HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 19 ruj 2019, 6:57. Pogledaj neodgovorene postove
Zlatni rukometaŔi
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
ƈokolada
iskljuĆØen

Spol: muško
PostanoPostano: ned 28 sij 2007, 17:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da loŔe igramo ne bi dobili 7 utakmica zaredom,zar ne? sherlock Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pon 29 sij 2007, 13:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Al ovaj sustav natjecanja kak su stavili na ovom prvenstvu je zbilja loÅ”, sad umjesto da se u finalu dobiju dvije najjaĆØe ekipe i stvarno super utakmica, dobit Ʀemo dvije ekipe, zasigurno vrhunske, ali ĆØiji igraĆØi jedva stoje na nogama. Ne bu to bilo to...

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
zoki

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 29 sij 2007, 18:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cijeli taj sustav je napravljen kako bi nijemci pobijedili, ipak je u igri 5 mil. eura! zato su nasi i rekli kako ne bi bas rado igrali s njima jer ce tada suci biti za nijemce bez obzira kako igrali. nazalost vise nema fair playa!

lotr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIM [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 29 sij 2007, 20:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nedavno je na takvim natjecanjima bio puno bolji sustav a to da pobjednici ove dvije skupine direktno idu u 1/2 finale a ostali se bore kroz 1/4 finale jer je glupo da jedna ekipa kao Hrvatska koja sve dobije kreƦe od nule primjerice s Rusijom koja je samo u ovom drugom krugu izgubila 1-2 tekme

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
banana

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 30 sij 2007, 20:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja viŔe ne mogu gledati tekmu...
BaliƦ maloprije iskljuĆØen na dvije minute , sada DominikoviƦ dobio crveni..
Kad nas neƦe i neƦe... okice

Strah me da je gotovo.. tuzan Rolling Eyes place

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Dara

PostanoPostano: uto 30 sij 2007, 20:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto,francuzi su nas na zalost dobili,iskreno tekma je bila teska,ali na pocetku su imali dosta prilika,a to je rekao i sam Balic pred 10 min.nakon tekme....nista spanjolci ponovno

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
sike

PostanoPostano: uto 30 sij 2007, 22:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Za mene se niŔta nije promjenilo u pogledu na ovu repku nakon poraza..
Sramota je da ekipa koja pomete sve protivnike mora krenut od nule s Rusima koje smo napenalili i mi i drugi

Trebalo je zadržat sustav gdje bi pobjednici skupina iŔli direktno u 1/2 finale

Ovo je sustav prilagoĆ°en Nijemcima koji imaju smjenu generacija i kroz prvenstvo postepeno dižu formu i uz neravnopravni omjer na tribinama otiƦi Ʀe do kraja..

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
banana

PostanoPostano: sri 31 sij 2007, 14:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je tako žao naŔih jer su stvarno kroz cijelo prvenstvo bili najbolji.
I zaslužili su jednu od medalja.
Ne mogu ni zamisliti kako je igraĆØima..

Nego, hoƦemo li sada morati na kvalifikacije za olimpijske igre il Wink !?

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: sri 31 sij 2007, 15:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BaÅ” bedara kaj nejdemo dalje... tuzan Al najviÅ”e mi je žao naÅ”ih igraĆØa koji su se zbilja napatili ovih zadnjih dana i stvarno dokazali da su svjetska klasa i da zaslužuju iƦ dalje. Pa mislim, koja je joÅ” reprezentacija proÅ”la drugi krug neporažena?! BaÅ” bezveze, nadam se da bu se nekaj bar napravilo u svezi cijelog ovog sustava i gluposti s NjemaĆØkom na kraju. Da je to bilo u Hrvatskoj ne bi nam dali disat od kritika, joÅ” bi nam i to uvalili ko prepreku za ulazak u EU! Laughing

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
davorseljan

PostanoPostano: sri 31 sij 2007, 15:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ni ja neƦu viÅ”e gladat tekme

