HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 16 srp 2020, 17:53. Pogledaj neodgovorene postove
[susreti] Dueli - upoznavanje forumaŔa
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Namakahea

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 01 pro 2005, 21:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E ovak... Moj duel bila je Mash, od kud uopƦe i krenuti kad veƦ svi o njoj sve znate jako sretan
KonaĆØno smo i nas dvije uspjele održati taj duel (i to iz drugog pokuÅ”aja Smile, hvala SmjeÅ”ki ), malo improvizirale, a eto... Å to je-tu je Wink

Mash je jedna izuzetno zanimljiva i aktivna djevojka... Studira pravo, do prije dvije godine bila ja u Frami Kaptol, a onda je odluĆØila da je ipak potrebnija svojoj župi (piÅ”e za župni list, vodi vjeronauk za mlade, animatorica je za sinodu), trenutno pohaĆ°a teĆØaj za kompove... Uz to sve stigne i u teretanu i na aerobic, a traži i partnera za plesnu Å”kolu (stoga deĆØki, budite tolko ljubazni pa nek joj netko ispuni tu želju Laughing ).

Voli glazbu i glazbeno je obrazovana (zavrÅ”ila je glazbenu Å”kolu, klavir), pjeva u župnom zboru, a pjevala je i prije toga u nekoliko njih, no to je duga priĆØa Confused SluÅ”a raznoliku glazbu, grĆØku i brazilsku narodnu, klasiku, voli živcirati susjede izvedbama Tri tenora Laughing, pa tu su onda i neÅ”to starije liĆØnosti (Aretha Franklin, Ray Charles...). Voli ona i domaƦu glazbu, al eto jedino new age nije na njezinom popisu...

Da vidim jesam li joÅ” Å”to zaboravila Question E da... Nema niti brata niti sestru, al kako bi to ona sama rekla ''ima ih jako puno u prijateljima'' i nama forumaÅ”ima, nadamo se Wink, obožava ĆØokoladu (a tko ne belji se ) i sve od ĆØokolade jako sretan, a zna i dobro ispeƦ neki kolaĆØ (možda Ʀemo imati ĆØast ga jednog dana isprobati Wink )...

I to je ukratko sve... Super djevojka - niÅ”ta novo forumaÅ”ima! Jedino je uvijek negdje u žurbi i muĆØi ju nedostatak vremena, al uz sve te silne obveze ne zamjeramo joj ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Mash

PostanoPostano: sub 03 pro 2005, 22:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i mene, napokon! jako sretan

Moj duelĆØiƦ je bila Namakahea

Nismo se baÅ” puno stigle dopisivati, kako je Namakahea sama rekla- veƦinom zbog mog nedostatka vremena , N.oprosti

No, svejedno iako kratko bilo je slatko
A nadam se da Ʀemo se joÅ” imati prilike susretati i sve nadoknaditi!

No, evo ovako:

Sa Namakaheom sam se skoro pa i upoznala, no na žalost do toga nije doÅ”lo, jer sam se razbolilaā€¦
Jako je svestrana osoba, studentica je pmf-a, no kako sama kaže- nije Ŕtreber Wink !

Voli glazbu kojom je njen život nekako stalno popraƦen - pjevala je 6 godina u zboru , a sada se odluĆØila malo prebaciti na sviranje ,
pokuÅ”ava nauĆØiti svirati gitaru- pa , stoga, deĆØki- kavaliri- gitaristi- molim lijepo da odmah priskoĆØite dami u pomoƦ !!! Exclamation Exclamation
ToĆ°er se bavi i fotografijom ā€“sada znamo tko Ʀe fotkati naÅ”e forumaÅ”ke susrete u buduƦe! jako sretan Wink
A bavi se i neĆØime Å”to je mene uvijek privlaĆØilo- astronomijom!
Eh, ako ste veƦ pomislili da je ovo sve- moram vam reƦ da nije jako sretan
Da, znam , sad se pitate ā€“pa kako sve to stigne?! Morat Ʀe nam jednom odat tajnu stizanja svega jako sretan
Dakle, uz sve ovo rekreativno se bavi tenisom, kad stigne ode i u teretanu ā€“najĆØeÅ”Ć¦e zimi, a ljeti uživa u biciklizmu i rolanju!
No, ima joÅ” neÅ”toā€¦ Njena najveƦa ljubav je zapravo geografija- kako i sama kaže- i profesionalno i kao hobi i u svakom pogledu!
Dakle, deĆØki ako krenete u osvajanje- sada znate Å”to joj je najdraže Wink Cool

Sad se opet moram vratiti malo na glazbu- u Namakaheinoj fonoteci naƦi Ʀete svaÅ”ta- od toga najviÅ”e jazz, ambient, new age, pop, hrv.duhovnu glazbu,
dok ako Ʀe vam se pružiti prilika da izaĆ°ete sa njom- pratit Ʀe vas komercijala i rā€™nā€™bā€™ ā€“jer, kako kaže to joj je ok za izlaske, buduƦi da se na tu glazbu može najbolje plesati jako sretan
Jedino Å”to neƦete naƦi kod Namakahee od glazbe su: narodnjaci i techno! Njih baÅ” ne voli!

