HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 03 srp 2020, 9:42. Pogledaj neodgovorene postove
[susreti] Dueli - upoznavanje forumaŔa
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: sri 26 sij 2005, 20:56
PostNaslov : [susreti] Dueli - upoznavanje forumaÅ”a
Citiraj i odgovori

Sad mi je pala na pamet ideja da veƦ kad nemamo chata ovdje,odglumimo kao da ga imamo:
Odredimo dan do kad bi se ljudi željni meĆ°usobnog upoznavanja preko foruma naÅ”li istovremeno na forumu i preko pp-a ili dr. bolje se upoznali!
Do tog dana,tko se prijavio ulazi u ždrijeb a onda bi netko od nas, odredio tko bi bio s kim u paru. Svaki put može drugi odreĆ°ivati i da bude drugi par.
Nakon svakog kruga duela mogli bi iznijet ovdje svoja iskustva kako je bilo na upoznavanju, a onda zapoĆØet novi krug.

Onda?

Zadnja promjena: sike; pet 18 vel 2005, 13:58; ukupno mijenjano 2 put/a.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Mash

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 15:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, to sa chatom je stvarno super , Sike i ja smo veƦ ispili niz kava hm hm hm hm zivio zivio

i ja takoĆ°er predlažem da to bude chat na www.kumi.hr

Ljudi , ajmoooo, prijavljujte se za chat-kavice zivio zivio jako sretan

BVB

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 20:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajoj,ja bi raĆ°e predložila chat na katolici.org

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zole

PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 23:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e sike, ideja je ok, ali samo bi trebalo stavit ogranicenje da ne mogu ispasti parovi ljudi iz istih mjesta, jer to i nije fora (osim ako se ne znaju)... jel to ok??? Mislim necu ja na kavu sa js, kad znam da cijeli red vas to jedva ceka Smile hahahah

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pet 18 vel 2005, 12:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe,veƦ trljam ruke zbog ždrijeba..
Zole,ideja je super,bolje Ʀe biti ako su ljudi iz razliĆØitih mjesta,pa nek to bude praksa,bar u poĆØetku..
Chiara,dobro se opet prijaviti jer tko zna Ŕto nekom može puknuti u glavu nakon mjesec dana pa da odstane..
ZnaĆØi:prijavljujemo s edo 1.3.u do 12 sati (do toĆØno u podne jako sretan ) a onda parovi na kavicu ili veĆØeru ili.. ma,glavno je da s eupoznamo ljudi!

Bravo za Zoleta joÅ” jednom,pa primamo i druge sugestije do 1.3.!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Coje

PostanoPostano: pon 21 vel 2005, 20:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi - ova ideja vam je izvrsna. MeĆ°utim, nije bed za vas koji ste gore u Zg, ali Å”to s onima koji su priliĆØno daleko od Zg i nemaju baÅ” vremena odlaziti u metropolu, a ipak bi voljeli osobnije upoznati druge forumaÅ”e?! Wink Wink place

HoƦete li iznaƦi neko rijeÅ”enje i za takvu kategoriju forumaÅ”a?! Shocked jako sretan jako sretan jako sretan Laughing Laughing Laughing

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: pon 21 vel 2005, 20:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Coje upoznavanje nemora nužno biti na kavi, može biti na nekom chatu. Wink

Tko je kao Bog?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Coje

PostanoPostano: pon 21 vel 2005, 21:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chat mi je zanimljivo sredstvo komunikacije - nekad sam ga vrlo ĆØesto koristio - ali i dalje se ostaje u virtualnom svijetu. ƈar osobnog susreta - uz finu kavicu i eventualno nekakav kolaĆØiƦ - ne može se nadomjestiti priĆØom na chatu - koliko god ta priĆØa bila zaniljiva... jako sretan Laughing Laughing Laughing

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 22 vel 2005, 15:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dok ne naĆ°emo neki drugi naĆØin, moramo ovak...

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pet 25 vel 2005, 12:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dakle,tko s eprijavio se prijavio, ždrijeb je održan..
1 napomena:dvije cure Ʀe morati skupa na kavu - lakÅ”e je chatati u dvoje nego u troje
Stoga,neka se deĆØki ubuduƦe viÅ”e prijavljuju!

