HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 24 ruj 2017, 10:31. Pogledaj neodgovorene postove
Niko Kranjcar...kamo s njime....
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
fat drummer

Spol: muško
PostanoPostano: ned 23 sij 2005, 20:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

taj igrac rivaldovog kalibra je mozda zlatko zahovic....
zahovic=rivaldo...
bez komentara
mamic je jaci od hansa kristijana andersena po bajkama
laze bolje od munchausena
sere bolje od fata

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Dara

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 23 sij 2005, 20:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

aj,lakse malo,pa sta treba razbit pola svijeta zato sto ste izgubili niku,a i njemu nije lako,a i onako je dinamo lose igra ,snjim ili bez njega
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
dado-kozari bok

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 23 sij 2005, 21:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zahović je raskinuo ugovor s benficom i trenutno se odmora u sloveniji,pa ćemo vidjeti kaj bu vaš mamić sad uspia napraviti.
i opet radi kontra sebe.
treba bi pustiti modrića da se razvija a ne da bude nekome zamjena ,tipa zahoviču

Aj' živili
Dara

PostanoPostano: ned 23 sij 2005, 23:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma,hajduk je za mene najbolji,uvik za hajduka
dado-kozari bok

PostanoPostano: ned 23 sij 2005, 23:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

FORZA ZAGREB

al ne dinamo zagreb

Aj' živili
zole

PostanoPostano: pon 24 sij 2005, 0:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fat hahah, i opet buhahahaha

merkat, pametno zboris... opet cu za primjer uzet os! necu objasnajvat zasto... kako smo u novcanim sranjima zadnjih godina, tako su nasi (pre)mladi igraci stasavati i odlazili! No prije nesto vise od par godina, bilo je jako tesko osjeckim mladicima doci u prvu momcad (svega par ljudi, izmedju ostalih:babic i vranjes). No sada je puno vise tih koji se mogu okarakterizirati kao mladi talenti! i to mi je drago, nek nemamo novaca, al nam bar mladost igra! I kao malo koji klub mozemo reci da igramo solidno, a momcad nam se sastoji od 90% igraca poniklih na nasem Gradskom vrtu! I da se cupamo i za opstanak, ne bi se previse zalio! Ovako sam jako sretan...

modric ili pojacanje iz ESP! hmmm... e moj modricu - jesi se usosio! Slicno ko i ljubojevic, pobjego iz osijeka da bi igro za velike pare u velikom klubu i - nesto! E sad cemo vidit oce li loncarevic uspjeti u potpunosti afirmirati modrica, jer mamaic ga nikada ne bi afirmiro...

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: pon 24 sij 2005, 7:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma zahovic bas dinamu zahovic treba
ajmo dovest i sukera
on bi dinamu bio pojacanje
ma i boksic
ja nemogu vjerovat da mamic prvo proda igraca na kojem je trebao zaradit milijune, onda ga jos vrijedja, prakticki dize medijsku hajku na njega jer je odlucio otic u klub u kojem celnistvo nece srat po njemu ko mamic
ljubojevic, ako taj ne zaigra pa ja cu ic tuc mamica. kako netko moze upropastit klinca koji je kao junior davao 100 golova po sezoni? kako se to uspije? recite mi molim vas

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Dara

PostanoPostano: pon 24 sij 2005, 11:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a,si razmislio o onome-sta pare rade?sta bi covjek sve napravio da se dokopa love?inace navijam za hajduk,ali iskreno,niki je nanesena nepravda
dado-kozari bok

PostanoPostano: pon 24 sij 2005, 18:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

čuj kranjčar očito nije htio biti njegova marioneta i tu je mamić puka.
očito mamić misli da s svima može manipulirati

Aj' živili
fat drummer

PostanoPostano: pon 24 sij 2005, 20:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ovdje se vise ne radi o tome za koga navijamo, ovdje se radi o zdravom razumu.... i mamicu, njegovom najvecem neprijatelju
ajmo vidjet sto je mamic napravio u dosadasnjem djelovanju.
otjerao je kranjcara
promijenio tri trenera u jednoj sezoni
nazvao igrace pijanim pedercinama
nazvao igrace najvecim nadama i sinovima
prodao sedloskog
kupio sedloskog
kupio hrmana
prodao hrmana
kupio ljubojevica za silne pare i zatim ga satrao moralno (ok dao mu je samo 1,5 milijuna eura pa je imao pravo na to)
prodao kapetana dinama i rekao da dinamo nece bit njegova prcija (dinamo je mamiceva prcija, dakako, neka si niko kupi svoju prciju)
dao ostavku
ostavka odbijena
rekao: ako ja odem dinamo ode u p.m.
zaposlio barica na mjesec dana
uposlio loncarevica, kojeg je vec i otjerao ako se ne varam al opet, koga mamic nije otjerao iz tog dinama
dao bbb da napadnu igrace na treningu
tvrdi da ce dovest igraca kalibra rivaldo (ince misli na rivalda iz malog kluba iz trece lige iz brazila)
izgubio polovanca jer mu je bio duzan 250 000 eura a kaze da mu je nudio u zamjenu 500 000 eura (da, aha)
prodao mikica, mitua i sedloskog
vozio ljude u prtljazniku
..............
ima jos toga al eto, mamiceva biografija je puna takvih genijalnih bisera i stelarnih momenata
HVALA MAMICU......