Ehā€¦ ostale detaljĆØiƦe o Namakahei Ʀete morati otkrivati sami, ne bi bilo dobro da ja baÅ” sve otkrijem Cool

Namakahea, jedva ĆØekam da se upoznamo i u živo, neka te Gospodin ĆØuva i Blagoslovi!
Hvala Mu na naŔem duelu

BTB

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

smjeŔko

PostanoPostano: ned 11 pro 2005, 21:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sad dobila joÅ” jednu motivaciju Å”to se tiĆØe duela.....kak smo sad blizu BožiƦa.....lijepo da za osobu koja nam bude u ovom krugu duel molimo svaki dan.....to smo danas izvlaĆØili meĆ°u nama ostalima na Lovniku.....
Vjerujem da puno nas moli za druge forumaÅ”e,ali ovako baÅ” konkretno znaĆØi imaÅ” jednu osobu

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
pingi

PostanoPostano: čet 15 pro 2005, 16:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BuduƦi da je petak odreĆ°en kao zadnji dan kada svi moramo podastrijeti izvjeÅ”Ć¦a o svojim duelima, shvatih da se i ja moram uhvatiti tog posla. KompiƦ mog duela nekoliko dana prije naÅ”eg upoznavanja je riknuo, a ja vas izvjeÅ”atavam da je moj zadnji duel bio, ni viÅ”e ni manje nego naÅ” ZVEKI!
Dakle, punim imenom Zvjezdan, ovo simpatiĆØno stvorence roĆ°eno je samo pola godine nakon mene, znaĆØi 7.4.1982. u gradu Zagrebu. KrÅ”ten je 30.5. iste godine u samostanu sestara NaÅ”e Gospe u Remetama, a krstio ga je njegov imenjak, nama svima dobro poznat, fra Zvjezdan LiniƦ. Prvu priĆØest je primio kod franjevaca na Kaptolu, a krizmao ga je Jezerinac 30.5.1996. godine.
Njegova mama Ružica ima troje djece, vjerouĆØiteljica je po zanimanju i voditeljica katekumena, tata Stjepan je pisac i tajnik na Pravnom fakultetu, a on sam ima joÅ” brata i sestru. Stariji brat Dominik oženjen je i ima 2 djevojĆØice od 4 godine i 2,5 mjeseca, Å”ogorica Karolina je logoped, a njegova mlaĆ°a seka Mirta maturantica je opƦe gimnazije i maturirana .
Skoro 9 godina Zveki je bio u Frami, a proÅ”le godine, toĆØnije 5.12. uÅ”ao je u novicijat FSR-a. i na Kaptolu veƦ 6. godina u zboru mladih "Snaga Duha", a u Uredu za mlade HBK veƦ je pune 2 godine. Zveki joÅ” i studira na fakultetu elektrotehnike i raĆØunarstva, smjer telekomunikacije i informatika, i 4. je godina. JoÅ” igra i na KMNL-i, svira gitaru (u Å”to su se svi posjetitelji proÅ”log vikenda na Lovniku mogli i uvjeriti ) i uĆØi svirati , a zanima ga i astronomija. Nema Å”to, vrlo aktivan momĆØiƦ!
Ja sam ga osobno i upoznala u 7. mjesecu na H-epicentru. Tada mi je djelovao jako ozbiljan, ali kasnije se moje miÅ”ljenje promijenilo. Moram priznati da me pomalo podsjeƦa na jednog lika iz Muppet showa (ako se sjeƦate, vi koji ste to gledali, onog bubnjara Zvjerka s ĆØupavom ružiĆØastom kosom )!
Zvekija mnogi poznaju, neki manje, neki viÅ”e, no meni se taj momĆØiƦ (kažem momĆØiƦ, jer je mlaĆ°i od mene! ) ĆØini jako simpa, otvoren i iskren, vridan, samo bi trebao ĆØeÅ”Ć¦e svraƦati na Forum! Nadam se da sam zadovoljila kriterije izvjeÅ”Ć¦a, a ako sam Å”togod kod dotiĆØnog momĆØiƦa pogreÅ”no napisala, molim da me se ispravi!
Nažalost, zbog kratkoƦe vremena nisam ga stigla bolje upoznati, no vjerujem da Ʀemo i to jednog dana popraviti!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Zveki

Spol: muško
PostanoPostano: pet 16 pro 2005, 11:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pingi napisa:
samo bi trebao ĆØeÅ”Ć¦e svraƦati na Forum!...a ako sam Å”togod kod dotiĆØnog momĆØiƦa pogreÅ”no napisala, molim da me se ispravi!

DoĆ°e Zveki ĆØesto na Forum, samo Å”to rijetko piÅ”e!

