HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 15 lis 2019, 7:17. Pogledaj neodgovorene postove
Zlatni rukometaŔi
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
dado-kozari bok

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 24 sij 2005, 18:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

TEK SE ZAGRIJAVAMO ZA Å VEDSKU I Å PANJOLSKU

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
dado-kozari bok

PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 20:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dobro prvenstvo je zavrÅ”ilo,srebro je tu,veƦina je zadovoljna ja takoĆ°er,no želim neÅ”to podijeliti s vama.
Pazite saad ovo

iz povjerljivih izvora saznao sam da je hrvatska prodala svjetsko prvenstvo u tunisu.TOƈNIJE DA JE ƈERVAR IZ OSOBNIH INTERSEA IZGUBIO FINALE

Naime priĆØa ide ovako:SANADER je prije prvenstva reka ĆØervaru da viÅ”e neƦe moƦi biti u saboru na Å”to je se ĆØervar naljutia i evo do ĆØega je to rezultiralo.
IgraĆØi za to nisu saznali do samog finala i zato su bili veoma ljuti.Željel su u finalu osvetiti se svima,no ĆØervar im nije dopuÅ”tao.vidjeli ste samo kako je reagira Å”ola kad je izvadi u samom poĆØetku utakmice.ĆØervar je namjerno radio neke nezamislive poteze.
dobro je krenulo na poĆØetku Å”oli i ĆØervar ga je izvadia na Å”ta ga je ovaj stao popljuvavati psovkama.dobro je krenulo metliĆØiƦu i lackoviƦu i onih je vadia van.nije zva time out dok gubimo s 10-ak razlike a prije je zvao u nekim suludim situacijama.igraĆØi su shvatili Å”to se dogaĆ°a da im ĆØervar neda da pobjede.

i joÅ” neÅ”to:nije istina da rukometaÅ”i nisu htjeli doĆØek na trgu.dapaĆØe oni su i nagovarali da bude doĆØek ,no premijer sanader nije dao da se održi doĆØek zbog razmirica s ĆØervarom,zbog toga Å”to bi pjevao tompson...
a onaj interni dogovor igraĆØa poslije finala -vjerojatno je bilo rijeĆØi i o ovom da neƦe nikom govoriti niÅ”ta veƦ da Ʀe složno biti zajedno do kraja.

Ovu priĆØu je ispriĆØa jedan od ĆØelnika rukometnog saveza.

znam da Ʀete reƦi kako smo mi hrvati uvijek nezadovoljni.istina ali ja sam s ovim srebrom presretan i mislim da su u svakom sluĆØaju zaslužili doĆØek.Dobro bar ga je blaž ima u svom kraju,tako treba.
ali boli me Å”to se neke osobne stvari ruÅ”e na pleƦima tih mladiƦa koji su nam svima bili i ostali uzor kako nikad ne treba gubiti nadu.
ali ipak shvaƦam ĆØervara nije mala stvar zastupniĆØka mirovina,no zar mu je to sve trebalo?

kako bilo da bilo idemo po zlato u Ŕvicarskoj

Aj' živili
smjeŔko

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 21:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a nemrem vjerovati dado,baÅ” si me rastužio....a ĆØervar mi tak drag i dobar ĆØovjek djeluje

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
dado-kozari bok

PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 21:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a ĆØuj ja se dugo nisam moga naĆØuditi tome.ali i na drugim forumima sam razgovara s ljudima o tome,i baÅ” su rekli da kad se razmotri poĆØetak tekme da se bapÅ” vidi to da je ĆØervar sputavao deĆØke.
ja se joÅ” uvijek nadam da to nije istina,ali sve upuƦuje na to da je.
ako je ne znam stvarno ne znam Å”to Ʀe biti,ali želim im mnogo sreƦe

Aj' živili
merkat

Spol: muško
PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 21:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dado nebi se sad zelio pravit pametan al znao sam to, nemoguce je da dream team nakon kaj vodi u polufinalu visestruke svjetske prvake Francuze 8 razlike u finalu od Spanjolaca koje su pobijedili tjedan prije gubi sa 12, to je jednostavno nemoguce. Kao da Barcelona razbije Real sa 4:0 a drugu utakmicu izgubi od Villareala sa 3:0 !
Koliko je trener bitan govori podatak da kad su dodouse nekompletni ( ipak su najbolji bili) na turniru prije prvenstva nasi bili zadnji jel Cervara nije bilo.
Kad sam trenirao kosarku slican slucaj sam imao kao sto je Dado opisao. Igrali smo protiv juniorske repke te vodili cijelo vrijeme, trener je tad izvadio dva najbolja igraca i repka je dobila s pola kosa. Kasnije su mi rekli da je bio dogovor da repka dobije kako im moral nebi pao pred natjecanje !

