HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 24 ruj 2017, 10:36. Pogledaj neodgovorene postove
Zlatni rukometaši
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
dado-kozari bok

Spol: neodređen
PostanoPostano: čet 13 sij 2005, 21:17
PostNaslov : Zlatni rukometaši
Citiraj i odgovori

evo bliži se svjetsko prvenstvo u tunisu,pa bi bilo red da obranimo naslov.
kako stvari stoje červar ima neke nove klince u igri što je odlično jer to je primjer kakom treba mlade polako uvoditi u repku,da bi poslije mogli zmijeniti glavne aktere.
danas smo se malo pomučili s tunisom 28:27 no dobro je.

DALI MOŽEMO OBRANITI PORTUGALSKO ZLATO?

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
zole

Spol: muško
PostanoPostano: čet 13 sij 2005, 23:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sto se mene tice, nek izgube prvu, ko na proslom, a zavrse - ko na proslom! hehe

ma naravno da mozemo. uistinu u rukometu smo toliko jaki da mozemo pobjediti koga zelimo i kada zelimo, pitanje je samo kako ce se spremiti za pojedinu tekmu i kakav ce pristup imati... nadam se da se nece umisliti (zapravo su to pokazali na OI, a opet demantirali na onom svjetskom kupu...)

U svakom slucaju, imamo kvalitetu za novo svjetsko zlato!!

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
dado-kozari bok

PostanoPostano: čet 13 sij 2005, 23:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zamisli protiv kog igramo prvu teekmu.protiv kobme argentine Laughing Laughing
sad im imamo priliku vratiti za portugal Laughing

Aj' živili
merkat

PostanoPostano: pet 14 sij 2005, 12:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nema Valčića (sp, ne olipm), Sulića, Čavara (nije dosad ni igrao, no ipak)
al ipak mislim da smo najajaći, osvojili smo i svjetsko i europsko, na europskom su nas osakatili slovenci no primjetio sam na europskom da je u time outu Červar opsovao Boga i nekek sam si mislio da bi ga to moglo koštat, i koštalo ga je, nadam se da na ovom prvenstvu neće psovati.... Wink

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: pet 14 sij 2005, 13:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e onda si ti trebao reci "blagoslovljen budi Bog" i ponistio bi mu psovku i eto zlata Laughing

nego danas smo "pregazili" amere u rukometu, imamo jos jednu zlatnu olimpijsku medalju na olimpijadi za gluhe!!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
dado-kozari bok

PostanoPostano: pet 14 sij 2005, 22:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

za čavara bolje da ne nastupa.ja mu ne bi dao ni da je u super formi.jer još se sjećam njegove rečenice uoči sp u portugalu.
ne idem na sp jer nemam motiva igrati.
no kad je osvojeno zlato odmah je se javia da bi se želia vratiti,ali ironije radi ozljeda pa od tog niš.
nikad nemoj nikog podcjenjivati

Aj' živili
merkat

PostanoPostano: sub 15 sij 2005, 19:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dado sitina za Cavara, no htio sam samo napomenuti kao bi od onih koji igrajus se dala sloziti jos jedna dobra repka !
I mislim da ga je Bog kaznio pa se ozljedio i propustio dva zlata povijesna, no nije samo on, svi koji nece u svetu repku kao Biscan( kojeg sam i upoznao) i Soldo nemaju mjesta u mom sportskom srcu jel svi su oni razmazeni bogatasi ili kilavci koji se cuvaju za klub i novac a neznaju kako je repka Hrvatske svetinja i da je nama obicnim ljudima igrat jednu minutu smo letjeli bi a ne igrali !
Necu zaboravit Marija Kasuna koji je ozlijedjen ali je rekao kako ce igrat za repku kosarkasku taman bez ruke !!!