A sad PINGI pljesak anĆ°eo pljesak hop pljesak :
Darja Lisac (pazite, bez i!), ima 24. godine. RoĆ°ena u Banja Luci, po njenom miÅ”ljenju "najljepÅ”em gradu na svijetu!", OƈITO JOÅ  NIJE BILA U RIMU. Zbog ratnih okolnosti prije 10. godine doÅ”la je u KNIN, gdje i danas živi. ZavrÅ”ila sam srednju ekonomsku Å”kolu, a veƦ 4. godine radi na HR Radio postaji Knin. Isto toliko vremena bila je u bratstvu FranjevaĆØke mladeži Knin. Sigurno vam ne trebam napominjat da iz FRAME dolazi samo najbolje!!!
ProÅ”log ljeta se preselila u drugu župu, u kojoj sada volontira. Nema Å”to, marljivo ĆØeljade!
JoÅ” uvijek živi s roditeljima i mlaĆ°im bracom (kojeg jako voli!!!). Ima baku koja joj je jedan od životnih uzora.
VeƦ sam rekao da je iz FRAME , stoga je jasno da je vrlo jednostavna djevojka kao i svi framaÅ”i. Voli Å”etnje, knjige, sv. Franju, pomagati bližnjima, a Å”to se plaƦe tiĆØe: "Bog plati! "
U župi u kojoj živi, a to je župa sv. Jakova apostola, djeluje kao animator, ima radionice sa krizmanicima i prvopriĆØesnicima, a klinci su joj najveƦa radost. 2003. godine krenula je u Å”kolu animatora Å ibenske biskupije posve sluĆØajno, na nagovor svog prijatelja i nekadaÅ”njeg duhovnog asistenta Frame Knin fra Josipa RepeÅ”e.

A ja sam naravno morao postavit jedno malo teže pitanje:
Zveki napisa:
Što želiŔ biti za 10. godina?

Pingi napisa:
Hm, teÅ”ko pitanje! Za 10. godina željela bih biti jednostavna osoba i pomagati ljudima. Voljela bih imati svoju obitelj, kuƦicu u cvijeƦu, biti nekome mama. Sve u svemu, željela bih biti ono Å”to Gospodin bude tražio od mene. Jer, možda je nezahvalano od mene Å”to kažem svoje želje, a ne pitam Njega Å”to traži od mene. No, tako vidim sebe za 10. godina, a vrijeme Ʀe pokazati Å”to Ʀe se od toga i ostavariti.

Mislim da viŔe ne trebam niŔta dodat, sve je sama rekla.

ps. ako ima nesto krivo, molim ispravak.
logica

PostanoPostano: pet 16 pro 2005, 17:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dakle, evo i mog duga, duel s fratrom.
Fratar, imenom Slaven je jedan deĆØko koji živi u Osijeku s roditeljima. Želja mu je postati fratar, a razmiÅ”ljati o tome je poĆØeo "sluĆØajno" kad je obukao habit... DogaĆ°aji su se zaredali pa to joÅ” nije postao, tj. joÅ” nije u postulaturi. Htio je biti jako siguran, a sad je veƦ nestrpljiv.

Uzor mu je sv. Franjo (netko se zaĆØudio?) i posebno zavjet siromaÅ”tva.

Nekad je svirao bas gitaru al se bend raspao pa veƦ dugo ne svira. Ima puno glazbe na kompu, ĆØini mi se 6 GB samo duhovne glazbe. To bih voljela vidjet i presluÅ”at.
Trenutno se bavi režiranjem BožiƦnog igrokaza, mislim da su tu aktivni framaÅ”i s TvrĆ°e. pljesak
Fratar vam ima jedan problemĆØiƦ. TeÅ”ko pamti imena. Stoga kad ga upoznate, ponovite viÅ”e puta svoje ime kako bi izbjegli neugodne situacije a i to da vas zaboravi. Wink
Zita

PostanoPostano: pet 16 pro 2005, 18:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BuduƦi sam ja postavila danaÅ”nji dan kao rok za izvjeÅ”taje, bio bi red da i ja poneÅ”to napiÅ”em. Rolling Eyes Dakle neÅ”to o mom duelu sa Cojetom, ali ima jedan problemĆØiƦ, kao Å”to ste svi vjerojatno primijetili Cojeta baÅ” i nema na netu u zadnje vrijeme, ĆØovjek je jako zaposlen. Pa tako i naÅ” duel za sada ĆØeka bolje dane! Rolling Eyes Nadam se da Ʀe uskoro ti dani i svanuti (zapravo duboko vjerujem u to), jer ipak sam poneÅ”to uspjela i komunicirati s Cojetom i na osnovu toga mogu reƦi da je Coje jedna stvarno posebna i zanimljiva osoba i voljela bih ga bolje upoznati!
Za sada je to to, kad svanu bolji dani, možda osvane na ovim stranicama i neŔto viŔe o ovom duelu! Wink
fratar

PostanoPostano: pet 16 pro 2005, 22:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da bi bio red da i ja napiŔem svoj dug,.... jako sretan
Dakle moj duel bila je Logoreja, ali zbog spomenutog problema s imenima, vjerojatno Ʀu opet promaÅ”iti Embarassed ime joj je Marijana, studira onaj komplicirani fakultet koji ima veze s njenim nickom, ali ja nikako nemogu zapamtiti koji(ovaj put to nije zato Å”to nepamtim imena nego, jednostavno nikako nemogu zapamtiti kak se zove taj fakultet,....... Embarassed )
Embarassed a meni je sad jako neugodno jer naÅ” je duel bio dosta kratak i puno toga se dogodilo od tada do danas pa se ne sjeƦam puno toga, nadam se da Ʀe mi Logoreja oprostiti i pružiti priliku da se ponovo malo bolje upoznamo,.... zaista mi je neugodno Embarassed ali znam sigurno da je jedna vrlo sipatiĆØna osoba koja voli postavaljati puno pitanja i to je baÅ” ono super kod nje jako sretan