Tako Ʀe 1. krug duela izgledati ovako:

Zole - TonkiƦ
Sike - Chiara
ArkanĆ°eo - Malena-Vtc
Ycteris - ja sam
Coje - SmjeŔko
Mash - Daria-Trsat

Zole,ova ideja s prijedlogom za chateve je super! Navedi sve koje znaÅ”!
Mogli bi si zadati rok 7 dana pa da iduƦi petak dobijemo analize i saznamo kako su proÅ”le kave, a do onda otvortimo listu za ždrijeb 2.kruga duela kojeg evo prepuÅ”tam arkanĆ°elu,ako se slažete.Ipak je on naÅ” rekorder po broju postova u kratko vrijeme a i bio mu je roĆ°endan. On onda dalje odluĆØuje tko Ʀe ždrijebati

p.s. pritužbe na gore izvuĆØene parove ne uvažavamo!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
zole

PostanoPostano: pet 25 vel 2005, 13:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e ovako, imate chat na www.framatvrdja.tk! Stranica jos nije gotova, ima jos mnogo stvari za popraviti, no chat je u funkciji! Smile

a ako zelite mogu tu skriptu (chat) kopirati na 6 razlicitih adresa! Onda ce svaki par imati svoju adresu! jel ocete tako?

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Coje

PostanoPostano: pet 25 vel 2005, 14:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike, ĆØestitam na prvom izvlaĆØenju! Za sada nema prijedbi na ishod.
Zole, Å”to se mene tiĆØe ne moraÅ” se muĆØiti jer na stranicama: www.kumi.hr u sastavu foruma imamo chat. SmjeÅ”ko, ako ti ova stranica odgovara - tamo me možeÅ” naƦi svaki dan. Otvoren sam i za druge inicijative. Imam i ICQ (to veƦ znaÅ”). Laughing Laughing Laughing

Svima želim ugodno druženje! jako sretan jako sretan jako sretan

Ycteris

PostanoPostano: sub 26 vel 2005, 16:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A do onda se upoznajemo! jako sretan Iskoristite vrijeme Ŕto bolje možete!

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
arkandeo

PostanoPostano: sub 26 vel 2005, 16:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Upoznajemo se do petka, zatim slijede izvjeŔtaji. Wink

Tko je kao Bog?
Chiara

PostanoPostano: sub 26 vel 2005, 23:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E pa ja sam danas sa svojim duelom bila na kavi Smile uz naravno ostale drage forumase i forumasice i smjesku koja je bila okolo, i tukla me je i nije mi dala pusu i da joj cestitam dan kad ju je majka rodila tuzan

ali ko se moze pohvaliti kavom od vas? Laughing

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 28 vel 2005, 12:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chi,ovo u subotu je bila tek generalka za chat,ali i to se piÅ”e! Dakle,zauvijek Ʀe ostati zabilježeno da smo ja i Chi prvi probili led u duelima!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Coje

PostanoPostano: pon 28 vel 2005, 14:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike - iako nenamjerno - moram te razoĆØarati. SmjeÅ”ko i ja smo poĆØeli komunicirati preko ICQ neÅ”to ranije ... nije da se hvalimo, ali... Laughing Laughing Laughing

lako m moguƦe da ima parova koji su i joÅ” ranije "probili led" ... Laughing

arkandeo

PostanoPostano: pon 28 vel 2005, 19:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo ja i Malena održali prvi duel. Wink

Tko je kao Bog?
Coje

PostanoPostano: pon 28 vel 2005, 23:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

SmjeÅ”ko i ja smo imali krasan duel. Vrijeme je tako brzo prolazilo,... da Ʀemo morati imati produžetke - kako bismo se stigli poÅ”teno raspriĆØati,... Dragi moji forumaÅ”i, mislim da biste nam mnogi pogli pozavidjeti na ugodnoj veĆØeri, Laughing Laughing Laughing

Zezam se, vjerujem da je i drugim duelima bilo jako lijepo. jako sretan jako sretan

Ycteris

PostanoPostano: sri 02 ožu 2005, 0:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svaki od nas treba podnijeti izvjeÅ”taj o tome Å”to je nauĆØio o svom paru. Mislim da bi bilo najbolje da se to obavi nakon sljedeƦih izvlaĆØenja. Ako se želiÅ” prikljuĆØit, otiĆ°i par stranica naprijed, kopiraj popis i upiÅ”i se.

