HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 21 stu 2017, 0:31. Pogledaj neodgovorene postove
VOLIM
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
fat drummer

Spol: muško
PostanoPostano: sub 15 sij 2005, 23:05
PostNaslov : VOLIM
Citiraj i odgovori

sto volite? koga volite? zasto volite to ili tu osobu?

ja volim rasprave s merkatom
merkat rulz....

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sub 15 sij 2005, 23:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da, da upozoravaju me da moram napssat da volim i svoju curu
daklem

VOLIM SVOJU CURU... svi sretni....

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
vasha

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 16 sij 2005, 8:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Najviše volim Sinišu, Danijela i Sandersa jer ih najbolje znam Smile mash jer je vrlo draga osoba Smile i sad ono iz stvarnog života: volim svoje prijatelje i prijateljice jer su super osobe i sjajno se zabavljamo i sve dijelimo skupa, volim svoje dvije sestre - moja dva udava heheheh jer nitko ne može zagnjaviti kao njih dvije, volim svog dečka jer je lud i otkačen i sposoban trpiti ovaku mušičavu i razmaženu curicu kao što sam ja jako sretan (iako, već je na izmaku snaga.... Laughing ) eto, jel dosta? Wink

Valentina
Anđelina

PostanoPostano: ned 16 sij 2005, 21:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja vam ljudi moji volim Ringo Starra (the drummer, also) i to JAAAAAKKKKOOOO!!!!!!!!!! jako sretan jako sretan jako sretan Uz to volim mamu i tatu, volim pizzu, volim svoju gitaru, volim svoje role, volim MARŠ, volim kompjuter, volim pjevati, volim crtati, volim glazbu.

A najviše od svega volim Isusa Laughing Laughing jako sretan jako sretan jako sretan hop hop
Pa ko mi što može???

Mir svima !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: ned 16 sij 2005, 21:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jesus loves drummer.... Wink

merkat

PostanoPostano: ned 16 sij 2005, 21:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fat volim i ja rasprave s tobom... Wink

Priznajem , volim sve sta je dobro i svakoga tko mene voli no nikako ne uspijevam poslusati Isusa koji kaze da treba moliti za i voljeti svoje neprijatelje.

Sve kad bih imao, a ljubav ne bih imao,
nista ne bih imao.
Sve kad bih bio, a ljubav nebi bio, nista ne bih bio.

Isus Krist

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
Mash

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 12:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vasha, baš ti hvala hop hop ne moram ništa objašnjavati i ja volim što si mi draga hm hm hm hm pljesak

volim čitati, volim miris mora, volim plivati, volim svog mimića (mačka) ,
volim pse, volim prostranost, volim čokoladice od marcipana, i one čokoladne bombone «Bacci» jako sretan , volim svoju crkvicu na moru gdje mogu doći kad god želim i reći koju riječ Isusu,

volim svirati, volim sve svoje framaše kolko god ih ima hm hm hm hm , volim sve vas forumaše ne moram ništa objašnjavati , volim sve moje drage prijatelje, volim moje roditelje, volim 2 posebne osobe u mom životu koje niti ne znaju kakav su mi blagoslov i radost sunce moje malo , volim ovog smajlića ,volim svoj topli krevet i kad mogu malo odspavati u jutro spava ,

volim se voziti po autocesti odoh ja , volim kada mi poklone iskreni osmijeh jako sretan , volim čvrsti stisak ruke, volim kada mogu učiniti nešto za nekoga, volim gledati ljude kada idu na Pričest, volim Gospodina koji mi je dao tako puno darova, volim prisutnost Duha Svetog, volim hrabre i odvažne ljude,
volim kada mogu bar malo zakasniti i kada se ne ljute na mene, volim Mariju, volim sve koji su molili i koji mole za mene , volim Eire i njen optimizam i vjeru, volim tišinu, volim se smijati buhahahaha , volim kada mogu nekoga zagrliti, volim ivančice, volim bajke,
volim još puno toga , al
sad moram ipak i udahnut, no I'll be back !!!!!!
Exclamation Exclamation Mr. Green Laughing

BVB

"Iskustvo nas uči
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

vasha

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 14:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E da, i ja sam zaboravila još nešto, volim kad dođem iz ovog maglovitog Zagreba u kojem ne mogu ni disati u svoju čistu, suncem okupanu Hercegovinu i onda prvo jutro kad dođem prošetam kroz Međugorje tek toliko da vidim draga i poznata lica i poznata mjesta, najradije bih svakoga od sreće zagrlila jako sretan i onda dođem kući pa me starci i sestra maze, paze, razmaze me i udebljaju do daske, pa se u Zg vratim kao mala prasica Shocked odem do Crkve, do kipa Presvetoga i uživam u miru i zraku molitve koji udišem... i onda predvečer sjednem u auto i u sumrak, dok sunce tone, vozim se po Hercegovini sama, upijam u sebe dragi mi, poznati topli kraj... onda navečer izađem van, sretnem sve drage ljude koje volim i opet me svi grle, maze, paze... Šmrccc, ja bi kućiiii place place place

Valentina
FABO

Spol: neodređen
PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 15:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja vam ljudi moji osim moje drage Andy volim jos i matrematiku fiziku jako sretan

a pomalo volim i moju malu gitaricu u koju se sve vise zaljubljujem. a i moj mali bendc iz Zg-a

jako sretan
frajer
isključen

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 15:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bila bi ovo zanimljiva tema kad ljudi ne bi pretjerivali ...
A ja?
Ja volim da dok radim svira radiohead.
merkat

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 16:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Frajer nebi bio frajer kad nebi zanovijetao, no barem je dosljedan. Laughing

Vasha ja nevolim kad neko brunda o Zagrebu, ak se nekome ne svidja...