Logoreja, ispriĆØavam se Å”to sam tako malo zaboravan, i nadam se da Ʀemo imati priliku bolje se upoznati, stvarno mi je žao! Embarassed

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveƦa je meưu njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: sub 17 pro 2005, 8:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duelĆØiƦ TonkiƦ i ja nismo stigli održati duel,ali se nadam da hoƦemo. tuzan
logica

PostanoPostano: sub 17 pro 2005, 18:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fratar napisa:
studira onaj komplicirani fakultet koji ima veze s njenim nickom, ali ja nikako nemogu zapamtiti koji

Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet (smjer: logopedija Wink )

fratar napisa:
ali znam sigurno da je jedna vrlo sipatiĆØna osoba koja voli postavaljati puno pitanja

Ovo mi joÅ” nitko nije rekao! Hvala, fratar Cool
Mogao si i ti pitat Smile
Zita

PostanoPostano: uto 20 pro 2005, 11:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u ovom krugu imamo joÅ” jedan novi par, a to su Jeja i Harris!

dakle popis parova je ovakav:

SmjeŔko - Gogi
Namakahea - Zveki
Daria-Trsat - Fratar
Pocahontas - Ycteris
Logoreja - Ivan D.
Heartsong - Mathe
Lula-virka - Daniel
Mash - Srki
Little_angel - Sike
Vasha - Zita
Pingi - IvanĆØica
Jeja - Harris
sike

PostanoPostano: sri 28 pro 2005, 14:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da ubrzam i ostale duele,stavljam izvjeŔtaj s prvog virtualnog duela s little angel iliti Majom
Uglavnom ona vam jako voli putovanja pa je upisala geografiju i do sada dogurala do 2.godine. Od hobija se kod nje istiĆØe pisanje(kako smo se tu naÅ”li Smile )pa je zapoĆØela svoju veliku novinarsku karijeru za jedan teen ĆØasopis.JoÅ” voli fotografirati i ureĆ°ivati slike u photoshopu,voli glazbu, igra koÅ”arku jednom tjedno, a i nogomet kad stigne.Tko je bio na Lovniku se uvjerio kako joj dobro ide! jako sretan
Koliko je draga osoba shvatio sam iz pitanja o ljudima,koji je ne mogu razoĆØarati jer ima u njih povjerenje,voli ih i ne gleda njihove mane veƦ vrline.Ili da bolje nju citiram:"Nekad upoznam neku osobu koja mi jednostavno "sjedne" i priĆØamo dva dana, ali imam osjeƦaj ko da ju cijeli život poznajem, brzo steknem povjerenje u nju. A nekad neku osobu poznajem cijeli život, ali mislim da ju uopƦe ne poznajem". I nema nekih tajni koje bi ĆØuvala za sebe(osim ako joj se povjerite).
Ljubav joj cvate ne moram niŔta objaŔnjavati
Voli sluÅ”ati ptiĆØice jako sretan

NASTAVLJA SE..

Kad je Maja u pitanju,saznah da je talijanka u želucu pa tako najviÅ”e voli tjesteninu sa svim moguƦim umacima, pizzu, salatu s tunjevinom..a od tradicionalnijih jela voli sarmu jako sretan Od filmova voli psiholoÅ”ke, i trilere i horore. NajviÅ”e je pogledala Zgodnu ženu a najbolji joj je Gospodar prstenova. Od sportova trenirala je koÅ”arku i to vrlo uspjeÅ”no (može vams epohvaliti s brojnim trofejima jako sretan ), ali je zbog trenera odustala. No, ona vam zapravo najviÅ”e voli nogomet pa ako ima netko organizacijske sposobnosti neka blizu nje osonuje ženski nogometni klub i dobit Ʀe pravu nogometnu zvijezdu!Oni koji su bili na Lovniku u to su se mogli uvjeriti. InaĆØe,vatrena je navijaĆØica Dinama i Milana. Od knjiga,najviÅ”e voli krimiƦe i one knjige koje je potaknu na razmiÅ”ljanje,poput alkemiĆØara.InaĆØe,jako voli ĆØitati,ali joj foruma malo oduzima vrijeme predviĆ°eno za to.

NASTAVLJA SE...

Zadnja promjena: sike; sri 11 sij 2006, 12:13; ukupno mijenjano 4 put/a.

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: sri 28 pro 2005, 17:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

He he..neÅ”to su brzo ovi izvjeÅ”taji krenuli..al dobro Smile Kao prvo, sike se malo zabunio kad je rekao da sam dogurala do 2. godine na geografiji, ne znam iz ĆØega je to shvatio, ali dobro Laughing Uglavnom, joÅ” sam uvijek prva godina place place jako sretan Hvala na ovako lijepom izvjeÅ”taju, sike!