Mnogi su govorili da je nasa nogometna repka '98 pustila. Ta neko ce rec i za Janicu da je malo stala na kocnicu da ne pobere sve medalje pa malo glumila temperaturu, negdje sam procitao da ima strah od srebra, no nije bitno.

Mala smo jadna zemlja prodanih dusa, tako da nas priznaju '92 smo glavnim lobistima poslije prodali svo svoje bogatstvo ( banke, telekomunikacije, mediije) jel nista nije besplatno, danas da bi isli u europu se jos na neke nacine moramo prostituirat, a sta cete moj narode ....

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
dado-kozari bok

PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 21:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hajde de da se i ti jednom slažeŔ s mojim komentarom.
ali najžalije mi je to Ŕto su morali naruŔiti taj stvarno genijalni kult reprezentacije.
ali iz ovog svega samo Ʀe igraƦi izaƦi joÅ” jaƦi i nema nas tko zaustaviti!!
opet Ʀemo biti na tronu

Aj' živili
sike

PostanoPostano: pet 18 vel 2005, 12:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Užasne su te priĆØe,bolje je ĆØovjek da to ni ne sluÅ”a jer ti onda sve to onda skupa nema smisla. ƈemu onda navijati? kako se osjeƦaju oni koji su jahali ĆØak do Tunisa da bi shvatili na kraju - da je sve to bilo izrežirano! Bolje ni ne pomiÅ”ljat na to..
Sad i ovos nogometom i namjeŔtanjem,ali to za neku drugu temu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: pet 18 vel 2005, 16:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajde Å”to je tu tako straÅ”no opƦepoznata je stvar da se oko sporta vrti velka lova, a gdje je velka lova u pitanju tu su odmah i mutne igre. Smile

Tko je kao Bog?
Daisy Adaire

PostanoPostano: ned 20 vel 2005, 19:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e a sad cete se svi vi decki pitat sta ja tu radim (mislim, ja cura, pa sad tu neki sport, bjezi kuc mala i takve stvari, jel!?) no, naravno, kao i svako dugo zensko bice, ni ja ne pratim te sportove a pogotovo one manije kad nastupaju il nasi nogometasi il janica il rukometasi itd..., no, profesor iz tzk nije mogao doc k sebi kad je cuo da nisam gledala tekmu prije tekme s francuskom, koju sam onda kasnije gledala, pa mi zaprijetio da nece bit 5 na kraju godine... sva sreca, igrala se osmina polufinala kupa hrvatske bas tu kod nas u virki, i ajd, ja nabavila sebi i frendicama besplatne karte i sad cemo mi KAO gledat tekmu pa nas mozda vidi i profa pa ga malo smeksamo... i stvarno, vidio nas, mi popravile svoj ugled, nagledale se zfodnih decki koji kao mutavi trce tam za nekom loptom i tak... ajd, bar znam da su bili neki poznatiji... VALCIC, VUKOVIC, BLAZICKO, BILIC, KALEB, i predivni najljepsi najzgodniji VALCIC...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Daisy Adaire

PostanoPostano: ned 20 vel 2005, 19:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

HRVATSKA pljesak HRVATSKA pljesak HRVATSKA pljesak
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 21 pro 2005, 12:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Europsko prvenstvo u Å vicarskoj poĆØinje 5.1.
Repka se okupila u proŔirenom popisu

NajveƦe iznenaĆ°enja Å”to nema ZrniƦa jer ĆØervar je dao prednost ZagrebaÅ”ima. Vjerojatno ih želi bolje prodat pa ih gura kroz repku a ZrniƦ si je osigurao buduƦnost u Bundesligi
Nema ValĆØiƦa i slažem se s tim jer ĆØim je jednom otkantao repku ne bih ga viÅ”e ni zvao
Ima puno nekih nepoznatih,igraĆØa iz naÅ”e lige ali sumnajm da Ʀe viÅ”e od jednog proƦi
Eksperiment s BuntiƦem je proÅ”ao jer kao debitant svoju rolu je odliĆØno odigrao

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 11 sij 2006, 13:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å to mislite o ovom pomlaĆ°ivanju repke i zahvali Goluži i joÅ” nekim iskusnim igraĆØima?