A volim solit pamet.... Rolling Eyes

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
Dara

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 16:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jako mi je draga i bas je volim ja sam...super cura,i uz nju volim jos i sikija,danijela,sandra,zvonkeca,zolleta i sve ostale framase i forumase,framu,a najvise volim SVOG DECKA DAMIRA,da se neljutite i da ne kazete da san ga zaboravila Laughing
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Apolon

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 17:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja volim tatu, mamu, svoju curu,

volim jesti i piti
(doduse, piti volim vise nego jesti, ali pokusavam se kontrolirati)
Smile

U glavnom, volim radit što i male bebe: jesti, spavati i ono treće (na forumu)

A na forumu, najvise volim pokojnog Gandalfa i Niku, dobri su mi frajer, fa(r)t drummer, rock-er, i nezaostavni igor koji mjenja avatare ko čarape.

Dakako, volim Mash i Eiremore Embarassed
A eto nedavno sam upoznao i malog trubu pa pozdrav i njemu
(sorry, mislio sam da si žensko po nicknameu, he he he)

"Raffiniert ist Herr Got, aber bosshaft ist er nicht" - -Einstein, 1921.
Mash

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 18:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

frajer napisa:
Bila bi ovo zanimljiva tema kad ljudi ne bi pretjerivali ...
A ja?
Ja volim da dok radim svira radiohead.

pa,dobro, kaj sad, napisala sam najduži post , pa jesam lijepo rekla da moram udahnut Question ? jako sretan
ma, daaaj, Frajeru, daj si malo oduška hm hm hm hm

Citat:
A na forumu, najvise volim pokojnog Gandalfa i Niku

buhahahaha buhahahaha buhahahaha tužan
i ja ih volim jako sretan
pa, di su oni?

Citat:
Dakako, volim Mash i Eiremore

Laughing Laughing zivio

"Iskustvo nas uči
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Anđelina

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 19:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi moji, pa kad svi ovak volimo, zakaj sve nije savršeno????hehehe (citirano od dobro nam poznatog Zolleta). A vama Zagrep(b)čanima moram reći da jako volim ZG jer je to jedino mjesto u HR gdje se može naći ono kaj fakat stalno tražiš. šoping u ZG je zakon.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drugi tjedan dolazim u ZG trošit šolde. Jedva čekam. hop hop hop hop odoh ja

Mir svima !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
vasha

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 19:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pokojni Gandalf??? Pa kad je umro??? Od čega???? place

Što se tiče Zagreba, da me ne bi pogrešno shvatili meni se sviđa u Zagrbeu i Zagreb mi je super grad, ali to ipak nije to... Kužite? Ali ajde dobro, ovo mi je prva godina, mora me mučit nostalgija...

Valentina
Coje

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 20:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Volim .... eh kad bi sad išao nabrajati napisao bih post kao što ga je napisala Mash samo na entu potenciju. Ali, ako ću biti dosljedan sebi mislim da prije svega volim samoga sebe (ne baš uvijek u svemu i do kraja - ali ja sam si "number 1"). Volim knige jer MENE čine "mudrijim", volim društvo jer je MENI ugodno u tom društvu, volim šetnje uz more jer MENE usrećuju, volim promatrati zvijezde jer MENE ispunjaju udivljenjem, volim neke ljude jer ME jako obogaćuju svojim prisustvom u mom životu, volim se družiti s vama forumašima - jer ME obogaćujete svojim zanjem, iskustvima, načinom polemiziranja, ...
NA kraju mogu samo reći da razumijem starog Gobca iz pjesme: "Ja volim samog sebe i jedinog sebe!"

Nemojte misliti da je ovo što sam napisao tako očito, ali sigurno stoji u pozadini mog načina življenja. Samo se ponekad trudim staviti drugoga - pa i Boga - na prvo mjesto - ali EGO je tako velik i jak! Ipak, čak i takav nadam se onome iz 1 Kor 13 - makar i uoči sudnjega dana! Wink Shocked jako sretan jako sretan

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 20:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

volim patchesa, plisanog zecica koji mi sad visi na ruksaku a poklon je od moje djevojke

prepostavljam da ce vash za dvije godine postat purgerka i govorit: e kuis ono, ajmo na sjever buraz, kaj brijes..... jednostavno znam

igor

PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 21:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

volim kompjutore, volim jezike (osobito talijanski), volim svoje prijatelje, volim svoju obitelj, volim southpark, volim zlikavce itd.

a povrh svega volim Isusa koji je umro za mene i podario mi zivot...

nazalost jos nemam tu jednu osobu (THE ONE) koju bih mogao voljeti i to mi jako fali u zivotu. al to zna i moj dragi Bog, te se nadam da ce se pobrinuti i da cu upoznati tu osobu ubrzo. mozda sam ju vec i upoznao, samo moram jos malo sacekati da neke cudne okolnosti prodju...
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pon 17 sij 2005, 23:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vasha napisa:
Što se tiče Zagreba, da me ne bi pogrešno shvatili meni se sviđa u Zagrbeu i Zagreb mi je super grad, ali to ipak nije to... Kužite? Ali ajde dobro, ovo mi je prva godina, mora me mučit nostalgija...