A sad neÅ”to Å”to sam ja o njemu saznala..NeƦu vam govoriti sve detalje poÅ”to znam da o njemu ionako gotovo svi sve znaju jako sretan Zadivilo me Å”to je tako puno proputovao i Å”to u buduƦnosti ima namjeru posjetiti joÅ” nekoliko zemalja. TakoĆ°er, on nema nekih tajni koje bi ĆØuvao samo za sebe, lako se otvara ljudima jer smatra da to otvaranje ide zajedno s ljubavlju prema ljudima..Neke stvari neƦu otkrivati, ali bilo bi dobro da se naĆ°e neka dobra cura za ovako divnog deĆØka jer sike je frizbi (sad Ʀe smjeÅ”ka bit sretna jer sam napokon nauĆØila kaj ta rijeĆØ znaĆØi belji se belji se Cool Laughing
E da, i sike voli sluÅ”ati ptiĆØice!! Laughing Laughing belji se
NASTAVAK SLIJEDI.. Wink Wink Laughing

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Namakahea

PostanoPostano: sub 07 sij 2006, 21:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel u ovom krugu bio je Zveki!

OdluĆØili mi to danas uživo odraditi; nakon malog Wink odstupanja od plana (Zveki je kriv , ali kao pravi kavalir - veĆØeras se viÅ”e nego dobro iskupio ) smjestili smo se u fotelje udobnog Zg birca... Slijedi priĆØa...

Pa da krenem od nekud... Pravim imenom Zvjezdan; taj izuzetno drag, simpatiĆØan, naoĆØit i zabavan mladiƦ doÅ”ao je na svijet davne 1982. godine, nadnevka 07.04. jako sretan . Nakon zavrÅ”ene opƦe gimnazije, nije znao kamo bi na faks pa se odluĆØio za FER (sasvim logiĆØan izbor Smile ). Dogurao je eto do 4. godine (na kojoj zna sve FER-ovce... Jel tak Zveki?! Psssst Wink Laughing ) i smjera telekomunikacije i informatika... No, ima on joÅ” mnogo ambicija u životu osim toga.

Po prirodi je strpljiv, malo tvrdoglav, uglavnom pamti samo detalje (i to puno njih), trudi se biti Å”to jednostavniji... Ja bih dodala joÅ” i pravi kavalir i potpuno drugaĆØija osoba od ove na forumu (komunikativan, otvoren...).

Osim mame, tate i djeda (za kojeg se jako lijepo brine ), njegovu obitelj ĆØine joÅ” stariji brat (prava faca Wink ) i mlaĆ°a sestra (maturantica u gimnaziji). Zvekijev braco ima dvije kƦerkice i Zveki se ponosi Å”to je stric i isto tako Å”to se zna brinuti za malu djecu (veƦ imam u vidu tko Ʀe mi biti nanny Wink ).

Dugo je godina bio u FRAMI, a sada je u FSR-u. Osim faksom bavi se joÅ” s mnoÅ”tvom stvari u životu: svira, pjeva, izraĆ°uje web stranice, brine za ovaj naÅ” forum, igra nogomet u ekipi sv. Franjo na KMNL-u, a hobi mi je joÅ” i astronomija!

Ovo zadnje posebno mi je zapelo za oko jako sretan RazmiÅ”ljao je i o studiju astronautike i astronomije, al eto FER je ipak FER. Skupio je par knjigica pa Ʀe joÅ” proÅ”iriti svoje znanje iz tog podruĆØja te otkriti koje mu je najdraže zvijeÅ¾Ć°e, a od planeta to su Uran i Saturn. O postojanju života u svemiru misli ovo: "ZaÅ”to ne?! Ako se razvio na Zemlji, zaÅ”to ne bi mogao negdje drugdje. Nije nužno da postoji, ali je moguƦe!

Zveki nam uskoro odlazi u Irsku, a želio bi jednog dana posjetiti Škotsku i NorveŔku. Na pusti otok bi ponio Novi zavjet i tau ili križ.

TakoĆ°er, uskoro kreƦe u AÅ , a na popisu njegovih buduƦih su Passat i ona malo manje realna opcija Ferrari jako sretan

Hm, Ŕto joŔ... Nije razmiŔljao o tome dok mu ja nisam podvalila pitanje... Uzori su mu sv. Franjo, Ivan Pavao II, Ivan XXIII, njegov djed... ZaŔto?! To mi obrazloženje joŔ duguje belji se

Najdraža grupa mu je U2, boja plavo-zelena (mix, al da se vidi da ima i jedne i druge), a tek onda crvena i žuta, voli kuhati tjesteninu i razliĆØite umake uz to (jadan deda - mora preživljavati na tome Laughing ), najzgodnije pripadnice suprotnog spola su mu J. Alba, B. RaduloviƦ i Lana, naj filmovi Pasija, LOTR i Å alji dalje...

"Ukratko" (sorryte na dugom postu) to je sve... Ostalo ostavljam da drugi saznaju...

P.S. Zveki je trenutno frizbi pa komadi (pogotovo crnke, a mogu i smeĆ°okose) navalite u FER-ovski birc PC Lab (valjda je dobar naziv Smile )... Zveki je sigurno tamo jer ga smatra "naj mjestom" za izlazak u gradu belji se Laughing Laughing

2xP.S. Zveki nemoj biti jaaako
Dara

PostanoPostano: ned 08 sij 2006, 9:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej ljudeki....moj dulecic ovog puta je bio fratar.pa krenimo redom....