Coje

PostanoPostano: sri 02 ožu 2005, 0:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

LJudi, pozdrav svima a posebno mojoj parterici SmjeŔko!

Å to se izvjeÅ”Ć¦a tiĆØe - hoƦe li trebati imati neku formu?? Laughing jako sretan

Ycteris

PostanoPostano: sri 02 ožu 2005, 0:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa mislim da ne, samo poĆØneÅ” pisat kaj si saznao o svom paru, pogotovo neke zanimljive detalje... jako sretan

Coje

PostanoPostano: čet 03 ožu 2005, 12:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vratimo se na temu, dakle. Dueli su zaista neÅ”to tako dragocjeno. To mogu reƦi veƦ nakon prvog (koji joÅ” nije dovrÅ”ne u cijelosti) - jer sam upoznao jednu tako zanimljivu osobnost. Svaka ĆØast SmjeÅ”ko! Sretnikom se ima zvati tko bude imao sljedeƦi duel s njom. jako sretan jako sretan jako sretan

arkandeo

PostanoPostano: čet 10 ožu 2005, 9:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moja duel partnerica je bila Malena-Vtc.

Malena-Vtc punim imenom i prezimenom Kristina Culjak.
Zivi u Virovitici.
Nadimak Malena ima zbog svoje visine od 163 cm, mozda i zbog 17 godina.
Rodendan joj je 26. 09., imendan ima 24. 07. (sad ne mozete reci da neznate).
Ide u srednju medicinsku skolu, nakon skole zeli ici na faks, tako da jos ima dug put skolovanja ispred sebe.
U rezredu koji nije bas za pohvalu ona je odlican ucenik.
Po cijele dane je u skoli i na praksi pa je jako umorna, jos k tome ima upalu pluca (mozda sam krivo shvatio ali cudno je da s upalom pluca ide u skolu?).
Kako je po cijele dane zauzeta nema vremena za kafenisanje.
Tvrdi da nije zgodna, makar one fotografije koje sam ja vidio to opovrgavaju.
Voli se zafrkavati, radi pitu, valjda zna i kolace peci.
Pitao sam je koliko ima brace i sestara, ali nisam siguran sto je rekla mislim da ima sestru.
Obozava zigicanje s Zoletom, ma sto god to bilo.
Ima neki virus na kompu koji joj stalno prekida vezu, tako da se cesto izgubi usred chatanja.
Za sve slobodne decke na forumu, ako jos neznate Malena je zauzeta tj. nije frizbi.
Ima decka, ali nemojte se odmah rastuziti ako ste 84. godiste slobodno joj se javite nikad se nezna. Wink
I jos jedna zanimljivost na kraju pred neki dan je opala na ledu, nije to sve opala je u lokvu vode i namocila se, mogao bi zamisliti taj prizor. Cool

Malena prvo isprika ako sam iznio ista kompromitirajuce u svezi s tobom ili ako ima koji netocan podatak slobodno me ispravi.

Vi ostali imate vremena do sutra za vasa izvjesca, ovime sam vas htio potaknuti da pisete. Wink

Vas Arkandeo anĆ°eo

BVB

Tko je kao Bog?
arkandeo

PostanoPostano: čet 10 ožu 2005, 10:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ruljo ja sam danas napravio izvlacenje po isprobanom Siketovom receptu.
Parovi su slijedeci:

Daria-Trsat - Domac
Annabel - Zole
Mash - Coje
Smjesko - Mathe
Ycteris - Malena-Vtc
Chiara - Fratar
Zveki - Ja sam
Dado - Vasha
ToNkIc - Sike
Arkandeo - ?

Evo sve sam poslozio ako tko ima kakav prigovor moze do sutra u 12, ali tesko da ce biti prihvacen. Ako se netko jos prijavi imat ce duel samnom.

anĆ°eo

Zadnja promjena: arkandeo; čet 10 ožu 2005, 13:52; ukupno mijenjano 1 put.

Tko je kao Bog?
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.