Eto nasi osvojili Croatio kup pobjedivsi scg 33:31 !
Daj Boze da tako zavrsimo i Sp !
Zao mi je sta je Cervar rekao kako nece isi na SP zbog novinara i Ante Kostelica i time se nije proslavio. Papak je Ante kaj je prvi poceo vrijedjat genijalca Cervara bez kojega smo bili prije mjesec,dva zadnji na jednom turniru .
A papak je jos veci Cervar kaj je rekao kako nece zbog svega toga ici na Sp, treba ga nogom u guzicu za takve izjave jel se tako o reprezentaciji ne govori.
Kao da novine napisu nesto lose ili neko nesto kaze o njemu kao saborskom zastupniku pa izadje iz sabora. To za mene nije nit sportas nit borac ! Jel nemre kako malo dijete reagirat na gluposti, kao ono, necu se igrat s vama ! Mad

sike

PostanoPostano: sub 15 sij 2005, 20:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
I mislim da ga je Bog kaznio pa se ozljedio i propustio dva zlata povijesna

Nije merkat sigurno jer On ne kažnjava!

Bravo naši! Dobili smo sve susjede (SLO,SICG)pa sad možemo na obranu svjetske titule!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
dado-kozari bok

PostanoPostano: ned 16 sij 2005, 22:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i naprijed zlatni.......ale ale ale ale

Aj' živili
sike

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 14:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Valjda će Červar ipak ići u Tunis pa onda imamo šanse za obranu zlata.Ali,svaka medalja bi bila uspjeh!Samo da ne budu ispred nas Slovenci i SICG..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zole

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 19:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe slazem se sike, zapravo reko bih: zlato bi bilo uspjeh, medalja bi bila ocekivana, a biti iza scg i slo neuspjeh...

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
igor

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 21:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

naravno da treba ocekivati neku medalju od nasih rukometasa, jer to je i objektivno ono sto oni zasluzuju..
po igri nedvojbeno su najbolja momcad na svijetu trenutno, to ne kazemo samo mi vec i strani novinari koji tvrde da HRVATSKA IGRA NAJDOPADLJIVIJI RUKOMET DANAS... dakle, najatraktivniji rukomet igra bas hrvatska, sa cime se mogu sloziti..

za zlato pak osim kvalitete treba i malo srece. ukoliko budemo imali srece, a moguce je, onda sam siguran da mozemo daleko dogurati, naravno i do zlata...

od slovenije ne ocekujem nis previse, jer nisu oni neka momcad koja moze parirati hrvatskoj..
merkat

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 21:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Problem je kaj nemamo alternativu za pivota, Vori je solo, ako ga istamburaju jao nama, ok ima Jeftic samo nema iskustva a Balic voli imat cudne putanje lopti koje kuze samo znalci i iskusnjare.
Naravno da treba srece, i ako nas ne potrgaju a bruse se svi na nas, imamo velike sanse jel realno jesmo najbolji, to kaj nasi rade, koje akcije, podjeca me bez imalo pretjerivanja na NBA, nekad samo damgle i ne vjerujem a usta mi otvorena ko registar kasa !

igor

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 21:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jesi li vidio merkat onaj zepelin protiv scg???

ja sam samo zinio.... Shocked Surprised

to je prelijepo kakve akcije znaju napraviti...

a uvijek me oduseve golovi metlicica iz svakakvih pozicija, ili lackovica koji se vine u zrak i ne sleti na zemlju u narednih 5 minuta...

naravno, balic zna takvu loptu sa zemlje uputi koju je ponekad nemoguce procijeniti gdje ce zavrsiti...
zole

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 23:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto zbog toga se divim lini i ekipi...
pazite mi smo se ovdje okupili na temi o rukometu (zamislite prije desetak godina posjecenost te teme) i pricamo i nadamo se i veselimo SP... kao u malo kojem sportu... ma svaka im cast!

Volim kad izbije onaj hrv, nacionalni ponos! Znam da nas mnogi zbog toga pljuju (kad nemaju nikakve osjecaje prema svojoj domovini)..... MI HRVATI!!!!!

dado-kozari bok

PostanoPostano: uto 18 sij 2005, 9:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sve je to super ali mi je žao što se baš sad uoći prvenstva stvara negativna atmosfera.ste vidjeli kad je červar sinoć na dodjeli nagrada HOO izvadio papirić i počeo držati govor i doslovno pljuvati.ministar primorac,mesić i svi ostali bili su šokkirani.
žao mi je što je tako.
ali zašto se kod nas uvijek pokušava uništiti ono kaj valja.žalosno