Zove se Slaven Marodt i rodjen je 14.8.,zivi u Osijeku i kako kaze ima starijeg brata i jednu frendicu za koju kaze da mu je kao prava seka inace je to nasa framasice Mirela iz Vukovara... zeleni
Inace ne radi,ne ide dalje na fakultet jer mu je velika zelja da postane fratar sto nam govori i njegov nick....i to mu je cilj...dakle uskoro cemo ga posjecivati u crkva u Samoboru....
njegov hobi je inace slikanje po staklu slika i skupljanje plisanih igracaka....sto se tice ovog zadnjeg mogla sam se i sama uvjeriti kad sam bila kod njega i za uspomenu imam slatku plisanu malu patkicu jupi
Fratar jako voli pjevati i jako je osjetljiv na kritike njegovog pjevanja jer je jako ponosan na svoj glasic pjeva ,voli se druziti s ljudima,voli putavanja najdalje je bio u Njemackoj,volii jakkkooooooo duuuuugggeeee seeetnjeee sport sport pa su zato iza njega dva franjevacka hoda i posjet Assisu...
Od glazbe slusa rock 60,70,80 bend a od nasih Gibota,Prljavce,Parni valjak i Crvenu jabuku....
Ako obozavate crtice mozete se njemu pridruziti u gledanju crtica narocito Zekoslava Mrkvu i Tom&Jerry sto nam govori i njjegov avatar
Zavolio je i knjige zahvljujuci Gospodaru prstenova i Hamletu
Jako se rijetko ljuti ali plane kad mu nesto smeta
Inece ne voli govoriti o sebi nego pusta druge da kazu kako ga dozivljavaju pa ja cu vam na kraju samo reci da je pravi mali andjeo .....
i da jos nesto inace je sutlijv ali nakon 4 kavendisanje kavendisanje kavendisanje kavendisanje se rasprica i nemozete ga zustaviti.... cvijetak
P.s.inace je u frami Osijek-Tvrdja i u frami je vise od 8 godina....

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
Zveki

PostanoPostano: uto 10 sij 2006, 10:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel sad je bila Namakahea.

Neke stvari vam se vec otkrila Mash, no ja cu svejedno par njih ponovit.
Nasa Namakahea zove se Zeljka, rodena je 24.9.. Koje godine? E pa to vam necu odat jer se damu za godine ne pita. Studira geografiju, sto je njezina velika ljubav. Smatra se neodlunom, ponekad tvrdoglavom i kad nesto odluci postic i napraviti tesko cete ju od toga odgovoriti.
Uzori su joj: Karol J. Wojtyla, njezina prabaka, Einstein Rolling Eyes ... a na pusti otok bi ponijela Novi zavjet, mp3 player, atlas svijeta Rolling Eyes

Sigurno se pitate sto znaci Namakahea. To je havajska rijec a znaci: oci koje sve znaju (vide). Mozda bi taj nick bolje meni odgovarao.
Imala je jednog prekrasnog haskija Astoraā€¦ a sada joj drustvo pravi onaj mali na baterije koji se zove Teo. Luda je za Japanom, pogotovo za Japancima a posebno za jednim: nogometasem Boltona imenom Hidetoshi Nakata. Od nasih, Goran Vlaovic je na prvom mjestu a od tenisaca Federrer i Safin. Uskoro krece u place skolu, a rekreativno igra stolni tenis , ne, ne, ne, tenis, ne ping pong. Gitara joj skuplja prasinu i ceka nekog zgodnog i dragog momka da joj pomogne u svladavanju lupanja po tih 6 zica. Yc...? gitarist

Decki, ona je frizbi i prava je lovina. Kako ju osvojit? Evo ovako: Prvo, morate biti visi od 172 cm a nizi od 195. Vise joj se svidaju mrsavi, a ako nemate crnu kosu, ne dolazite u obzir. Kada dogovorite s njom susret, dodite 10 min ranije, ona ce sigurno vec tada bit tamo. Obavezno ponesite crvenu ruzu ili plavi tulipan, cvijetak to vam je veliki plus. Naravno, vi cete morat sve osmislit pa najbolje da ju prvo odbedete pogledat Klopku ili neki od LOTR-a, a moze i neki nastavak Zvjezdanih staza. Poslije toga odvedete ju u najbolju pizzeriu u gradu (ako trebate savjete javite se), najvise voli pizzu jesti. Nemojte slucajno nikakav akohol narucit, njoj samo vodu a najbolje da onda i vi to narucite. Poslije kao desert moze nascaffe od vanilije ili mozda da odete u neku slasticarnicu jer voli kolace. A kao secer na kraj, odvedete ju na neko lijepo mjesto gdje cete zajedno s njom moc promatrat njezino najdraze zvijezde Orion. Dalje je na vamaā€¦ zaljubljen

Sretno! Razz
Jeja

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 16 sij 2006, 19:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ej samo da vam se javim...partner za moj duel,tj.Harris....nije mi se uopƦe javio (nije ga valjda strah Shocked Embarassed )....iako sam ja njemu poslala poruku!!
Tako da nažalost izvjeÅ”Ć¦e s naÅ”eg duela zasad neƦete ĆØitat (nadam se da Ʀe jednom ipak naƦi vremena,i javit se)!!

A do tada...... belji se Ŕaljem vam puno pusa Wink
Daisy Adaire

PostanoPostano: pon 23 sij 2006, 0:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo ovako...

Moj prvi pravi duel bio je Daniel... Patafta Daniel...