U radu je spas.
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 01 vel 2007, 12:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈudim se Hrvatima koji misle da su Hrvati prvaci svijeta u svim moguƦim sportovima i disciplinama. Ako se izgubi ili ne dobije zlato - dan žalosti u cijeloj zemlji Rolling Eyes Ko da naÅ”i jedini znaju igrat, a ostatak svijeta su tutleki Rolling Eyes Francuzi su bili bolji u ovoj tekmi i to je to Smile
Danas je opet tekma protiv Å panjolaca Smile BaÅ” me zanima dal su naÅ”i izgubili volju za igranjem ili Ʀe se potrudit i dobit joÅ” jednom Wink

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
banana

PostanoPostano: čet 01 vel 2007, 17:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Po meni su naŔi danas stvarno suuper igrali.. palac gore

BaliƦ je zaslužio titulu najboljeg igraĆØa utakmice iako sam ja oĆØekivala da bi to mogao biti i LackoviƦ jer se stvarno bio raspucao.. Wink

Ma svaka ĆØast deĆØkima Laughing !!

Bog moj i sve moje!
Ycteris

PostanoPostano: pet 02 vel 2007, 9:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
ƈudim se Hrvatima koji misle da su Hrvati prvaci svijeta u svim moguƦim sportovima i disciplinama. Ako se izgubi ili ne dobije zlato - dan žalosti u cijeloj zemlji Rolling Eyes Ko da naÅ”i jedini znaju igrat, a ostatak svijeta su tutleki Rolling Eyes Francuzi su bili bolji u ovoj tekmi i to je to Smile
Danas je opet tekma protiv Å panjolaca Smile BaÅ” me zanima dal su naÅ”i izgubili volju za igranjem ili Ʀe se potrudit i dobit joÅ” jednom Wink

A ĆØuj jasno da ne moraju bii najbolji, mislim, s obzirom na veliĆØinu naÅ”e zemlje i ovo je odliĆØan uspjeh, al da nam je žal, a ĆØuj, je... tuzan

Al tekma protiv Å panjolaca je bila dobra! Wink

igor

PostanoPostano: pet 02 vel 2007, 11:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne znam za vas, ali meni je ovo svjetsko prvenstvo smijesno. 2 najbolje reprezentacije (HR i ESP) se sastaju u susretu za 5. mjesto... katastrofa!!!

niti je ESP mogla protiv GER jer su joj suci zabiberili bas posteno pri kraju tekme... A niti smo mi mogli protiv francuza (nisu oni nista bolje igrali protiv nas), jer su oni napravili tu prednost od 3/4 gola bas onda kad su nam suci "profesionalno" iskljucili 2 igraca i dali crveni karton dominikovicu, koji mi jos uvijek nije jasan... a da ne nabrajamo one nesuglasice izmedju 2 suca, gdje je jedan htio nama dati loptu, ali cim je drugi vidio koji je rezultat, i da bismo se mogli pribliziti francuskoj odmah se predomislio..
suci su imali instrukcije od strane nijemaca, jer nijemcima vise odgovara gruba igra, koju i sami igraju.. protiv hrvatske bi teze igrali, mada uz ovakve suce bismo vjerojatno i protiv njih izgubili u polufinalu.

kao sto ste vidjeli, GER je pobijedila FRA, kojim cudom... jedan bitan gol u produzetku je bio ponisten Francuzima.. pa o cemu mi to pricamo??!?!?!?!

jasna je namjera da GER osvoji naslov na ovom prvenstvu makar nije ni blizu najbolja momcad..

ali na olimpijadi se vec moze ocekivati drukcija prica, tesko da ce Kina moci imati nekakvu posebnu protekciju... tamo ce prave velesile (HR i ESP) pokazati zbog cega su 2 najbolje momcadi u rukometu...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: ned 04 vel 2007, 18:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I tako je NjemaĆØka nakon 29 godina prvak svijeta... Malo sam gledala tekmu, zasluženo su pobjedili u toj utakmici, Poljaci su bili slabija momĆØad i to je to. Nijemci su uspjeli u svom naumu da ovaj sustav prilagode sebi i uzmu zlato.

Meni nije jasno tko je izmislio sustav u kojem Ʀe jedna momĆØad Francuske biti ispred Hrvatske, sa ĆØak 4 Exclamation poraza, dok je Hrvatska imala samo jedan poraz. Mi smo pokazali da smo najbolji, pokazali smo da igramo najbolji i najljepÅ”i rukomet, tako da su oĆØekivanja Å”to se tiĆØe toga ipak ostvarena Wink Meni osobno to peto mjesto nema smisla.