DAČKI VI SE NEDAJTE I DONESITE NAM ZLATO.
VIDIMO SE NA TRGU 7.2.2005

Aj' živili
sike

PostanoPostano: uto 18 sij 2005, 14:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

samo da červara ove gluposti ne izbace iz takta. Ostalo će se sve posložiti kao u Portugalu i Ateni.Medalja je naša!
dado-kozari bok

PostanoPostano: uto 18 sij 2005, 17:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

tako je.kad je najteže mi se uvijek uspijemo posložiti

Aj' živili
arkandeo

PostanoPostano: sri 19 sij 2005, 7:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sto se tice Cervara i rukometasa nije ovo prvi put da mediji pljuju po njima. tuzan

Prije svjetkog prvenstva su ih popljuvali pa su osvojili zlato i odmah je sve bilo odlicno odmah su ih hvalili na sva usta.

Evo citam na Iskonu da bi se Cervar morao ispricati novinarima kao jako ih je uvrijedio i ljudi su se zgrazali kakvim je rjecnikom govorio.

Citat:
Ali, osim što je gospodin Červar uništio ljepotu priredbe i svojim istupom uvrijedio sve koji su se u dvoranu došli veseliti uspjesima hrvatskoga sporta u prošloj godini, do neukusa se poigrao s profesijom sportskog novinara, uz to vrijeđajući pojedine redakcije, novinare i urednike.

Citat:
kad su mnogi u dvorani i pred ekranima ostali šokirani rječnikom ne samo trenera, nego i saborskoga zastupnika

Ja u govoru Line Cervara nisam vidio nista uvredljivo, a rjeci kojima se sluzio nisu bas sokantne. Confused
http://www.iskon.hr/sport/page/2005/01/18/0344006.html

Tko je kao Bog?
merkat

PostanoPostano: sub 22 sij 2005, 21:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma koje smo mi hrvati budale, prvo npadati jedni druge, Gips Cervara pa obrnuto, neznam cemu to, da se ne bore za neko mjesto nakon karijere, pa glupi novinari koji se stavljaju na stranu jednoga. Ma mozda su bas oni najgori, mozda je Gips to rekao off the record pa neki potpirivac prenio, makar u stvari sumnjam da bi nakon Ivicine one gluposti sad i caca nesto slicno napravio.
A najvece budale smo kad pocnemo kao Cervar prijetiti da cemo uzet drugo drzavlajnstvo kad nas vec nasi nece. Mislim kuzis ludjaka, ko ga nevoli, neki novinarici covjeka oblate a on kao malo razmazeno tele se rasplace i ide od kuce.
Ma nabio bi ja njega nogom u guzicu !
Sve mi se cini da talijani nisu nakon natpisa o Cervaru brze bolje mu kokvu lovicu ponudili i tako vruceg naveli na grijeh.

Al pustimo sad to, sutra pocinje okrsaj sa Argentinom od koje smo izgubli na pocetku proslog prvenstva, sutra pocinje croati show !

dado-kozari bok

PostanoPostano: ned 23 sij 2005, 21:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

rapsodija je počela Laughing Laughing

sad nam ni argentinci ne mogu više govoriti da su bolji od nas

36:23

balić se raziogra s 7 pogodaka idemo naprijed!!nastavak slijedi

Aj' živili
zole

PostanoPostano: ned 23 sij 2005, 23:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kak mi je krivo sto sam tu utakmicu gledati - zaboravio! hahah

ma cujem ja u nedjelju pocinje prvenstvo, reko joj, ima jos do nedjelje... hmmm... eto budale!

dado-kozari bok

PostanoPostano: ned 23 sij 2005, 23:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

MA u redu je se to.bit će još prilika
sutra već druga u 18:15

Japan Hrvatska

Aj' živili
zole

PostanoPostano: pon 24 sij 2005, 1:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e sad sam bio na ihf-ovim stranicama tocnije

http://www.ihf.info/CDA/men_s_wc,360,0,,en.html

i glaso ko ce biti prvak rezultati su genijalni:

28.2% misli da cemo mi biti prvi... sto je daleko ispred svih ostalih (druga je danska sa 9.8%)
ne znam koliko je ljudi glasalo, al ne zvuci lose... hehe

Sanders

PostanoPostano: pon 24 sij 2005, 18:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pali i kamikaze...uz pocetnu izjednacenost na kraju ipak zasluzena pobjeda

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.