igor

PostanoPostano: sri 26 sij 2005, 0:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Il Milan si sta muovendo sul mercato alla ricerca di un giocatore di qualità per il reparto avanzato: con Rui Costa in scadenza di contratto nel 2006, i rossoneri stanno cercando di acquistare un giovane per sostituirlo.
L’indiziato numero uno è Niko Kranjcar, talentuoso centrocampista offensivo della Dinamo Zagabria e della nazionale croata.

Figlio di Zlatko, ex-stella della stessa Dinamo, Rapid Vienna ed attuale tecnico della selezione slava, Niko è nato 21 anni fa a Zagabria e già da alcune stagioni si è messo in luce nel campionato nazionale, fino ad esere convocato la scorsa estate per Euro 2004.

Giocatore fisicamente prestante, 1.85 per 75 chili, Niko può giocare sia come punta che come trequartista, tanto che ad inizio carreira molti lo consideravano un nuovo Zidane, anche se poi preferisce agire qualche metro più avanti rispetto al “Galactico”, un po’ come il primo Zvonimir Boban.

Il Milan ha seguito per diverso tempo il giocatore e avrebbe ora deciso di acquistarlo già nel mercato di gennaio: i rossoneri sarebbero pronti a sborsare 5 milioni di euro per Kranjcar.

Come per il suo predecessore “Zorro”, prestato al Bari, anche Niko sarebbe però girato immediatamente ad una squadra italiana per abituarlo alla Serie A: in particolare, i rossoneri darebbero Kranjcar al Parma, dove il giocatore resterebbe anche nella prossima stagione, inserito nell’ambito dell’operazione che porterà Gilardino al Milan.

Poi, quando Rui Costa lascerà il Milan nel 2006, con ogni probabilità per fare ritorno al “suo” Benfica, e se Kranjcar avrà confermato le sue qualità, il croato sarà portato a Milanello a fare da vice di Kakà. A meno che faccia vedere di esser già al livello del brasiliano... "

-----------------

naime, sto tu zapravo pise?
pise da milan vec duze vremena prati niku kranjcara i da je jako interesantan igrac. htjeli su ga uzeti za 5 mil eura na ljeto. sad, da li ce to biti moguce ili ne vidit cemo, jer nisu racunali na odlazak nike iz dinama... ali sve je moguce za te novce..

onda bi dali niku na pozajmicu u parmu, kako bi milan kupio gilardina iz parme.. i poslije bi ga vratili u milan kao gotovog igraca, te bi tako zamjenio ruia costu, i bio zamjena KAKI'.
fat drummer

PostanoPostano: sri 26 sij 2005, 15:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nadam se da ce kranjcar poludit na poljudu, da ce driblat do besvijesti, dodavat najpreciznije lopte na svijetu i vodit hajduk do naslova prvaka s 15 bodova prednosti pred dinamom...
ipak zahovic ne dolazi u dinamo. kako je to moguce? da jedan igrac kalibra rivaldo kaze ne atomskom dinamu i mamicu? neretljak je isto zao. netko bi pomislio da ne zeli igrat za mamica i bit napadan radi svakog kiksa....

da ga je bar milan kupio. milan ne grijesi u procijenama cesto. i druga postava milana je 3 puta fizicki i psihicki pripremljenija od prve postave dinama (zalosno al istinito)

dinamo:zurich 0:3.... anblivbl... zurich im je da 3 gola. opravdan je status 7 momcadi hrvatske prve lige

fat drummer

PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 20:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto danas je na poljudu bio navodno jaki vasas
hajduk je dao cak tri gola
kranjcar za 1:0
zatim je asistirao dragicevicu za 2:0

kazu da je igrao dobro, jako dobro
to mi je drago za cut
nadam se da ce tako nastavit

dinamo je remizirao sa koprom ili tako necim
dinamo: treca postava udruzenja hromih i slijepih nogometasa 1:1
atomski dinamo....
loncarevic tvrdi da dinamu nedostaje igra u zadnjem dodavanju, onaj zadnji pas... bas me zanima tko je bio taj igrac koji je to izvodio u dinamu ovu jesen i zimu, a otjeran je i od strane mamica i od strane loncarevica

merkat

PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 21:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako je netko gledao film " prica iz Hrvatske " onda je ovo definitivno "prica iz Zagreba " !