Tak i mene za Stupnikom kad odem malo dalje na duže vrijeme... Smile

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Mala Truba

PostanoPostano: uto 18 sij 2005, 11:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Apolon napisa:
Ja volim tatu, mamu, svoju curu,

volim jesti i piti
(doduse, piti volim vise nego jesti, ali pokusavam se kontrolirati)
Smile

U glavnom, volim radit što i male bebe: jesti, spavati i ono treće (na forumu)

A na forumu, najvise volim pokojnog Gandalfa i Niku, dobri su mi frajer, fa(r)t drummer, rock-er, i nezaostavni igor koji mjenja avatare ko čarape.

Dakako, volim Mash i Eiremore Embarassed
A eto nedavno sam upoznao i malog trubu pa pozdrav i njemu
(sorry, mislio sam da si žensko po nicknameu, he he he)

Mislim stvarno Apolone, misli si da sam žensko. Sad tek shtvaćam zašto si ono zaboravio, očekivao si nešto aaaaaaaaaa??? Ne mogu vjerovat, mislim stvarno, ali volim i ja tebe (sam to nemoj shvatit na krivi način). Eh da primio sam jedan fax i sve je ok što se toga tiče, mirno spavaj. Kad ćemo riješit neku pivu??? P.S. Čovjek je čovjek dok ima mjeru Wink !

Mala Truba svira dalje...
eiremore

PostanoPostano: uto 18 sij 2005, 14:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

volin najviše svoju obitelj i prijatelje. Volin vitar. Kišu. More. Klasje. Knjigu. Irsku. Svetoga Franju i primjer koji mi je pokazao. Volin kad pada snig i kad je sve tiho. Mama kaže da će možda danas snig. Volin kad iđen s posla navečer pa šetan od cmroka priko tuškanca do črnomerca iako mi Marijan kaže da me neko može ćopit i šta će undan. Volin puno pričati i filozofirati. Volin glazbu i ples i volin Boga- između ostaloga, jer je stvorio čovjeka koji se domislio glazbi. Volin kad je neko duhovan i duhovit i neopterećeno iskren. To najvolin. Bog stvarno ima smisla za humor, i stvorio je ljude koji ga prenose Mr. Green . Volin kad neko dođe iz imotskoga i priča kakve su ludorije ovi doli opet smislili jer nemaju šta radit. Laughing Volin kad se najednon iščupan iz ponekog crnjaka jer se sitin Boga i prijatelja i u mislima grlin cilu kuglu zemaljsku. Volin svoju braću u frami. Volin se pravit pametna i kad skoro svi misle da san pametna a ja nekad samo spretno izbjegavan pričat o onome šta ne znan. Mr. Green
Volin pisme iz osamdesetih i kad na tavanu nađen onu koma obleku jer me vraćaju u djetinjstvo ko i prousta miris madeleine kolačića.
Volin kad vidin da se mome tati sviđa u kakvu san osobu izrasla.
Volin našu domovinu. I to što naši učenici na razmjeni u americi budu prvi na školi iz engleskoga.

. . .

mash, wind, fat, frajer, apolon, gandalf, niko, nata,... volin što postojite.

volin još puuuno toga al neću nabrajati zato jer volin i spavanka koji tvrdi da dugi postovi usporavaju dinamiku foruma Wink

i volin Gospodina koji je sve stvorio. jako sretan

Bolje se poskliznuti na cesti, nego na jeziku.
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sri 19 sij 2005, 9:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eiremore napisa:
Bog stvarno ima smisla za humor, i stvorio je ljude koji ga prenose Mr. Green

Ovo mi je najbolji dio! jako sretan jako sretan jako sretan

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Apolon

PostanoPostano: sri 19 sij 2005, 9:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Anđelina napisa:
volim MARŠ

Voliš MARŠ???

Kakav marš voliš?
Ja više volim šetnju.

E da, volim Planinarenje!

"Raffiniert ist Herr Got, aber bosshaft ist er nicht" - -Einstein, 1921.
arkandeo

PostanoPostano: sri 19 sij 2005, 10:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Ja volim sve sto vole mladi." Laughing

Ljudi sto kazete na ovu tako genijalnu recenicu?
Ja bi rekao da to da mladi ne razmisljaju svojom glavom. Shocked

Inace volim voziti auto, svoju obitelj, domovinu, pa cak i vas forumase volim...
Nisam ja bas za duge postove.
jako sretan

Tko je kao Bog?
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.