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
angelous

PostanoPostano: ned 04 vel 2007, 19:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

al zato imamo najboljeg igraĆØa prvenstva..... jako sretan jako sretan jako sretan

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
sike

PostanoPostano: čet 08 vel 2007, 23:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å to dalje?
EP u NorveÅ”koj je iduƦe godine,pa kvalifikacije za Olimpijske i onda svi vjerujemo i oĆØekujemo - Peking

Imamo super repku,gotovo sve igraĆØe treba ostaviti..

Pogotovo ƈervara ostavit na kormilu!

banana

PostanoPostano: pet 04 sij 2008, 23:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vjerujem da ste svi ĆØuli da Mirza Džomba ne ide na Europsko prvenstvo. Možda ni BaliƦ...

Neutral

Bog moj i sve moje!
Luka7

PostanoPostano: sub 05 sij 2008, 9:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, pomalo zabrinjavajuƦe! Pogotovo zbog BaliƦa, jer se na proÅ”lim natjecanjima primjetilo kad on nebi bio u igri.
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sub 05 sij 2008, 12:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo ga i lackoviƦ slomio prst.... tuzan

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
vjernik

PostanoPostano: sub 05 sij 2008, 12:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Malo je žalosno Å”ta nemamo dostojnu zamjenu za BaliƦa.
Znamo da je najbolji na svijetu kao srednji vanjski, ali kad bi netko bio i upola kao on na toj opziciji, onda se i ne bismo trebali zabrinjavati.
Ovako teÅ”ko da možemo do medalje.(Nije sve na vanjskoj liniji, njih se i može proĆØitat kad Ʀe i kako Ʀe pucat), ali ne i BaliƦa.
BaliƦ je i ostat Ʀe "zagonetka"za protivniĆØke momĆØadi.
JoŔ ako ne bude ni Džombe ajoj place

"Objavljeno ti je, ĆØovjeĆØe, Å”to je dobro,
Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
M-o-S

PostanoPostano: sub 05 sij 2008, 18:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vjernik napisa:
Malo je žalosno Å”ta nemamo dostojnu zamjenu za BaliƦa.
Znamo da je najbolji na svijetu kao srednji vanjski, ali kad bi netko bio i upola kao on na toj opziciji, onda se i ne bismo trebali zabrinjavati.

reko bi, ista situacija kao i modriƦ za dinamo Very Happy

Å”teta.. a bar se neƦemo previÅ”e razoĆØarat, ako tak bude ispalo, da oni ne budu igrali, a ak ispadnemo brzo...

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
penziƦ

PostanoPostano: sub 05 sij 2008, 19:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je malo ĆØudno da se naÅ”i rukometaÅ”i nazivaju PAKLENI. ipak smo mi katoliĆØka zemlja, a i veƦina naÅ”ih igraĆØa su katolici. joÅ” kad se uzme u obzir da su se naÅ”i rukometaÅ”i, ponekad ĆØoporativno, ponekad pojedinaĆØno na izborima opredjelili za HDZ, koja sebe naziva krÅ”Ć¦anskim strankom, meni je to ĆØudno.
kaj se politke tiĆØe, meni se mnogo toga u Hrvatskoj je sliĆØnije paklu nego raju, ali po meni ovaj nadimak za naÅ”e rukometaÅ”e nije primjeren.
ili su oni možda u meĆ°uvremenu odbacili taj nadimak a da ja to ne znam?
Anny

PostanoPostano: sub 05 sij 2008, 20:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma ĆØovjeĆØe, ne zovu se oni pakleni na taj naĆØin
onda se ni niogometaŔi ne bi trtebali zvati vatreni

Dami la mano, voglio restar per sempre insieme a Te
penziƦ

PostanoPostano: sub 05 sij 2008, 20:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nego na kakav naĆØin?
vatra sama po sebi nije loÅ”a, dapaĆØe, ja bi se sad doma smrzaval da nemam peƦ na drva. a pakao je pakao
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.