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
fat drummer

PostanoPostano: sub 19 vel 2005, 13:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

anbfrikinlivbl
evo kaze neki dan u novinama da buljat i tomic nisu dostojne zamjene za mucjcina i agica!!!!!
kako netko nemoze zamjenit 38 godisnjaka u nogometu?!?!?!?
pa to je suludo
ak imas 23 godine i u prvoj si postavi dinama trebas trcat krugove oko dede mujcina, a ne on oko tebe
deda mujcin spasava dinamo
dajte jos bosanaca!!!!!
jedva cekam proljetnu postavu dinama, tko zna mozda vidite i fAt drummera na popisu
mislim teo kardum je pojacanje... do prije pola sezone su se smijali na spomen imena teo kardum
imaju ljubojevica, zahoru, karica, da silvu, sto ce im teo kardum...

fat drummer

PostanoPostano: ned 20 vel 2005, 12:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dinamo:domzale 0:0
........
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

sike

PostanoPostano: sub 22 lis 2005, 14:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Novinari pišu da bi Niko mogao u Lyon i to - bez odštete?!?
Pa tko je ovdje lud?Ako Hajduk neće zaraditi na tom transferu,očito onda netko hoće..
I šteta što ga Cico vuče po Iranu umjesto da igra za mlade protiv SiCG
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sub 22 lis 2005, 16:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

istina! jer hajduk nije kupio niku već sestrinska tvrtka koja svjedno nije hajduk. zar ne štimac?
pare su u tu fiktivnu tvrtku došle od privatnih ulagača i zapravo su napola oprane, tj ne može se više utvrditi tko je dao i koliko
kranjčar ako pokrene postupak pred arbitražnim sudom može lagano otić bez odštete
to bidakako značilo definitvni kraj hajduka jer duguju samo miljon eura mornaru a to su misli platit kranjčarovim transferom
tako itreba kad su mutni poslovi u klubu

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 27 svi 2008, 21:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zanimljivo je nakon 3 godine osvrnuti se na ovo.
Želio sam nešto nadodati i zato sam otključao ovu temu i obrisao prašinu s nje Wink

Mali Kranjčar velikim koracima ide naprijed. Vidimo kako se brže napeduje u normalnim uvjetima. Gdje bi tek bio da umalo nije prekinuo karijeru u najosljetljivijim godinama.
meni je možda najbolja stvar u ovoj priči da on nikada nije ništa ružno rekao o onima koji su ga razapinjali... Mali je pokazao da je veliki čovjek.

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
penzić

PostanoPostano: sri 28 svi 2008, 9:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
Zanimljivo je nakon 3 godine osvrnuti se na ovo.
Želio sam nešto nadodati i zato sam otključao ovu temu i obrisao prašinu s nje Wink

Mali Kranjčar velikim koracima ide naprijed. Vidimo kako se brže napeduje u normalnim uvjetima. Gdje bi tek bio da umalo nije prekinuo karijeru u najosljetljivijim godinama.
meni je možda najbolja stvar u ovoj priči da on nikada nije ništa ružno rekao o onima koji su ga razapinjali... Mali je pokazao da je veliki čovjek.
kao i njegov tata. ostali su dečki s Ferenčice(kvart u Zagrebu gdje je cico kranjčar odrastao, a gdje je odrastao i još uvijek živi moj tata), skromni i pošteni!
vjernik

PostanoPostano: sri 28 svi 2008, 15:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Niko je naš nogometni dragulj.
Wink

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
gogo6ak

PostanoPostano: čet 29 svi 2008, 3:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

niko nije ko Niko, a samo je jedan Da Silva. Smile
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
vjernik

PostanoPostano: sub 19 srp 2008, 13:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto, jučer nam se Niko oženio sa Simonom.
Nek im je sretno u braku Razz
Nisam znao da je 5 godina starija od njega Cool

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
coldplayer

PostanoPostano: sub 19 srp 2008, 19:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vjernik napisa:
Nisam znao da je 5 godina starija od njega Cool

Da, pa kak bi inače stigla bit i sa Šokotom par godina prije Nike. Very Happy

Upaliti šibicu mnogo je korisnije od proklinjanja tame
Benedikt XVI.
gogo6ak