sike

PostanoPostano: uto 31 sij 2006, 14:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto,Europsko poĆØelo a nitko niÅ”ta ne komentira naÅ”e prve 3 tekme,i to 2 pobjede i poraz protiv Rusa koji ako danas ne dobijemo jake Dance,može nas izbacit iz borbe za medalje a nismo baÅ” naviknuli da ova sjajna ekipa se bori tamo za neko 7. ili 11. mjesto

igor

PostanoPostano: uto 31 sij 2006, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

HRVATSKA!!
Ne moze se izgubiti s ovakvom reprezentacijom.. PRELIJEPO!!!
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 31 sij 2006, 22:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moram priznat da ni u jednom sportu nisam uživao ko u naÅ”em rukometu. Ljudi moji, to je prava umjetnost! S njima se uopƦe ne brinem da Ʀe izgubit, iako uvijek pobjeĆ°uju u zadnji tren, jednostavno se opustim i uživam u igri. Ma divota! jako sretan

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 31 sij 2006, 23:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Istina,odliĆØna igra protiv Danaca,iako je u obrani bilo propusta ali pobjedi se ne gleda u zube!

Ali treba uzet u obzir da je Džomba za bolnicu viÅ”e nego za teren,MetlliĆØiƦ i BaliƦ naĆØeti ozljedama..to su naÅ”i najbolji igraĆØi a opet s enosimo odliĆØno s najboljim svjetskim repkama.

Sutra su nam na tanjuru IslanĆ°ani.Ne treba ih se bojati,veƦ smo ih pobjeĆ°ivali,samo treba primjeniti ovaj danaÅ”nji skandinavski recept i na njih i pobjeda Ʀe doƦi

igor

PostanoPostano: sri 01 vel 2006, 20:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I Island je pao... pa da li je ovo moguce?? ako ovako nastavimo, bit ce jako interesantno...

moram priznat da se malo bojim sutrasnje tekme, iz cistog razloga sto kad hrvatska igra protiv scg, oni to previse emotivno dozivljavaju, a ne bi trebali.. to je utakmica kao i sve ostale, i treba pobijediti.. pa cak i ako bude nekih provokacija, ne treba se obazirati na to..
sigurno smo mnogo kvalitetnija momcad, i ako nasi budu dobro igrali pobijedit cemo s velikom razlikom...

NAPRIJED HRVATSKA, sutra je bitna tekma za prolaz u polufinale.. sve drzimo u nasim rukama... ako pobijedimo prolazimo!!!
igor

PostanoPostano: sri 01 vel 2006, 20:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

no ono sto me je zabrinulo u utakmici s islandom... island nije pretjerano dobro igrao, stovise igrao je dosta lose, a mi smo to trebali odmah iskoristiti na pocetku,... previse bezveze izgubljenih lopti, a to nije dobro. nismo igrali koncentrirano cijelu tekmu, a neki poput vorija su previse gubili lopte..
metlicic se iznervirao na suca (i ja sam se jako iznervirao doma, ali ipak on igra i mora pazit) i bojim se da se ne iznervira slucajno sutra protiv SCG..

i druga stvar, suci su stvarno jako cudno sudili... sva ona potezanja od strane islandjana jedva da su sudili nesto, a hrvatsku su zato s iskljucenjima kaznili cak i u nekim cudnim okolnostima.. hrvatskoj ne odgovara gruba igra (sto se pokazalo na EP u sloveniji protiv slovenije - sjetite se PAJOVICA koji je udario METLICICA i nikom nista) a nesto slicno se dogadjalo i protiv islanda...

moramo se paziti sudaca, da slucajno njihove odluke ne odluce koju tekmu... zato moramo mnogo bolje igrati, da suci ne uspiju dovesti u pitanje pobjednika utakmice, jer realno gledajuci mozemo pobijediti bilo koga...
sike

PostanoPostano: sri 01 vel 2006, 22:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slažem se,sutra Ʀe kvaliteta doƦi do izražaja ali najveƦa opasnost možemo biti sami sebi ako izgubimo živce.Jer neƦe naÅ”i isto reagirat na opasan start IslanĆ°anina ili IgraĆØa SICG. Samo da ne puknemo pod atmosferom!
Njihova ekipa je u rasulu,meĆ°usobno su posvaĆ°ani,trenera ne doživljavaju i to treba iskoristit
Odvojit s ena poĆØetku a ne viÅ”e ovakvih zavrÅ”nica odigrat da bude jedva +1

sike

PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 13:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo je najbolji odgovor koji sam ĆØuo (proĆØitao sa Sportneta) na sve one vrsne kritiĆØare koji kažu kako je ovaj rezultat - neuspjeh