... kao Bond... James Bond... Wink

...ja sam stekla dojam da ga vi svi znate... nemam pojma zasto, ali eto tako...

i evo... da zapoĆØnem svoj izvjeÅ”taj...

Daniel Patafta je roĆ°en u Rijeci 11. svibnja 1980. gdje je i iÅ”ao u osnovnu i srednju Å”kolu... faks je zavrÅ”io u metropoli (povijest na Filozofskom)... bio je najbolji student generacije!

Sada radi kao kustos u Rijeci u P.iP.M.Hr.Pr. (e sad vi pogodite Å”to je to! Wink ) Bio je framaÅ” na Trsatu a sada je u FSR-u. Najbolji mu je prijatelj naÅ” dragi Sike. Voli sluÅ”ati klasiĆØare i evergreene. U slobodno vrijeme ĆØita i piÅ”e recenzije, znanstvene radove i publicistiku. Studentski dani su mu bili najbolji (kao i meni sada...) i ima mlaĆ°u sestru. Živi u maloj garsonjerici i uživa u miru i tiÅ”ini. Wink

Kako sam proĆØitala na forumu od Dare, kuha i voli prati suĆ°e... Wink Wink Wink

A kako sam stekla dojam, jako je skroman i ponizan, pametno razmiÅ”lja, iskren je i to mi se straÅ”no sviĆ°a!

Nadam se da neƦemo stati samo na ovom duelu... Wink

molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva

Live. Love. Laugh.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: uto 24 sij 2006, 7:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja debelo kasnim s mojim izvjeÅ”Ć¦em. I to viÅ”e od tjedana dana. Embarassed Embarassed

Dakle, da poĆØnem. Moj duel bila je Ivana LuliƦ iz Virovitice, naime iz jednog malog mjestaÅ”ca u blizini Virovitice, iz Å piÅ”iƦ Bukovice. pljesak U vrijeme dok smo imali duel joÅ” je bila Lula - Virka a sada je samo Lula, onda vidite koliko kasnim s izvjeÅ”Ć¦em. Laughing

Å to je najvažnije reƦi o Luli, roĆ°ena je 1984. godine, trenutaĆØno živi u domu na LaÅ”Ć¦ini, naime Lula u Zagrebu studira ekonomiju, i kada smo kod toga zaboravio sam je pitati na kojoj je godini Embarassed ali predpostavljam da je negdje na drugoj godini Question Wink KuƦi, u Virki ĆØekaju je mama i dva mlaĆ°a brata pozdrav , koji je predpostavljam željno iÅ”ĆØekuju.

Sve u svemu stekao sam dojam da je Lula jedna jako otvorena, zabavna i simpatiĆØna mlada cura navijacica koja jako voli glazbu svira violina svira a pogotovo ako je u blizini ekipa s kojom može zapjevati i zasvirati bend

Nakon onog formalnog upoznavanja, onako diplomatski diplomiro brzo smo naÅ”linekoliko zajedniĆØkih nam tema. zivio

RaspriĆØali smo se o prijateljstvu i o ljudima skojima se družimo i tu smo brzo naÅ”li zajedniĆØki jezik i sliĆØne poglede. pljesak zatim smo se raspriĆØali o Zagrebu i studiranju u Zagrebu, kako sam ja pred nekoliko godina bio u istoj poziciji kao i Lula naÅ”li smo puno zanimljivih stvari koje doživljavamo isto. Cool I njoj je kao i meni u Zgarebu super, zakljuĆØili smo da je ekipa i okruženje u kojem se kreƦeÅ” jako važno za druÅ”tveni i duhovni rast te nas je oboje jako ražalostilo place kada smo konstatirali da se mnogi mladi tijekom studija jako udalje od Crkve a neki je i potpuno napuste. tužan Razgovarali smo takoĆ°er o tome kako je danas teÅ”ko živjeti svoja vjerska, krÅ”Ć¦anska uvjerenja u naÅ”em druÅ”tvu ali da ne mislimo posustati te da je to jedan od dodatnih izazova svjedoĆØenja vjere i jedan dio naÅ”eg vjerniĆØkog poziva.
jako sretan

Prepiska se i dalje nastavlja. Svako jutro Lula me iznenadi s nekim postom ili nekim e-mailom, i dok pijuckam kavicu kavendisanje ujutro na poslu obavezno moram svratiti do foruma i e-maila ja sam kompjuteras da vidim s ĆØime Ʀe me novim Lula iznenaditi ovo jutro.

I Ŕto joŔ da kažem, Lula super si. pljesak pljesak srce bas sam cool andjeo
Daisy Adaire

PostanoPostano: uto 24 sij 2006, 11:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajoooooooooooj........

Daniele, tak si me nahvalio da sam se sad sva rastopila!!!

i nisam '84. nego '86. godiÅ”te... znaĆØi brucoÅ”ica... al valjda Ʀu jednom i bit na drugoj godini... Rolling Eyes jako sretan

ajooooooooooooooooj........... Wink Wink Wink cvijetak

Live. Love. Laugh.
Harris

PostanoPostano: sri 25 sij 2006, 7:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jeja napisa:
Ej samo da vam se javim...partner za moj duel,tj.Harris....nije mi se uopƦe javio (nije ga valjda strah Shocked Embarassed )....iako sam ja njemu poslala poruku!!
Tako da nažalost izvjeÅ”Ć¦e s naÅ”eg duela zasad neƦete ĆØitat (nadam se da Ʀe jednom ipak naƦi vremena,i javit se)!!

