Niku...zivi bili pa vidjeli...gore nemoze ili?

joj decki, ja mislim da bi se svi trebali kolektivno objesiti na koju Zagrebacku lampu, ili kakvu granu, fala Bogu pa ovaj grad ima parkova.... preporucam Maksimirski... jer je to zaista ravno svetogrđu Laughing Laughing Laughing a Niko je utjelovljenje Jude Laughing Laughing

ko kaze da se sport nemoze povezati s vjerom? Laughing

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
dado-kozari bok

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 20:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

niko utjelovljenje jude,pa daj molim te.
iskreno nikad nisam volio niku kao igrača,ali da je juda je malo pretjerano.pa zar bbb trebaju upravljti njegovom karijerom ili možda mamić ili netko stoti,pa to je pretjerano
realno i dugoročno gledano napravia je odličan i mudar potez za sebe jer u hajduku će sigurno pokazati ća zna.šta je treba uzeti možda pauzu i trenirati s nekim iz tree lige
ili ti ga otići u cska i da nikad više nećujemo za njega osim u slučaju ozljede ili gola npr.
dečko je to lukavo napravia i ve kritičar sreza pošteno

svaka ti čast mali

a žao mi je ako neretljak ode u dinamo jer ga tm mogu sam iskvariti ili da uopće ne igra,on je moj ljubimac hnl.živio mate i pozdravi mi ekipu u orašji i brčkom

Aj' živili
Chiara

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 20:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma zezam se dado Laughing Laughing ja sam fakat zadovoljna zbog toga sto je Niko otisao iz Dinama, ma koliko mi Dinamo kao i svakom Zagrebcanu bili u srcu, ovo nije vise onaj Dinamo koji je zasluzio da tamo bude, sramota.... jedini igrac koji je mogao zadrzati plavi sarm je istjeran, i sto se mene tice drago mi je da je otisao u Hajduk, jer je to jako zaboljelo "BBB" koje stavljam pod navodnike jer su po meni ispali najvece kukavice i mlakonje, mamic je sramota za hrvatski sport, a jos je veca sramota onaj kojeg mamic podkupi.....

uglavnom mislim da ljudi oko te cijele stvari pretjeruju, tako je svejedno gdje tkogod igra, pa bio to i Kranjcarev sin.... u svakom slucaju najbolje tamo gdje ce igrati, trenirati i pripremati se za repku....

merkat

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 22:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chiara , ljubavi, pa ti si fakat svagdje, za koga radis ? Laughing

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 22:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, čudno je to... Cool

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Chiara

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 22:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat poznajemo li se mi? ili si mi na tragu? ili radimo u istoj tajnoj sluzbi? Laughing

Ycteris

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 22:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A ja vas znam obadvoje, ja sam konkurencija Cool

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Chiara

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 22:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znam ja ko si ti..... ali nece to ici tako , merkat je moj sef James Bond - 007 Smile a njega nemoze nitko pobjediti

Ycteris

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 22:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To ćemo još vidjet...

bwahahahhahahahaha

buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha

merkat

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 22:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam ti kontraagent.
hm hm

Ycteris

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 22:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ah, ova današnja mladež, čega se sve neće sjetit... Rolling Eyes

merkat

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 22:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Wink

Chiara

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 22:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

daaaaaj a ja sam bas htjela reci da sam ja Bondova djevojka... i sad ste mi ubili koncepciju, vi tajni agenti.... sto se prestavljate kao Bond Twisted Evil ali reci cu mu ja da znate, pa ce vas on dohvatiti..... mozda i vas prodaju u hajduk onda hehe

Ycteris

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 22:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vjeruj nam, bolje je da neznaš kaj smo, da ti kažemo, onda bi te morali bi skratit za glavu... Twisted Evil

A ovo s prodavanjem lako sredimo...

fat drummer

PostanoPostano: ned 23 sij 2005, 10:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mamic tvrdi da dovodi nekog igraca koji je najbolji u europi i da se ne smije rec tko je to, tolko je to tajno (chiara, merkat znate li vi spijuni stogod)
ja racunam da dovodi ili tottija, kaku ili ronadlina... jer samo takvi igraci mogu zamijenit kranjcara... ili henrya. jer dinamo ima tolko para
i sposobno vodstvo. navodno je kaka vec prije htio doc u dinamo al nije mogo izborit mjesto uz kranjcara. sada ga mamic moze dovest!!!!! hvala mamicu, car si!!!!!

sike

PostanoPostano: ned 23 sij 2005, 14:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A sad BBB-i tuku policiju zbog Nike.. Čovjek je toliko deprimiran da sumnjam da će što pokazat u hajduku. Bolje bi mu bilo da je išao van
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
merkat

PostanoPostano: ned 23 sij 2005, 18:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nisam pravi navijac jel nisam dobio pendrekom po rebrima kak veli jedan moj kompic, al nekako mi je bilo tesko gledat kak Niko dolazi kao kralj u Split a u Zg ga neki kretinosi tjeraju...
Opet shvacam da je normalno to kaj se dogadja u Zg, ok, mozda je prikladnije reci uobicjeno.
Lijepo je Niko na rivi rekao da bi bilo lijepo da svi u Hrvatskoj disemo kao jedno, ja brijem da ak je vec otisao neka je doma....jel meni je i Split dom.

P.S. mamic trubi bezveze, opijen je lovom, mudruje kad se radi o tudjoj lovi a kad je njegova onda je jako revan. Neznam koga moze platiti, navodno neki playmaker, a ako i dodje bit ce to neki isluzeni 35-godisnjak ili mladi neafirmirani juznoamerikanac. Da sam ja mamic , pomirio bi se s prvenstvom i forsirao Modrica jel nijedan veliki igrac nije postao velik da nije dobio priliku a u dinamu su strucnjaci kako napraviti instant rezultat i ne stvoriti nijednog igraca.
To mogu super bogati klubovi a osatli moraju stvarat igrace.

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.