"Tko smije reƦi Peri MetliĆØiƦu da je ovo EP odigrao ispod oĆØekivanja? Tko smije zamjeriti izranjavanom Mirzi Džombi Å”to nije postigao viÅ”e pogodaka ili istrĆØao viÅ”e kontri? Tko pita LackoviƦa boli li ga hematom zbog kojeg je propustio praktiĆØno ĆØitave pripreme? Tko pita Ivana BaliƦa koliko je batina dobio i može li igrati svaku utakmicu po 60 minuta? Tko pita Å olu koliko je injekcija primio uoĆØi svake utakmice?
Kad ste ih ĆØuli da se žale? Džomba izjavi "igrat Ʀu, makar miÅ”iƦ puknuo". Kapetan Pero kaže "možda i jesam malo nervozan, ali ne dozvoljavam da mi itko dira suigraĆØe". BaliƦ nakon Å”ampionske predstave nad kojom mu se rukometni svijet klanja dobaci novinarima "sa mnom ste razgovarali juĆØer, pitajte danas nekog drugog, svi smo zajedno pobijedili". DominikoviƦ nakon poraza u polufinalu izjavi "teÅ”ko mi je radi poraza, ali ne zbog nas samih, nego zbog svih ovih navijaĆØa koji su potroÅ”ili novce da nas doĆ°u vidjeti".

merkat

PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 21:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To je Ŕkvadra za poludit, koja ekipa. Sidam im kapu.
Oni su moji junaci.
Kad gledam jednog Draganju kako reketari savez i ucjenjuje sa odlaskom u Katar, kako jedan GiriĆØek izjavi da neƦe viÅ”e igrati za repku, kad razni glume ozlijede i sl. ĆØuvaju se za klubove koji ih skupo plaƦaju...i kad vidim da jedan Ivano Ljudina BaliƦ nije otiÅ”ao u neku drugu repku kao npr. DuÅ”ebajev u Å apanjoslku prije nekoliko godina ( samo radi primjera jel u rukometu nije niÅ”t veƦa lova od plivanja ) i ne Å”tedi se nego se baca kao kamikaza po parketu, kad lupi glavom u pod i jedva u polusvijesti izlazi s terena doslovno poginuvÅ”i za repku, kad Ɛomba kao poluinvalid igra kao luĆ°ak, kao najbolje krilo na svijetu, kad se SuliƦ bori kao lav, kad LackoviƦ dobija batina kao vol, kada Å poljariƦ i DominikoviƦ krvare....ljudi moji, ponosan sam na njih, ponosan !

S obzirom na sve ozlijede i ĆØinjenicu da nam igraju uvijek isti igraƦi jel mlaĆ°i nemaju iskustva joÅ” a i realno nemamo Å”irinu kao druge repke koje imaju po tri podjednaka igraĆØa na svakoj poziciji u ovom sustavu natjecanja gdje se igra gotovo dan za danom, znamo da je to sustav koji Å”titi repke velikih zemnalja koji imaju tu prednost. I ĆØinjenica da smo dobijali batina ko mulci a jedan SuliƦ je za krivi pogled letio van...jednostavno sam znao i govorio svom starom kako je takav sustav i kriterij suĆ°enja takav da u polufinalu neƦemo imati snage za viÅ”e.
Nije Omeyer toliko dobro branio koliko mi nismo viŔe imali ekspozija u rukama i nogama.
Europsko prvesnto je jaĆØe od olimpijade i svjetskog koje duže traje, nije takav tempo te ima i par laganih utakmica gdje se mogu najbolji odmoriti a ne ovaj ludi tempo u konkurenciju gdje su svi tu negdje.
Evo, mi dobijemo dance pa nas razbiju. Å panjolci rasture Francuze u prvom krugu pa francuzi njih istom mjerom.

Sve u svemu nismo mogli bolje, a deĆØki su se borili tako da bi trebali biti uzor svima, tako se naime bori za svoju zemlju !
Bravo deĆØki !

sike

PostanoPostano: uto 07 vel 2006, 14:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe,zanimljivo.. jako sretan

Zamislite Å olu i Å terbika na golu, a na crti Vorija i NikoliƦa. Zamislite da su prebijene BaliƦa i MetliĆØiƦa zamijenili IliƦ i KrivokapiƦ. ZamiÅ”lja i sa sjetom se sjeƦa kolumnist Kurira.