A do tada...... belji se Ŕaljem vam puno pusa Wink

ja se nadam da se jeja nije naljutila zbog mog ne odgovoranja, ali imao sam puno posla preko "praznika", a i nekih omanjih problema s netom... trenutno kod kuće imam pristup internetu samo iz bratove sobe, ali kad sam ja slobodan onda on neÅ”to radi, pa se mogu javljat najćeÅ”će sa faxa... poslao sam i odgovor jeji prije par dana ali joÅ” uvijek ćekam odgovor... nadam se da nema probleme kao i ja, ili se uplaÅ”ila kad je pročitala da studiram matematiku... nadam se da ćemo se uskoro uspijet ćuti, vidjeti malo teže jer nas dijele kilometri... pozdrav svima iz osijeka...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: sri 25 sij 2006, 13:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
i nisam '84. nego '86. godiÅ”te... znaĆØi brucoÅ”ica... al valjda Ʀu jednom i bit na drugoj godini...

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Citat:
i voli prati suĆ°e

Mrzim prati suĆ°e. Mad Evil or Very Mad Twisted Evil ajoj ajoj eto ti na sad
ivanĆØica

PostanoPostano: čet 26 sij 2006, 10:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moj je duelĆØek bila darja lisac, u ovim krajevima poznata kao pingi .... Ako niste znali, pingi vam je jedan mali pingvin izaÅ”ao iz nekog crtiƦa, on je naÅ”u darju toliko oduÅ”evio da je odabrala baÅ” taj nick! Laughing Dakle, darja je mlada djevojka (tek su joj 24 godinice), a veƦ je puno vrijedna. Ta vrijedna djevojka vam radi u župi s krizmanicima i prvopriĆØesnicima....i dobro suraĆ°uje sa župnikom. Prije toga je bila u susjednoj župi, gdje je niz godina bila framaÅ”ica, zbog ĆØega je vrlo sretna i ponosna! A da njenim dragim stanovnicima ne bude dosadno, ona ih uveseljava svojim glasiƦem na postajama radio knina! pljesak
Živi u kninu s obitelji od iza rata. Ima i mlaĆ°eg bracu kojeg puno voli (gnjaviti) Razz A u priĆØu o obitelji, ne smijemo zaboraviti ni legendarnu baku koja joj je jedan od životnih uzora! dragi moj

darja je frizbi, pa ako joj se koji momak želi približiti (a momci, isplati se Laughing ), slobodno ju nazovite na radio, pred toliko sluÅ”atelja vas valjda neƦe odbiti hehe
    ja sam imala sreƦe pa sam darju ĆØak i upoznala....vidite da knin ipak nije tako daleko Laughing i drago mi je zbog toga! Ona vam je jedna vrijedna, simpatiĆØna, priĆØljiva djevojka, a uz sve to, ona vam je i prava dobrica.... pusa

pingaĆØ moj, neka te Gospodin ĆØuva u svom zagrljaju ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati

Ljubav je kao pet kruhova i dvije ribice- uvijek premalo dok ne poĆØneÅ” davati... Smile
Srki

PostanoPostano: pet 27 sij 2006, 7:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duelĆØiƦ je bila Mash.

Dakle,Mash,pravim imenom MaÅ”enka,je jedna izuzetno draga i ugodna osoba,takav sam stekao dojam. Vidjeli smo se samo jednom i veƦ sam tada uoĆØio da je posebna.

Aktivna je u svojoj župi,vodi vjeronauk za djecu(ako sam uspio shvatiti) i piŔe za župni list,a prije je bila dvije godine u frami.

Osoba koja toliko žudi za Isusom,pa se pri susretu s njom,iz svake njene rijeĆØi možeÅ” zapitati kolika je tvoja vjera,jer Mash potiĆØe na traganje za Isusom. Krase ju poniznost i jednostavnost. Veliki oslonac i blago za onog tko ju upozna i ima za prijatelja. To su rijeĆØi drugih o tebi,draga Mash.

Jako voli hodoĆØaÅ”Ć¦a,ona je ispunjavaju,posebno MeĆ°ugorje te biografije svetaca,to joj je velika hrana.
Voli se smijati,ali koji put zna biti i tužna(srce moje,svakim mi danom budi vesela i znaj da te On ĆØuva Smile ).
Voli životinje,margarete(pretpostavljam da znate Ŕto je to Wink ),klapsko pjevanje,morski zrak.

ƈesto kasni pa ako se dogovorite s Mash,priĆØekajte je malo duže.
Ostalo Ʀu drugima ostaviti da otkriju. Wink

Zadnja promjena: Srki; uto 07 vel 2006, 23:51; ukupno mijenjano 1 put.

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
klara

PostanoPostano: pet 27 sij 2006, 15:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sadržaj ove teme bi trebali biti popisi za duele,
informacije jesu li dueli održani ili ne,
i izvjeÅ”Ć¦a sa održanih duela ...

za sve ostalo koristite PP ... Wink

uĆØiniti dobro, a zatim otiƦi bez buke ...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.