Prije toĆØno 20 godina u Å vicarskoj se igralo Svjetsko rukometno prvenstvo, a na prijestolje se popela reprezentacija Jugoslavije predvoĆ°ena sadaÅ”njim izbornikom Srbije i Crne Gore Veselinom VujoviƦem. Dva desetljeƦa kasnije nema viÅ”e Juge, ali niti medalja za države s ovih prostora...

"MaÅ”ta može svaÅ”ta", tvrdi kolumnist Kurira SrĆ°an KneževiƦ, ĆØovjeku nostalgija niz duÅ”u krenula, pa je krenuo od prepostavke da je na EP stigla momĆØad bivÅ”e države.

Na vratima Å terbik i Å ola, na crti Vori i NikoliƦ, vanjska linija BaliƦ, LackoviƦ, MetliĆØiƦ, IliƦ, KrivokapiƦ... Da ne govorimo da je najbolji francuski igraĆØ Nikola KarabatiƦ roĆ°en u NiÅ”u od majke Trogiranke. Tko bi tom sastavu stao na kraj?

merkat

PostanoPostano: uto 07 vel 2006, 19:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ginulo se prelagano
previse mama je plakalo
predugo je raj na
zemlji licio na pakao
palili su nase sume
mi smo ih opet zasadili
rusili su nase kuce
mi smo ih opet izgradili

...i sad imamo svoju repku, svoj ponos, pustite nam da uživamo kad se deĆØki bore za svoje kad veƦ niste nam nikada dozvolili da i naÅ”e bude naÅ”e, bar sad nam ne otimajte krvlju steƦeno...pustite nostalgiju kad nostalgije nije bilo kad je grmilo, gdje ste tada bili nostalgiĆØari....i javite se kad sve majke isplaƦu suze svoje, kad sve rane zarastu, kad sjeĆØanja uminu...a to Ʀe biti kad, nadam se, svi jednom naĆ°emo kod Isusa, kad si oprostimo, ne prije, jel previÅ”e je mama plakalo...

sike

PostanoPostano: pon 13 vel 2006, 13:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å to mislite o ovoj aferi koju su navodno neki igraĆØi SICG potvrdili da su nam oni pustili tekmu?

Ili su naŔi masno platili ili doista ne vidim razlog zaŔto bi nam SICG pustila,i to baŔ nama?

To je kao da Å koti puste Englezima u nogometu! jako sretan

InaĆØe,Å”to se repke tiĆØe,oĆØito je da Ʀe ƈervar morat tijekom ove godine isprobavat nove mlade igraĆØe da ovih 8-9 koje stalno gura na svim natjecanjima malo odmori,inaĆØe,niÅ”ta od medalaj ubuduƦe. A takvih mladih igraĆØa ima,samo trebaju dobit povjerenje i možda žrtvovat jedno veliko natjecanje da prikupe potrebno iskustvo

merkat

PostanoPostano: sub 18 vel 2006, 12:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da se samo izvlaƦe i podmeƦu nama. Ne puÅ”ta se utkamica tako da se cijeloj ekipi to obznani.
To nigdje ne prolazi.
Kad sam trenirao koÅ”arku prije, moj klub je igrao protiv juniorske repke hrvatske te sam naĆØuo kako im treba pustit da ih se ne demotivira porazom jel su se pripremali za neko prvenstvo.
Al nije trener nikome niÅ”ta rekao nego je jednostavno najbolje igraƦe držao na klupi previÅ”e i radio glupe poteze pa smo izgubili tijesno.

Da su naÅ”i imali dogovor sa trenerom, mogao je ĆØiniti isto, kao posvaĆ°at se nekim kljuĆØnim igraĆØem ili dogovorit samo s golmanima. I da je to tako bilo, naÅ” trener bi ĆØuvao najbolje igraƦe te bi i bez njih pobijedili Å”to nikome nebi bilo ĆØudno za svjetske i i olimpijke prvake.
Naravno da je donekle ĆØak i moguƦe da je samo vodstvo naÅ”e repke mutilo s njihovima bez znanja naÅ”ih igraĆØa ali poÅ”to naÅ”i nisu znali kao Å”to i srbi nisu puÅ”tali ostaje realan rezultat.

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.